Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) ipavlidu! válasza nagyarcz (#1900) üzenetére


ipavlidu!
tag

Persze hiszek, csak tudod, az árak most elég képlékenyek, hála egy ismerősnek (kacsint-kacsint), és lehet hogy nem kéne sokat ráfizetnem egy-egy jobb modellre. Egyébként utánanéztem, nagyon szimpi lap. :))

(#1902) zszszs


zszszs
tag

Remélem jó helyen kérdezek:
Melyik integrált VGA-s alaplapot javasoljátok AMD X2 alá (talán 4000-4400)
tuning nem érdekel, viszont az alacsony ár és a megbízhatóság igen. Köszönöm, ha válaszoltok, és az indokokat is szívesen várom...

(#1903) Rick4


Rick4
félisten

van egy dolog, amire hirtelen nem találtam magyarázatot...hugomnak raktam össze egy gépet tegnap, (giga 945 gcmx-s2 alaplap, 945ös chipset, bios szinte ugyanaz, mint a 965P-é, teljesen jól szalad, de nem lehet dvd-t írni. pár másodperccel az írás kezdete után leáll crc hibával. 1 db vinyó slaveként, 1 dv dvdíró (pio 111d) masterként van az egy szem ide csatlakozó egy szem ide kábelén. a c meghajtón kb 860mega szabad hely van (ntfs-re formázva, ha ezt használná tárolónak) a d pedig fat32re van formázva.. dvd decrypter, nero is hibázott ugyanúgy, daemon tools is fent van. mi lehet a bibi? orthos 45 percig ment, memtesttel is györörtem abban sincs hiba..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1904) 7Heads Drago válasza nagyarcz (#1892) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Mert mint mondottam van amelyik lap el viseli, van amelyik nem. A tied a nemek közé tartozik.
Nem kell most ezért lapot cserélned, elég volna 2 db hasonló ramot beletenni.
A vkarival kapcsolatban nincs tapasztalatom.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1905) 7Heads Drago válasza nagyarcz (#1900) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Egyszerübb ha ugy válaszolsz valakinek hogy nem az Új -ra kattintasz hanem a Válasz -ra. És akkor mindenki tudja hogy kinek szól.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1906) 7Heads Drago válasza Rick4 (#1903) üzenetére


7Heads Drago
veterán

1. Kevés az XP-nek a 860 mega. 1gb alatt nem nagyon szeret létezni az xp. De az is lehet hogy csak rosszul lett kiosztva a vinyon a partició? Én a 120 gb vinyán 30 gb raktam félre a winnek, és főleg ide telepitem a a főbb progikat. Az elsődleges partició mindig gyorsabb egy kicsit
2. Lehet hogy azon az 1 ide csatolón akadnak össze. Érdemes lenne bele rakni egy sata-s vinyót. 860 mb semmire se elég. Vagy csatit cserélni. Bár pici az esély rá hogy egy új gépnél rossz legyen.
3. Probálj ki más jumper beállitást. Pl valamelyiket cable selectre, vagy cseréld meg master-slave felállást.
4. Mi az értelme a fat32-nek? Csak egy szimla másolás teszt elvégzése után rájöhet az ember hogy mennyivel gyorsabb az ntfs. Igaz egy kicsit kevesebb lesz a hely a vinyon. De a sebbeségben lényegesen nagyobb a veszteség.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1907) Rick4 válasza 7Heads Drago (#1906) üzenetére


Rick4
félisten

szerintem teljesen mindegy neki, hogy ott 2giga, 1 giga, vagy 300 mega hely van. 1 giga ddr2 memória van benne fizikailag, a lapozófájl meg emellé 1.5 giga, ez is 20 GB volt csak fel lett telepítve a win mellé pár játék. innentől tök mindegy, hogy van-e hely vagy nincs, esetleg a neronak az átmeneti tároló miatt lehetne lényeges, de az sem számít, D partícióra áttéve ugyanez van. a második partíció csak tárolásra van használva, oda írás elég ritkán megy, szal a lényegi részt a töténetben az sem befolyásolja...a vinyó slave-n van, a dvd masteren. pont akkor szokott baj lenni, ha mindekettő CS-en van...ennek így kell működnie, ez a legtökéletesebb megoldás. máshol lehet a gond, nem?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1908) Billu


Billu
aktív tag

Hali!
Használ itt valaki Asus P5b-vm lapot E2140 procival?

Az istennek nem bírom életre kelteni ezt a proci, lap párost.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=billu

(#1909) 7Heads Drago válasza Rick4 (#1907) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Elvileg jól állitotad be.
De valaminek ez nem tetszik.
Azt nem mondtam hogy mindkettot ted CS-re, elég lenne az egyik, majd ha nem jó kiprobálni forditva.
Valamiért ütközik a két meghajtó.
De dvd irásban itt egy nagy koponya: [PPeter]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1910) zolee0307


zolee0307
őstag

Sziasztok! Szerintetek mitől lehet az, hogy:
próbálom tuningolni a rendszerem, de a procit 2750 mhz-ig tudom húzni, utánna megfagy bootolásnál ilyesmi, úgyhogy ennyi a vége. Próbáltam adni az fsb-nek, nb-nek, ramoknak +0.3 V-ot, a procinak 1.3625 v-ot és nem tudom feljebb vinni a cuccot, meghal a rendszer. Próbáltam unlinked, linked módban is, az fsb:dram arányokat is próbálgattam, semmi eredmény. Most a lapommal, a procimmal, vagy esetleg a memóriámmal van baj, hogy nem tudom jobban tuningolni a rendszert? Gondolkozok azon, hogy lecserélem egy GA-P35-DS3 lapra.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#1911) gban válasza Rick4 (#1907) üzenetére


gban
Közösségépítő

Daemon tools?
Lehet hogy ez kavar be, másnál is volt ilyen.

Postázást nem vállalok.

(#1912) Somkereki


Somkereki
csendes tag

Sziasztok ! Tudna Vki segíteni? Egy ABIT IC7-es alaplaba használnék mobilP4-et (a kisebb
hőtermelés miatt), egy 2,2GHz-es SL6VB-t raktam bele,de csak az alsó 12x-es szorzón
megy (1,2G-án, nem22x-esen 2,2-őn), BIOSban nem állítható, A RightMark CPU nem kezeli mert régimódi Speedstepes. Várom tanácsaitokat vagy egy eladó együttműködésre hajlandó mobilproci ajánlatát mert munkához kell és nyáron telefűti a műhelyemet az aztali proci,
a noti gépemen (DELL C840) meg a videokari miatt nem fut a programom. "Minden megoldás érdekel" !!!

Marius

(#1913) operator10


operator10
aktív tag

Sziasztok. Intel 440bx chipset, mekkora(legnagyobb) winchestert tud kezelni?
Vagy ez csak a gyártotól, illetve a biostól függ?
Köszönöm szépen :R

"Hogy nem vagyok magyar?Azért 1990-ben már a "te"hazád határát őriztem" -SVÉDORSZÁG- ngelbreksgatan 16 , 211 33 Malmö

(#1914) Qru válasza Billu (#1908) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Külön-külön mennek? A legfrisebb BIOS van fent?

#nincsbennetarcsi

(#1915) Qru válasza zolee0307 (#1910) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Elsőre azt kéne kideríteni melyik részegységed fsb wall-os. Próbáld ki alacsonyabb szorzóval és magasabb fsb-vel. Ha így megy akkor a lapod bírja a magasabb fsb-t és a procid nem. Corsair-nek illene 2,2-2,3V-al CL5-ben 1000-et mennie, nem hiszem, hogy az a ludas. Bár könnyen kiderül, ha alacsony fsb-nél felszorzod a ramot. Ha megy bírja, ha nem...

Próbálj a procinak plusz feszt adni (1,4V) ha a lapod bírja a magasabb fsb. DE figyelj a maghőfokra nagyon!!! B3-as Q6600-tól ne várj túl sokat. :( G0 jobb választás(lett volna). BIOS legfrisebb?

#nincsbennetarcsi

(#1916) Qru válasza Somkereki (#1912) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Terhelésre sem vált szorzór? (C1/C1E EIST stb be van kapcsolva?) Esetleg próbáld win alól húzni...

#nincsbennetarcsi

(#1917) zolee0307 válasza Qru (#1915) üzenetére


zolee0307
őstag

Bios a legfrissebb. Mikor vettem a procit utánna jött be a G0 pár hétre. Próbáltam 8-as szorzón is állítgatni, de akkor be sem bootol=cmos clear. adtam a procinak 1.4 V-ot és semmi, nem indult el a rendszer. Ha memóriát is húzom meg a procit is meghal szintén a rendszer. Fsb-ből 305 a max 9-es szorzón, fölötte akár mennyi feszt adok nem indul. Már próbálgattam mindent de ez a 2750 mhz a max. De ha auton van a biosban a feszbeálítás, akkor a cpu-z 1.376 V ír, terhelésnél. Ez nekem fura.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#1918) #25954560 válasza operator10 (#1913) üzenetére


#25954560
törölt tag

magaban 137G-s a korlat. viszont asszem van vmi software, amivel hasznalhato nagyobb. viszont az ata-33 miatt erdemesebb lehet egy pci-os ata/sata kartya.

(#1919) Somkereki válasza Qru (#1916) üzenetére


Somkereki
csendes tag

Sajnos terhelésre sem vált és a biosban nincs C1 v. EIST opció, pedig az utolsó
28as bios van rajta. Win alól meg bocs hogy ilyen hülye vagyok vill.mérnök létemre
de nem tudom hogy kell.

Marius

(#1920) zolee0307 válasza Qru (#1915) üzenetére


zolee0307
őstag

Nekem a core temp 2750 Mhz-nél alapfeszen olyan 70 fok körül van, viszont 1.35 voltnál 80-82 fok. Mennyi lehet a max amit elbír? Próbáltam az oldallapra tenni egy 8 cm-es ventit, de max 2-3 fok enyhülés volt tapasztalható. Mondjuk az északi híd is melegszik és a typonn rányúl szerintem ez is befolyásolhatja a hőt. A quados topickban 75 fokot mondtak, csak most a procire, vagy a magra ezt nem tudom

De érdekes, ha a memóriákat 4-4-4-12 ben járatom - minden más alapon - alapfeszen beindul, de +0.3 V-al megelem (gondolom akkor 2.1 V) akkor nem indul el a rendszer.

Hétvégén próbáltam úgy hogy 3.2 ghz (9x355) akkor a memóriákat 667-re állítottam az fsb:dram aránnyal és az nb, fsb kapott 0.3 V, a memóriák 0.3 V akkor elindult, de win előtt újraindult. ezt sem értem.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#1921) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Sziasztok!
Abit FP-IN9 Sli Fatality vagy IP35 legyen?
Szeritetek?
Köszi

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#1922) zszszs válasza zszszs (#1902) üzenetére


zszszs
tag

Valaki esetleg...

(#1923) #96302336 válasza Sickboy25 (#1921) üzenetére


#96302336
törölt tag

Ha nem kell SLI, akkor az IP35 a nyerő. Jobban tuningolható.

[ Szerkesztve ]

(#1924) sgergi válasza zszszs (#1922) üzenetére


sgergi
veterán

Gigabyte GA-MA69G-S3H, jó az integrált vidkarija, megbízható, akár tuningolható is. Ezenkívül olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#1925) Kloden


Kloden
senior tag

Sziasztok!
Egy meglehetősen olcsó gépet kell összeállítanom, csak nem tudom pontosan mit jelent az adott lapnál (Asus P5GC-MX), hogy: Link
"LGA775 socket for Intel Core2 Duo / Pentium D / Pentium 4 / Celeron D Processors
Compatible with Intel 05B/05A/06 processors
Intel Hyper-Threading Technology ready"

Pontosan mik azok a 05B/05A/06 procik?? :F

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#1926) zszszs válasza sgergi (#1924) üzenetére


zszszs
tag

köszi, :R meg is találtam, a 3 év gari meg az IEEE1394 port jól hangzik, meg a 15,6k-s ár is rendben van. Akkor ez lesz az, még1x kösz.

(#1927) Qru válasza Kloden (#1925) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

05A/05B Pentium D PCG számok. Ezek azok.

#nincsbennetarcsi

(#1928) haxy27 válasza Rick4 (#1907) üzenetére


haxy27
aktív tag

tehát 1G DDR2 ram
1,5G swap
20G (C meghajtó) FAT32 vel. :DDD

má ne haragudj, mit is akartál ki írni? mert fat32 röl nekem sem megy nagyobb fájlok irása, szintén crc hibával áll meg. De mire is kell az XP nél a fat32?

Swapnak meg szerintem elég lesz 500MB is.
fat32 konvertáld át NTFS re.

Az meg hogy mindkettő kábel szelekten van nem gond nekem is úgy ment a régi gépen és nem volt sosem gondom vele.
a másik meg próbáld meg külön kábelre tenni a dvd írót mer a pio nekem sem ment rendesen ha volt még mellette valami. :DDD most a szekrényben van az a szar. soha többet nem kell pio dvd író mert mindent tud csak írni nem.

A demokrácia azt jelenti, hogy mindenkinek lehetősége van a híd alatt aludni!

(#1929) Kloden válasza Qru (#1927) üzenetére


Kloden
senior tag

Köszi! :R
Magyarán a Pentium D-k akkor.

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#1930) #54715584


#54715584
törölt tag

sziasztok,

hugom gepe egyszercsak lekapcsolt, es nem lehet elinditani rajta a windowst
indulas elott egy kek ablak van, ami leirja, hogy vmi problema van a hardwereszkozokkel, probaljon ki par dolgot, ami egyebkent sem mukodik, hiszen nem indul a rendszer...
probaltak masik rendszervinyoval eletrekelteni a gepet, de nem ment
csereltek ide kabelt is, de azzal sem tortent semmi
a bios latja a vinyokat, de nem hajlando bootolni rola
masik gepben kiprobaltak a vinyokat es ott tokeletesen mukodnek, adatmentes rendben...

lehet vmi elszallt az alaplapon?
a lap es a proci kb 6 eves, intel 1.7-es

sajna nem tudom szemely szerint megnezni a gepet, ezert kernek csak tippeket, hogy mi lehet a problema...mar ketten is az alaplapra gyanakszunk

valaszokat elore is koszi

(#1931) Qru válasza #54715584 (#1930) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Próbáld ki másik rammal. Ha azzal is ezt csinálja akkor a lap miatt van.

#nincsbennetarcsi

(#1932) Actionx


Actionx
csendes tag

Sziasztok!

Lehet hogy nem ideillik a kérdés,de azért teszek egy próbát.
Szóval, ma raktam össze és üzemeltem be az új konfigomat,minden nagyon fasza,de egyszerüen nem hajlandó feltöltési sebességet produkálni,viszont a letöltési sávszélesség az olyan mint volt.
Azért irtam ide mert a régi alaplappal illetve konfiggal semmi ilyesmi nemvolt.Felraktam a hálókártya drivert ami a telepitő cd-n volt.Az alaplap egy Gigabyte P35-DS4.
Van esetleg valakinek ötlete hogy mi változhatott meg?Vagy mit kéne csináljak?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#1933) Qru válasza zolee0307 (#1920) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

83-85fok a meglassulási küszöbb kb. Ha afölé mész visszavesz magától, hogy ne süljön meg, 90fok felett meg lakpcsolja magát a cpu. A hőfokot mindig maghőmérsékletre kell érteni az a lényeges. Tehát olyan 75-80fok között tartod a mghőmérsékletet az még jó.

Ramnak adjál +0,4V-ot (az még nem sok, mert ebből még lejön lapod V drop-ja) én is annyin járatom az enyémet (900MHz 4-4-3-8) és a gyári ajánlás is 2,2V az enyémhez. Nézd meg a Corsair honlapján, hogy mit adnak meg Operating Voltage-nak a modulod típusánál. Ha annyin járatod extra hűtés nélkül, hosszútávon sem lesz baj.

Ha win nem tölt be akkor bizony nem bírja vmi a tuningot. :( Tápod elég, de erre válaszoltam a tápos topikban. Erősebb procihűtés kéne, talán azzal és 1,4V-al tudnál feljebb menni.

#nincsbennetarcsi

(#1934) #54715584 válasza Qru (#1931) üzenetére


#54715584
törölt tag

hubasszuskulcs :) telleg, nemreg volt ilyen problemam egy masik geppel...
megnezzuk, koszi a tippet

(#1935) Alyens


Alyens
aktív tag

Sziasztok! Valaki találkozott már azzal a problémával,hogy ha huzza a procit elkezdenek szaggatni a játékok? Egész pontosan 3,2 -> 3,5-re :F

http://shrimpland.hu

(#1936) zolee0307 válasza Qru (#1933) üzenetére


zolee0307
őstag

Kössz szépen a választ.

A modulon 2.1 v-ot írnak.

[ Szerkesztve ]

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#1937) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

Sziasztok!Öcsémnek van egy Asus K8N alaplapja,bele lehetne rakni egy 7900gs karit??

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#1938) kali válasza manutdzoli (#1937) üzenetére


kali
legenda

egy agp csatolású 7900gs berakható persze, de korrekt működés már kérdéses...
(nem is merem kérdezni a tápot, procit, memóriát...stb amikkel dolgoznia kellene :F )

(#1939) BPFeri válasza Alyens (#1935) üzenetére


BPFeri
senior tag

Szia ! :R

Milyen PROCI + VGA az ami szaggat ?
Szvsz már túl sok a proci a VGA -nak vagyis VGA limites lett a konfigod.

Üdv, F.

....

(#1940) Uzo


Uzo
csendes tag

HY! Nekem van egy ABIT AN52-es lapom, AMD Athlon 64 AM2 X2 6000+, ASUS X1950 Pro, 2x 1 GB 800 MHZ-s kingmax ram, 400W táp...v.mi nem műdödik rendesen..és..az alaplapra gyanaxom énis, számtech-esek is...hogy kicsi az alaplap a cuccokhoz, és nem nyújt elég s.szél-t a dolgoknak...lehetséges ez??? szeretném cserélni, de csak 10 e ft-ot kapok érte...mit tudnátok ajánlani , ami rendesen kihajtaná ezeket a dolgokat, és nem drága...(max 20-ig)..thx

(#1941) #65675776 válasza Uzo (#1940) üzenetére


#65675776
törölt tag

És mégis mi a konkrét probléma?

"kicsi az alaplap a cuccokhoz, és nem nyújt elég s.szél-t a dolgoknak" Ez totálisan faszság.

Milyen az a "400W-os" táp?

(#1942) Uzo válasza #65675776 (#1941) üzenetére


Uzo
csendes tag

A probléma az, hogy naon sok gém nem úgy fut ahogy kéne..pl havernak van: Asus m2n, x2 4200+, x850 (gt,vagy xt, mánemtom...) 2 gb ram..és..maxon GOW(gears of war)-ozik, maxon cod4-ezik stb...nekem ezek a játékok úgy szaggatnak mint a rosszbaj...egyszerjó, egyszer nem...drivert végigpróbáltuk...beállítáttaom olyanra mint neki..próbáltam omega-t, CCC 7.9;7.10, és sehogy nem akar működni..a kártyámra hozattott a számtech-es egy Accelero X2-es hűtőt is..úgyse lett jobb....a tápomat nemtudom...10-ért vettem....

[ Szerkesztve ]

(#1943) replay007


replay007
tag

üdv all. tanácsot szeretnék kérni, hgymilyen lapt érdemes tuningra megvenni. lényeg hogy am2s foglalatú legyen. a lapba egy 5200 amd x2, 2 giga geil (2x1024) ram, 7800gt vidakri menne sajnos amit legjobban szerettem volna (gigabyte GA-MA69G-S3H) es ehelyett rendelt egy s2h-t de ez egy rakat *** és most sincs azoknal a nagykereknél raktaron ahonnan ö rendel. szal csak nala tudok becserélni. tehát vmi stabil lap kellene vagy giga vagy abit v. nemtom.. mondjatok vmi jót pls! köszi előre is

(#1944) Uzo válasza replay007 (#1943) üzenetére


Uzo
csendes tag

MSI K9N Ultra ismerősömnek egy X2 5200+-s amd-t, és egy 8800 GTS-t hajt nagyon szépeN! nem drága alaplap! és elég jó!

(#1945) #65675776 válasza Uzo (#1942) üzenetére


#65675776
törölt tag

Legalább az nF drivert is felraktad, meghajtók az elérhető legmagasabb sebességgel mennek, memória hogy van beállítva, DX frissítések felrakva?

(#1946) djtrial


djtrial
tag

GIGABYTE GA-P31-DS3L
GIGABYTE GA-P35-DS3L
GIGABYTE GA-P35-DS3

A P31-esnek állítólag 405mhz a stabil fsp-je vagy milye. ezzel a lappal meddig tudnám húzni az e2160 (1,8 ghz alapon)?
és a p35 ds3-al meddig?

[ Szerkesztve ]

Pentium Dual-Core E2160 - Gigabyte P35-DS3L rev1.0 - 2x1GB Kingmax 800 - ASUS EAH2600XT 256MB DDR3 - ASUS TV/FM TUNER - LG DVD író - Maxtor 200GB SATA, FSP 350W PNF - AeroCool AeroEngine II

(#1947) sgergi válasza djtrial (#1946) üzenetére


sgergi
veterán

A p31-esek ha jól tudom 350-360 fölött már nem nagyon mennek, Ezért a procit azzal olyan 3GHz fölé tudod húzni. A ds3 viszont viszi akár a 450-es fsb-t is, ezzel 4 Ghz-re tudnál húzni, de azt a proci úgy sem fogja bírni. Szerintem a p31-el is ki tudod hajtani.

(#1948) replay007


replay007
tag

még vki #1943 ra? (kikötés: birja a tuningot)

[ Szerkesztve ]

(#1949) djtrial válasza sgergi (#1947) üzenetére


djtrial
tag

aha, köszi a választ, nemakarom csak 2.8 ghz környékére húzni, és akkor menni fog a p31-ds3l -el is.

Pentium Dual-Core E2160 - Gigabyte P35-DS3L rev1.0 - 2x1GB Kingmax 800 - ASUS EAH2600XT 256MB DDR3 - ASUS TV/FM TUNER - LG DVD író - Maxtor 200GB SATA, FSP 350W PNF - AeroCool AeroEngine II

(#1950) Uzo válasza #65675776 (#1945) üzenetére


Uzo
csendes tag

Minden driver frissítve, (próbáltam régebiekkel is..) minden fajta beállítást megnéztem, tesztelgettem a gépet 3dmark, everest...cpuz, és a teszteredmények szerint elfogadható az eredmény...játékon látszik rettenetesen..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.