Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2801) FoxiestFox válasza ]Phobos[ (#2701) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én árulok egy SB Live!-ot :) :)

(#2802) FehérHolló válasza FoxiestFox (#2799) üzenetére


FehérHolló
veterán

Vásárlás előtt kérdezz rá, hogy volt-e húzva. Ha feszt is emelt az illető, akkor inkább ne vedd meg.

Skynet is real. It's called Google.

(#2803) FoxiestFox válasza FehérHolló (#2802) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Igen, de úgyis lehazudja, ha emelte is. Meg csak próba után veszem meg, és próba alkalmával jól megizzasztom. :)

(#2804) Probiker válasza Dooby (#2794) üzenetére


Probiker
aktív tag

Szerintem leg egyszerübb, ha az alaplap kézikönyvébe, vagy weboldalán megnézed, hátha írja.

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#2805) Protezis


Protezis
őstag

Ha menet kozben be- es kikapcsolom a mobilracket, az tonkreteheti az alaplapi IDE vezerlot?

1 honapja hazahoztam a dvd iromat. Mikor visszavittem, nem mukodott az szegedi gepemben. 3 kabellel is kiprobaltam. Egy patas hdd is szarakodott a gepemben.
Tegnap megint hazajottem, es ujra elhoztam az irot. Az iro tokeletesen mukodik az itteni kabellel, valamint az egyik szegedi kabellel is.

Lakotarsam viszont szorakozott egyszer azzal, hogy menet kozben be- es kikapcsolta a racket. Mivel ritkan hasznalok ODD-t, akar az is lehet, hogy par napig mar hibas IDE vezerlovel hasznaltam a gepet (az egyetlen hdd-m satas).

Ubiquiti EdgeRouter 4 eladó

(#2806) Never George


Never George
csendes tag

Egy kérdés!

Szimpla helyi hálózatot szeretnék 2 gép között!
Szimpla 2 hálókari!
Már 1000-szer jászottam így, csak azóta windows-t telepytettem és előlről kellett kezdeni!
Most is 1 perc alatt eljuottam oda, hogy a 2 gép simán látja egymást, mondjuk Total ommanderben, simán másolok egyik gépről a másikra!
De mikor játékra kerül a sor, 100-ból 99-ser nem látja egyik a msáikat se, vagy 1 %-ban esetleg látja egymást, csak mikor a join-ra kattintanék végre, azonnal kiírja, hogy szerver megszakadt, aztán szerver frissítésre kattintok, azonnal ismét látja a msáik gépet, és azonnal rákatt, hogy join, és azonnal szerver megszaakdt!

Olyan aranyos, hogy agyvérzést kapok lassan!
Tudtok segíteni?

Előre is köszi!

A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

(#2807) FoxiestFox válasza Never George (#2806) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Na, ilyen problémám nekem is volt régebben, akkor az egyik gépben ki lett cserélve a hálókártya, és vettem egy új kábelt is. Milyen a kábeled?

(#2808) thomeef


thomeef
őstag

Hali!
Egy kérdés:
MSI 945Pl Neo3 lappal kompatibilis lenne egy 420-as celeron?

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#2809) ..zsé


..zsé
csendes tag

s775 Asus P5B /iP965/ (23K)
s775 Gigabyte GA-8I865GME-RH /i865/ (11K)
s775 Gigabyte GA-945GZM-S2 /i945P/ (12,5L)
s775 Gigabyte GA-P31-DS3L /iP31/ (18,5K)
s775 Gigabyte GA-P35-DS3 /iP35/ (25K)
s775 Gigabyte GA-P35-DS4 /iP35/ (37k)
s775 Gigabyte GA-P35-S3 /iP35/ (27K)
s775 Gigabyte GA-P35C-DS3R /iP35/ (27K)

Sziasztok!
Egy gépet szeretnék összeállítani és a kiszemelt üzletben a fenti lapokból az Asust tennék bele. :F
Lenne valaki aki pár szóban összehasonlítaná nekem ezeket a lapokat?
Ajánlották másoknak a fórumon a P35-DS3L lapot, az mivel másabb? Ezt máshol már 19-ért meglehet kapni.
Valszeg egy C2D E4500-el menne.
Melyiket ajánlanátok?
:U

(#2810) Attila_26


Attila_26
aktív tag

GA-P35C-DS3R (rev. 2.0)
megvettem ezt az aljas lapot.Szétvet az ideg most is itt genyozik a lap velem.Beteszem bármelyik pci slotba a wifi pci kártyát elkezdem a drivert telepiteni kifagy a gép.Pedig nincs is huzva és orthos stabil is.Probáljam meg uj biossal? f4 van fennt és az f8 a legujabb.Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#2811) FoxiestFox válasza Attila_26 (#2810) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem is biztos, hogy a lap miatt van...

(#2812) sgergi válasza ..zsé (#2809) üzenetére


sgergi
veterán

Giga p35-ds3 a legjobb választás ezek közül, és csak 2k-val drágább mint az Asus. A Giga egy újabb chipset, több mindent tud, megbízható, tuningos lap. Ma az egyik legjobb választás. Ha nem lesz tuning, akkor a p31-ds3l is szóba jöhet.

(#2813) sgergi válasza thomeef (#2808) üzenetére


sgergi
veterán

• Supports Intel Core 2 Duo, Pentium 4/D(DualCore and CederMill), and Celeron D Prescott LGA775 processors in LGA775 package
• Supports FSB 1066/800/533 based Processor
• Supports Intel EIST technology
• Supports Intel Dual Core, Hyper-Threading technology

Ezek szerint igen.

(#2814) Kicsirics77 válasza Attila_26 (#2810) üzenetére


Kicsirics77
veterán

bios frissítés javasolt néha egyébként a siránkozás meg az idegeskedés helyett olvasni kellene mit is javítanak a biosban
és akkor elkerülhető lenne az idegeskedés

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#2815) Attila_26 válasza Kicsirics77 (#2814) üzenetére


Attila_26
aktív tag

szart sem ér az F8 bios ugyanugy kifagy a gép ha a wifikártyámat akarom telepíteni.Ugy látszik sose fogok ezzel a lappal vezeték nélkül netezni max ha veszek usb-s wifis pendriveot.A pci slotjaimnak szerintem semmi baja mert beleraktam egy sb live hangkártyát és müködik. Valaki valami ötlet?

(#2816) Kicsirics77 válasza Attila_26 (#2815) üzenetére


Kicsirics77
veterán

lehet akkor egyszerűen nem komálja a lapod a kártyát

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#2817) Mercutio_ válasza Attila_26 (#2810) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem-e lehet-e esetleg-e, hogy a wifikártya sz*r?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2818) Kicsirics77 válasza Mercutio_ (#2817) üzenetére


Kicsirics77
veterán

ha az előző konfigban ment akkor sztem csak egyszerűen kompatibilitási hiba
de azért megnézném másik gépben én is

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#2819) kisjani76


kisjani76
csendes tag

S.O.S
SZIASZTOK LENNE EGY FONTOS KÉRDÉSEM !!!!!!!!!!
VAN EGY COMPAQ EN 6350 MINI GÉPEM
ALAPLAP 82440BX/ZX
PROCI:350/512/100--EZT SZERTNÉM BŐVITENI MEDDIG LEHET ÉS MILYEN PROCIKAT KEZZEL?

(#2820) Thrawn válasza kisjani76 (#2819) üzenetére


Thrawn
félisten

Ne ordíts!
A Compaq honlapján már nézted? A gép/lap manualjában? Ha nincs meg akkor próbáld meg megkeresni a Compaq honlapján.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2821) Flow


Flow
senior tag

bocsánat. rossz helyre írtam

[ Szerkesztve ]

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#2822) Thrawn válasza Flow (#2821) üzenetére


Thrawn
félisten

Cserélj, de inkább vegyél X2-t :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2823) Flow válasza Thrawn (#2822) üzenetére


Flow
senior tag

Azért köszi! :DDD
939es kell amugy. Sajnos nem am2.

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#2824) Thrawn válasza Flow (#2823) üzenetére


Thrawn
félisten

Akkor is vegyél X2-est van még S939-es akár újat is találsz.
Mivel a San Diego is S939-es tudtam hogy nem AM2-est vadászol ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2825) Flow válasza Thrawn (#2824) üzenetére


Flow
senior tag

Oksa, rá is néztem párra, tesómat megdobom valami hasonlóval karira. PErsze tüskékkel előre. :DDD

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#2826) Tralla79 válasza Mercutio_ (#2817) üzenetére


Tralla79
tag

A karinak semmi baja.

[ Szerkesztve ]

még kvázi...

(#2827) Attila_26 válasza Mercutio_ (#2817) üzenetére


Attila_26
aktív tag

Bocsi de minden gépben tökéletesen megy Topcom Skyracer Pro Pci 154 a kari neve.Ja és van belöle mégegy példányom és az se megy azt is telepitem és kifagy a gép.Valahogy ezzel a Giga P35C-DS3 lappal nem akar menni.Akkor olyan P35C-DS3 tulajokat keresek akik szánnak annyi idöt rám hogy megpróbáljam feltelepiteni a gépükben a wifi karimat.Ki szeretném szürni hogy kompatibilitási problémáról van e szó.Köszönöm

(#2828) sgtgyg


sgtgyg
csendes tag

Sziasztok!

Adott egy asrock P4i45gv alaplap. Beleraktam egy 3 GHz-es procit, (előtte egy 1.5 GHz-es volt benne) és bármennyire is akarom hogy 3 gigán menjen, az alaplap nem akarja, 2 GHz körülire raktam, de egy idő múlva belefagy, visszaáll alapra 1500-ra... Haver azt mondta hogy frissítsek BIOS-t...
Akár milyen BOOT lemezt rakok bele, azt írja ki, hogy helyzzek BOOT lemezt a meghajtóba... (3 meghajtót próbáltam, 5 lemezt, 3 féle DOS-t, ezek a hibák kizárva) a WIN XP indítólemezére sem reagál...help plíz!!! Kuka az alaplap?

(#2829) Thrawn válasza sgtgyg (#2828) üzenetére


Thrawn
félisten

BIOS frissítés? Támogatja a lap a procit amit beleraktál?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2830) sgtgyg válasza Thrawn (#2829) üzenetére


sgtgyg
csendes tag

A honlapon azt olvastam anno a lapról, hogy max 3GHz es procit támogat....

(#2831) Thrawn válasza sgtgyg (#2830) üzenetére


Thrawn
félisten

Jó lenne tudni milyen procit raktál bele. A 3 GHz-es az még stimmel ha Northwood a proci, de a Prescott-ból csak 2.8-ast támogat. A lapod 533-as FSB-s procikat támogat maximum.
Ráadásul a lapodból két revízió készült, bár ahogy nézem a procitámogatás szinte ugyanaz:
Link Link

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2832) sgtgyg válasza Thrawn (#2831) üzenetére


sgtgyg
csendes tag

Hol tudom megnézni hogy milyen fajta a proci?

(#2833) Thrawn válasza sgtgyg (#2832) üzenetére


Thrawn
félisten

Indíts el egy CPU-Z-t, csinálj róla egy képet és linkeld be.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2834) sgtgyg válasza Thrawn (#2831) üzenetére


sgtgyg
csendes tag

csak mert ráírva ennyi van: pentium 4, 3.00GHZ/IM/800 SL8JZ PHILIPPINES + 1 sorszám

(#2835) sgtgyg válasza Thrawn (#2833) üzenetére


sgtgyg
csendes tag

darabokban van most a gép...

(#2836) Thrawn válasza sgtgyg (#2834) üzenetére


Thrawn
félisten

Lehet azzal lesz a gondja, hogy a procinak 800-as FSB-je van, de a lapod csak 533-as :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2837) sgtgyg válasza Thrawn (#2833) üzenetére


sgtgyg
csendes tag

ezt találtam róla: http://processorfinder.intel.com/details.aspx?sSpec=SL8JZ

(#2838) sgtgyg válasza Thrawn (#2836) üzenetére


sgtgyg
csendes tag

gondoltam erre is....ez tuti? mert akkor lapcsere lesz...erre: Asus P4V8X-MX alaplap ez jó lesz szerinted?

(#2839) Thrawn válasza sgtgyg (#2838) üzenetére


Thrawn
félisten

Először tedd vissza a régi procit és frissíts BIOS-t (ha van újabb a mostaninál). Ha ezután sem lesz jó akkor bizony lapcsere lesz. Biztos hogy maradni akarsz az s478-nál?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2840) sgtgyg válasza Thrawn (#2839) üzenetére


sgtgyg
csendes tag

a régi proci már nincs meg, BIOS-t akartam frissíteni, de nem tudtam... nem indul el a rendszer rendszerlemezről.... van újabb BIOS, az eredeti problémám ennek frissétése volt.
Lemezmeghajtó hiba kizárva, flopy hiba kizárva...., végső elkeseredésemben beraktam egy WIN XP lemezt, de azzzal sem kezd semmit....lehet hogy ecetes balta lesz a megoldás....

(#2841) sgtgyg válasza Thrawn (#2839) üzenetére


sgtgyg
csendes tag

sajna, egyenlőre marad a S478....

(#2842) Interceptor


Interceptor
addikt

Hi!
Havernak kéne gép,olyan alaplapon gondolkodok,ami S775-ös intel chipsettes ddr2 valamint core 2 duo támogatással és ne legyen több 15 rugónál. Integrált vga nem ártana ha lenne benne,átmeneti időszak miatt.

Várom az ötleteket.thx!

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#2843) Vadafak


Vadafak
tag

Sziasztok!
Valaki tudna segíteni hogy a Gigabyte GA-MA69G-S3H sAM2 alaplapi integrált vga-ja hogy bírkózik meg a WOW-val? :)

(#2844) Thrawn válasza Vadafak (#2843) üzenetére


Thrawn
félisten

Simán. De miért ne bírkózna meg vele?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2846) xizoor


xizoor
csendes tag

Hi mindenki,

Van egy kis (nagy gondom) gondom. Segítsetek pls.

Ismerősömnek van egy: Asus P5n32E.SLI alaplappal szerelt gépe, és költözködés után a gép első bekapcsolás után rííí, hogy magasak a táp feszek ( pl. 12V helyett 16V.... ) és a proci hőmérséklete 128 fok ami ugye lehetetlen mert nem működne... Szvsz a tápnak nincs baja (Chieftech 450W) mert a gép megy, de minden érzékelője megbolondult. Mi a franc baja lehet és hogyan lehetne rendbehozni..
Ha vkinek van ilyen tapasztalata, vagy ötlete segítsen legyen szíves..

ui.: azért én írok mert a költözködés miatt, a srácnak nincs netje egy darabig hála a Fibernet gödöllői szolgáltatásának kb. egy hónap mire újra lesz netje... no comment..

(#2847) Dávid98


Dávid98
csendes tag

Sziasztok

A konfigom a következő: Asus A8N SLI Premium lap /939/
X2 4200+ proci, 2048MB Corsair 400MHz RAM, Hyper Power 480W táp
A kérdésem az lenne hogy kitudnék e hajtani egy 8800 GTS 320MB-os kártyát
A választ előre is köszönöm!

(#2848) Dávid98


Dávid98
csendes tag

Bocsesz nem jó helyre írtam!

(#2849) Interceptor válasza Interceptor (#2842) üzenetére


Interceptor
addikt

senki nem tud semmit? :U

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#2850) Interceptor


Interceptor
addikt

-

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.