Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) ]Phobos[ válasza ]Phobos[ (#2684) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Erre vki -> #2684? Pls!

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#2702) Qru válasza ]Phobos[ (#2684) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az eladónak igaza van, ezek a noname hangkarik nem jobbak, mint az integráltak (valamennyire tehermentesíti a procit de minőségre tuti nem jobb mint az integrált). Ha nagyon zavar az integrált minőség(telenség)e, akkor vegyél használtan 2k-ért egy SB Live!-ot itt a ph!-n. Az már minőségi hangkari és nem drága.

Vistás támogatás: Ezt inkább Vista totyikban kérdezd...

#nincsbennetarcsi

(#2703) ]Phobos[ válasza Qru (#2702) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Hajh, okés, thx!

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#2704) qMAGICq


qMAGICq
tag

Sziasztok!

Egy elég furcsa, de számomra igen fontos problémával fordulnék hozzátok.
Néha (van hogy hetekig nem, van hogy egymás után kétszer is), lefagy a windows bootolásnál.
Ponotosan akkor, amikor a logo jönne fel (már látszik, de még csak homályosan) megáll.
A legérdekesebb a dologban, hogy 20-30 másodperc mulva, tovább megy, és minden további gond nélkül, szépen beindul.
Muködés közben, windows alatt, soha semmilyen probléma nem mutatkozik!
Nagyon tanácstalan vagyok, és se szervízhez, se garanciához, nem tudok fordulni.
Nem tudom melyik hardver, vagy periféria a hibás, ráadásul nem is egy helyen lett véve minden.
Lehet 3 hétig nem is jönne elo nekik a hiba, és felteszem nem nyomkodnák napokig csak ezért a power gombot.

Konfiguráció:
- Asus P5K (Többféle biossal is elöjön a jelenség)
- 2 x 1024 MB Kingmax @ 1066 MHz (Memtest 86 hosszú teszt: Pass: 2, Error: 0, Orthos stabil)
- WD 3200KS (System) (Hard Disk Sentinel nem mutat semmilyen hibát, minden SMART rendben, bár kicsit hangosnak találom a seekjét az elozo winchestereimhez képest)
- WD 3200AAKS (Hard Disk Sentinel nem mutat semmilyen hibát, minden SMART rendben)
- E6750 @ 2,67 GHz @ 3,2 GHz - 1,328 V (2,67 GHz en és 3,2 GHz en is ugyan úgy elojön a hiba, szerintem nincs köze hozzá, Orthos CPU+RAM teszt stabil 36 órás futtatás mellett)
- MSI 8800 GTS 640 MB OC 575/1700 MHz (Minden stabil, nem gondolom, hogy befolyásolná a bootolást)
- 400 W Chieftec GPS (Minden stabil, nem gondolom, hogy befolyásolná a bootolást)

USB (Új eszközök, amik okozhatják a hibát):
- Razer DeathAdder @ 1000 Hz egér
- USB Bluetooth vevo

A windows többször is újra lett rakva, vírus, töredezettség mentes a gép, tuzfal, védelem muködik, homérsékletek rendben.
A jelenség leginkább HIDEG INDÍTÁSNÁL, illetve a BIOSba való belépés, majd kilépés után jelentkezik!

Kérem szépen a hozzáérto kollégákat segítsenek megtalálni a probléma forrását, vagy segítsetek kihez tudnék fordulni!

Nagyon szépen köszönöm!

Ui.: Elnézést, aki már olvasta, de szerintem nem mindenki lapoz vissza, foleg ebben a topicban.
Ezért reménykedem, hátha beesik valaki, aki tud segíteni.

GA-P35-DS3 , E6750 @ 3,6 GHz 1,5 V , ASUS Silent Knight , 2 x 1 GB Kingmax @ 1080 MHz 2,0 V , EVGA 8800 GTS 512 @ 785/2160 MHz

(#2705) Qru válasza qMAGICq (#2704) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha az USB-s cuccokat lehúzod akkor is ezt csinálja?

#nincsbennetarcsi

(#2706) qMAGICq válasza Qru (#2705) üzenetére


qMAGICq
tag

Igen.
A fórumon meg neten már legalább 10 embernek volt ez a jelenség.
És mindenkinél a közös pont a P5K volt.
Majdnem 100% hogy az okozza. De kérdés ezzel lehet e valamit kezdeni?
Vagy az összes ilyen?

GA-P35-DS3 , E6750 @ 3,6 GHz 1,5 V , ASUS Silent Knight , 2 x 1 GB Kingmax @ 1080 MHz 2,0 V , EVGA 8800 GTS 512 @ 785/2160 MHz

(#2707) Mr-Pamacs


Mr-Pamacs
senior tag

Jól gondolom h itt vége van a lapnak?

Ez után ujraindult, de pár mp után kikapcsolt.
M2n32 Deluxe - Wifi
Az elején csak szarakodott h kiírta h lemezolvasási hiba aztán már nagyon nehezen kapcsolt be aztán már "bios rom checksum error" erre írta a könyve h bios ujraírás, ott készültek a képek.
EZ után már nem indul csak pár mp-ig.

[ Szerkesztve ]

(#2708) Mr-Pamacs válasza qMAGICq (#2706) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

Annyira nem értek hozzá de nekem is így kezdődött, most ott tartok h a garit intézem, fentebbi hszemben láthatod hova jutottam. Kívánom h ne így járj mint én!

[ Szerkesztve ]

(#2709) VinoRosso válasza Mr-Pamacs (#2707) üzenetére


VinoRosso
veterán

hát ha csak flash error akkor még a bios chippet ki leht cserélni(legalábbis az eddigi lapjaimban ezzel megoldaható lett vna egy ilyen problem), de ha valami más miatt akardt meg akkor lehet hogy itt a vége.

[ Szerkesztve ]

(#2710) Mr-Pamacs válasza VinoRosso (#2709) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

Igen a bios chip cserélhető sztem, de kérdés h az-e a baja h csak a bios pukkant el.
Az volt az érdekes h folyamatosan "butult" lefelé a bios, először csak néha néha nem indult el aztán már alig indult aztán KO.
Gariba ilyenkor az egész lapot azonnal cserélik vagy meg kell várni míg megnézik vagy tesznek bele egy másik biost? Egyáltalán ez beletartozik a garanciába?

[ Szerkesztve ]

(#2711) qMAGICq válasza Mr-Pamacs (#2708) üzenetére


qMAGICq
tag

Én 3x frissítettem biost. Igaz windows alól, lusta voltam kiírni :D.
De nem volt semmi gond eddig.
0803 beta van most. De a jelenség is maradt :D

GA-P35-DS3 , E6750 @ 3,6 GHz 1,5 V , ASUS Silent Knight , 2 x 1 GB Kingmax @ 1080 MHz 2,0 V , EVGA 8800 GTS 512 @ 785/2160 MHz

(#2712) Mr-Pamacs válasza qMAGICq (#2711) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

Biost már én is frissítettem, most nem is akartam csak már a könyv is azt írta h a megjelent hibánál már "frissíteni" kell. Itt mag a chip hibásodott meg sztem.

(#2713) Agostino válasza Agostino (#2699) üzenetére


Agostino
addikt

Szakértse meg valaki pls. : )))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2714) Mr-Pamacs válasza Agostino (#2713) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

Én ugy tudom h az Asrockon kívül nem nagyon csinál senki AGP+AM2-es lapokat, de ha találsz valami értelmesebb gyártót akkor inkább azt vedd meg.

[ Szerkesztve ]

(#2715) gergo19


gergo19
aktív tag

Sziasztok,

Azonnal segítségre van szüksségem :( A tuninghoz nem nagyon értek de a gépem(giga P35 ds3 E6750 és geill 2X1 Gb 800Mhz) szertném 3200 Hz-en járatni a procit alap feszel és gyári hűtővel a memóket hagynám 800Mhz-en. fel is emeltem az fsb-t 400 ra és átírtam az időzítéseket 4-4-4-12 re. Az fsb ram szorzó 2 így elvileg 800Mhz-en kell mennie. A gond hogy az everest 4-4-4-12 es időzítéssel csak 233hz et ír ki . Hol tudom megnézni mennyi valójában és az időzítések jók-e plusz megy-e a dual channel? Előre is köszi a válaszokat

(#2716) qMAGICq válasza gergo19 (#2715) üzenetére


qMAGICq
tag

Ha átírtad az időzítéseket akkor azok ugy is vannak.
CPU-Z val meg is tudod nézni a windows alatt is. Ha ott is 233 ír 400 helyett akkor szólj.

Dual Channel: Everest/alaplap/lapkészlet. Ha aktív és 128 bit akkor jó

GA-P35-DS3 , E6750 @ 3,6 GHz 1,5 V , ASUS Silent Knight , 2 x 1 GB Kingmax @ 1080 MHz 2,0 V , EVGA 8800 GTS 512 @ 785/2160 MHz

(#2717) gergo19 válasza qMAGICq (#2716) üzenetére


gergo19
aktív tag

Ok minden rendben. 400Mhz az időzítés is stimmel. A dual channel is aktív. Most megy az orthos a mag 65 és 60C között válltozik átlag 62 C . A hűtő vent fordulata 1415 RPM. ez így normális megnyugodhatok nem teszek tönkre semmit? :U

(#2718) adam3


adam3
aktív tag

Hi!

Tegnap vettem 2X512MB memóriát, a régi 2X512MB mellé, így most 4 darab 512-es Kingmax memóriamodul van a gépemben. Mindegyik DDR, mindegyik 400Mhz-es. A probléma az, hogy mióta a két új memó bentvan, az összes modulom 260Mhz-en jár (valódi órajel 130Mhz körül). Amíg nem volt 4 modulom, hanem csak kettő 512-es dual channelben, addig minden oks volt, 400Mhz-en is frankón mentek a dolgok, de mióta beletettem a másik 2-őt is, vmi oknál fogva visszaállt 260Mhz-re a cuccos, és azért 140Mhz az nem kevés :( . Sztetek ilyenkor mit érdemes tenni??

(#2719) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Hali,
A napokban vettem egy ASUS P5K-E-t, 2gb 800-as Super talentel és a régi gépből visszmaradt 7600gt-vel és 3Ghz-s P4-el, az a gondom, hogy annyira akad ez alatt minden, ha 2alkalmazás között váltok akkor is kell várni vagy fél percet, a régi /sokkal szarabb/ gépemet jobbnak éreztem.
A windowst is újratettem ma.
Lehet a proci és a ram nemigazán tud együtt dolgozni?

(#2720) sgergi válasza adam3 (#2718) üzenetére


sgergi
veterán

Próbáld meg, hogy bioszban beállítod a megfelelő sebességet, és az időzítéseket kézzel, a legrosszabbhoz viszonyíts.

(#2721) adam3 válasza sgergi (#2720) üzenetére


adam3
aktív tag

a probléma az, h eddig rohadtul nem érdekelt ez az ídőzítés meg társai, szal semmit se tok :( Vhogy megpróbálnád elmondani, h a kezdő is megértse??

Annyit látok everestben, h ugye négy modul van, abból két modul ilyen 200Mhz mellett: 3.0-4-4-8 , és kettő meg ilyen: 2.5-3-3-7. 133Mhz mellett az egyik páros 2.5-3-3-6 , a másik páros 2.0-2-2-5. Ez nem tom mit jelent, de te hátha :)

(#2722) Clairvoyance válasza dave93 (#2670) üzenetére


Clairvoyance
csendes tag

Köszönöm a reagálást! Most más problémám is van a géppel (minden egyszerre), úgyhogy majd holnap letöltöm EVEREST-et, és megmondom konfigot (mert magamtól nem nagyon vágom :) ).

Ui.: XP-t már egyszer újraraktam, mert én is arra gyanakodtam... de nem jött be

ESP has 3 different types: Precognition; Telepatia and Clairvoyance.....

(#2723) vbbb


vbbb
őstag

Hali!

Tudja valaki, hogy mit jelent a overlock menuben a SATA - Down Spread / Disable beállítás?

Ezt találtam róla, de nem igazán világos

köszi!

(#2724) Agostino válasza Mr-Pamacs (#2714) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Értelmesebb? Mi a baj az Asrock-al? Btw egyetlen lapot láttam még ami AGPs, MSI K9MM-V. Összehasonlítottam a kettőt, szerintem az Asrock nyerőbb.

Mod: az MSI mATX. :-\

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2725) sgergi válasza adam3 (#2721) üzenetére


sgergi
veterán

Szóval: A két-két memória nem teljesen azonos, ezért nem járnak 400 MHz-en. Lépj be a biosba (bekapcs után DEL nyomogatása), majd az egyik menüpont alatt megtalálod a memória, cpu, stb beállítását (nem tudom a tiednek hogy néz ki a biosa, de megtalálható).
Itt lesz olyan, hogy memory speed, vagy valami hasonló, itt 400 MHz-et kell beállítani (neked most 266 lesz ott). Ezután alatta lesz olyan, hogy memory timings. Ezt állítsd manualra, és állítsd be a 3-4-4-8 értékeket. F10-el(asszem) mented a beállításokat, és újraindítasz. Ha van még probléma írj.

(#2726) sgergi válasza Agostino (#2724) üzenetére


sgergi
veterán

Jó az Asrock, öszvér megoldások csak nála vannak, és mostanába egész jó lapokat csinálnak.

(#2727) adam3 válasza sgergi (#2725) üzenetére


adam3
aktív tag

Minden megvan frankón, csak az időzítések nincsenek. Belépek a timing részhez, és ott ezeket találom:

Memclock index value
CAS# latency
Min RAS# active time (Tras)
RAS# to CAS# delay (Trcd)
ROW precharge time (Trp)
ROW to ROW delay (TRRD)
ROW cycle time (TRC)
ROW refresh cyc time (TRFC)
Read to Write time (TRWT)
Write recovery time (TWR)
Write to Read delay (TWTR)
Refresh period (TREF)

Na most nekem mindegyik Auto-n van. A memclockot akkor 200Mhz-re kell rakni, adddig értem. De a többi résznél olyan lehetőségeim vannak, hogy 2T, 3T, 4T stb...
Most akkor mit mire :F :F

(#2728) Agostino válasza sgergi (#2726) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Hmm, ezt jó hallani, talán nem lesz vele akkor majd para. Néztem a speckóit, elv ennek: "Athlon X2 5000+ S940 AM2 Brisbane" a cuccosnak bele kell mennie, jól tévedek? Nem fordulhat elő olyan, mint ami velem már megesett, hogy a procit nem volt hajlandó teljes sebességen pörgetni a lap?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2729) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Mi a neve annak a hosszú slotnak ami a szervelapokon szokott lenni?

"Csak úgy mondom"

(#2730) Mercutio_ válasza Agostino (#2699) üzenetére


Mercutio_
félisten

Egyszerűbb lenne, eladnod az agp-s 7600-adat és pci-expresses alaplapra váltani, több szolgáltatás, nagyobb választék van.
Asrock egyébbkét nem rossz, én is szeretem, olcsó, jól húzható lapok, ha baja van az pedig már újkorában jelentkezik -> lehet gariban cseréltetni.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2731) tomika111


tomika111
tag

Sziasztok!
Erről a lapról szeretnék megtudni pár dolgot: Gigabyte GA-MA69VM-S2 - AM2
Kérdéseim:
- megér 12k-t?
- tuningolni lehetne e benne egy x2 4000+ procit?

You'll never walk alone

(#2732) sgergi válasza tomika111 (#2731) üzenetére


sgergi
veterán

Megéri. Tuningra viszont inkább ez.

(#2733) sgergi válasza adam3 (#2727) üzenetére


sgergi
veterán

Először állítsd be a sebességet, próbáld ki úgy. Ha működik, akkor az időzitésen ne állíts. Ha nem írj.

(#2734) sgergi válasza Agostino (#2728) üzenetére


sgergi
veterán

Elvileg vinni fogja a procit, de lehet tényleg jobban járnál, ha váltanál pci-e-re.

(#2735) Agostino válasza sgergi (#2734) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Tudom, hogy valahol igazatok van a pci-ra csere kapcsán, csak egyrészt a keret véges, nagyon is, másrészt megnéztem, és borzasztó gáz áron mennek a 7600-ok használtan ahhoz képest, amennyiért vettem, ami meg nem is olyan régen volt. : ((

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2736) adam3 válasza sgergi (#2733) üzenetére


adam3
aktív tag

OK, most úgy néz ki mükszik, 200Mhz-es valódi órajellel nyomul. Akkor időzítésekhez ne nyúljak?? Nem lenne úgy gyorsabb, vagy ha változtatom lehet instabil lesz??

(#2737) sgergi válasza adam3 (#2736) üzenetére


sgergi
veterán

Megpróbálkozhatsz vele, ha kísérletezni van kedved.
CAS# latency
RAS# to CAS# delay (Trcd)
ROW precharge time (Trp)
Min RAS# active time (Tras)
helyekre írd be sorba a jobb időzítéseket 2,5-3-3-7.

Egyébként most mennyi az időzítésük? Everestben meg lehet nézni az Eszközök/ Memory benchmark alatt.

(#2738) sgergi válasza Agostino (#2735) üzenetére


sgergi
veterán

Ha kevés a pénz, akkor jó lesz az Asrock alaplap, manapság tényleg nincs gond velük.

(#2739) adam3 válasza sgergi (#2737) üzenetére


adam3
aktív tag

Most: 2.5-4-4-8 CR2

Nemtudom, h ez jó érték e, én nem nyúltam hozzá eddig, de most így gonodoltam lehetne egy kicsit próbálkozni a huzással is...

(#2740) Mercutio_ válasza Agostino (#2735) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha nem akarsz a legújabb játékokkal játszani, akkor pár évig az a kártya is jó, de ha igen, már csak az a kérdés, hogy most adsz ki sokat a videókártya+alaplap váltásra, vagy később :K

Igen, elég lent vannak az árak, de a pci-e 7600gt-k árai is lent vannak cserébe, szóval, ha találsz valakit, aki agp-nél marad és neki a te kártyád istenkirály... ;)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2741) Mercutio_ válasza adam3 (#2739) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az alaplapod topicjában érdeklődj, ott biztos tudnak bevált időzítésértékeket modnani, esetleg a nagy RAM-os topicban.
Első körben a T2-ről T1-re állítást kellene megpróbálni alapértékeken, ha jól emlékszem többet dob a teljesítményen, mint az időzítésállítgatás, aztán, ha bírja az 1T-t alapon lehet sakkozni a szűkebb időzítésekkel.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2742) tomika111 válasza sgergi (#2732) üzenetére


tomika111
tag

Köszönöm :R

You'll never walk alone

(#2743) Agostino válasza Mercutio_ (#2740) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Nem, nem játszom, néha Counter-Strike Source fut csak. Photoshophoz, videókonvertáláshoz, vágáshoz, effektekhez, HD videókhoz stb. kellene egy kicsit izmosabb gép, igazság szerint évek óta nem követem a játékpiacot, meg persze időm sincsen sokat játszani. : ))

sgergi - ösztöndíjból akarom megvenni, ami biz nem túl sok. : (( Maradok valószínűleg akkor az Asrock mellett, körbegoogliztam, nem igazán olvastam rosszakat róla.

Azért bevallom, bogarat ültettetek a fülembe a pci kérdéskörrel, csak akkor már nagyon dominó elv lenne. Új lap, új kari, új proc meg ram az okés, de akkor új táp sem ártana, stb. Ha mindenből gáz minőséget veszek az áruk miatt, akkor sem vagyok előbbre. :-\

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2744) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Az sztetek mért van, hogy minden bekapcsolásnál kapok egy hibaüzit hogy "Overlockin failed!" sose próbáltam még tuningolni ezt a procimat. Nemtudom összefügg-e ezzel az, hogy nem lehet újraindítani a gépet, mert minden újraindulásnál elmegy a monitorról a kép, a ventik felpörögnek iszonyatos fordulatra és aztán semmi nem történik./ha kinyomom a gépet utánna elindul csak megin jön a hibaüzi és vmiért elvesznek a bios beállításaim.../
Vmi ötlet mért lehet ez, össze függ-e a 2 dolog, mit csináljak? :F

(#2745) pentium4


pentium4
senior tag

Hali

Lenne nekem egy kérdésem, amit se az alaplap se a táp manual-jába nem találtam rá választ!
van egy asus p5e ws pro lapom és van rajta 2db 12V os csati, amiből egy gyárilag le van takarva de kilehet belől huzni a dugót!
van egy tápom zalman és azon 2db 12V os csati van egy kábelre fűzve ha jól irom!
kép itt a csatiról: [link]
táp csatija: [link]
szal kérdés az hogy most akkor mind2 csatit dugjam bele vagy csak az egyiket?
mi alapján kell eldönteni?
köszi a helpet!!

P4

(#2746) concret_hp


concret_hp
addikt

valaki meg tudná mondani miben f@szább a 965ös chipkészlet, mint a 945ös? :)

eddig ennyi tűnt fel, de gondolom ennél azért többről van szó: 945-ös készlettel nem láttam olyan lapot ami vinné a 800-as ddr2-t, 965össel meg agp-s lapot nem találtam. (bár igaz még csak pár helyen néztem)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2747) Kicsirics77 válasza Blackhole13 (#2744) üzenetére


Kicsirics77
veterán

load default setting's a biosban hátha segít

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#2748) vati


vati
senior tag

Sziasztok!
Létezik olyan PCI-E slotos lap, ami DDR1-es memóriákat is kezel, 2 IDE csati van rajta, és ténylegesen lehet kapni boltban?

Megoldandó probléma a köv: adott s939-es A64 proci, 1 GB DDR1 RAM, PCI-E 6600GT vidkártya, IDE-s vinyó + IDE-s DVD-író. Ebből kellene gépet építeni/fejleszteni úgy hogy a legkevesebbet kelljen kidobni.
A legkézenfekvőbb lenne egy 939-es lapot venni hozzájuk, akkor minden maradhatna. De boltokban nem találok:(:(:( (nyáron még volt) Ha egyátalán akad valahol, többnyire beragadt raktármélyi ratyi (vagy csak 1 IDE csatlakozója van, vagy AGP-s), vagy viccesen drágára kiírva, amennyibe két éve került volna ha elkelt volna. De leginkább nincs.

Az a frusztráló, hogy a felsorolt alkatrészek átlag másfél évesek, és már nem lehet úgy gépet építeni belőlük hogy felét ki ne kellene dobni.:(

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#2749) Chris_T


Chris_T
tag

Üdv, erre tudna valaki valamit mondani : #2700

Egy athlon 64 x2 4000+ alá lenne véve az egyik, nemtudom hogy a GS megérné-e azt a +1000~ Ft-ot

thx

[ Szerkesztve ]

(#2750) Kicsirics77 válasza vati (#2748) üzenetére


Kicsirics77
veterán

amennyiben ez megfelel akkor vedd meg ezt

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.