Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) noble válasza jety_00 (#1699) üzenetére


noble
csendes tag

Hello

Elvileg belefér, valami vékony kivitel, aminek a hűtése csak 1 kártya helyet foglal. De nem valószínű hogy a 300W-os táp bírni fogja. Vagy igen? Én is videokarit keresek bele, én 8600GTS-en gondolkodok.

Nekem is lenne 1 kérdésem, vagy Problémám. Nekem a 800-as ramok csak 667-en mennek.

Erre tudsz valami megoldást?

Core2duo E6700 2666/1066
2x1G 800 5-5-5-18 kingmax
WD160Sata2
WD320Sata2

(#1702) syler


syler
aktív tag

Sziasztok.

A problémám a következő. Haveromnak eladtam a gépemet, beszereltem, inditom nem kapcsol be. Egy pillanatra felpörög a venti és annyi. Azutan lehúzom a bekapcsoló gombnak a vezetékét összezárom pl egy csavarhúzóval akkor minden rendben. Az a baj, hogy a haverom nem akart új házat venni, gondolom a kapcsolóval van a probléma. Hol lehet ilyesmit szerezni?

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#1703) Mkasensei


Mkasensei
csendes tag

A probléma megoldódott!!!!

Annyi volt csak a baj, hogy én hülye rajtahagytam a Cmos reseten amikor először Clreztem és azért nem indult :D

Nah mindegy végülis csak hülye vagyok ^^

L2 server denveloper....

(#1704) syler válasza Mkasensei (#1703) üzenetére


syler
aktív tag

Te is így jártál? Nekem most ez volt a problémám. Már majdnem rendeltem másik alaplapot. Nem is feltételeztem magamról, hogy ugy hagytam. Most meg ránéztem a lapra, és látom, hogy nem jól tettem vissza. Szóval nem vagy egyedül. :DD

[ Szerkesztve ]

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#1705) jety_00 válasza noble (#1701) üzenetére


jety_00
csendes tag

A memóriákra sajnos nem tudok mit mondani. Nekem Kingmax 800-asok vannak és 800-on mennek is. Alapvetően teljesen meg vagyok elégede, csak remélem belemegy a 8800GT ha nem akkor én is 8600GTS-re pályázom. de még majd kiderül.

300W tényleg nem lenne elég, azt is kell vennem, amúgy az enyémben csak 250W-os táp van :) így fel sem merült h ne cseréljem...

a bajom nem az egy kártyahellyel van, az sztem fix befér csak a hossza a baj az elején lévő kártyaolvasó nyákja útban van és elvileg vagy pont befér vagy nem... bele kell próbálnom egy kártyát.

a GTS fix jó bele... én edig az integerrel toltam de nem nagyon akartak Drivert írni hozzá

jó8 all!

[ Szerkesztve ]

(#1706) Qru válasza noble (#1701) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nézd meg a bios-ban, hogy jó memória szorzó van-e beállítva. 3-as szorzónak kell lennie (3x266=798) ha alap FSB-n használod a procid.

#nincsbennetarcsi

(#1707) gban válasza syler (#1702) üzenetére


gban
Közösségépítő

Dugd oda a reset gombot, és az legyen a bekapcs gomb, a reset funkciót meg mellőzd.
Persze ha nem ebben a gépben hagytad rajta a ccmos jumpert, gondolom nem, mert akkor csavarhúzóval sem indulna.

Postázást nem vállalok.

(#1708) bereczt


bereczt
csendes tag

sziasztok!

következő a problémám:
ha a mobilrack-et bekapcsolom és van benne meghajtó, akkor bootolásnál elindul az Nvidia Boot Agent, PXE-2.0 (built 082 v1.82) ezt írja ki utána meg egy pillanatra ezt: PXE M0F: Exiting NVIDIA Boot Agent
Disk boot failure, insert system dick and press enter
a gépb jelenleg Sata kártyára kötött 320-as samsungról bootol, első ide kábelen van a rack és egy 80-as maxtor, másikon pedig két DVD meghajtó

Gépem: Asus A7n8x-x, 1,25 Gb RAM (2*512+256), Athlon XP 2600+, MSI 1950pro

Van valami ötlet, hogy ez mitől lehet???
ha kikapcsolom a rack-et, akkor simán elindul.

Köszi!

(#1709) Qru válasza bereczt (#1708) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nézd meg a rackes winyó mire van jumperelve (nincs-e ütközés), illetve a BIOS-ban nézd meg a boot sorrendet, lehet az a baja.

#nincsbennetarcsi

(#1710) bereczt válasza Qru (#1709) üzenetére


bereczt
csendes tag

ok, köszi
Eddig egyébként a rack vezérlőkártyáról ment és hibátlanul működött

(#1711) zolee0307


zolee0307
őstag

Sziasztok!
Lenne egy kis problémám. A procimat 2.7 ghz-nél tovább nem tudom húzni, mégha feszt is emelek akkor is ennyi a max. Valszeg a lap miatt van ez? A másik, hogyha a memóriáimat 4-4-4-12-ben akarom járatni, ugye akkor a memórián lévő cimke szerint 2.1 Volt kell neki, ezt beállítom és a rendszer el sem indul, még a boot képernyő sem jön be. Viszont alapfeszen megy simán a 4-4-4-12. Ez szerintetek mitől lehet? A cpu-z szerint a procim 1.376 voltot kap, ez ugye nem az igazi?

Kösszi a segítséget.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#1712) Csabi710 válasza Csabi710 (#1693) üzenetére


Csabi710
csendes tag

Hali!

Még mindig gond van a géppemmel(Gigabyte GA7 VT600 1394,2*512 Mb DDR SDRAM, MSI RX 1650PRO 512Mb 8xAGP, AMD Athlon 2800+ proci). Új videokarival ment a gép kb. 2 hónapig, utána elkezdett lefagyogatni egyre többször, majd betöltés után rögtön újra indult. Ezután új vinyó került a gépbe új Vista ultimate-el, a helyzet ugyanaz. Vissza telepítettük az XP-t minden ua. Viszont ha beleteszek egy 4x Agp videokarit a gépnek semmi baja. Ha vissza teszem a 8x AGP-s kártyát a gép újra rossz. Volt BIOS frissítés,Driver törlés/újra telepítés, másik gépben az MSI kártya simán megy. Ha valakinek van 5lete írjon! Köszi!

http://www.horgaszni.eu

(#1713) gban válasza Csabi710 (#1712) üzenetére


gban
Közösségépítő

1. Próbáld ki másik 8x AGP kártyával
2. Ha azzal is csinálja, akkor a lap fizikailag hibás, vagy csere vagy 4x AGP kártya.
3. A BIOS-ban azért nézz körbe, hátha állítható az AGP sebessége, és le van véve, vagy ne engedd a Fast write-ot.

Postázást nem vállalok.

(#1714) choosen


choosen
tag

Lenne egy kérdésem

Létezik olyan intel alaplap amelyik 3 ati kártyát kezel egyszerre?

Gyula

(#1715) Andrewhouse válasza choosen (#1714) üzenetére


Andrewhouse
aktív tag

Hát van például supermicro márkába...de azt nem ajánlom!
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1716) terw


terw
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy nagy problémám,ezért szeretnék töletek segitséget kérni.

Az egyik ismerösömnek van egy gépe és elhozta hozzám hogy telepitsem fel rá az XP-t.Nem is ez lenne a nagy probléma hanem az hogy be sem tudom kapcsolni a gépet.Elmondása szerint a gép kb másfél éve nem volt bekapcsolva.Ez a hosszú álás árthat a gépnek?

Kiprobáltam másik tápal azzal sem indult,kicseréltem az alaplapi elemet is az sem segitett,lehuztam róla minden felesleges eszközd,de nem akar életre kelni.Mit lehet még megprobálni?Vagy mehet a kukába a gép? :)

Fel a fejjel,amig van.

(#1717) number666


number666
tag

Sziasztok! Lenne egy-két kérdésem. Először is, 1 IDE csatlakozóra maximum hány vinyót, romot lehet rákötni? A régi gépemből akarom átmenteni a vinyókat az újba és lenne két vinyó, egy dvd-rom meg egy rack. Ezek mind IDE csatlakozósak és csak olyan alaplapokat találtam amiken 1 IDE van. Tudtommal csak két eszközt lehet 1 IDE csatlakozóra kötni. Nekem 4 lenne, és amiket találtam 2 IDE-s alaplapokat mind nagyon drágák vagy pedig AMDhez valók. Nekem Intel Core 2 Duo E6750es proci lesz a gépembe és ehez kéne nekem alaplap. Tudnátok segíteni h olyan 20ezer forint körül alaplapot merre találok ami ezeknek a paramétereknek megfelel? Előre is köszi!

(#1718) #25954560 válasza number666 (#1717) üzenetére


#25954560
törölt tag

kettot lehet egy IDE csatornara. vagy lecsereled a vinyokat SATA-ra vagy szerzel egy PCI-os IDE kartyat (de ne!) vagy veszel draga v elavult lapot.

pl
Asus P5W DH Deluxe
ASRock 775Dual-VSTA PT880 Pro/Ultra
GIGABYTE GA-8VM800PMC

(#1719) tupacamaru válasza #25954560 (#1718) üzenetére


tupacamaru
veterán

Én használtam RAID vezérlő kártyát, szerintem semmi baj vele. :R Vagy vehet még PATA-SATA átalakitót is. Mondjuk ezzel kapcsolatban nincs tapasztalatom, de ha én is gépet újitok akkor valamelyik megoldást nekem is választanom kell majd. :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1720) number666 válasza #25954560 (#1718) üzenetére


number666
tag

Asus P5W HD Deluxe az nem is jó alaplap mert 1 IDE van rajta... meg 30ezerbe fáj :( sok is meg nem is jó....de azért köszi :)
Amúgy a PCI IDE csatlakozó az miért nemjó?

(#1721) BPFeri válasza number666 (#1717) üzenetére


BPFeri
senior tag

Szia ! :R

Megpróbálkozhatsz vmi ilyen v. hasonló beszerzésével is, talán megoldja problémádat.
E6750 -hez pedig egy jó P35 -ös lap dukál.. egy príma Gigabyte ( P35-DS3P/R ) !!!
Igaz vmivel 20k fölött van az ára !

Üdv, F

....

(#1722) zolee0307 válasza zolee0307 (#1711) üzenetére


zolee0307
őstag

1711-rs hsz-re tud vki valamilyen ötletet, hogy mi lehet a baj?

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#1723) #25954560 válasza number666 (#1720) üzenetére


#25954560
törölt tag

upsz :B bocs.
azert nem szeretem PCI IDE-t, mert nem mindig mindenki szeret butolni rola. es nem mindegy milyen vezerlo ul a kartyan.

(#1724) eszement25


eszement25
csendes tag

Szevasztok!Alaplapot akarok venni x2 4400+ AM2 prockó mellé miket ajánlotok 15 k a teteje...
Mi a véleményeket erről: MSI AAM2A nF560 K9N Neo-F V3 A-S3LRX- 14 996 Ft
Előre is kössz mindenkinek.

(#1725) Mec


Mec
aktív tag

Meg tudja nekem valaki mondani, milyen típusú elem kell az NF7-S v2.0 alaplapba? Pontos típus kellene. Köszi.

mecsystem.uw.hu

(#1726) athomi


athomi
veterán

Sziasztok! Vki tudna nekem erről az alaplapról mondani néhány szót? Asrock p4vm800
Nem tuningolni szeretnék vele, csak hogy működjön rendesen egy p4-es procival.

(#1727) BPFeri válasza athomi (#1726) üzenetére


BPFeri
senior tag

Szia ! :R

Ebben mindent megtalálsz amira kiváncsi vagy egyébb tapasztalat ügyban keresd fel a lap topic -ját itt a PH! -n !

Üdv, F.

....

(#1728) gban válasza Mec (#1725) üzenetére


gban
Közösségépítő

Olyan mint mindegyikbe, CR2032, 3 voltos.
A 20 azt jelenti hogy 2 cm az átmérő, a 32 meg hogy 3.2 mm vastag.
Ha nm kapsz 32-eset, vehetsz vékonyabbat is csak ügyelj hogy hozzáérjen az érintkező.

Postázást nem vállalok.

(#1729) athomi válasza BPFeri (#1727) üzenetére


athomi
veterán

Ebben a topikban bármilyen alaplapról lehet kérdezni bármit. :) Amúgy a linket köszi, bár sokat nem segített, mert a technikai adatait én is tudtam. Inkább arra voltam kiváncsi nem e vmi sulinetes minőségű az alaplap! :) Megbízható, stabil....?
Lapnak topikja nincs, ráadásul a válasz nekem sűrgősen kellene. Nincs időm két napot várni egy a válaszra egy kihalt topikba.

[ Szerkesztve ]

(#1730) Traxx


Traxx
őstag

Sziasztok!

Részben alaplapos, részben tápos kérdésem volna, de inkább ide illik...Szóval, adott egy Abit IS7-V2 lap: Itten van (nem mai jószág, pár hete ünnepelte a 3. szülinapját :) ), és fokozatosan szeretném lecserélni a gépet. Első lépésben új tápra+házra gondoltam, viszont azt tudom, hogy ezeknek az alaplapoknak még szükségük van a régebbi tápok által adott -5V-os ágra (legalábbis már amelyiknek szüksége van). Nos, egy 350-es Chieftec táppal tettem próbát nemrég, és az XP betöltődéséig is csak nagyon csigán jutott el a cucc :( Újraindítás után úgyszint...az XP felállt ugyan, de teljesítmény alig. Visszarakva a régi tápot, tökéletesen ment a cucc...Ez azt jelentené, hogy a mostaniakkal nem kompatibilis a lapom (és mivel nem működött, szerintem ez áll fenn), vagy másabb oka van? Az abit support nem válaszolt semmit, amikor rákérdeztem :( Esetleg én voltam balfac, és rosszul dughattam rá a csatikat a lapra...?

Köszi, ha tudtok segíteni... :R

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#1731) Andrewhouse válasza Traxx (#1730) üzenetére


Andrewhouse
aktív tag

Hali!

Nemtom mi lehetett oka, hogy a 350-es Chieftec táp miért nem hajtotta ki, mondjuk ez is jó kérdése hogy az is mennyire használt vagy lehet már annak is valami problémája adódott.........Rosszul nem tudoid betugni ugye a csatikat......ha be dugtad a 20 tűs rész plussz a 4 tűst a CPU nak ad feszt......akkkor nem kéne problemnek lennie...valszeg az a táp nem volt jó.....
De azt viszont tudom hogy egy Fsp400-Pnf tutira mükszik vele.......Régebbi gépekkel is mükszik

(#1732) krenski.84


krenski.84
csendes tag

hali.
Új gépet tervezek és számomra nem lényeges a tuning.
viszont a megbízhatóság annál inkább!
tudtok véleményt vagy tanácsot adni ehhez az alaplaphoz?
INTEL - DP35DPM

krenski

(#1733) Andrewhouse válasza krenski.84 (#1732) üzenetére


Andrewhouse
aktív tag

Az intel alaplapokról nem igazán hallani infót, valszeg azért mert nincs velük probléma....De némi tapasztalatból megbízható alaplap 100%-osan.....de felszereltségben viszont nem annyira jó mint például a Gigabyte és lapjaik intel terén szinte egy árba vannak......

(#1734) krenski.84 válasza Andrewhouse (#1733) üzenetére


krenski.84
csendes tag

köszi a gyors választ :C
valami ilyesmire számítottam.hát WIFI nem kell csak beton stabil legyen! :DD

krenski

(#1735) r9550


r9550
senior tag

hali azt szeretném megkérdezni hogy az nem-e lehet hogy a procimat Amd sempron 2800+ s754 64 bit azért nem lehet tuningolni mer az alaplap 24pines tápot igényel nekem meg csak 20 pines? szal csak 20 pin van elfoglalva? előre is thx ja a lapom gigabyte ga-k8ne rev.1.X. :R

(#1736) Traxx válasza Andrewhouse (#1731) üzenetére


Traxx
őstag

Üdv!

A táp tutira jó volt, perpill egy X2 3800+ és X1950 Pro-val szerelt rendszert visz :) Meg ugye az én lapomon csak 20+4 tű van, másik +4 a proci körül nincs...ez okozhat problemet?

Én amúgy az új gépbe 360-as Zalmant vagy 380-as Seasonic-ot szánnék, szóval úgy gondoltam, hogy amíg nincs kess a komplett gépre, dolgozzon ezzel a táp :)

Azért köszi, és próbálok máshol is érdeklődni...

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#1737) tarti19


tarti19
senior tag

Sziasztok.
Új gép vásárlása előtt állok,
úgy föntöttem a jó öreg agp-s 478-as fogalaltú alaplapomtól és egyéb dolgaimtól megválok.
Nos úgy alaplapra 15k-t szánok és gondoltam ddr2-es ramra satás winyó és dualcore prockó megvételére
inteles 775-ös lapra gondoltam de hogy azon belül mi az ami legjobban megéri az árát azt már nektek kellen megmondanotok;)
illetve hogy pl. PCIE x1650vagy erősebb vga-val együtt felsezerelt alaplapnak elegendő-e egy 300W-os DTK táp vagy azt is 400W-ra cseréljem?
Köszönöm szépen előre is aválaszokat

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#1738) Qru válasza r9550 (#1735) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Táp miatt, nem ad neki elég kraftot.

#nincsbennetarcsi

(#1739) fOriginal


fOriginal
tag

Sziasztok!

Új 8800 gt-m alá keresem a megfelelő alaplapot két kritériummal : későbbi quadcore újíthatóság (egyelőre csak egy 1,86os dualcoret terveztem), és későbbi SLi lehetőség. a tuningolhatóság nem fontos. ha még azt is segítenétek megmondani hogy melyikek a legjobb ár érték arányban lévő termékek, nagyon hálás lennék.

"a pessimist is never disappointed"

(#1740) Qru válasza tarti19 (#1737) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

DTK 300W táp elég lehet ha nem túl öreg. Ha mondasz egy keret összeget itt összedobnak neked egy konfigot. Link

#nincsbennetarcsi

(#1741) Ramirex


Ramirex
csendes tag

Hali!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy létezik-e olyan alaplap amin van AGP, támogatja a DDR2-800MHzet és az E2140-es procit, valahogy én nem találtam ilyet. De hátha van valaki aki találkozott már ilyennel. :D
Thx elöre is!

(#1742) tarti19 válasza Ramirex (#1741) üzenetére


tarti19
senior tag

ASRock 4COREDUAL-SATA2 LGA775 ATX
LGA775, VIA, VIA PT880 Ultra, DDR, DDRII, AGP 8x, PCIEx4, 2xSATAII, 2xIDE, RAID(0,1), ATX, ASRock

P4 LGA775, Cel. 2.8+GHz-ig, Pentium 4 3,2+GHz-ig Hyperthreading, Prescott, Pentium EE, Dual Core, EM64T támogatás VISTA Premium Ready

VIA PT880Pro / Ultra chipset, 533/800/1066MHz FSB 2xDDRII, és 2xDDR foglalat, 2GB Dual Ch: DDRII (667/533/400) / DDR (PC3200/2700/2100) SDRAM

4xPCI 2.2, 1xPCI Ex4, 1xAGP (8X, 1,5V), 2xSATAII(RAID 0,1), 2xATA133 IDE, 2xSATA, 6xUSB 2.0

1xPárhuzamos, 1xSoros, PS/2 bill/egér, 7.1 ch. HD Audio, Integrált 10/100 LAN, ATX

én csak ilyennel találkoztam:) :DD

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#1743) melwin


melwin
csendes tag

Sziasztok!

E6750-hez keresgélek alaplapot max brutto 25-30e Ft-os árkategóriában. Eredetileg nagyon szemezgettem az SLI-s lapokkal, de erről időközben lemondtam róluk, úgyis 1 vga-val fogom használni a gépet jó darabig... Akár 2 SATA és 1 IDE is elég, 4 DDR2 slot, más nagyon nem is érdekel, csak lehetőleg lehessen húzni benne a procit. Van valami tippetek, hogy melyik alaplap lenne megfelelő? Előre is köszönöm a segítséget!

(#1744) Kicsirics77 válasza melwin (#1743) üzenetére


Kicsirics77
veterán

ha nem veted meg a giga lapokat akkor valami p35 ds3 vagy ds4

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#1745) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Hi
A kedves egyszál virágszálam ráöntőtt egy pohár sört a razer egeremre és az razer egérpadra.
Én persze egyből kikapcsoltam a gépet és kihuztam az egeret.
És probáltam kiszárítani, de nem nagyon sikerült.
A gép látja hogy van ott valami de nem hajladó felismerni, hogy mi az.
A ledekből hol az egyik, hol a másik gyullad fel.
Kisebb nehézségek árán szét szedtem az egeret és elégé foltosra száradt meg a lapon a sör.
Mivel lehetne a a sört letörölni róla?
Alkoholos ronggyal?
Nem nagyon akar lejöni.
Bibi nem látszik rajta (a lapon).
17 ropi egy ilyen egér, igy néhány dolgot azért szeretnék megprobálni, mielőtt bedobom a kedvesem fehérneműi közé száradni........
És bocsi de kicsit mérges lettem a feleségemre...

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1746) Greag


Greag
csendes tag

Hali!
Volna 1 olyan kérdésem, hogy mitől lehet egy új konfigon "power error" (gépkönyv szerint) speeker riasztás? Ga M56S-S3 lap, 5200+ 1950Gt Kingmax 800Mhz-es ram, Colorsit 450W-os táp (boltban azt mondták középkategóriás táp) A +12V nincs meg, csak 11,90 körül, a többi o.k., az okozhatja? Ja és a gép terheletlenül sípolt már 2x is. Esetleg, hogy az energiagazdálkodásnál be volt kapcsolva a merevlemez kikapcs 20 perc után? Ezt most vettem észre és kapcsoltam ki.

(#1747) Messzilátó


Messzilátó
csendes tag

Sziasztok!
Van egy nagy gondom. Adott egy Asus P4SE alaplap. Nem mai csirke, de még müxik. A gond az, hogy a DVD meghalt a gépben és a tulaj vett egy újat, de nem figyelt és sata-sat vett. Így kellett egy pci-os vezérlőkártya is, hogy működjön. A kártyát a gép indulásakor látom, de bootolni nem akar a rendszer. Disk boot failure... hibaüzivel jön vissza. Ha kiveszem a kártyát, akkor szó nélkül indul a gép az ide-s hdd-ről. Mit nem vettem figyelembe? A biosban kell valamit beállítanom?

(#1748) L@co


L@co
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Viszonylag olcsón szeretnék venni gyors lap+procit. AMD-t vagy Intelt éri meg venni? Kisebb AM2es X2-k és az E2140/2160as proci között kellene dönteni. Alaplapban milyet éri meg venni hozzájuk? AMD-nél és Intelnél is jól tuningolható lap kellene a proci mellé. A keret 30-34k.

(#1749) 7Heads Drago válasza Messzilátó (#1747) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A gép biosában kell átállitanod a bootolndo részt másra.
Mert a biosban szerintem a vinyo meg sem jelenik nektek.
Nekem egy régi lapnál SCSI kellet állitanom, mert annak látta.
Ott kéne valahol probálkozni.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1750) 7Heads Drago válasza Greag (#1746) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A 11,9V teljesen normális.
A legvalószinűbb , hogy a lapnak a biosában a proci hőfok risztó kapcsolt be.
A te lapodnál igy néz ki, és erre kéne őket állítani. Kép:[link]
A másik amit még megnézhetsz az ez a menü Kép:[link]
A képen szereplő beállitásoknak jónak is kell lenni.
Ha nem ez a baj akkor tegyél fel egy Everest-et és nézd meg hogy az érzékelők mit jeleznek és ird be majd ide a fórumba.
Kikapcsolt állapotban ha kihuztad a konnektort esetleg mozgasd meg a csatikat a gépben, nem-e csak konntakt hiba.
Nincs több ötletem.....................

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.