Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23240) z123456789 válasza agent_k (#23233) üzenetére


z123456789
addikt

(#23233) kicsee
OK.

(#23234) euzsolt
Kösz, a másik amit én linkeltem, az amúgy is hajtógázas sejtésem szerint. :S

(#23237) Imibácsi
Nem tudom, hogyan kell. :B Meg azt sem, hogy milyen gyurmát, és gyurmanedvesítőt kell venni. :(

(#23238) Imibácsi
Amúgy de. Én mindig eső előtt csinálok full pucerájt az autón, és a vége mindig az, hogy bejárok vele a garázsba, és amikor legközelebb használni kell, mát telibe veri a retek. És nem ám normál eső van. Nem, nem! Ez a csip-csöpp szar, amit felver a másik autó, hogy jól összebaxxa sz autót, és még a Rain-X se működjön, véletlenül se! Törölni kelljen apukám, törölni. Most meg? Megvakulok a napsütéstől, ugye? A k.a.! 0 Örömöd legyen. 0! :(( :(((
Bocs, de ki kellett sírnom magamból. :DDD

(#23239) focvis
Brigiből vettem én is 2-t, 600 Ft szerintem elég jutányos. Hasonló megfontolásból vettem mint te. Enni nem kér a polcon. :D Illetve kipróbáltam a szélvédő kendőt. Nem rossz, de azért örültem volna neki, ha ne egyből esőbe kell kihoznom az autót. Ami ugye nem is rendes eső... ld. fent! Viszont lehet, hogy kicsit megkárosította a nem rég felrakott Rain-X-et. Nem tudom ugye, mert nem akart esni normálisan, de mintha nem akartak volna csúszni a cseppek. Annyira csak nem erős abban az oldószer/alkohol nem? :F Műszerfal kendő nem rossz. Bár szeretem fújkálni a kendőre klasszikus módon. Ez egy kicsit sok szemetet hagy maga után. A bogároldó NR. 1. Leszedet mindent, pedig eléggé tele voltunk dögökkel már. Köszi a tippeket midnenkinek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.