Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23951) z123456789 válasza RBJ (#23950) üzenetére


z123456789
addikt

;)

(#23952) Pardise


Pardise
senior tag

Hali a társaságnak!

Ez jó kis cuccnak tűnik. Vélemények róla? Waxot fellehetne vinni vele!

Your car, your life ;)

(#23953) RBJ válasza Pardise (#23952) üzenetére


RBJ
addikt

Csak egyet nem értek pár videójukat elnézve. Csak erdőbe bujkálva kozmetikáznak? :U

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#23954) Pardise válasza RBJ (#23953) üzenetére


Pardise
senior tag

Igen az érdekes.

Your car, your life ;)

(#23955) ducati113 válasza Pardise (#23952) üzenetére


ducati113
csendes tag

:W Ezt most te komolyan kérdezed? :W WICC

Szerintem a játékboltban keresél valami hasonlót. :DD
Mint régen voltak azok a barkás készletek.
De akár árulhatnák masszőrgépnek is.
Röhejes :Y de hülyék és madarak mindig lesznek."Míg van szar addig lesz madár is." :)

(#23956) Pardise válasza ducati113 (#23955) üzenetére


Pardise
senior tag

Hát gondoltam h nem sokra való az a cucc azért gondoltam megkérdezem. Nem kell kiakadni. Vagy használtad hogy szerinted ennyire rossz?

Your car, your life ;)

(#23957) Formaster


Formaster
Topikgazda

én már nem találok szavakat :W valaki zárja le ezt a topikot pls ;] ennek semmi értelme

(#23958) #00809728 válasza Formaster (#23957) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy..

Van értelme de sokan már profi polírozók lettetek és ÉN már nagyon nem is járok fel.Mindenki políorózó mester és ért a fényezéshez. :C

(#23959) Pardise válasza Formaster (#23957) üzenetére


Pardise
senior tag

Mert mertem valamit kérdezni? Tudtommal arról szól a topik. De mindig van egy két nagyképű ember aki istennek hiszi magát és lenéz ha épp hülyeséget kérdezek vagy valamit már kérdeztem. Kivételnek tisztelet.

Your car, your life ;)

(#23960) Formaster válasza Pardise (#23959) üzenetére


Formaster
Topikgazda

Pont nem hozzád szóltam, ez az általános véleményem a topikról. Először is ducati szokásos kretén stílusán akadtam ki, aztán ezeken a lóherés videókon. Ez a lótusz brancs meg vicc. Ne álljon a kamera elé valaki, ha ennyire 0 szakmai rálátása van (selyemfijú) és ne akarja a nem létező tudását a fitnessz világbajnoki címével csillogtatva kárpótolni minden epizódban, mert ugyan gratulálok neki, de kvára semmi köze a mákostésztának a barackoslecsóhoz.

Igen Paradise, te pedig kerülj minden teleshoppot, webshoppot és minden olyan helyet ahol gagyit sózhatnak rád, mert az egyik reggel arra ébredsz, hogy még egy autó árát vásároltad össze használhatatlan termékekből.

(#23958) Dodi72: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23961) RBJ


RBJ
addikt

Apa kezdőőődddiiiiikkkkkkk!!!!

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#23962) Pardise válasza Formaster (#23960) üzenetére


Pardise
senior tag

Én sem rád értettem :) azért is írtam h tisztelet a kivételnek. Én mindenkinek meg adom a tiszteletet. Itt le is zártam a témát részemről. A lotusos dolgot azért kérdeztem m sokan nagyon jónak mondják a termékuket meg sok híres autó kozmetikus is használja a termékuket. Hozsó pl. ha jól emlékszem .

[ Szerkesztve ]

Your car, your life ;)

(#23963) Formaster válasza Pardise (#23962) üzenetére


Formaster
Topikgazda

Ma már egy normális waxot, sealentet piacra dobni nem nagy kunszt, onnantól csak a csomagolástól függ, hogy mennyit kérnek el érte. Az meg, hogy Hozsó ezt a szerencsétlen kávédarálót reklámozza az ő dolguk. Én nem égetném magam ilyesmivel, a videón is tisztán látszik, hogy póvernulla és semmire sem jó. Én egy bőrnek alapból nem ugranék neki géppel, csak kézi finom kefével óvatosan, mert secpec lekapod a színt róla. Tiszta telesoppos vacak, beszerára kb 2000Ft lehet, a waxot meg gyorsabban feltolom kézzel, mint ezzel a zacsimasszírozóval. :DDD :N

(#23964) ducati113


ducati113
csendes tag

Én megértem,hogy a hozászolásom kiveri a biztosítékot.Elnézést kérek,hogy ilyen kretén vagyok.
De nem a játszótéren vagyunk! Vagy tényleg ennyire hülék az emberek.
Nem vagyok semmilyen mester,nem is tartom magam annak.
De amilyen blődségek mennek itt az hihetetlen.
Valamikor már nem tudom megállni szónélkül.
Pl.Tegnapi eset, megkérdezi az illető,hogy szerintetek megérte-e!
Új téli gumi Matador 185/55R14 2008 as gyártás 50 ezer szerelve.
Most erre a baromnak mit lehet mondani.
Sok marha!!!! :Y nem számít a DOT szám. :W
Lehet,hogy prémiumos hülye vagyok itt és máshol is. De szarral gurigázzanak a madarak.
És akár merre megyek az országban ilyen barmokkal mindenhol találkozni.
Spórolunk :(( Cerámiát megértem drága egyeseknek.Na de már a gumin is spórolunk?
10-20 ezren múlik az életem vagy életünk?
Aztán lehet,hogy erős a hozászolásom sokak számára,de én ezt leszarom.
50 év elmaradás az nálunk nagyon előjön minden téren.
Lehet fogni a pénzre de ez baromság.A fejekben kéne rendet rakni először.
Én megélek ugyan azon a színvonalon mint más nyugaton,nem kell elutaznom sehová.
Csak lehet egy kicsit másképp gondolkodom.
Ha meg egyeseknek nagyképű vagyok :F nem tudom ebben mi a nagyképűség :F
Tudást tudom értékelni a hülyeséget nem.
Szép napot mindenkinek.

(#23965) Tannoy válasza Formaster (#23963) üzenetére


Tannoy
csendes tag

Euzsolti! Te már próbáltad a lótus termékeket? Vagy már igy születtél, hogy tudod milyen? Ne feledd a puding próbája... Különben van jó cucuk is Én már próbáltam és nem a kávédarálóra gondolok. Ja es a telesopp is árul jó cucokat , meg bowlit is.

(#23966) Pardise válasza ducati113 (#23964) üzenetére


Pardise
senior tag

Igen igazad van. Én csak azt nem szeretem ha normálisan kérdezek valamit és lenézően, lehülyézve válaszolnak. Sehol nem szeretem azilyeneket . Se a barátaim közt se a munkahelyen sesehol. Normálisan szólok valakihez elvárom a normális választ. Lehet hülyeséget kérdezek, de kulturáltan is lehet tudatni h ne vedd meg ezt meg azt, mert semmit nem ér.

Your car, your life ;)

(#23967) Formaster válasza Tannoy (#23965) üzenetére


Formaster
Topikgazda

Mondtam én, hogy rossz a lotus termékcsalád? Pont azt mondom, ma már nem nehéz egy jó termékcsaládot a piacra dobni, de mikor meglátom az ilyen vibrátoros baromságokat 30k-ért akkor csak pislogok, aztán azon már csak hüledezek, hogy ebből el is szoktak adni :DDD A telósoppot meg hagyjuk :U ismerem a cégpolitikát, sőt ha hiszed ha nem de személyesen Horst Fuchsal is beszéltem már... 1000%-os haszonkulcs, ha gagyi, ha nem...

(#23968) boogie84


boogie84
veterán

Sziasztok, anno valaki innen linkelt egy videót, hogy tartályos festékszóró pisztolyt használt sampon adagolásához az autóra.
Hol érdemes ilyet venni kompresszorhoz, mekkora tartályt?

Nyilván nem kell profi cucc, a legolcsóbb megfelelő lehet erre a célra: [link]
Ha ebay-ről veszem akkor is kb ott vagyok árban.. [link]

Ti milyet használtok, hogy csináljátok a mosást? :R

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#23969) z123456789 válasza boogie84 (#23968) üzenetére


z123456789
addikt

Magasnyomásúval vizezem, majd MJJC habosítóval habosítom, és ezt áttdörzsölöm gyapjúval, vagy szivaccsal. Majd slaggal, alacsony nyomáson leöblítem, szárazra törlöm.

(#23970) boogie84 válasza z123456789 (#23969) üzenetére


boogie84
veterán

Köszönöm! Meglátjuk mit hoz a 2017-es év. :R

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#23971) Pardise


Pardise
senior tag

Sziasztok!

Téli autómosásról szeretnék kérdezni! Először is télen nagyon keveset járok kocsival. Van itt a közelben egy Karcher autómosó, érmés. Ott csak ozmós vízzel szoktam mosni a kocsit, eddig minden koszt levitt szépen. Téli mosásnál is csak ezzel szeretném mosni a kocsit. Főzött garázsom nincs. Lemezgarázsom van.


Ilyen.

Tehát mosás után ebbe tudok beállni. Egy ilyen garázsban mennyire fagyhat meg a kocsi, vagy annyira nincs hideg benne? Minden rés ki van tömítve. Első tele lesz a kocsimnak is meg a garázsnak is, így nincs tapasztalatom. Van főtött garázs, de oda nem tudok beállni, mert ott apám kocsija van, meg oda az enyém be sem férne. Esetleg mosás után érdemes mikroszálassal leszárazolni a kocsit és úgy garázsba állni, vagy baj ha picit vizesen állok be a garázsba?

Köszönöm a válaszokat!

Your car, your life ;)

(#23972) z123456789 válasza Pardise (#23971) üzenetére


z123456789
addikt

Hát ez szigetelni nem fog, az tuti. Bemész, a motor melege felmelegíti a helyiséget, leolvad, ami eddig ráfagyott, kipárolog a levegőbe, aztán rohamosan visszahűl az egész, és lecsapódik autóra, garázsfalra. Így hirtelen ez az eszmefutatás jutott eszembe. A fémnek meg nem jó ha vízben áll. Én is garázsban állok, ami szintén nem fűtött, de szinte minden fa, és talán nem marad annyira a levegőben a pára. Nem tudom, első telem lesz ezzel a garázzsal. :D

(#23973) Pardise válasza z123456789 (#23972) üzenetére


Pardise
senior tag

Köszi a választ. Akkor marad a szárazolás! Utólag csak nagyjából szárazoltam le a kocsit a tapizós módszerrel, de kicsit fátyolos maradt a verda, az meg csak megszárad. Vagy januárban jön a lombfúvó, az jó lesz szárazra fúni a kocsit!

[ Szerkesztve ]

Your car, your life ;)

(#23974) szabi325 válasza Pardise (#23971) üzenetére


szabi325
tag

Mosás után menj vele 5-10km-et hogy kicsapja a maradék vizet, amúgy szerintem nem nagyon fogja tudni senki megmondani hány fok van a garázsodban. Tegyél ki egy hőmérőt és lesd meg reggel 6 kor (felénk kb. akkor van a leghidegebb) ha nincs mínusz a a garázsban akkor szerencsés vagy :)

Én télen az időképet lesem és amikor olyan 8 fok körül van és előreláthatólag este se megy 0 alá akkorra időzítem a kocsi mosást.

(#23975) xEon1337 válasza z123456789 (#23972) üzenetére


xEon1337
őstag

Nekünk is fából készült könnyű szerkezetes garázsunk van és ez sincs szigetelve a szó hagyományos értelmében. Már ha nem vesszük annak, hogy tele van pakolva polcokkal minden fal és a polcok is tele vannak, ami már önmagában valamilyen szinten szigetel, illetve van padlása is, fölötte pedig cseréptető.

Arra jó, hogy télen ne kelljen kapargatni a jeget és a havat illetve nyáron kocsimosás után nem fogja fél óra múlva telibe szarni egy madár. Most egyik reggel a garázsban még 1 fokot mutatott, de kint -6 volt, ha hidegebb van, akkor minimálisan be tud esni fagypont alá. Az akkus csavarhúzókat és az autókozmetikai szereket bevittem a házba, azokat nem akarok kitenni a fagynak, úgy tudom nem tesz jót nekik.

"Less but better" - Dieter Rams

(#23976) Pardise válasza szabi325 (#23974) üzenetére


Pardise
senior tag

Igen, úgy szoktam, hogy mosás után megyek vele, de akkormeg felhordja a reket általában. Múltkor is így volt, hiába este csináltam. Most -8 van, benéztem a garázsba, ott jó idő volt. Se fagyás se semmi, szóval király :) Reggel is -8 szokott lenni.

Your car, your life ;)

(#23977) lord_devil válasza Pardise (#23976) üzenetére


lord_devil
tag

Megkérdezhetem mekkora ez a garázs? Most tervezek venni egyet, de elég szűk a hely. Leginkább egy 2.5m széles férne el és félek tőle, hogy keskeny lesz.

(#23978) Pardise válasza lord_devil (#23977) üzenetére


Pardise
senior tag

3X5 méteres, hátrafelé lejtő tetővel!

Your car, your life ;)

(#23979) boogie84 válasza Pardise (#23971) üzenetére


boogie84
veterán

Szerintem tized fokra pontosan annyi lesz telen belul, mint kivul.
A fem jol vezeti a hot, ha valamivel melegebb is az elejen a motorho miatt, az azonnal elmegy a falakon.
Ahogy javasoljak: autokazz vele par km-t nagyobb tempoval, hogy minel tobb vizet kifujjon a menetszel.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#23980) -cobra- válasza Pardise (#23971) üzenetére


-cobra-
aktív tag

Én dobnék a tetejére valamilyen home made napkollektort, az nappal szép időben szerintem felmelegíti valamennyire. Persze gyorsan ki is fog hűlni szigetelés hiánya miatt. Esetleg 5-10 cmes hungarocel belülre? (Csak ötletelek mert nekem is jo lenne valami passzív fűtes a garázsba, mert 2-3kWos valamikkel nem akarom fűteni.)

(#23981) Formaster válasza -cobra- (#23980) üzenetére


Formaster
Topikgazda

A napkollektornak csak úgy lenne értelme, ha feldobna belülre egy 15-20-as nikecelt, vagy közetgyapot+gipszkarton kombót. Az viszont nem probléma, ha jól le van waxolva és ráfagy pár vízcsepp. Nem lesz a fényezésnek semmi baja. A jeget nem kell reggel kapargatni a szélvédőről, az a lényeg. Illetve, ahogy mondják, kicsit jobban oda kell lépni mosás után, és tényleg minimális víz marad rajta. A lényeg, hogy a falcok legyenek kitörölve a kéder körül és akkor nem fagy be az ajtó ;)

[ Szerkesztve ]

(#23982) Pardise válasza -cobra- (#23980) üzenetére


Pardise
senior tag

Nekem van egy 2000 wattos konvektorom. Gondoltam h egy szárítás erejéig beviszem a garázsba ha vizes a kocsi. Nem tudom mennyire lenne hatásos.

Your car, your life ;)

(#23983) MunezXBK válasza Pardise (#23982) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

A pénztárcádra különös hatással lesz. :D

(#23984) Pardise válasza MunezXBK (#23983) üzenetére


Pardise
senior tag

Igen. Ezt gondoltam :)

Your car, your life ;)

(#23985) ReFleXx válasza Pardise (#23971) üzenetére


ReFleXx
addikt

télen a minuszokban minimalizalni kell a kocsimosást, egy idő után ugyis beindul az öntisztulás. :D
de nem kell parazni, egy kocsi nem tud megfagyni egy ilyentől, kilincsek , zárak legyenek letörölve amennyire csak lehet, körbe az ajtógumi legyen lekezelve azt csokolom.
erről jut eszembe , majd valamelyik nap amikor jobb ido lesz, le kellene nekem is kezelni az ajtókédereket, mert hétvégén reggel be volt fagyva a balhátsóm. mit érdemes erre használni? szilikonspray, gumiápoló. nivea testápoló? :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#23986) focvis válasza ReFleXx (#23985) üzenetére


focvis
veterán

Én első körben gumiápolóval, ha ez nem elég, akkor szilikonnal kenném (nem sprézném, csak egy rongyra fújnám és úgy kenném). Vagy glicerin.

Garázs téma: nálunk ma reggel csak 9 fok volt, pedig a társasház földszintjén van, tégla+vakolat.

[ Szerkesztve ]

(#23987) z123456789 válasza xEon1337 (#23975) üzenetére


z123456789
addikt

Hát nekem már megfagyott a víz bent. Szóval nekem lófaszt sem szigetel. De kaparni azt tényleg nem kell. :N

(#23988) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Akkor már megosztom itt is az infót :))

Egyébként nem akartam még itt közölni, de van pár terv folyamatban S80 fronton. Ezek nem a gyári felni színek, sima metál szürke, előző tulaj csináltatta. Egyrészt ezért, másrészt mert a bal elsőn van egy apró padka nyom most hogy gumizni kell, fel is újíttatom. Van egy srác aki Porsche felniket csinál profi minőségben, hozzá kaptam ajánlást egyik ismerőstől. [link] érdemes a képeit végig nyálazni, na ő homok fújja, gyárira vissza festi, lakozza, kemencébe rá süti, kerámiázza, felgumizza (Michelin Pilot Sport 4) és házhoz hozza, ad csere kereket is addig.

A gyári színt nehéz kikeverni, mert nem sima metál, ha nem extrém magas alumínium tartalmú festék, hogy úgy ad nagyon durva metál hatást, hogy nem látod a részecskéket, hyper chrome a neve, ezzel lesz lefújva.

Ez az első projekt, a második váltóolaj és klíma töltés azonnal löki a hideget, de a kenő anyag szerintem kevés benne, néha halkan hallani a kompresszort, nagy csöndbe alapjáraton. Olajat meg már kifizettem, csak el kell vinni, mivel 43e-t mutat az óra nem akarta senki kicserélni, szinte könyörögnöm kell :DDD de hát 10 éves lesz lassan...

Van még folyamatban egy 3. és 4. projekt, képeken nem látszik, de vannak parkolási nyomok a lökösökön, amit nem is értek mert radaros elöl hátul, előző tulaj, vagy bele tolattak... egy karc az A oszlopon, és egy kis apró nyomás a vezető ajtón, ezeket mind megcsináltatom.

Utolsó projekt, hogy elviszem az F1 Wax-os sráchoz, teljes 3 lépcsős polírozásra, 2 réteg kerámia zárással, náluk festetem a fék nyergeket aranyra vagy vörösre, meg pár apróság, de ha kész lesz... :))

Majd csak a képeket akartam felrakni 3-4 hónap múlva ha minden elkészült.

[link] & [link] & [link]

Tegnap voltam náluk, megnézték a kocsit, elmondtam az elképzeléseimet, meghallgattam a véleményüket, dub customs & F1 Wax

Nagyon sok Londoni autós YT csatorna van, legtöbbnek itt csináltatnak mindent, Shmee150, STG, Superars of London, stb.... [link] & [link]

Nagyon jó érzés volt náluk lenni, ott ahol már rengeteg autó videóját láttam, legendák dolgoznak ott mint F1 Wax Stu...

[ Szerkesztve ]

(#23989) Pardise


Pardise
senior tag

Szórófejes flakont tudtok valami jó minőségűt? Eddig teszkoban vettem meg egy két hasonló helyen, de mind gagyi. Fel literes, literes kellene.

[ Szerkesztve ]

Your car, your life ;)

(#23990) Bögre


Bögre
aktív tag

Sziasztok!
Ajándékba szeretnék egy kisebb autóápolási csomagot venni, ehhez kérnék egy kis segítséget. Hol és mit érdemes venni? Vannak-e előre összeállított csomagok, vagy célszerűbb összeválogatni? Mik azok az alap dolgok, amiket érdemes beszerezni?

Köszi!

(#23991) #00809728 válasza FeRRaR1 (#23988) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy...

Felni: én minap vettem 4db mazda 6-os alufelnit használtat sómart de nem padkázott ill. sérült.
Homokoltattam 12.000ft/4db majd elvittem porfestetni 12.000ft/4db és szép hasonló gyári szinre össze hozták.
Porfestés: +220fokon 33perc ráégetés.

Ha én csináltam volna homokolás majd elmosás
epoxy 2k-s alapozó 4deci+higító+edző kb 1-2h
majd ciszolás 400-as papírral kb 3-4órás munka
jöhet a szórókitt ami 2k-s kb 5-6deci elmegy rá. 1-2h
Majd 800-1000-es papírral vizesen makulálatlanra becsiszolni 5-6h
Fújás bázissal 2-3*majd lakkozás 2-3rétegben jó minőségű lakkal 1-2h
+kamrában +50fokon megsűtés kb 1-2h

Ez a munka müvelet kb. 4nap és kb. 20-25.000ft anyagot ellocsolsz rá.Ha meg kértél db/10000ft akkor sokan morogtak érte. :W
Lemos+spray 2db és kész az az igazi..3000ft meg is vagy... :C

(#23992) focvis válasza FeRRaR1 (#23988) üzenetére


focvis
veterán

Komoly lesz. :K

@Paradise: ez csak 350 ml-es, de nem drága és jó.

@Bögre: Sztem mindenki magának válogatja össze, egy kész csomag biztos tartalmaz tök felesleges dolgokat is. Én összeválogatnám és betenném egy szép dobozba. Ha egy délelőtt el tudsz menni személyesen a Wolf's-hoz, akkor ott jó és szakértő tanácsokat kapsz - előtte telefonálj oda, szintén délelőtt. Mondd, hogy PH-ról küldtek.

A Wolf's mellett is van rengeteg jó/jobb márka (Sonax, AutoGlym, stb.), azért szoktuk többen ezt javasolni, mert magyar, jó és abszolút megfizethető. :)

Tudni kéne, hogy kinek lesz (mennyire érdekli az autóápolás, viaszolt-e már s.k., stb.)...

(#23993) j.bravo válasza j.bravo (#23896) üzenetére


j.bravo
addikt

Urak, erre tudtok mondani valamit? Használta már a jelenlevők közül vki?
(a számomra megoldható másik opció az autoglym, külön tisztító ill külön ápoló, pl. a homasitából)

Whatever.

(#23994) szabi325 válasza j.bravo (#23993) üzenetére


szabi325
tag

Én AG-t használtam, elég jó, viszont marha lassan szárad az ápoló része. Ebayről olcsóbb (nekem az 500ml ápoló + 500ml tisztító 7000 ft volt)

(#23995) Formaster válasza j.bravo (#23993) üzenetére


Formaster
Topikgazda

Nekem is van belőle, nem rossz cucc. Tény, hogy az ápoló része nem szárad gyorsan, de hosszú távú. Valamikor 1 éve kentem át és még mindig egész jól tartja magát. A tisztító része is szép munkát végez, szépen lejött minden a vaj bőrről.

(#23996) j.bravo válasza Formaster (#23995) üzenetére


j.bravo
addikt

euzsolt: Köszi, mármint a Wolf? (vajon van-e különbség ehhez képest, a kiszerelés nagyságán kívül? Persze, tudom, megkérdezem majd Farkas urat is ha odáig jutok)
Nekem világosszürke bőrre kell.

szabi325: köszi neked is! Legközelebbre lehet hogy ebay lesz, de ha most az AG lesz a befutó, nem sz*rozok, bemegyek, megveszem. Egy éve nálam már a gép és még nem tettem semmit a bőr érdekében.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#23997) FeRRaR1 válasza #00809728 (#23991) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Magamnak csinálom, megtartósnak, hobbi autó, így nem sajnálom rá, ha egyszer meglesz csinálva, akkor az rendesen lesz. Nekem is olyan 30e átszámolva felninként, de hozza viszi, csere kereket ad, le kerámiázza Dluxal.

Meg lehet nézni a linkelt FB oldalán milyen kaliberű autókkal dolgozik, mondta hogy sokan mondták neki, amilyen minőséget és szolgáltatást csinál, "túl olcsó" :) Sok értékelő leírja hogy jobb mint a gyári festés amit csinál.

Persze ha eladásra menne, nyilván én is az 5-10e közötti ársávban vadásznék. Az is jobb mint a semmi, szebb is lesz az összkép.

[ Szerkesztve ]

(#23998) Formaster válasza j.bravo (#23996) üzenetére


Formaster
Topikgazda

Bocs, én is az AG-ről beszéltem.

(#23999) j.bravo válasza Formaster (#23998) üzenetére


j.bravo
addikt

Oks, köszi!

Whatever.

(#24000) Safranek válasza FeRRaR1 (#23988) üzenetére


Safranek
aktív tag

Fekete Porsche Cayman : 11 óra meló. :B

[ Szerkesztve ]

„Attól tartok, Safranek, hogy maga gúnyolódik velem. Jöjjön közelebb!″

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.