Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56501) Lite válasza Beni2360 (#56500) üzenetére


Lite
őstag

Saját topikja is van? Nem gondoltam volna,hogy ennyire felkapott... Köszönöm! :R

(#56502) muranyig válasza Patice (#56486) üzenetére


muranyig
tag

Szia, igen, a beépített DLNA-t használom. A plex nekem sem jött be. Amlogicos fórumban ismét tegyem fel a kérdéseimet? ...mert nem vágom most hol tart a piac, és ahogy látom eléggé kiterjedt már az a fórum is. ilyen, meg olyan lejátszó, stb... Nekem egy egyszerűen használható nem túl drága, de stabil 4k képes player kéne. esetleg ötlet, hogy pontosan melyiket érdemes?

(#56503) Patice válasza muranyig (#56502) üzenetére


Patice
Topikgazda

Igen, Amlogicos fórum összefoglalójában találsz jó pár ajánlott típust. Nézd meg melyik szimpatikus, melyik éppen akciós, stb. Aztán hajrá! :) :)

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#56504) atirag


atirag
őstag

Ha egy minix neo-val kapcsolatban van kérdésem akkor hova tudok írni? Mert nem találtam minix forumot itt.
Igazából az volna a kérdésem hogyan kell sd kártyáról indítani a minix-et.

(#56505) F_Peter válasza atirag (#56504) üzenetére


F_Peter
őstag

Amlogic s905, s912-knek van topikja, oda.

https://m.mobilarena.hu/tema/amlogic_s905_s912_processzoros_keszulekek/hsz_20941-20960.html

[ Szerkesztve ]

(#56506) donceleger8


donceleger8
őstag

Sziasztok!
Van egy laptopom amit csak letöltésre használok. Viszont most haldoklik szegényke. Javítani nem akarom viszonylag régi már.
Jó lenne egy olyan media lejátszó amibe van torrent kliens és ki tudnám vele használni az a 1gigabites netemet.
Ugyanakkor több helyen mondták hogy nem nagyon szerencsés a kettő együtt. Mármint letöltés és lejátszás egyszerre.
Van most egy jónak tűnő ajánlat a mede8er x800+ 3 tb hdd. Ebben van torrent kliens is viszont nem 4k-s. Jelenleg nincs 4k-s tv-m de jövőre talán lesz akkor nem akarnék médialejátszót is cserélni.
Szóval van e valami ajánlat 4k-s torrentklienst futtató lejátszó téren?
Vagy ha nincs akkor az említett mede8er modell megfelelő lenne? Persze kompromisszummal. Kb 80ezret szánnék a projectre.
Ja és nem fontos a belső hdd lehetősége, van egy külső 1 tb-os hdd-m, ha erre is megfelel a torrentezés.
Előre is köszi a javaslatokat.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#56507) Multibit válasza donceleger8 (#56506) üzenetére


Multibit
veterán

olyan media lejátszó amibe van torrent kliens és ki tudnám vele használni az a 1gigabites netemet
:DD
Ez most poén volt?

(#56508) donceleger8 válasza Multibit (#56507) üzenetére


donceleger8
őstag

Miért is lenne az???? A mai világban ilyen technikai fejlődés mellett? Ám van benne gigabites lan port. Szóval.....
Nyilván nem max sebességre gondoltam bár az lenne a legjobb, de ha a felével menne az is jó lenne.
De mivel nem volt alkalmam ezen funkciót kipróbálni így az ilyen megnyilvánulás helyett mondjuk le lehetne írni hogy mennyivel menne a letöltés. Nyilván ezért kérdeztem. Ha mem megy valami más megoldás után kell néznem.

[ Szerkesztve ]

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#56509) Multibit válasza donceleger8 (#56508) üzenetére


Multibit
veterán

de ha a felével menne az is jó lenne
Ez az elvárás is irreális :(
Vesd össze, hogy mekkora erejű PC kell a gigabites torrentezéshez és hogy milyen hardverrel bírnak a mediaplayerek! Még a fele sem lesz meg a gigabitnek. Csak a töredéke. Attól, hogy a ki/bejárat gigabites, a motor még harmat gyenge. De nem is kell erősebb, mivel nem az a dolga egy mp-nek, hogy (akkora sebességgel) töltögessen! Ha all-in-one akarod megoldani, súlyos pénzeket kell költened egy letöltőszerver-HTPC hibridre :K

[ Szerkesztve ]

(#56510) SunMount3r válasza donceleger8 (#56508) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Szerintem megoldható, a torrent-ezés sebességét legtöbbször úgysem a a neted vagy a lejátszó Ethernet adaptere fogja korlátozni és gondolom nem elvárás, hogy mindig 1Gbit-el repesszen. Vannak 4K-s, korszerű, belső winyó helyes lejátszók is (kb. 3-4 ami ajánlott). Az már más kérdés, hogy hardverileg hogy bírnák e a torrent+egyidejű lejátszást, de erre majd a írnak akik így (is) használják őket. Ha pedig nem, akkor az se nagy wasistdas, ha egyszerre csak az egyik megy majd. A belső winyó ára viszont megdobja a projectet, de még talán így is ki lehet hozni a keretből, ha beéred 1TB-ossal is, vagy addig használhatod a külsővel. Telóról meg vezérelheted a torrentet is.

(#56511) SunMount3r válasza donceleger8 (#56508) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Persze van az éremnek egy másik oldala is. Ez az Android+media player+mini PC párosítás még elég gyerekcipőben járó dolog, a szoftveres dolgokat tekintve (OS + firmware + hardver összehangolása), vannak jobban sikerült megoldások, jobb support-al, rendszeres frissítésekkel stb., de még mindig olyan bizonytalan, hogy pl. a hálózatos dolgokból az elméleti max helyett miket tudnak épp kihozni, vagy nem csúszik e be valami bug stb...

(Ez most inkább valami memo lett volna... :U )

Csekkolj rá esetleg erre a cikkre: [link] és a hsz.-ekre is.-> lehet neked is valami hasonló megoldás lenne a legjobb. A 4K speciel ezzel a konfiggal elméletileg 30fps-es videókig menni fog, HDR viszont nem lesz, de erre te is rákérdezhetsz ott, hogy van e olyan típus ami pl. ami erre is jó...

[ Szerkesztve ]

(#56512) Joshi válasza donceleger8 (#56508) üzenetére


Joshi
titán

Egy mostani célhardver(NAS) mint pl a Zyxel NAS 540 is max 300Mbps-et tud stabilan, de az én Zyxel 320-am még a 100-at se.

(#56513) junkpod válasza Multibit (#56507) üzenetére


junkpod
nagyúr

Szerintem nem úgy értette, hogy 1gigabites internet hozzáférése van, hanem az otthoni belső hálózata gigabites.

Box's don't touch!

(#56514) Patice válasza junkpod (#56513) üzenetére


Patice
Topikgazda

De, úgy írta...

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#56515) donceleger8 válasza Patice (#56514) üzenetére


donceleger8
őstag

Igen így szeretném.
A haldokló laptop helyett szeretnék egy all in one készüléket ami lejátszó is és amivel le is tudok tölteni. Lehetőleg a legnagyobb sebesség mellett.
De akkor ezek szerint nincs ilyen eszköz.
Szomorú.
Azért köszönöm a válaszokat.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#56516) junkpod válasza donceleger8 (#56515) üzenetére


junkpod
nagyúr

Minden ketkedesem ellenére valaszolnek.
Az a medi8er csak az eladónak lehet jó ajánlat.
Szerintem a 80 ezer pénz elegendő arra, hogy jó nas-t és hozzá egy jó 4k lejátszót vegyél.
(Én ezeket is kihoznam 40bol, de egyél magasabb kategóriában nezelodve el lehet költeni rá a 80at is.)

Box's don't touch!

(#56517) #56573440 válasza donceleger8 (#56506) üzenetére


#56573440
törölt tag

Celfeladatra celeszkozt. Nas+mediaplayer egyben mindig nyalóka, vagy hangos lesz vagy gyenge is. Nálam kb 50k körül jött a HP proliant gen 8 micro, xpenology telepítés 5 perc, raspberry pi2 15k volt kb és zakatol a plex, torrent, ami hangos az nem a tv alatt van, meg ilyenek:)

[ Szerkesztve ]

(#56518) envagyok válasza #56573440 (#56517) üzenetére


envagyok
veterán

Wd my cloud gyors és néma hozzá egy S905 tökéletes párosítás, nekem is az van és 3 terás hddvel 50-ből megvan az egész :)

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#56519) blakey válasza donceleger8 (#56515) üzenetére


blakey
titán

Nekem olyan NAS-om van ami médialejátszó is, Intekes, Kodi telepíthető rá és úgy működik munt egy HTPC, nem hangos, stb., de mindezek ellenére azért használom csak NAS-jént, mert így minden eszközt normálisan el tudok helyezni és elég furán nézne ki egy álló lejátszó. Jobban jársz ha veszel egy megbízható NAS-t ami elvégzi a háttérmunkákat, megoszt és veszel egy lejátszót ami szépen lejátszik mindent.
Szóval van ilyen eszköz de költsége és nema a lejátszók körében kell keresni hanem a NAS-ok között.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#56520) #56573440 válasza envagyok (#56518) üzenetére


#56573440
törölt tag

Nem lenne az se rossz ötlet, de ugye a szempontok között a gigabit minél nagyobb kihasználása is téma volt, ami nem biztos hogy menne neki (nálam is volt teszten egy 4 tb-s modell és ha csak letöltés volt a dolga 10MB/s fölé nem igazán akaródzott menni...Ha seedelt is akkor kicsit alatta).

Persze alternatívának nem rossz.

Ahogy lehet még egy lehetőség a TS 251-es Qnap, HDMI, erősebb procival, Kodi our of the box hdmi-n kivezetve, 70 körül megvan + vinyó persze. Robusztusabb megoldás, több dologra is be lehet fogni később, ha több tv lesz-van akkor azokat is ki lehet vele szolgálni, bár ott csak smb/dlna vonalon érdemes szerintem.

Igazából ízlés, pénz és lehetőségek kérdése, de egybe megoldásra tuti valami qnap féle cuccot vadásznék, nas-médialejátszó külön-külön vonalon meg a határ a csillagos ég. Engem kicsit aggaszt a 4k lejátszás egyébként, eddig kompromisszum mentes megoldást egyszer láttam rá, ott a szerver egy i7-es-re épülő nagyvas volt, rendes switch-el, normálisan kikábelezve, mert ha nem H.264 volt az anyag, vagy feliratot is rá kellett rakni, vagy valami magas bitrátás hdr cucc, akkor vagy a nas halt el transcode miatt, vagy a lejátszó 100-as lanja volt kevés, vagy nem jól tolta ki a hangot a box, és indult a szívás kör. Persze ha van egy frankó, gigás lannal szerelt box a tv alatt, ami elbírja a történetet, és kezeli lokálisan a feliratot is, és a kapcsolat a szerverhez megfelelő, pl egy kodi dolgozik smb share-el, akkor még működhet is.

-Persze azon túl, hogy otthoni körülmények között ha csak nem olyan a felállás mint Linus bácsinál, nem sok értelmét látom jelenleg a 4k-nak (irdatlan méretű tv, nagyon közelről nézve), de ez csak az én magán véleményem :).-

[ Szerkesztve ]

(#56521) junkpod válasza #56573440 (#56520) üzenetére


junkpod
nagyúr

nekem nincs 4k megjelenítőm, de az amlogic s905 topikban többen is aktívan használják 4k lejátszásra, amit elméletileg a 100mbit hálónak is ki kellene szolgálnia. (pláne, hogy a hdr képes s905-öst csak 100mbites csatolóval szerelik.

Box's don't touch!

(#56522) envagyok válasza #56573440 (#56520) üzenetére


envagyok
veterán

Ezt nem tudom, nálam csal 25mbites net van, arra tökéletes.
Szvsz full gigabites letöltésre kb 200k-s nas kategóriába v 100k-s htpc kategóriába kell gondolkodni.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#56523) #56573440 válasza junkpod (#56521) üzenetére


#56573440
törölt tag

Amíg ilyen 50-60 Mbps a bitrate, addig persze. Már most is van 100+-os anyag, a jövőben meg kitudja. Oda szerintem kevés lesz. De az értelme szerintem továbbra is megkérdőjelezhető, főleg ha csak az a motiváció, hogy ha a panel tudja a 4k-t akkor "hajcsukmáki". Van az a szög ahonnan az én fhd tvmen is 1080p-t néznék, de mivel se a nappaliban se a hálóban nem látszik difi a kettő között adott nézési távból, ezért nem is izzadok rajta, főleg nem 4k-n.

envagyok: Vagy értelmes kompromisszumot kötni :DDD Egy nasnál ami 0-24 megy szerintem nem sok értelme van, hacsak nem valami hc felhasználás a gigabit kihajtásának, mert bárhonnan indítok el bármit, aztán amire hazaérek úgyis lent van.

[ Szerkesztve ]

(#56524) Patice válasza envagyok (#56522) üzenetére


Patice
Topikgazda

Vagy a 100k-s épített NAS kategória. ;]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#56525) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Torrent + 4K témához, "Teoretikusan": Pl. Egy Q10 Pro egy jobb firmware-el (és ez a nem mind 1, ahogy írtam is), a 80MB/s-et is simán tudja, ami enyhén szólva is elég kell, hogy legyen bármilyen 4K anyaghoz is és nem hinném, hogy a torrent-ezéshez se lenne elég.

A kettő együtt már más tészta, ha nem bírná a hardver (a sávszélben bőven van rá headroom, beállítás kérdése), ennyiért még élhető kompromisszum, ha csak az egyik megy egyszerre.

Sajnos egyelőre csak külső winyóval tudom kipróbálni, de pár nap múlva akár le is tesztelhetem, hogy gyakorlatban mennyire működőképes a dolog.

(#56526) SunMount3r válasza SunMount3r (#56525) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Huh, szóval:

Letesztelem majd mind 2-tőt:

Torrent + 4K magas bitrátás lejátszás LAN-ról és
Torrent + 4K magas bitrátás lejátszás külső winyóról.

[ Szerkesztve ]

(#56527) vargalex válasza SunMount3r (#56525) üzenetére


vargalex
félisten

Azt elfelejted, hogy egy egy szálon történő másolás (pl. Samba-n) teljesen más terhelés, mint a sok szálas torrent, ahol letöltés esetén ráadásul folyamatos hash számítás is történik.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#56528) SunMount3r válasza vargalex (#56527) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ok, azért egy csekkolást megér, nem?!

Más: érdekes lista... Van rajta egy-két fura kombó.

[ Szerkesztve ]

(#56529) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!Két fajta médialejátszót nézegetek,egy M8S PRO-t és egy BB2 PRO-t.Ezek ajánlott kategóriába tartoznak?BD iso és DVD iso fájlokat letud játszani külső merevlemezről?A youtube alkalmazás működik vajon benne rendessen mert ez nagyon fontos lenne nekem.Az 5-éves smart tv-n most szütették meg a youtube-ot.

(#56530) Beni2360 válasza Misi1980 (#56529) üzenetére


Beni2360
félisten

A MECOOL BB2 PRO - val éppen küszködök mert a beépített KODI-ja nem valami fényes. A saját topikjában pont erről írtam a mai napon. A Yt-ja nagyon jó. gyors erős gép csak a filmezésre LE-t kell mellé egy SD kártyára tenni és akkor mindent visz. ISO kat a KODIja így is lejátszik csak a HD hangoknál lefagy. :W

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#56531) Shia-ko


Shia-ko
aktív tag

Sziasztok,
nekem is wdtv live van és az egyetlen gondom vele, hogy hálózati lejátszásnál nem játsza le a külső feliratot, akadozik a hang időnként, szóval nem tökéletes, bár usb-n minden fasza.
Most HDMI-n van egy fullHD tvre kötve, optikain az erősítőre, USBn merevlemezek benne, és látja a notesz merevlemezeit.
Most is ez kellene, stabil lejátszással mindenhonnan, 3 USB3 királyság lenne, de 2 USB is elég valójában. Leginkább .mkv fileokat nézek, de az sem baj, ha lejátszik .avi-kat és .iso formátumokat is. Jó lenne, ha a rákötött merevlemezeket a noteszről is elérném, tudnék rájuk másolni/törölni; a sebesség nem elsődleges, ha mellette tudok filmet nézni.
Zenelejátszásnál főleg .mp3, néhány más formátum; nagyon fontos hogy a teljes zene mappából tudjon véletlenszerűen lejátszani, ezt pl. pár media szerver nem tudja, amit próbáltam.
Egyéb szolgáltatások nem érdekelnek, annyi lenne a célja, hogy a 3-4 helyen lévő zenéket, filmeket egy eszközön keresztül érjek el és tudjak lejátszani.
Tudnátok valamit javasolni?
Köszi

Üdvözlettel: Gabi

(#56532) SüdiLaller


SüdiLaller
aktív tag

Sziasztok!

Megérkezett a minap a Mecool BB2 pro média boxom. Első nekifutásra baromira bejövős!
Az lenne a kérdésem, hogy létezik e olyan app. ami tudja wifi-n az egér/billentyű módot android-android közt is?
Rengeteget kipróbáltam régebben, amik működtek winpc - android telefon közt, de ezzel nincs még tapasztalatom.
Köszi a választ!

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#56533) Beni2360 válasza SüdiLaller (#56532) üzenetére


Beni2360
félisten

Üdv a csapatban majd gyere ár a topikjába.
Nekem is ilyen van 2 hete kb majd ott megbeszéljük az észrevételeket.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#56535) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

Sziasztok! Ajánlanátok nekem egy olyan USB-s DVB-T tuner-t amit TéVére tudok rádugni? Tehát nem csak PChez.

Igazából most kezdek olvasgatni a témában. Létezik olyan tuner aminek van saját szoftvere és használni tudja a TV? vagy hogy müködik ez?

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#56536) jeni válasza medvezsolt (#56535) üzenetére


jeni
félisten

Szerintem olyan megoldást keress,hogy egy laptopra vagy PC-re teszel külső USB sticket és annak a gépnek a HDMi kimenetének a jelét viszed a külső LCD TV HDMi bemenetére vagy az erősítőre és abból vezeted ki a jelet az LCD-re.

Tuner nélküli LCD megjelenítőd van,esetleg hibás annak a TV tunerja?

Biztos,hogy jó helyen kérdezzel?

[ Szerkesztve ]

(#56537) medvezsolt válasza jeni (#56536) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Szia

Köszi a válaszod! Nem vagyok benne hogy jó helyen kérdezek bocsánat. Egyébként igen. Elromlott a TV-m beépitett DVB-C tuner-je és úgy döntöttem lemondom a TV szolgáltatásom és szerzek egy DVB-T tunert amivel veszem azt a pár adót.

Köszi amugy a választ. Tehát szerinted Pc-hez való tuner és HDMI kábel tévével. Ez azt jelenti hogy nem létezik TV-be dugható USB-s DVB-t tuner?

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#56538) jeni válasza medvezsolt (#56537) üzenetére


jeni
félisten

.....hogy telepíted fel a TV-re a programot? Ez az ami nem fog sikerülni.

Windows rendszerű Tabletre,PC-re,Laptopra menne a dolog biztosan.

Android eszközre fene se tudja van-e ilyen eszköz?

Ci kártyával van ilyen, de azokkal inkább fizetős szolgáltatásokat tudsz behozni,viszont ahhoz is kel a hibátlan TV tuner.

Másik megoldás egy TV BOX megvétele és annak a HDMi jelét vezeted a LCD TV HDMi bemenetére és így a TV BOX-n keresztül nézed a csatornákat és tudsz ide-oda váltani rajta.

[ Szerkesztve ]

(#56539) Patice válasza medvezsolt (#56537) üzenetére


Patice
Topikgazda

Neked egy sima külső TV tunerre van szükséged. Pl. valami ilyesmire. Itt találsz még sok hasonlót.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#56540) DoItYourself válasza Patice (#56539) üzenetére


DoItYourself
addikt

Egy kis kiegészítés: egy ezressel drágább csak az a verzió, ami kártyafogadós (a kódolt adásokhoz).

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#56541) Harsonás


Harsonás
tag

Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni. Keresek olyan média lejátszót, ami kadencia helyesen lejátsza az mkv és Blu -ray fájlokat. Jelenleg külső vinyóról játszom le a filmeket és hálózati kapcsolatra sincs szükségem. Szeretnék a tv beépített média lejátszójánál szebb képet kapni. Van házimozi erősítőm, így a hdmi kimenethez ragaszkodom. Mit tudnátok ajánlani olyan maximum 55eFt határig.

(#56542) koncsik válasza Harsonás (#56541) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

3D? 4k?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#56543) Harsonás válasza koncsik (#56542) üzenetére


Harsonás
tag

3d-hez nem ragaszkodom, de a 4k mindenkép jó lenne. Jelenleg a tv-m nem 4k-s de a későbbiekben tuti jól fog jönni.

(#56544) Shia-ko válasza Shia-ko (#56531) üzenetére


Shia-ko
aktív tag

Erre bármi ötlet? Szívesen utánaolvasok, ha csak típust ajánlotok.
Köszi

Üdvözlettel: Gabi

(#56545) foxymaci


foxymaci
senior tag

Sziasztok!

Ma érkezett meg eustockról a mi box 3-am viszont minden videónál "röcög" a videó, valakinek van valami ötlete mi lehet a gond ? Vagy küldhetem vissza? :(

Előre is köszi!

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#56546) DoItYourself válasza foxymaci (#56545) üzenetére


DoItYourself
addikt

Van sajat topikja, ott kerdezz ra, de ugy tudom fix 60Hz a kimenete.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#56547) DoItYourself válasza Shia-ko (#56544) üzenetére


DoItYourself
addikt

Tedd föl pc-re a Kodit, és teszteld. Ha mindent tud, ami neked kell, már csak egy dedikalt vas kell, amin elfut, itt több lehetőség is van, olcsótól a drágáig. Külön NAS + külön lejátszó hasznos tud lenni hosszabb távon.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#56548) blakey válasza foxymaci (#56545) üzenetére


blakey
titán

A legfőbb gond, hogy nem médialejátszó illetve ha bármit is lejátszik azt fix 60 Hz-en fogja vinni. Ha médialejátszót szerettél volna akkor rossz eszközt választottál.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#56549) SüdiLaller válasza Beni2360 (#56533) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

oks, köszi!

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#56550) Shia-ko válasza DoItYourself (#56547) üzenetére


Shia-ko
aktív tag

Sajnos ebből nem derül ki hogy a külső feliratokat hogy kezeli pl., hisz hálózaton megint csak a WD-n keresztül tudom tesztelni. :(

Üdvözlettel: Gabi

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.