Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa

Hozzászólások

(#7006) N€T0X|N válasza ---Lasali--- (#7005) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Elvileg az aero szekció változott, ahol version sorba 2-t kell írni és a [DATA] részt kitörölni. Utána lehet, hogy menni fog, de valószínűleg hang nem lesz, azt újra kell generálni.

Egyébként meg várható volt, hogy egy könnyen moddolható játéknál ez lesz. Mármint fostenger, amiben válogatni kell és az update-ek hiánya sok modnál. Az NSX-et amúgy pont meg fogják csinálni, hiszen az még nem is volt egy kész autó eddig se. A többi meg... legjobb, ha az ember belekezd a moddingba. Én is ezt csinálom. Letöltöm a kocsikat és amelyik egy takony (és láthatóan nem foglalkoznak vele vagy nem jó szemszögből közelítik meg a dolgot), de menni szeretnék vele sokat, azt szépen meghegesztem magamnak a neten fellelhető infók alapján a lehető legreálisabbra. Ez hosszú idő és az ilyet közzétenni se illik, de legalább nem kell sóvárogni az után, hogy valaki végre megcsinálja... (Én mondjuk jellemzően 70-es évek sportkocsijaira izgulok, abból meg eleve nem sok van még AC alá, aminek legalább a modellje normálisan el van készítve.)

Sent from my keyBoard

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.