Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android szakmai topic
Windows 8/10 gépen a készülék nem csatlakozik többé, mit tehetek?! ---> [link]
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"Melyik okostelefont vegyem?"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42501) Speeedfire válasza crok (#42500) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Lehet, hogy tényleg be van ragadva. Emlékszem volt, hogy semmire sem reagált a power gomb, akkor tokot használtam hozzá.

A többinek utána nézek, köszi :)

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#42502) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Van arra mód, hogy a mentett wifi hálózatok egyikét valahogy ki tudjam tenni parancsikonként a kezdőképernyőre, hogy mikor "rányomok", akkor ahhoz a hálózathoz csatlakozzon?

(#42503) Mcrazy válasza zsoltzsolt (#42502) üzenetére


Mcrazy
őstag

Van, de csak automatizálóval.

Üdv: Mcrazy

(#42504) zsoltzsolt válasza Mcrazy (#42503) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

És azt hogyan?

(#42505) Mcrazy válasza zsoltzsolt (#42504) üzenetére


Mcrazy
őstag

Az attól függ, hogy melyik automatizáló van nálad telepítve. Én a Macrodroid - ot preferálom. Ha feltelepited, a topikjában folytathatjuk.

Üdv: Mcrazy

(#42506) zsoltzsolt válasza Mcrazy (#42505) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

ok, átmegyek oda

(#42507) eclipse19


eclipse19
senior tag

Üdv!

Az Android kisegítő lehetőségek között van egy olyan, hogy "Nagyítás".
Ott ha a "Gyors-parancs" opciót választom, akkor kitesz egy plusz gombot a navigációs sávra, amivel be lehet kapcsolni a nagyítást.
Minden tök jó, kivéve, hogy ha teljes képernyős gesztus vezérlést szeretnék használni, akkor ugye nincs nav. sáv, tehát nincs hol aktiválni a nagyítást.
Tudom, hogy van 3 koppintásos lehetőség is, de az idegesítően belassítja a mobilt. (Számológép appok használatánál pl. rendszeresen aktiválom a nagyítást, ha kicsit gyorsabban gépelek.)
Az volna a kérdésem, hogy a "gombos" módszert nem lehet valahogy össze kombinálni a gesztus vezérléssel?
Próbáltam kitalálni, hogy melyik app melyik "aktivitását" kellene elindítani (vagyis hozzárendelni valamelyik gesztushoz), de nem jutottam eredményre.

Tudja esetleg valaki?

Köszönöm.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#42508) Ðávid


Ðávid
aktív tag

Sziasztok!

Adott egy Huawei Mediapad T2 7.0 (BGO-DL09). Tudtok ajánlani/linkelni olyan ROM-ot hozzá, ami gördülékenyebben futna rajta? Próbáltam már keresni az Interneten, de eddig sajnos nem jártam sikerrel. Nem táltos paripát akarok belőle faragni, mert az lehetetlen, csak annyit szeretnék elérni, hogy a jelenlegi gyári állapothoz képest legyen gyorsabb valamivel. Online zenehallgatás és e-könyvek olvasása lesz csak a feladata.
Előre is köszönöm a segítséget!

(#42509) Oldman2 válasza Ðávid (#42508) üzenetére


Oldman2
veterán

Nyitott a bootloader?

Vagy ezen az eszközön nincs ilyen "korlátozás"?

(#42510) Somatom válasza Ðávid (#42508) üzenetére


Somatom
veterán

Én egy régebbit (T1 10, 1/12 -es konfig) használok. Céges készülék, több ilyet is használtam. Az a tapasztalatom, hogy az lassul be nagyon, amelyiken aktiválták a GPSZ -t (a hülye kollégák megadják a fiókukat, meg appokat telepítgetnek a Play -ről). Sok(k) neki a háttéművelet. Szvsz. töröld a Google fiókodat, aztán csinálj egy gyári visszaállítást és ne adj meg fiókot, hanem a szükséges programokat (persze, ezekből se legyen sok, vagy nehézsúlyú) APK -ból telepítsd! Az online zenehallgatásnak, meg az e-könyv olvasásnak símán futnia kell azon a tabon.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#42511) Ðávid válasza Oldman2 (#42509) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Nem tudom. Androidos eszközökkel kapcsolatban nem vagyok annyira magabiztos, mint egy számítógép esetében. Hogyan tudom ezt ellenőrizni?

#42510 Somatom
A GPS valóban aktív volt, ezt most kikapcsoltam. Illetve első körben megpróbálkozom azzal, amit ajánlottál és alaphelyzetbe állítom a gépet. Bár azt hozzá kell tennem, hogy nem túl sok plusz alkalmazás van fent rajta (4 darab).
Az előző hozzászólásomban elfelejtettem említeni, hogy van a táblagépben egy SIM kártya is mobilinternet előfizetéssel és egyes esetekben azon keresztül történne a zenehallgatás.

(#42512) vhw


vhw
addikt

Nem is tudom, hogy ide tegyem fel a kérdést, vagy az azonnali mobilos kérdések topikba...

Egy Kyocera KYF31 Gratina 4G mobilról lenne szó, ami elvileg android 5.1-et futtat - de a probléma lehet nem az androidból adódik, hanem a telefon JDM mivoltából

Konkrétan nem tudok vele sms-t küldeni (a fogadással nincs gond).

Az utasítás szerint kicsit trükkösen kell megadni a címzett telefonszámát:

De egyelőre semmilyen kombinációban nem működött...
- ország kód: 06 vagy +36 (a + helyett 00-val sem)
- beírni konkrétan a leírásban látható "+" jeleket vagy anélkül

Az érkezett sms-re válasz funkcióval sem küldi ki az üzenetet.

Nem vagyok biztos benne, hogy ez a gyártóra jellemző sajátosság, inkább valami általános japán gyakorlat lehet.
Van ilyen téren valakinek tapasztalata? Igényel valamilyen további beállítást a telefon?
Fura, hogy az sms fogadás az első pillanattól probléma mentesen működik - emiatt gondolom, hogy valami nyílvánvaló apróság áll a küldés útjában.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42513) Somatom válasza Ðávid (#42511) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem félreértettél. A GPS az a műholdas helymeghatározás. Én GPSZ -t írtam, ami a Google Play SZolgáltatások. Ezt kell kiiktatni, amit csak úgy tehetsz meg, ha először kilépsz a fiókokból, majd gyári visszaállítás után nem adsz meg Google fiókot. A kilépést ne felejtsd ki, mert ha nem lépteted ki a készüléket, akkor a gyári visszaállítás után az FRP (Factory Reset Protection) miatt az indításnál kérni fogja a fiókot

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#42514) rjg válasza Ðávid (#42511) üzenetére


rjg
őstag

Somatom nem a GPS-re, hanem Google Play Services-re gondolt, amit nem tudsz kikapcsolni, mert szolgáltatásként mindig fut a háttérben. (Maximum a frissítéseit tudod eltávolítani a Beállítások / Alkalmazásoknál és ha szerencséd van, ugyanott esetleg letiltani)

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#42515) Somatom válasza rjg (#42514) üzenetére


Somatom
veterán

Ahhoz, hogy fusson, előbb el kell fogadtatnia a feltételeit. A fiókmegadással fogadod el.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#42516) petyus_


petyus_
senior tag

Sziasztok!

Van egy alkalmazás, amiből szeretném kinyerni az adatokat. Ez egy tracker alkalmazás, újszülött alvásait, etetéseket stb írjuk fel.
Szeretnék néhány plusz statisztikát készíteni ezekről, később egy saját app (vagy inkább webapp) létrehozása a cél. Viszont mobil fejlesztéshez nem értek, nem tudom hol kéne keresnem az app által mentett adatokat (biztos vagyok benne, hogy a telefonon tárolja, mert net kapcsolat nélkül is elérhető az összes adat több hónapra visszamenőleg).

Az android/data mappában megtaláltam az app könyvtárát, de itt csak egy cache mappa van, amiben az app által készített képek, pdf-ek találhatók, illetve egy files/pictures mappa, amiben a profilképet találtam csak.

Tudnátok segíteni merre nézelődhetnék még?

(#42517) Somatom válasza petyus_ (#42516) üzenetére


Somatom
veterán

Amit keresel, az vszínűleg a
/data/data/csomagnév
alatt van, amihez felhasználói jogosultsággal (értsd: root jog nélkül) nem férsz hozzá.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#42518) tordaitibi válasza petyus_ (#42516) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Rossz helyen keresed, az nem az.
az igazi data az egy külön helyen van és root nélkül nem tudom, te hozzáférsz-e.
Abban tárolja az app az adatit de 99% eséllyel halandó számára értelmezhetetlen formátumban,
Mivel csak rootolt eszközeim vannak évized óta, nem tudok tanácsor adni, egyáltalán hogyan tudnál eljutni a data tárhelyig.
Ebben nálam okosabbak és root nélküli készüléket használók majd segítenek.

(#42519) tordaitibi válasza Somatom (#42517) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Kolléga eléggé aktív, hétvégi stop van egy pihenőhelyen? :)

(#42520) Somatom válasza tordaitibi (#42519) üzenetére


Somatom
veterán

Baszki! Nem jó, ha az ember gyakran használ egy fórumot. Előbb-utóbb kiismerik. :D

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#42521) Ðávid válasza Somatom (#42513) üzenetére


Ðávid
aktív tag

és #42514 rjg

Igen, elnéztem a dolgot. Bár fura módon kicsit gyorsabban reagált a táblagép miután kikapcsoltam a GPS-t. Lehet csak placebo?

Közben visszaállítottam gyári beállításokra, úgy, ahogy somatom javasolta. Nem adtam meg Google-fiókot és amit tudtam kikapcsoltam. Úgy néz ki segített, mert némileg gyorsabbnak tűnik a működése. De talán az igazi valami kisebb erőforrás igényű ROM lenne, de eddig nem találtam ilyet sajnos.

(#42522) crok válasza petyus_ (#42516) üzenetére


crok
Topikgazda

Ehhez leginkább az kellene, hogy a fejlesztő exportálhatóvá tegye az adatokat, abból tudnál leginkább haladni. Viszont a webapp nem lenne része az appnak így nem vagyok benne biztos hogy ez így neki okay lenne egyébként.

Mindenesetre még ha hozzá is férsz magához az adatokhoz root-al vagy root nélkül (ha erre lehetőséget adott az app fejlesztője (mármint adb-vel menthetővé tette)) akkor is csak abban a formában jutsz hozzá, amiben az app-nek van rá szüksége. Ekkor talán szerencséd van és túl sok utánajárás nélkül is kinyerhetőek az adatok (pl. sima csv formában ment.. vagy SQLite-ban vannak a rekordok..). Én leírom neked mit lehet tenni hogy a root nélkülit megpróbáld, de inkább azt írd meg melyik app ez egész pontosan mert akkor megnézem az APK-t hogy egyáltalán van-e benne adb-s mentésre lehetőség vagy egyáltalán nincs.

Inkább a fejlesztőnek írnék, hogy tegye exportálhatóvá (és importálhatóvá..) az adatokat, esetleg fejtsd ki hogy egyéb statokat is szeretnél.. vagy fogd rá mondjuk egy készülékváltásnál így megoldott lenne a transzfer (csak nehogy azt mondja, hogy csinál GDrive felhő szinkront.. mert akkor a az úgy nem jó :D).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#42523) crok válasza vhw (#42512) üzenetére


crok
Topikgazda

A tippem az az, hogy nincs (vagy rossz) a beállított SMSC (SMS Center) telefonszám. Ez pont illene arra, ami történik (fogadni tudsz, küldeni nem).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#42524) crok válasza Ðávid (#42508) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha nem találsz rá ROM-ot (mert valszeg' nem fogsz és az 100% hogy már frissülni se fog..) akkor ajánlom, hogy:
1, szabadulj meg a lehető legtöbb felesleges alkalmazástól akár root nélkül, simán PC-vel ADB-vel
2, használj lightweight, egyszerű alkalmazásokat
3, csinálj egy csomagoptimalizációt aztán mondjuk kéthetente, vagy mikor teszel fel új app-ot vagy app frissítést.. hogy legalább az appok a lehető legoptimálisabban futhassanak (neked a "Nougat-ig" résznél levő parancs lesz érdekes).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#42525) Ðávid válasza crok (#42524) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Köszönöm szépen neked is a segítséget!
Rá fogok nézni az ADB-re, még sosem használtam.

(#42526) petyus_


petyus_
senior tag

Köszi mindenkinek a segítséget.

Egyelőre akkor írok a készítőnek, hátha lesz ilyen funkció a későbbiekben, de valamilyen cloud backup már most is van, mert több eszköz között szinkronizálja az adatokat.

(#42527) eclipse19 válasza eclipse19 (#42507) üzenetére


eclipse19
senior tag

Ennyire nehezet kérdeztem?
(Akkor nem csoda, hogy nekem sem ment... ) :)

Ha esetleg valakinek mégis lenne ötlete...
:R

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#42528) mzso


mzso
veterán

Helló!

Nézem, hogy miért ilyen kevés a tárhely a gmail-ben erre azt látom, hogy a google photos foglal 5 gigát.
Ez a retek kérés nélkül feltolta az összes képet videót úgy hogy az alkalmazás soha nem volt fenn, és weben sem nyitottam meg soha a google photos-t. :W
És szinkronizálás opcióknál sincs fotók opció.

Hogy kell ezt a buziságot deaktiválni? Melyik szinkronizálási opcióhoz gondolja hirtelen hozzá a képeket, amiket eddig nyugton hagyott? Meg ha törlöm online akkor törli a telefonról?

(#42529) crok válasza eclipse19 (#42507) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha bekapcsolom ezt a nagyítást és a gesztusvezérlés már eleve aktív, akkor nekem egy kis instrukciót ad hogy hogy kell gesztusvezérléssel bekapcsolni: két ujjal kell lentről felhúzni az ujjad és akkor kapcsol be. és videón mutatva így kellene működjön. Bár nem működik, de mivel MIUI.. én ezen meg se lepődöm. : D
Automatizáló topikok inkább a bekapcsolásra, valami spec. gesztussal? Nem tom', de hátha ők tudnak segíteni. [Tasker topik] / [MacroDroid topik]

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#42530) vacs válasza mzso (#42528) üzenetére


vacs
veterán

"a google photos alkalmazás soha nem volt fenn"

Ha ez igaz, akkor a google drive app-ot nézd meg, valószínűleg ott kapcsoltad be a szinkronizálást.
Magától nem szokott bekapcsolódni ... kivétel, ha valami hatalmas bug volt a google-nél.

(^)(>.<)(^)

(#42531) eclipse19 válasza crok (#42529) üzenetére


eclipse19
senior tag

Köszi.
Nem a rendszer gesztusait használom, hanem egy külön appot elrejtett nav.bar mellett.
Az igazi probléma nem a hogyan, hanem az hogy mit kellene elindítani.
Mit indít el a rendszer, a nagyító gomb vagy 3 kopp hatására?

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#42532) crok válasza eclipse19 (#42531) üzenetére


crok
Topikgazda

Hát azt nem tudom nálad mi mit csinál :D Mindenesetre amiről én beszéltem az tudná azt amit a 3 gombos koppintás csinál. Nem tudom ez volt-e a kérdésed.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#42533) Somatom válasza crok (#42532) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem félreérted. Az indítandó Activity -t keresi, amit a segédprogramjában hozzárendelhet a gesztushoz.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#42534) vhw válasza crok (#42523) üzenetére


vhw
addikt

A gyári sms applikácóban nincs opció az sms center beállítására - úgy egyáltalán nem jelenik meg ilyesmi.
Eddig más menüben sem találtam rá. (settings, networks stb.)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42535) eclipse19 válasza Somatom (#42533) üzenetére


eclipse19
senior tag

Pontosan.
:R

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#42536) crok válasza vhw (#42534) üzenetére


crok
Topikgazda

Tarcsazoban *#*#4636#*#* indit egy info menut nalad?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#42537) vhw válasza crok (#42536) üzenetére


vhw
addikt

Nem. Hívást indít és rögtön szét is kapcsol.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42538) crok válasza vhw (#42537) üzenetére


crok
Topikgazda

Csak be kell utni, nem kell hivast nyomni. De ha nem csinal semmit az cink.. Milyen OS ez? Oreo Go?

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#42539) crok válasza Somatom (#42533) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez nem activity szerintem.

@eclipse19: Este ha nem felejtem megnezem logcat-ben.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#42540) vhw válasza crok (#42538) üzenetére


vhw
addikt

5.1.1
Bizonyára erősen módosított, hogy flip phone-on - billentyűzetes tapi padon fusson.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42541) crok válasza vhw (#42540) üzenetére


crok
Topikgazda

Egész biztos erősen módosított.. igen.. azon gondolkodom, esetleg a Play-ből ezt le tudod-e tölteni? Phone Info Dialer. Ez is ugyanoda visz ahova a *#*#INFO#*#*, vagy ez a jól bevált app amit még erre lehet használni ha a Play nem menne az előző: Network mode [F-Droid] vagy [APKPure] Ezek mind ugyanoda visznek amit mondtam. Vagy hát végső esetben vagy az Activity Launcher vagy a Quick Shortcut Maker-ben a Settings / Beállításokban levő "Phone Info" vagy más néven com.android.settings.RadioInfo nevű aktivity lenne az ami most jó lenne ha menne.

És ezen belül a Phone info-n belül lenne legalul az SMSC, ott kéne egy refresh gombot nyomni hogy lásd mi van beállítva. A szolgáltatódtól függően ez pl.:
Telekom esetén:
"+36309888000",145
Telenor esetén:
"+36209300099",145
Vodafone esetén:
"+36709996500",145
Digi esetén meg ezek [1] [2] szerint:
"+36501000010",145
..idézőjelekkel, mindennel. Ha nagyon nem megy tele a Youtube ilyen videókkal (mindegy tudsz-e angolul, hang se kell). Igazából még mindig nem értem miért nincs benne az SMS appban.. :U :F

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#42542) crok válasza eclipse19 (#42531) üzenetére


crok
Topikgazda

Na, szerintem ezt nem fogod tudni így indítani, mert rendszerszolgáltatás. Egyszerűbb szerintem automatizálóval a három koppintást emulálni, majd az indítja ha bekapcsolod a három koppra nagyítást.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#42543) erahurka


erahurka
félisten

Sziasztok!

Van egy telefonom, amit 2-3 hónapja kapcsoltam be utoljára. Most szeretnék appokat frissíteni rajta, de már fél órája pending státuszban vannak. Mi a franc a megoldás erre a hülyeségre???

:R

[ Szerkesztve ]

(#42544) crok válasza erahurka (#42543) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem kell n+1; n>1 topikban kérdezni..
Viszont lehet keresni a topikokban.

Megoldás: [1] [2] [3]

Plusz lehet még mindig csinálja a Play Áruház frissítését a háttérben, most volt egy nagyobbacska frissítési kampány egy új, csudásan átrendezett verzióra, lehet még utána kicsit várni kell.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#42545) erahurka válasza crok (#42544) üzenetére


erahurka
félisten

Pendingre kerestem, nem dobott semmit. Kipróbálom ezeket, eddig csak a Google Play-jel foglalkoztam. Ír valami olyat hogy hamarosan telepít valamit a Play de nem értem miért nincs erre egy értelmes állapotkijelzés vagy valami, hogy az átlag felhasználó tudja miért nem működik ez a szemét.

:R

(#42546) Fall-N válasza erahurka (#42545) üzenetére


Fall-N
veterán

Sokszor a letöltéskezelő ragad be, így csinálj egy adattörlést a gyári Letöltések nevű alkalmazásra.

[ Szerkesztve ]

(#42547) Archttila válasza crok (#42544) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

egy új, csudásan átrendezett verzióra

Szóval neked sem tetszik ;]

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#42548) crok válasza Archttila (#42547) üzenetére


crok
Topikgazda

Mint mondtam: nekem mindegy, annyi féle architektúrát és rendszert cicergetek naponta hogy pont nem érdekel mert megtalálom ami kell, de majd' mindenkinek hidegrázása van tőle, tegnap Androidpolice-on egy cikkben is szétszedik.. meg még egy petícióféleséget is láttam tán' a hozzászólásokban hogy hozzák vissza a régi rendet, onnan gondoltam hogy nem gond, ha megemlítem hogy csudásan átrendezett az új design :D Chrome új tabos nyavajájára ugyanez érvényes..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#42549) erahurka válasza Fall-N (#42546) üzenetére


erahurka
félisten

Nem találtam ilyet :F

(#42550) crok válasza erahurka (#42549) üzenetére


crok
Topikgazda

Elolvastad amiket a #42544-ben írtam? Az app listában a rendszerappok megjelenítését bekapcsoltad? Úgy ott kell lennie.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.