Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android szakmai topic
Windows 8/10 gépen a készülék nem csatlakozik többé, mit tehetek?! ---> [link]
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"Melyik okostelefont vegyem?"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18601) teo77 válasza air (#18599) üzenetére


teo77
őstag

Nagyon köszönöm! Erre gondoltál? : [link]
Itt nem látom az általad említett opciót.

Sajnos csak így tudom a képet mutatni, mert a Chrome kevés memóriára hivatkozik, amikor képet akarok csatolni. Wtf?!

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#18602) #79335424 válasza teo77 (#18601) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szar a fordítás. A "tartózkodó" opció az. De a hibajelenség alapján sztem nem ez lesz a megoldás. Ott vmi ármány van.

[ Szerkesztve ]

(#18603) teo77 válasza #79335424 (#18602) üzenetére


teo77
őstag

:) Valahol sejtettem! :) Köszi! Átállítottam a KitKat nyelvét angolra, de nem váltott át benne minden. (talán kellett volna restart)

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#18604) air válasza teo77 (#18601) üzenetére


air
nagyúr

Én nem gondoltam semmire, mert nem ismerem, nem használom, csak tudom, hogy van ilyen lehetőség, és volt már korábban aki ezt javasolta.

Én is a tartózkodóra tippelnék, de ennyi erővel "lakónak", "állandó lakosnak" vagy "gyakornok-orvosnak" is fordíthatta volna a szakértő.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#18605) teo77 válasza air (#18599) üzenetére


teo77
őstag

Ez sajnos nem orvosolta a dolgot, ugyanaz a helyzet! :S

:D Ok, nem tudhattam, hogy nem használod!

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#18606) teo77 válasza air (#18604) üzenetére


teo77
őstag

...

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#18607) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Beteg ötletem támadt. Lehet valahogy fm transmittert csinálni bármilyen droidos készülékből? Tudtok adni tipusszámot? Illetve OTG-n ezt valahogy meg lehet oldani?

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#18608) #79335424 válasza Mr Dini (#18607) üzenetére


#79335424
törölt tag

A transmitter egy hardverelem. De pl. jack kimeneten megoldható az átvitel. Fülhallgatónak hívják a szükséges kiegészítőt. :D

(#18609) Mr Dini válasza #79335424 (#18608) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

A Somatom bácsi, mesélj még! :R :DDD

Jó ezt tudom. Történetesen volt pár régi no-kiahanemskoda mobilom, meg egy sony fericsson mobilom, ami simán osztotta a zenét, amit éppen halgattam egy kiválasztott freqra. Tehát egy rádió adót szeretnék...

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#18610) air válasza Mr Dini (#18609) üzenetére


air
nagyúr

Mint ahogyan ő is említette ez egy hardver. Ha nincs benne a készülékben, akkor hiába szeretnéd.
Ezekben van.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#18611) Mr Dini válasza air (#18610) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Köszi a linket! Kicsit szűkös a választék, de ez van...

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#18612) #79335424 válasza Mr Dini (#18609) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudom, hogy hogyan/mire szeretnéd használni, de egy FM transmitter nem drága cucc. Pár dollárért tudsz rendelni szivargyujtóst, amihez van távirányító és USB -n, SD kártyán, vagy jack bemeneten is tud jelet fogadni. Egy jack papa/papa kábellel rádugod a telót és ennyi. Ha jobb minőségű átvitelt szeretnél, akkor a Dension autós tartóit ajánlom. Ezek a szivargyujtó csatlakozón keresztül, a jármű elektromos hálózatán küldik át a jelet. A következő fokozat egy kékfogas, FM transmitteres PNA. Navi szoftver nélkül ezek sem drágák. Nekem egy CNS GlobeHD -m van. Saját akkuja is van, működik kihangosítóként és kezeli a teló névjegyzékét, tehát hívás is indítható. A médiahangot kékfogon kapja a telótól és FM transmitterrel továbbítja.

(#18613) Krystal_s válasza teo77 (#18595) üzenetére


Krystal_s
addikt

Szia, nekem is hasonló jellegű problémám volt, csak pont fordítva a Dolphin böngészővel, ami viszont mindig a memóriában tartja magát még akkor is, ha home/kezdőképernyő, vagy legutóbbi alkalmazások gombbal kiléptem. :)
Naponta nagyon sokszor nézek rá a böngészőre rövid időre, aztán teszem is le, de nem szoktam bezárni (menüből), mert kis idő múlva újra szükségem van rá. Ilyenkor a böngészők többsége a gyorsítótárba kerül és a használható szabad memória felszabadul. Az én használati szokásomhoz pont így megfelelő. Ezért (is) használom megint a Firefox, vagy a gyári beépített böngészőt.
Na most a Dolphin esetén pont nem így van. Az ténylegesen a memóriában marad és nem csak a gyorsítótárban. :) Ki kellene próbálnod, ha a Chromeban nem találsz megfelelő beállítást.

[ Szerkesztve ]

(#18614) Hydrahunterz


Hydrahunterz
újonc

Sziasztok húsvétkor kaptam egy LG Spirit 4G LTE okostelefont és tök jó meg minden de amióta kódot raktam a zárolt képernyőre nem tudom levenni mert azt írja ki hogy "letiltva az adminisztrátor által, titkosítási irányelv vagy hitelesítőadat tároló által" mit csináljak hogy jó legyen és vissza tudjam rakni a sima feloldást???

valami tanács???????

(#18615) Tav-Csoves válasza Hydrahunterz (#18614) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

+1 (na ez engem is érdekelne! :B ) :R

(#18616) teo77 válasza Krystal_s (#18613) üzenetére


teo77
őstag

Köszi-köszi! 👋 Bár a Chrome számomra a legtutibb, de szétnézek.

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#18617) beg válasza Hydrahunterz (#18614) üzenetére


beg
veterán

Adat titkosítást bekapcsoltad? (Telefon titkosítása)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#18618) pepe4


pepe4
tag

Üdv! Xperia P telefonom mostanában mikor mobil netet használok nagyon gyorsan merül. Szeretném kicseréltetni benne az aksit nem tudom erre van - e lehetőség és milyen árba van 1 aksi csere.

(#18619) beg válasza pepe4 (#18618) üzenetére


beg
veterán

De ne lepődj meg, ha a kicserélt akksival is merülni fog. Mobilnet elég nagy fogyasztó a háttérszinkronnal együtt.
Amúgy nem igazán jó topikban vagy. Bármelyik telefonszerviz kicseréli neked és árat is mond.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#18620) oncsi válasza #79335424 (#18593) üzenetére


oncsi
őstag

Van a robothoz valami vásárolható tankönyv, vagy nyomtatható segédlet kezdői szinten?
Vagy nem szánna rá valaki pár hetet, hogy példákkal megerősítve, kicsit emészthetőbb legyen kezdők számára is. Akár (vagy természetesen) fizetni is hajlandóak lennének itt többen (szerintem)

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#18621) #79335424 válasza oncsi (#18620) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az tény, hogy a Robot "körítése" kissé "foghíjas", de más, hasonló munkaigényű alkalmazást egy egész csapat "terelget", Tamás pedig egyedül Robotol :) . De azért azt nem mondanám, hogy semmilyen segítség sincs az alapokhoz.
1. Megnyitod a Robotot és a menüjében, alul van egy "Dokumentáció" menüpont.

2. Annak a menüpontnak a kibővített és kicsit "felújított" változata, valamint egyéb infók (pl. changelog) megtalálhatóak Tamás weboldalán.

3. Szintén a Robot menüjében, a dokumentáció fölött van a "Példák" menüpont. Innen, Tamás által ellenőrzött és feltöltött példaparancsokat lehet közvetlenül a Robotba letölteni. Rövid magyarázat is van hozzájuk. Ez viszonylag új lehetőség, ezért jelenleg "csak" 15 példát tartalmaz, de remélhetően ez bővülni fog.

4. A Robotparancsok exportálhatók, importálhatók. Tehát, bárki tud Neked küldeni parancsot, amit tudsz használni, tanulmányozni (ebben vannak korlátozások, de nem áthidalhatatlanok).

5. Kérhetsz Tamástól segítséget mail -ben, vagy ott a topik, ahol szívesen segítünk. A Playes vélemények fele a supportot dícséri, ami tényleg példaértékű (volt már "dolgom" több fejlesztővel, úgyhogy tapasztalom a különbséget).

Szvsz aki ennyiből nem tud elindulni, az nem is akar. Azon is sok múlik, hogy magát az Androidot, vagy a Linuxot mennyire vágod. A Robotban nem csak a menüben levő lehetőségeket tudod használni, hanem azokat az alapelemeket is, amikből az Android alkalmazások is építkeznek. Ha tudod, hogy mi szükséges egy intent, activity, vagy broadcast üzenet indításához, vagy fogadásához, akkor lekéred a szükséges "űrlapot", kitöltöd és a Robot végrehajtja. De ehhez nem a Robot, hanem az Android dokumentációt kell tanulmányozni. Vagy a Linux shellparancsokat, amik nagyrészt működnek Androidon is és szintén használhatók a Robotban. Egy-egy feladat többféleképpen is megoldható. Tamás sokszor teljesen más módon csinálja, mint ahogyan én szoktam. Szerinte létezik "szép" parancs. :F Szerintem egy nő lehet szép, de egy parancs csak működő, vagy nem működő. De nincs ebben semmi különös. Ő programozó, én meg laktam már kupiban, mint Villon. :D

(#18622) oncsi válasza #79335424 (#18621) üzenetére


oncsi
őstag

Nekiveselkedem, mert most kicsit megroggyant az egészség, akkor legalább az elme fejlődjön. 4 éve Linuxozom, de azt is csak felhasználói színten. Előtte meg 30 valahány év volt Z80-tól napjainkig minden.
Na majd meglátjuk. :R

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#18623) #79335424 válasza oncsi (#18622) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem lesz gond. Csak a módszerre kell ráérezni, amit a Robot használ. A legfontosabb, hogy a Robotban nincs folyamat definíció. Csak pillanatnyi eseményekre reagál. Olyat nem tudsz megadni, hogy éjszaka csináljon vmit, vagy amikor a lakásban tartózkodsz. Gyakori probléma, hogy ezt nem értik a userek, pedig sztem tök normál dolog. Egy folyamatnak kell legyen egy kezdő és egy befejező eseménye (pillanata). Ha ezeket definiálod, akkor definiáltad a folyamatot is. A "lakásban vagyok" folyamat = a "beléptem a lakásba" pillanata és a "kiléptem a lakásból" pillanata közötti állapottal. Az "éjszakára némítsa a telót" Robotul 2 parancs.

1.: 22:00 pillanatban állítsa némára.
2.: 07:00 pillanatban állítsa X erősségre.

Használjon wifit, ha otthon vagyok=
1.: Amikor belépek a lakásba, kapcsolja be.
2.: Amikor kilépek a lakásból, kapcsolja ki.

További infóhoz használjuk a Robot topikot!

[ Szerkesztve ]

(#18624) Kékes525


Kékes525
félisten

Többször felmerült a S6 topikban, hogy alig van szabad RAM a 3GB-ból. Én erre azt mondtam, azért, mert nagyságrendekkel több szál, program fut, mint amennyit a futó programok listájában látni. Ezt onnét gondolom, mert ha a MIND részre megyek az alkalmazáskezelőben és egyenként klickkelek az ott lévőkre, akkor nagyon soknál látom (sokkal többnél, mint amennyit a futó programok közül látni az alkalmazáskezelőben), hogy ott a kényszerleállítás gomb "él", tehát futnak, clickkelve leállíthatom.

Hogyan, milyen programmal tudnám ezt a teljes listát (a ténylegesen futó összes program, rendszer alkalmazás) egyszerűbben megnézni nem rootolt rendszernél? Az elixir a rendszerét használja ezért erre nem jó. Aida64 is csak az apk listáját mutatja, nem látni, mi fut, mi nem. Olyan kellene, mint például a Windowsban a SysinternalsSuite autoruns.exe vagy a System Explorer program.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#18625) A.M.D. válasza Kékes525 (#18624) üzenetére


A.M.D.
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!

Van egy LG F60-as telefonom, gyárila 4.1.1 -es rom volt rajta, de hülye fejemmel lefrissítettem, az 5.0.1 -es verzióra.
Azóta a telóval nem tudok bemenni a play áruházba, semmit sem enged letölteni, és csak folyamatosan szinkronizálni akar!
Szeretném visszatenni rá a 4.1.1. -es verziót de fogalmam sincs, hogy a gyárit hogyan tudom!

Ha valaki tudna ebbe segíteni, azt nagyon megköszönném.
Jah, és T-mobil függő vagyok.

( Ha független romot teszek fel, akkor független lesz a teló?)

Köszi.
Üdv.

(#18626) Edi77 válasza A.M.D. (#18625) üzenetére


Edi77
őstag

Független ROM-tól nem lesz független a teló, csak akkor, ha szolgáltató kifüggetleníti.
A teló topicjában pedig a ROM cserében biztosan tudnak segíteni :)

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#18627) yusukee


yusukee
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, remélem jó helyre írom.

Van egy Android 4.4.4-es telefonom. A Beállítások / Tárhely-nél az alapértelmezett tárolási helynek az SD-kártya van beállítva. ( így az sd-kártya lesz a /sdcard ). Van egy app, ami a /sdcard/xy mappába rögzít videót (elméletileg). Miért van az, hogy az app mégis a telefon belsö tárhelyére rögzít? Meg lehet valahogy oldani, hogy az SD-t használja?

(#18628) Mr Dini válasza yusukee (#18627) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Legegyszerűbb, ha átlinkeled a mappát az sd kártyára. ;)

(Lucky AppManagerben pl van mappa összefűzés funkció)

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#18629) yusukee válasza Mr Dini (#18628) üzenetére


yusukee
aktív tag

Azt már próbáltam, nem működött se játéknál, se appnál. :( (FolderMountot próbáltam). Amit írtál abba nem találtam meg, hogy hol lehet ilyet

(#18630) #40351744 válasza yusukee (#18629) üzenetére


#40351744
törölt tag

Nem tudom mennyire tartozik ez a problémádhoz, de nekem 4.4.4-en az alap kamera alkalmazás szokott rosszalkodni hasonlóképpen. Azt állítja, hogy nincs SD kártya a telefonomban, és átállítja az alapértelmezett mentési tárhelyet a belső tárhelyre. Ezt nagyjából reboot után a kamera alkalmazás első indításánál eljátssza mindig. :(((

(#18631) #33253120


#33253120
törölt tag

Ezt hogy sikerült összehoznom, és mire jó ez?
Addig oké, hogy a zsebemben újraindult a telefon, mert valami megnyomta a szűk nadrágban a gombot...
Persze a reboot megoldotta a dolgot, csak érdekel...

(#18632) -PLevi- válasza #33253120 (#18631) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Ez az Android csökkentett módja. A kikapcsolómenüben a kikapcsolás menüpont nyomva tartására jön elő.

[ Szerkesztve ]

(#18633) #33253120 válasza -PLevi- (#18632) üzenetére


#33253120
törölt tag

Köszi.

(#18634) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Helló!

Léteznek már natív 64bites, vagy armv8 követelményű applikációk?

(#18635) Zaji


Zaji
őstag

Sziasztok,

Szeretnék a telefonról nyomtatni, de csak egy "sima" nyomtatóm van egy Windows 7-et futtató laptophoz kötve. T-Home routere biztosítja a wi-fi-t.
Hogyan tudom megoldani, hogy mobilról is lehessen nyomtatni?

(#18636) Tav-Csoves válasza -PLevi- (#18632) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Vagy, ha bootolás elött közvetlen lenyomódik, s nyomva marad az egyik hangerő gomb.

(#18637) Mr Dini válasza Zaji (#18635) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Playstoreban van sok ilyen app. Csak a driverrel lesz gondod... Ha nincs driver, max csak a fekete-fehér fog menni. Így keress rá playstoreban: PrinterShare .

Ui.: ez inkább az android appok topikba tartozik... ;)

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#18638) beg


beg
veterán

Nos. Van két folyamat, ami 4.4.4 alatt nem engedi deepsleep-be a telefont. Mindkettő a google services része: checkin handoff és event log handoff. Próbáltam a disable services és az autostart manager alkalmazásokat a playről. Az utóbbi hatékonyabbnak bizonyul, több szolgáltatást ismer fel és tudok tiltani vele (root van). Viszont tiltás után újból elindulnak és non-stop wakelockolnak. Van-e olyan módszer, app (fizetős is) ami stabilan tudja tiltani ezeket. Bármilyen megoldás érdekel, bátor vagyok. Xda-t feltúrtam, ott többeknek sikerült az a módszer, amit fentebb próbáltam. Minden ötletet szívesen veszek.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#18639) beg válasza beg (#18638) üzenetére


beg
veterán

Szerk.idő.
Tudom, hogy a végső megoldás a play services downgrade lenne, de anélkül oldanám meg, ha lehetséges.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#18640) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Kérlek ne hülyézzetek le a kérdésemért. :B

Nexus 5-re szeretnék telepíteni valami custom romot, de sajnos nem tudom hogyan kell.
NRT-hez (Nexus Root Toolkit) értek, root megvan, bootloader nyitva.
Nem találok sehol használható leírást sajnos, van valahol?? :(((

:B

(^)(>.<)(^)

(#18641) Viktor0610 válasza vacs (#18640) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem hülyézlek le, csak nem értem, miért nem próbáltad meg még a telefon igen nagy méretű topikjában? :P

Samsung Galaxy A54

(#18642) SidCorky


SidCorky
senior tag

Mitől lehet az, hogy a nettel nézett médiák random lefagynak? Nézek egy YT videót, egyszercsak megáll a kép, a hang megy tovább, ha bezárom azt a videót akkor onnantól se a youtube-on, se böngészőből, se Facebook appban/Messengerben, se a TubeMate appból indimított videó nem indul el egészen addig míg újra nem indítom a telót. Próbáltam gyári állapotba visszaállítani, az sem segített. Biztos hogy nem a nettel van a baj, mert laposon fullhd-ban megy ugyanaz a videó, ami a telón lefagy, és utána el sem indul. Mi lehet a probléma?

Szerk: most nézem, így az MX Playerben/VLC-ben sem indul el semmi, jobb esetben csak karikázik, rosszabb esetben le is fagy. És az újraindításig így is marad, utána megy egy fél óráig faszán, és kezdődik újra. Eddig semmi baja nem volt, 2 napja csinálja

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#18643) Zaji válasza Mr Dini (#18637) üzenetére


Zaji
őstag

Köszönöm, sikerült. Azért itt tettem fel a kérdést, mert arra gondoltam ez benne van az androidban és nem kell hozzá app.

(#18644) domerator válasza beg (#18638) üzenetére


domerator
veterán

Disable Service?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#18645) 7Sony7 válasza beg (#18638) üzenetére


7Sony7
addikt

Hasonló problémám volt a mostani telómmal, és ezt a választ kaptam a needrom-on.:

"If you got too many wakelocks from EventLogService install https://play.google.com/store/apps/details?id=ccc71.pmw and run it. Select Startups, find and select Google Service Framework and here unselect checkin.EventLogService$Receiver and checkin.EventLogService and restart phone."

Nem ugyanaz a készülék, de hátha segít elindulni.

-

(#18646) beg


beg
veterán

Mint írtam, disable services app már megvolt. A másikkal tiltottam minden olyan framework folyamatot, amiben a checkin szerepel, de ha kiléptem az alkalmazásból, majd vissza, akkor ugyanúgy előttük maradt a pipa. Más folyamatot engedett tiltani és azok tiltva is maradtak. Megpróbálom ezt a system tunert is, hátha. Köszi az ötleteket.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#18647) domerator válasza beg (#18646) üzenetére


domerator
veterán

Nem figyeltem... :W

Ha a Disable Service nem segitett, akkor nekem nincs egyeb otletem, en ilyenekert hagytam a robotot a francba.
Megtortent, hogy kitkat-en a gyari settingsben az alkalmazasoknal letiltottam egy rakas nem szukseges dolgot es meg a disable servicest is hasznaltam plusz egypar dolog letiltasara... 2-3 het mulva egy szep napon arra lettem figyelmes, hogy a zold robot MINDENT visszakapcsolt!!!!444!!! :Y

Ez mar kicsiben a Skynet.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#18648) Sgt. Chris


Sgt. Chris
aktív tag

Üdv Urak!

Egy Samu S9001 (Galaxy S+) telóval küzdök, feltettem rá egy friss 4.4.4-es ROM-ot [link], az addigi helyett, de az újraindítás után bekerült egy fasza kis bootloop-ba, sajnos a 3 gombos hard resettel nem jutok vissza a boot menübe, vagy a Download módba sikerül, vagy RAMDUMP módba és ennyi...

Valami ötlet esetleg?

ASUS ROG Strix B350-F, AMD Ryzen 5 1600, 2*8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX, ASUS RX470 4GB STRIX, Samsung EVO 970 250GB+Adata SP920 128GB SSD, 1TB+2TB WD HDD, FSP Hyper 600W

(#18649) XtremLor válasza Sgt. Chris (#18648) üzenetére


XtremLor
őstag

Download mod jol ertelmezem hogy meg van? Keress 3 fajlos gyari romot, es odinal flesh-eld fel repartal.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#18650) #79335424 válasza Sgt. Chris (#18648) üzenetére


#79335424
törölt tag

Úgy csináltad, ahogy a linkben írva van, vagy csak saját kobak után menve, rányomtál az install zip -re? Nem túl fényes az angolom, de nekem úgy tűnik, hogy ha gyári rom -ról jössz, akkor meg kell változtatni a partíció kiosztásokat, mert az eredeti méretűekre nem megy fel.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.