Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android szakmai topic
Windows 8/10 gépen a készülék nem csatlakozik többé, mit tehetek?! ---> [link]
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"Melyik okostelefont vegyem?"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18851) Keeperv85 válasza fpeter84 (#18810) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Gyönyörű szép, mérnöki munka! :Y :R

(#18852) Kékes525


Kékes525
félisten

Sziasztok!

Tudnátok az adb-hez gui-t ajánlani?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#18853) beg válasza Kékes525 (#18852) üzenetére


beg
veterán

?

A parancsablak nem elég GUI?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#18854) fpeter84 válasza Keeperv85 (#18851) üzenetére


fpeter84
senior tag

haladgatok vele: [link]
itt picit jobban ki is részleteztem: [link]

(#18855) Kékes525 válasza beg (#18853) üzenetére


Kékes525
félisten

Parancsablak mint GUI? :D

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#18856) beg válasza Kékes525 (#18855) üzenetére


beg
veterán

Van teteje, oldala, kerete, mi kell még? :D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#18857) Rimuru válasza Kékes525 (#18855) üzenetére


Rimuru
veterán

Tessek, kereses elso talata.

Vigyázat, csalok!

(#18858) Keeperv85 válasza fpeter84 (#18854) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Tényleg le a kalappal! Nekem csak elgondolás szintig jutnak az ilyen ötletek többnyire... :U

(#18859) #79335424 válasza Keeperv85 (#18858) üzenetére


#79335424
törölt tag

Látnád, amiket Tamásnak tol az E-Robot topikban a külső eszközök és az Android kommunikációjáról! Szegény Tamás, először azt se tudta, hogy miről van szó. Pedig Ő programozó. Izgalmas téma, nagyon sajnálom, hogy kevés vagyok hozzá.

(#18860) aimettirlz


aimettirlz
tag

Üdv, note2 droid 4.4-el lehet valamit kezdeni hogy a DCIM mappát minél gyorsabban töltse be? másodpercenként tölt be egy előnézeti képet kb... nevetséges... na most van kb 8 ezer kép.
Esetenként az előnézeti képet sem tölti be.

Mióta eltűnt új szoftverrel a külső meghajtós felismerés azóta ilyen fhohs.

Olyan is van hogy ha belemegyek a mappába, elkezdek másolni közbe nm lehet semmit csinálni mert megszakítja a betöltést. (még képet sem lehet közbe megnyitni) 1 feladatot tud csak lekezelni ez a b. média csatlakoztatásos valami vagy nem tudom hogy csatlakozik... meghajtóként látom de nem olyan mint régen... :F

® aimeTTi atticuS ™

(#18861) Bozek válasza aimettirlz (#18860) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mit vársz 8 ezer képnél? Törölj és gyorsabban nyitja meg.

(#18862) Mr Dini válasza fpeter84 (#18854) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Nahát! Ezt lehet tabbal is? Én ilyet vmikor még raspberry-n csináltam. (Plusz arduinon) Ehhez elég a sima otg? N5-n szerintetek menne? Lehet én is csinálok vmi hasonlót rá. :)

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#18863) #79335424 válasza Mr Dini (#18862) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez hogy tetszik? 1Sheeld. Hozzá az APP, ami Tasker plugin.

(#18864) fpeter84 válasza Mr Dini (#18862) üzenetére


fpeter84
senior tag

szerintem ott is működhet, de az én megoldásomnak alapfeltétele a root-olt készülék - anélkül nem fér hozzá a programom a hidraw eszközhöz...

(#18865) Mr Dini válasza fpeter84 (#18864) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

A root nem probléma. Nálam az alap. :)

Somatom:

Igen ezt ismerem. De én valahogy máshogy terveztem, mert picit lassú ezzel a módszerrel az adatátvitel...

Ui: mi ez a hidraw? :U ezzel fel tudod csak így simán csatlakoztatni a boardot? Úgy működik, mintha GPIO lenne? Memóriabeli értékeket honnan tudod meg?

Bocs a sok kérdésért.... :DDD

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#18866) Kékes525 válasza beg (#18856) üzenetére


Kékes525
félisten

Gondolom te PC-én még DOS-t használsz. ;]

(#18857) colomb2: Nálad az első... :K Amúgy köszi! :R

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#18867) beg válasza Kékes525 (#18866) üzenetére


beg
veterán

Nem, de egy terminált nem böködök messziről bottal. :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#18868) 7Sony7


7Sony7
addikt

Üdv. A szoftveres topicban kérdeztem, de nemigen tudnak segíteni. Hátha itt akad valaki, aki tudja? :F

Kéne valami amivel megnézhetem, hogy mi használja éppen a teló mikrofonját. Shazamot, ha indítom, sokszor írja, hogy nem tudom használni, mert egy másik program használja éppen a mikrofont.

-

(#18869) fpeter84 válasza Mr Dini (#18865) üzenetére


fpeter84
senior tag

Bár natív USB-s Arduino-val is össze lehet hozni, de én többre tartom a PIC-eket - főleg a hardverközeli dokumentációit, az atmel pdf-ektől rózsaszínt hányok, semmit nem találok bennük - ezért egy alap hardvernek nevezhető PIC24FJ64GB002-t használok

ami eddig megvan

- P24FJ_bootloader : a Mikroe MikroPascal példaprogramját módosítottam picit > kvarc nélkül a belső órajelgenerátoráról megy, valamint az RB15 lábra aktiválja a belső PullUp-ot, és csak akkor inicializálja az USB-t bootloader módban ha ez földre van húzva az indítás pillanatában

- HID_Read_Write_Polling : ez is szintén a példaprogram módosítása elég fakocka módon bedrótozott LED-ekkel > read-only, csak figyeli az USB portot, és akkor reagál ha a kapott [0] byte ascii 1-es, akkor a LED-eket aktiválja a [1] byte értéke szerint. Továbbá sorosportra egy kis debug-ot küld...

- rawhid : a Teensy-féle "RawHid Test C source code" példából indultam ki > write-only, megnyitja a fixre drótozott eszközazonosítót, majd az első paraméter megmondja neki hogy hány további byte-ot olvasson be, majd küldje ki őket. Pl: ./rawhid_test 2 49 55

Az open ezzel a 4 paraméterrel hivatkozik az eszközre:

#define VENDOR_ID 0x16C0
#define PRODUCT_ID 0x0480
#define RAWHID_USAGE_PAGE 0xFFAB // recommended: 0xFF00 to 0xFFFF
#define RAWHID_USAGE 0x0200 // recommended: 0x0100 to 0xFFFF

A VID/PID gondolom mindenkinek ismerős aki már mászkált a win eszközkezelőjében, viszont a rawhid usage page és usage nem igazán tudom mi. Mindenesetre az USBdsc.mpas -ben találtam egy olyan utalást hogy az usage_page az 0xFF00, usage paraméternek meg végigzongoráztam mindent amit találtam, semmivel se ment, végül a 0x0000-al meg tudja nyitni úgyhogy maradtam ennél az értéknél :)

Ami trükkös, az rawhid a fordítása - mivel ARMv7-hez kellene keresztfordítani, és igényli a libusb-0.1 -et is maga alá. Nem küzdöttem a keresztfordító környezet beüzemelésével és a Makefile-ok módosítgatásával > egyszerűen a meglévő BananaPi Raspbian környezetemen fordítottam le - annyi módosítással hogy -static -ot fűztem a gcc-hez hogy minden szükséges lib-et beleintegráljon a binárisba. Így 10K helyett 500K lett az exe, viszont megy és nincsen kedvem guglizni hogy hogyan lehetne ezt elkerülni :)

quad RPi 2-n valószínűleg ugyanígy végrehajtható ez a mutatvány mert az is ARMv7, a régi singlecore RPi-n viszont nem biztos mert az csak ARMv6. Ha natív ARM procis a tablet / telefon, akkor a CompleteLinuxInstaller-el felhúzott ubuntu-n vagy tetszőleges egyéb distro-n is lehet így fordítani szerintem, de x86-os droidon nem fog menni a hybid-összvér rendszer miatt.

Egyelőre ennyit sikerült összefoglalnom, ha valamit nem sikerült érthetően megfogalmaznom akkor kiabáljatok :))

(#18870) Mr Dini válasza fpeter84 (#18869) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Köszi a szakszerű leírást! Párszor elolvastam, mostmár nagyjából értem. :R

Bár lehet maradok Somatomnál. :DDD

Nem, biztos csinálok vmi ilyesmit! :)

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#18871) wesaaa


wesaaa
aktív tag

FIGYELEM!!!! NAGY SEGÍTSÉGRE LENNE SZÜKSÉGEM!

Barátom megkért hogy segítsek neki valahogyan mert az egyik barátja Öngyilkos lett és kiszeretné deríteni róla valami infót hogy miért is tette ezt!
Egy Huawei telefonról lenne szó...amit Cm Security alkalmazással lett lekódolva...és felszeretné oldani valahogyan hátha megtud valamit a telefonból...sms vagy hivás vagy bármi amivel előrébb jutnának!
Remélem tud valaki segíteni nekünk!! :R :U :(

OLDPH! wesaaa felhasználónak 74 pozitív értékelése van a fórumon! OLD PH!

(#18872) WOT-H-A-C válasza wesaaa (#18871) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Szerintem,azzal segítenél neki a legtöbbet, ha megmondanád neki, hogy adja át a telefont a rendőrségnek! :U

Egyébként nem tujuk milyen telefon. Ha van rajta twrp akkor nyomhatsz egy sima FR-t rajta.Az vissza állítja a dolgokat alaphelyzetbe viszont a data partíciót nem bántja. Viszont az advanced wipe opciókat hagyd ki.

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#18873) Mr Dini válasza wesaaa (#18871) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Elösször is részvétem!

Másodszor:

Ez így elég fura nekem így elsőre... De ha valóban kell a cucc, akkor sajnos ha pin kód védi a SIM-t, akkor megjártad, mert csak kikapcsolás útján fog működni a dolog. Kivéve ha engedélyezve volt az adb és a root is megvan. Szal adb az egyik járható út.

Másik a cwm/twrp v valamilyen custom recovery, ami képes futtatni az aroma file manager-t. (Samuknál pl végtelenül egyszerű. Csak fel kell flashelni a cwm-t odinból download módban, majd rebootolni a telót recovery módban.) tehát ha fent a custom recovery, akkor aroma file manager.zipet "flasheld" fel, aztán töröld a /data/app alól a cm security apkját. (Esetleg a systemből) Ha ez megvan reboot és utána nem kér kódot a cm security.

Ui.: ha nincs rootolva a cucc, azt is meg kell tenni recoveryből!

Bocs ha nem vagyok érthető. Már nem bírom követni, mit írok... :DDD (ez a felújítás nagyon le tud fárasztani.)

WOT-H-A-C:

Hát igen... Az f*s ügy... :( (mármint a pin a simen)

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#18874) WOT-H-A-C válasza Mr Dini (#18873) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Basszus a PIN-ről megfeledkeztem!! :W :W :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#18875) wesaaa válasza Mr Dini (#18873) üzenetére


wesaaa
aktív tag

Isten nyugosztalja :/
Mondta hogy simkód megvan csak rengeteg app le van zárolva:S
de a másik az járható út!
de ha felteszem a cwm-et akkor nem fog gyári visszaállítást csinálni?
lehet megkereslek a közeljövőben ezzel kapcsolatban :)

[ Szerkesztve ]

OLDPH! wesaaa felhasználónak 74 pozitív értékelése van a fórumon! OLD PH!

(#18876) Mr Dini válasza wesaaa (#18875) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Állok rendelkezésedre, HA valóban nemes célt szolgál a telefon feltörése!

Ha csak simán a cwm-t teszed fel, akkor elvileg nem törlődik, de ha fastbootból csak bebootolsz a cwm képfájljába, akkor biztosan nem. ;)

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#18877) fpeter84 válasza Mr Dini (#18870) üzenetére


fpeter84
senior tag

én csak külön örülök ha mást is érdekel a dolog és belevág - több ötlet, több megoldás, és a végére talán sikerül valami használhatót összegyúrni belőle :))

(#18878) Bozek válasza wesaaa (#18871) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kinek lesz jó az, ha kiderítitek, hogy miért tette? Visszahozzátok őt? Nem... És ha valaki olyan miatt történtek a dolgok, akit jól ismertek, hogy fogtok utána a szemébe nézni? Szerintem felejtsétek el és ne bolygassátok a múltat, nézzetek előre. A telefont meg egy full wipe-al töröljétek, hogy soha ne derüljön ki semmi, mert biztos vagyok benne, hogy nem fog semmi jó sem kisülni belőle, ha fény derül az igazságra.

(#18879) dokee78


dokee78
félisten

Ha terminal Emulatorban kiadom a " pm disable com.android.providers.media/com.android.providers.media.MediaScannerReceiver" parancsot,később miért indul el?
Pl film nézés után.

Nem lehet full kilőni?
Pl,ha van apk fileja,azt törölni?

(#18880) seeway


seeway
csendes tag

Sziasztok! Nem tudom, jó helyre írok-e, segítségre lenne szükségem.

Tervem az volt, hogy felpörgetem régi telefonmat Huawei Y300-0100. Végső terv egy új ROM lett volna. (sosem csináltam ilyen. Olvasgattam folyamatosan leírások szerint csináltam.)

Root pipa, egész jól haladtam. Twrp recovery akartam telepíteni. Programban kiválasztottam ez eszközöm és rámentem hogy szedje le az ennek megfelelő legfrissebb darabot. (előtte egy back upot nyomtam, az valami hibát írt ezért szerintem nem sikerült) Telepítés hibát írt!!!

Ez után mondtam, jó nem szenvedek még a végén elrontom, intőjelnek fogtam fel hogy még a recovery telepítése előtt hibát dob.

Factory resetre mentem és utána azzal a képpel találkoztam, hogy "image signature verify fail"

(#18881) #79335424 válasza dokee78 (#18879) üzenetére


#79335424
törölt tag

Van. Úgy hívják, hogy médiatároló. Biztos szeretnéd kilőni? Esetleg Elixírrel tilthatod egyes szolgáltatásait, vagy jogosultság kezelővel megvonhatsz tőle engedélyeket (pl. Boot Completed, és ébresztés). De a legegyszerűbb lenne egy automatizálóval, X időnként lefuttatni a disable parancsot.

[ Szerkesztve ]

(#18882) dokee78 válasza #79335424 (#18881) üzenetére


dokee78
félisten

Alkalmazások között most letiltottam.
Így is el fog gondolom indulni nem?
Mert terminal Emulatorban disable után ha mkv kiterjesztésű filmet másolok az SD-re utána elindul és fut is,hiába adom ki újra és újra a parancsot.

Szomorú,hogy egy telefon 2014-2015-ben megfekszik az mkv-tól.

(#18883) dokee78 válasza #79335424 (#18881) üzenetére


dokee78
félisten

Nem jó kilőni,mert a csengőhangokat sem látja így.

Android FAT16 vagy FAT32-t használ alapesetben? 4.4.4 KitKat
Mert leformázom külön a kártyát PC-n.

[ Szerkesztve ]

(#18884) #79335424 válasza dokee78 (#18883) üzenetére


#79335424
törölt tag

írtam, hogy mikkel próbálkoznék kilövés helyett.

FAT32, esetleg exFAT, ha a telód támogatja (4GB -nál nagyobb fájlokhoz).

(#18885) wesaaa válasza Bozek (#18878) üzenetére


wesaaa
aktív tag

Sajnos a Root se ment fel mert nem engedte felismertetni a telefont..szóval full wipe és vége....örök rejtély marad a családban hogy miért is történt ez az egész:S :F :R

OLDPH! wesaaa felhasználónak 74 pozitív értékelése van a fórumon! OLD PH!

(#18886) badrian250


badrian250
tag

Hali !

Érdeklődnék,hogy van valamilyen progi, ami számolja a hívás másodperceket és belehet rajta állítani személyeket akinek a hívását ne számolja bele ?

(#18887) desolator


desolator
senior tag

Sziasztok,

Azzal kapcsolatban érdeklődnék, hogy mire jó az előfizetés a google play zene résznél? Mert azt nézem, hogy 1950Ft/hó, viszont ugyanúgy meg kell vennem a számokat ha valamit le szeretnék tölteni. Tehát milyen plusz szolgáltatást ér még ez mellett a havidíj?

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#18888) Bozek válasza desolator (#18887) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha le akarod tölteni és más eszközön is szeretnéd hallgatni, akkor meg kell venni a számokat. De amennyiben csak telefonon, akkor egész hónapban korlátlanul hallgathatod online vagy ott is le tudod szedni a telefonra és akkor már megy offline is. Legalábbis amikor volt előfizetésem (kétszer is sikerült ugyanazzal a fiókkal ingyenes hónapot regisztrálnom), akkor így működött.

(#18889) Puma K


Puma K
veterán

Helló!

Van egy Samsung Galaxy S3 LTE telefonom.

Mióta frissítette magát 4.4.4-re azóta nem néztem az USB-s adattárolási lehetőséget (le-fel másolgassak fényképeket, zenét, stb).

Ma viszont másolni szerettem volna a telefonról gépre. Így rá is kötöttem a telefont az asztali PC-re, de töltésen kívül nem történt semmi, holott a beállításokban nem változtattam semmit.
Leszedtem a Samsung oldaláról egy Kies nevű progit (ez frissítette is magát rögtön a legújabb verzióra) amivel nem jutottam előrébb mert nem ismeri fel a progi a telefont, Eszközkezelőben pedig szintén nem látszik, sem a Számítógépben mint adattároló.

Újra is indítottam a gépet és variáltam az USB csatlakozást, de semmi.

Milyen beállítást nézzek a telefonomon, hogy hol tiltódott le a külső meghajtó opció, vagy milyen programot próbáljak második körben amivel tudnék másolni?

Üdv
Puma

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#18890) Kékes525 válasza Puma K (#18889) üzenetére


Kékes525
félisten

1. Beállítások - USB kapcsolódási mód beállítás - USB Mass Storage és Médiaátviteli mód. A Médiaátviteli mód legyen az alapértelmezett beállítás.

Esetleg + ez:

2. Beállítások - fejlesztés (vagy: Fejlesztői beállítások) - USB hibakeresés -nél pipa (engedélyezd).

Ha a 2. pont megvan, akkor TC-vel eléred, de a TC-hez fel kell tenni az adb plugint. Android ADB 7.4

Kies csak a mazochistáknak jó! ;]

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#18891) Gyb001


Gyb001
senior tag

Sziasztok elég érdekes problémám van.
Adot egy HTC Sensation XE telefon.
A gyári akksi kezdte megadni magát ezért vettem hozzá ebay ről egy utángyártott aksit( 1730 mah os mindkettő). Az új akksival a telefon kb 45% töltöttséget ír amikor magától kikapcsol a telefon. Nagyából ugyanennyi ideig bírja a gyári akku is. Lemérni nem tudom hogy van tényleg van e benne még áram vagy csak a kínaiak trükköztek :D
Próbáltam recoveryben törölni a battery statust de az nem segít
Valakinek van ötlete hogy mi lehet a probléma?

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#18892) Gyb001 válasza Gyb001 (#18891) üzenetére


Gyb001
senior tag

Még az kimaradt hogy miután kikapcsolt csak úgy tudom bekapcsolni ha töltőre rakom. És a töltés is kb 45% ról indul.
Másik kernelt próbáltam az nem segített. Rom ot egynelőre nem cserélem le ez nagyon jól működik (PAC-man)

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#18893) Keeperv85 válasza Gyb001 (#18891) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

Igen, van: hulladék rendszer kinézete van a dolognak... :U

(#18894) vicze válasza desolator (#18887) üzenetére


vicze
félisten

Lassan 2éve használom. A próbahónap mindenhogy ingyenes, úgyhogy minden kockázat nélkül kipróbálhatod.
10 eszközön lehet aktív az előfizetés, az eszköz az telefon, tablet, PC, évente 1db eszközt lehet kivenni a engedélyezettek köréből, ez a nagyon gyakran telefont cserélgetőknek probléma lehet. Az előfizetés a Google Accounthoz van kötve így azzal kell bejelentkezve legyél az adott eszközön.
Tableten és telefonon tarthatod offine a filelokat korlátlanul. A MP3-ak titkosítva lesznek tarolva az eszközön. Zenéket tárolhatod belső memóriában vagy SD kártyán Android verziótól függetlenül(igen megy 4.4 vagy 5.0 alatt is).
PC-n csakis kizárólag online hallgathatsz zenét offline nem!
Ami extra minden más szolgáltatáshoz képest, hogy 50ezer(igen meg lett emelve) számot feltölthetsz és a Google tárolja online 320kbp-s MP3-ként tárol, ez az elérhető legjobb minőség is. Korlátozás nélkül feltölthetsz bármit, teljesen a sajátod marad.
Az általad feltöltött és Play Music-ban megvásárolt zenéket 2db alkalommal töltheted le PC-re, és ezek DRM mentesek és a tied lesznek örökre.

(#18895) Gyb001 válasza Keeperv85 (#18893) üzenetére


Gyb001
senior tag

Az a baj hogy ez az egy ami normálisan működik. :W

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#18896) Keeperv85 válasza Gyb001 (#18895) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az a baj, hogy pontosan az a helyzet, hogy akkor már úgy helyes a megállapítás, hogy ez az egy sem működik normálisan... :(

(#18897) Salex1


Salex1
senior tag

Nem tudtok-e segíteni, de gondoltam itt is megkérdezem:
Van egy LG gpad 10.1-em és valamiért a gépen a driver telepítése után, amit sikeresnek jelez, ha rádugom a tab-ot akkor azt írja ki, hogy a szoftver telepítése sikertelen, és az eszközök között felkiáltójellel szerepel.
A legfrissebb drivert töltöttem le az LG honlapról.
(eddig még nem volt soha gépre kötve, sem erre, sem máshol)
Valami ötlet?

(#18898) Puma K válasza Kékes525 (#18890) üzenetére


Puma K
veterán

Ha ezt a részt megtalálnám a beállításokon belül

"USB kapcsolódási mód beállítás - USB Mass Storage"

a jelenlegi Androidverzióban ami a telefonon van akkor nem lenne gondom, de nincs meg.

Merre kéne keressem kicsit pontosabban a beállításokon belül?
Minden menüt és almenüt végigzongoráztam már többször, de nem találom sehol.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#18899) Mr Dini válasza Puma K (#18898) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Ha kikapcsolod az adb-t, esetleg bekapcsolod az se segít? (A telefonról>build szám(asszem)párszor megnyomkod, amikor kiírja, h developer lettél, menj vissza a settings gyökerébe. Ott fejlesztői lehetőségek>usb helyreállítás) :F

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#18900) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Ha a Chrome böngészőből kilépek,akkor az LG gyári launcher újratölt.Dolphin böngészőnél is van ez a jelenség?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.