Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android szakmai topic
Windows 8/10 gépen a készülék nem csatlakozik többé, mit tehetek?! ---> [link]
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"Melyik okostelefont vegyem?"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18501) Forgi11 válasza Keeperv85 (#18500) üzenetére


Forgi11
csendes tag

Igen és tölti is rendesen de amint bekapcsolom azonnal eltűnik a töltés jelző led és az akku infonàl is azt írja " nem tőltődik"

(#18502) Keeperv85 válasza Forgi11 (#18501) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szoftveres gondnak tűnik ez nekem...

Kérlek ne tedd off-ba, kifolyik a szemem mire kibogarászom, ha érdekel!

(#18503) Forgi11 válasza Keeperv85 (#18502) üzenetére


Forgi11
csendes tag

Bocsi :) szoftveres gondnàl gyàri visszaàllítàs nem segített... Mit tudok még csinàlni? Valaki nem tudnà nekem megnézni vagy ajànlani egy normàlis szervízt aki nem akar lehúzni? Persze csak privàtba... :)

(#18504) Mr Dini válasza Keeperv85 (#18499) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Akkor jól gondoltam!

Köszi! :R

Más: Sokat másolok mobilon terminálból. Sajnos nincs benne alapból a cp, ezért busyboxszal használom. De picit idegesít h mindig elé kell írnom a busybox szócskát. Nem lehet valahogy "beleégetni" a romba a cp parancsot? Vagy lerövidíteni? (Jó, gondolom .profiles fájl, ha már linux :D)

Illetve az alap droid usernek mi a neve? A mappaszerkezetből ítélve 0 a neve nem?

Ja és hogyan lehet egy shell scriptet (.sh-t) futtathatóvá tenni? (chmod +x-et próbáltam, de nem működik... :()

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#18505) Mr Dini válasza Forgi11 (#18503) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Az ilyenkor nem mindig elég, ha csak gyáriba teszed. Az csak a data-t/cachet formázza.

Szerezz egy szűz romot rá azt pakold fel. ;)

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#18506) Keeperv85 válasza Mr Dini (#18504) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Tudomásom szerint symlinkről felveszi a busybox a parancsokat, tehát ha a cp symlink a busyboxba mutat, úgy mennie kell.

"Illetve az alap droid usernek mi a neve? A mappaszerkezetből ítélve 0 a neve nem?"

Szerintem a build.prop ro.product.modell sora. Az van ugyanis a user neved helyén mindig:

user_user$
user_user#

...stb...

"Ja és hogyan lehet egy shell scriptet..."

Bemásolod a bin mappába, majd chmod 755 valami.sh, Lolli alatt chcon u:object_r:system_file:s0 valami.sh is!

[ Szerkesztve ]

(#18507) Forgi11 válasza Mr Dini (#18505) üzenetére


Forgi11
csendes tag

Oké de nem tudom csatlakoztatni a telefont a szâmítógépre mert az usb nem működik ha be van kapcsolva a teló :( szűz rom - ot hogy tudom ràtenni pc nélkűl? Van valami app ehez? Pls segítsetek mert nem vàgom a telepítést...alapból root olva kaptam a telót fogalmam sincs hogy kell csinàlni :(

(#18508) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Sziasztok!

Itt már beírtam a hsz végén a kérdést, de inkább az itteni profilba vág ez, szerintem.

Motorola Defy, CM7.2 maniac103
Hogyan lehet kilőni a Talk nevű appot, állandóan felugrik, hogy valaki beszélgetni szeretne velem, teljesen ismeretlen emil címről! :F valószinű, hogy ezek a címek a spam mappából vannak!

Előre is :R

[ Szerkesztve ]

(#18509) Mr Dini válasza ubyegon2 (#18508) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Ha cm-ed van, akkor az elvileg prerooted. Szedd le mondjuk a titanium backupot, azt jegeld, vagy töröld az appot!

Vagy pedig szedd ki a gappsból és azt rakd fel a romba.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#18510) Mr Dini válasza Keeperv85 (#18506) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Köszi!

Már csak egy kérdésem maradt. Hogy lehet erre rávarázsolni a java-t? Kéne a scriptemhez, de sehogy sem megy. Pedig úgy tudtam a droid java alapú. (Legalább is a dalvik...)

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#18511) ubyegon2 válasza Mr Dini (#18509) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Köszi :) , ez jó ötlet, Titaniumot épp vissza akartam tenni.

(#18512) valaki_xy


valaki_xy
tag

Sziasztok!
Az mitől lehet, hogy egy routerre androidos telefonok nem csatlakoznak, esetleg a router újraindítása után pár percig, akkor is nagyon alacsony sebességgel? WP-s telefonokkal minden gond nélkül megy, teljes sebességgel, Windows-os laptoppal szintén nincs semmi probléma. Milyen beállítás nem tetszhet az androidnak? Vagy a router halt meg? Korábban rendesen működött.

(#18513) air válasza valaki_xy (#18512) üzenetére


air
nagyúr

Esetleg a csatorna?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#18514) valaki_xy válasza air (#18513) üzenetére


valaki_xy
tag

Köszi, majd jövő héten ránézek.

(#18515) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Intruder2k5-vel konzultáltam
Sziasztok!
Szeretnék OpenVPN kapcsolatot létrehozni egy Tomato Shibby rendszert futtató router, és mobilom között.
A képeken látható a probléma.

A kapcsolat eddigi beállításai ez:

remote *.zapto.org
port 80
dev tun
proto udp
comp-lzo
route-gateway 192.168.1.1
redirect-gateway def1
float
route-method exe
route-delay 2
<secret>
-----BEGIN OpenVPN Static key V1-----
8d37c37835...3716a6
-----END OpenVPN Static key V1-----
</secret>

Mit kéne még beállitanom, hogy működjön?
:R köszönöm!

(#18516) FlashLed válasza WOT-H-A-C (#18492) üzenetére


FlashLed
senior tag

Kipróbálom köszi.

The Mechanic

(#18517) -PLevi-


-PLevi-
senior tag

Sziasztok!
Lenne két kérdésem. :)

A napokban kijött Coolpad F1-re (MT6592) egy CM-11 4.4.4 ROM. Mivel a MediaTek továbbra sem adta ki a forráskódokat, kérdezem, hogy hogyan lehetséges ez?
Előző telefonomon (Galaxy Ace) sokat használtam, így ismerem, szóval bátran állítom, ez valóban CM, addig a szintig ameddig én ezt meg tudom állapítani. Azaz a felhasználói felület és funkciók.
Ha jól tudom, bár ebben nem vagyok biztos, MT6592-re 4.4.4 sem létezik. Mivel használtam korábban 4.4.2 és 4.4.4-et is CM-11-ből, néhány apró funkcióból* következtetve szintén azt mondom hogy ez valódi 4.4.4, nem pedig build.prop átírás.

* Máshogy néz ki a tárcsázó, színesek a betűk a névjegyeknél, keresési opció a beállításokban (ez speciel pont nem működött), double tap to sleep és a gyorsbeállításoknál lévő lapkák fölötti +-jel.

A másik, hogy ugyanezzel a telefonnal elég durván szaggat néhány helyen a scroll-ozás. Ilyen például a Play Áruház is. Ezt úgy kell elképzelni, hogy minden alkalommal, tehát nem véletlenszerűen jön elő. A háttérben nem fut semmi, ráadásul ROM csere sem oldotta meg (mindegyiken jelentkezett).
Mitől lehet ez? Nem hinném, hogy egy sima görgetés gondot kelljen okozzon néhány CortexA7 magnak. Vagy mégis?
Böngészőben nem jelentkezett ilyesmi, meg az egész rendszer smooth és pörgős, ezért nem értem a jelenséget.

Már csak két dologban bízok: ART és scrolling cache, bár utóbbihoz nem fűzök túl nagy reményt.

[ Szerkesztve ]

(#18518) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Eddig csak GSM-re állítottam be a telefonomat (LG L90), mivel úgy gondoltam, hogy az email-ek fogadására elég a 2G.
Viszont a T-Mobile-nál azt tapasztaltam, hogy néha 2G-n nincs mobilnet.
Ha átváltok 3G-re, ott van net.
Van ilyen, hogy 2G-n, ha esetleg terhelt a hálózat, akkor ledob a netről?
Ezért kiválasztottam a hálózatválasztásnál a GSM/WCDMA preferáltat, ill. a hálózatnál kézzel kiválasztottam a T-Mobile WCDMA-t, mivel néha közel vagyok a déli határhoz, s menjek át a szerb hálózatra.
Ilyen beállítás mellett, ha jól tudom, természetes, hogy a térerő ikonjánál folyamatosan váltakozik a 3G, H+,...
Viszont ma éppen a kezemben volt a telefon, s a határ közelében több helyen azt tapasztaltam, hogy a térerő ikonon semmi térerő csík nem volt.
Amikor csak GSM-re volt állítva a telefon, akkor nem tapasztaltam ezt ilyen sok helyen a határ mellett.
Így ugye nem is vagyok elérhető.
Akkor talán mégis célszerűbb lenne visszatérni a csak GSM-re, vagy valamit máshogyan kell beállítani?

(#18519) WOT-H-A-C válasza -PLevi- (#18517) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Idáig egyetlen MTK-s telefonról tudok amihez van Cyanogenmod. Az az elephone P6000. Lehet, hogy ahhoz van köze... nem tudom, az teljessen más hardware.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#18520) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Sziasztok!

Valahogyan helyre lehet hozni ezt az állapotot Linuxos adb elég bonyolultnak tűnik elsőre, most pillantottam rá Debian Jessie- n. :U Enélkül lenne jó valami hasznos javaslat. nem vagyok nagy Linux guru, inkább alsó közép erős felhasználói szint
:R
Defy, maniac103 7.2

[ Szerkesztve ]

(#18521) Bozek válasza ubyegon2 (#18520) üzenetére


Bozek
nagyúr

Root képes fájlkezelővel bemásolod az APK-t a system/app könyvtárba, beállítod a megfelelő jogosultságokat és újraindítod a telefont. Sima telepítéssel ezek nem mennek.

(#18522) ubyegon2 válasza Bozek (#18521) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Gondoltam erre Linuxos logika alapján, de nem sikerült bemásolnom sehogyan eddig, próbáltam rw jogot adni Debian fájlkezelőben is, bár az nem látja a belső memóriát, Airandroiddal sem sikerült. Defyn lévő fájlkezelővel sem sikerül, ami a romban van, lehet, hogy az nem root képes?
Ajánlhatnál egy jó root képes fájlkezelőt!

Még egy gondom van, Titaniummal kilőttem a gapps- szal települt talk- ot, mégis jönnek folyamatosan, hogy beszélgetni akarnak velem valami spam email címekről, gmail levelezőt is leszedtem, csak a rom saját email olvasó kliense van fenn.
Ha kiszedem a gapps zipből ezt a talk- ot, az elég vagy valahol a config fájlokban törölni kéne? - az új telepítés esetére gondoltam ezt a módszert.

ADB Linuxon már látja a telefont, de még nem sikerült belépnem ez alapján.

ubyegon@debian:~$ adb devices
List of devices attached
016802120301D010 device

[ Szerkesztve ]

(#18523) Bozek válasza ubyegon2 (#18522) üzenetére


Bozek
nagyúr

1. Root Explorer, Solid Explorer, de elvileg tudja az ES File Explorer is.
2. Jegeld Titanium Backup-al a Talk-ot, bár engem nem zaklatnak spam-ek.
3. Hova akarsz belépni? ADB Push parancs kell, meg utána egy CHMOD.

(#18524) ubyegon2 válasza Bozek (#18523) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

1. köszi, megnézem ezeket, most OI fájlkezelő van fenn
2. jegelés csak a pro változattal menne- elkezdtem kigyomlálni a gmail- ből a kontaktokat
3. csak kíváncsiságból akartam belépni a telefonba, de ezt hagyom utoljára :)

Kösz a gyors segítséget!

Lehet, hogy ezzel a rom felrakással is úgy leszek, mint a Linux telepítéssel, Win7 helyett felraktam kipróbálásra egy disztrót, azóta már jó pár tucatot felraktam. Az első jó sok időbe telt, de a végére belejön a zember, Manjaro telepítés már 6+2 perc alatt megvolt.

Root Browser- t felrakva egyből sikerült! Nem tudom miből gondoltam, hogy ez a fenn lévő OI fájlkezelő root képes! :U Valamivel keverhettem!
Megmentettél pár óra beállítgatástól ezzel a 20 másodperces ötlettel! :R

[ Szerkesztve ]

(#18525) Tav-Csoves válasza Tav-Csoves (#18515) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

(#18526) ubyegon2 válasza ubyegon2 (#18524) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Van még két gondom a fenn lévő rommal, amiben szeretnék segítséget kérni:

-proximity sensor hívás után nem mindíg hozza vissza a képet, hogy le tudjam tenni a kagylót
-GPS test nevű alkalmazás használata során nem marad aktív a kijelző, ha autóban sebességmérésra használom, ez elég zavaró

Motorola Defy
maniac103 cm-7-20130710-UNOFFICIAL-jordan-signed
gapps-gb-20110828-signed

(#18527) SirAlo


SirAlo
aktív tag

Hello, van egy betort kijelzoju Serioux S101Tab tablagepem , mivel igy mar nem hasznalhato tabletkent ugy kezdtem el hasznalni hogy HDMI-vel ra van kotve a TV-re es ezzel nezegetem a youtubot ilyesmik... vasaroltam most hozza egy aktiv USB hubot mert azt gondoltam hogy keves aramot ad le az usb portjan eger es billentyuzethez egyszerre , viszont az aktiv hubbal se mukodik, meg 1 eger se, ha radugom a hubot táp nelkul akkor vilagit a ledje, szoval a tabletrol kap aramot , de ha a hubba dugok egeret, pendrivot stb nem tortenik semmi. Szerintetek mi lehet a gond ? Ez az android meg nem kezel egyszerre egeret meg billt ? 4.1.1-es android

(#18528) air válasza SirAlo (#18527) üzenetére


air
nagyúr

A rendszer tudná, de maga az eszköz nem támogatja az OTG-t.
Ez így kuka, ha nem akarod javíttatni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#18529) SirAlo válasza air (#18528) üzenetére


SirAlo
aktív tag

de adtak hozza OTG kabelt, egyedul megy vele eger meg bill, de a hubbal nem akar mukodni, ha egyedul kezeli az egeret akkor nem tud OTG-t?

Ja es a tableten van 2 db microusb foglalat, az egyiknel Host-ot ir a masiknal egy usb ikon van , csak a Host-nal mukodik az eger

[ Szerkesztve ]

(#18530) air válasza SirAlo (#18529) üzenetére


air
nagyúr

Az előző írásodban mintha nem lett volna benne, hogy van host csatlakozó, és egy egérrel működik.
Ebben az esetben passzolom a kérdést.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#18531) SirAlo válasza air (#18530) üzenetére


SirAlo
aktív tag

igen ha siman otg kabel es arra ra van dugva az eger igy mukodik, viszont ha a hub-ra van dugva nem mukodik semmivel, meg egy samsung tv-n is kiprobaltam a hubot es meg azzal is mukodott:)

sőt, ha a hubot radugom a tabletre de nem dugom be a tápját a hubnak, rádugom az egeret, világít az eger optikaja, de nem mukodik

[ Szerkesztve ]

(#18532) Mr Dini válasza SirAlo (#18531) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Milyen hubod van? Ugye portable?

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#18533) SirAlo válasza Mr Dini (#18532) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Logilink UA0124

Gondolom ha sima butatv-vel mukodott akkor portable

Esetleg Custom ROM-ot erdemes lenne kiprobalni ?

[ Szerkesztve ]

(#18534) (Doki)


(Doki)
tag

Sziasztok!
Péntek óta Xiaomi Redmi 2, 813-as tulajdonos vagyok tegnap lett felfrissítve 5.5.15-re
Van egy hiba, lehet csak nálam, de remélem tud valaki rá megoldást
Elkezdek tárcsázni vagy keresni a telefonkönyvben akkor második betűnél vagy számnál megakad a telefonkönyv, kell neki kb 3 másodperc mire magához tér, de az újabb betű leütésnél megint ezt csinálja, ha több számot vagy betűt akarok egymás után nyomni akkor leáll és kiírja nem válaszol, zárjam be vagy várjak, ez mitől van?
Előző motorola defy-ből importáltam a telefonkönyvet, lehet ez miatt akad az egész telefonkönyv?

(#18535) Imi1981


Imi1981
veterán

Először is bocs mert nem tudom mennyire ide való téma de érdekelne. Cm10-en az alkalmazásváltóba be lehet valahogy állítani, hogy néhány általam kiválasztott alkalmazást ne töröljön ha rányomok az összes eltávolítása gombra? A telefon galaxy s2 ha ez fontos. Ja és persze nem csak Cm10-en érdekel! Kösz előre is!

(#18536) oncsi válasza SirAlo (#18531) üzenetére


oncsi
őstag

Dugj az OTG-re egy vezeték nélküli egér-billentyű kombót.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#18537) Feri1977


Feri1977
senior tag

Egy paraszt vakításra hívnám fel a figyelmeteket: Az előző telefonom 2 magos samsung volt, semmi különbséget nem érzek gyorsaságban az alapfunkciók indításánál, hiába 4 magos, detto mint az előző sebességben. És megtaláltam a turpisságot, a Samsungomban Dual core, 1200 MHz, ARM Cortex-A9 volt, ebben meg Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7, azaz az előző kétmagos de újabb proci volt, ez meg 4 magos de régebbi..nagyjából ugyanolyan akkor a kettő, pfff...ennyit a négymagos dolgokról.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#18538) beg válasza Feri1977 (#18537) üzenetére


beg
veterán

Az az igazi panasztvakítás, hogy halvány fogalmad sincs róla és még egy nyavalyás Wikipedia-t sem nyitottál meg.
2007 Cortex-A9
2011 Cortex-A7
A többi is marhaság, amiket írtál.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#18539) oncsi válasza SirAlo (#18531) üzenetére


oncsi
őstag

És még annyit, hogy ugye nem a hub-ot dugod be előbb, és utána az eszközt? A hub első! portjába legyen amit rá akarsz csatlakoztatni, majd csak utána az OTG-re

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#18540) air válasza Feri1977 (#18537) üzenetére


air
nagyúr

Ugye ezt a hszt csak viccnek szántad?
Mert ha komoly, akkor az nagyon meredek lenne. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#18541) Feri1977


Feri1977
senior tag

Egy oldalon írták, hogy az A7 lassabb, mint az A9, hiába újabb! Benne van a nevében is, nem én találtam ki! Talán ezért se érzek semmit, hogy 4 magos, ugyanolyan mint a régi telóm sebességre.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#18542) air válasza Feri1977 (#18541) üzenetére


air
nagyúr

Az előbb még azt írtad, hogy az A7 a régebbi. :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#18543) Feri1977


Feri1977
senior tag

Most is azt írom, csak lehet rosszul fogalmazok, az A7-ről írták, hogy lassabb régebbi, az A9 ahogy a számozásában is rejlik újabb gyorsabb, itt meg évszámokkal valaki alá támasztotta, hogy pont fordítva van..hát nem tudom..

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#18544) air válasza Feri1977 (#18543) üzenetére


air
nagyúr

"A9 ahogy a számozásában is rejlik újabb gyorsabb"

Ezt hol írták? Légy szíves írj egy linket!

"itt meg évszámokkal valaki alá támasztotta, hogy pont fordítva van.."

Valahogy úgy.

"hát nem tudom.."

Ha esetleg utánanéznél, mielőtt újabb önlejárató kampányba kezdesz, jobban jársz.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#18545) beg válasza Feri1977 (#18543) üzenetére


beg
veterán

http://en.wikipedia.org/wiki/ARM_Cortex-A

2005 Cortex-A8
2007 Cortex-A9
2009 Cortex-A5
2010 Cortex-A15
2011 Cortex-A7
2013 Cortex-A12
2014 Cortex-A17

"ahogy a számozásában is rejlik újabb gyorsabb"

Akkor egy A5-ös papír biztos nagyobb, mint egy A4-es, mert nagyobb a számozása.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#18546) erahurka


erahurka
félisten

Sziasztok!

Kicsit kilóg a kérdésem: tavaly feltettem PC-re valami android emulátort, és azóta van az accountomhoz csatolva egy telefon. Nem tudom ezt valahogy eltüntetni? Nem találok ilyen lehetőséget sehol.

:R

(#18547) air válasza erahurka (#18546) üzenetére


air
nagyúr

A Play-en a Beállításokban a Saját eszközöknél ki tudod kapcsolni a menüben való megjelenítést.
Ennél többet sajnos nem lehet tenni. Eszköz nem törölhető.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#18548) erahurka válasza air (#18547) üzenetére


erahurka
félisten

Ez azért elég gáz. Mi van ha az embernek ellopják a telefonját? Onnantól bárki szabadon garázdálkodhat amíg nem nyom egy hard resetet?

Ha jelszavat változtatok utána is hozzáférnek ezek az eszközök?

(#18549) air válasza erahurka (#18548) üzenetére


air
nagyúr

Ha ellopják vagy elhagyod a telefonod, akkor a weben megváltoztatod a jelszavadat.
Onnantól kezdve a készülék nem fog tudni csatlakozni a Google fiókhoz.
De igazából nem látom az összefüggést az előző kérdéseddel.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#18550) erahurka válasza air (#18549) üzenetére


erahurka
félisten

Attól féltem hogy ezekkel a virtuálisan létrehozott készülékekkel hozzáférnek a Google fiókomhoz. De ezek szerint nem.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.