Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37201) bandika0626 válasza honda130 (#37200) üzenetére


bandika0626
senior tag

Azért írtam, hogy nézd meg egy vonalzóval. Átlósan is. Ha csak a széleinél van egy kis huncutság az nem gond, mert mire a hő elmászik a kupak széléig már régen a hűtő talpán van.

AMD RYZEN R7 1700, Cooler Master MasterLiquid 240, MSI X370 SLI PLUS, Corsair 2x4GB DDR4 3600MHz,Asus dual 1060 3G , Gigabyte GTX 1060 3G , Coolermasters GX 450, WD Caviar black sata3 500GB, SSD samsung 830 64GB.

(#37202) honda130 válasza colker (#37183) üzenetére


honda130
tag

Figyu! Nézz végig egy Youtube videót 'hogyan készül a processzor" címmel és látni fogod, hogy az a nagy processzornak látszó rész csak egy lemez a tetején, ami elfedi és szétviszi a hőt. Maga a proci az valószínűleg az FX-nél is kisebb. Ha már középen elveszi a hőt a hűtő, akkor nem hiszem hogy ez gond. Valójában azt sem hiszem hogy nekem gond, csak azért a lelkemnek jobbat tenne ha "tök" sík lenne. Picit olyan ipari hulladék benyomását kelti, nyilván nem az. Még azt is megkockáztatom, hogy AMD-ék tudják miért csinálták ilyenre, csak nem mondják nekünk. Ha nem zavarna hogy ugrik a garancia, akkor lehet hogy síkba csiszolnám 2000-res papíron. Dehát zavar. :W

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#37203) Pancsermeste válasza bozont (#37199) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Hmmm... valóban, erre nem is gondoltam.

lee56: Igazából olyan 137-139W között ingadozik mindkét esetben, így nehéz megállapítani, hogy van-e némi különbség, de ha van is, kb. 1W-on belül, tehát gyakorlatilag semmi.

Na akkor vissza is kapcsolom a magokat, ez nem volt valami jó 5let! :N

-= Pancsermeste® =-

(#37204) honda130 válasza bandika0626 (#37201) üzenetére


honda130
tag

Hát az én bajom az, hogy a négy sarka nem lefelé hajlik, hanem felfelé. Ha lefele kerekedne, akkor azt mondom, azzal a pár négyzet mm-rel kisebb a felfekvő felülete. Mivel felfele konyul, így az egész hűtőt távoltartja a processzortól és csak a négy sarka ér oda fizikailag. A többi felületen a paszta végzi a hőelvezetést. Ez esetben vastagabb rétegben mint általában.

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#37205) Maotun válasza Pancsermeste (#37197) üzenetére


Maotun
őstag

"Teljes rendszer" 138W :C nekem full terhelésen prime 95+FurMark melett 628W -ot zabál a gép!!! a radiátor a nappaliba minimumra van tekerve :DDD

(#37206) bandika0626 válasza honda130 (#37204) üzenetére


bandika0626
senior tag

Az viszont gáz. Kb mennyi lehet az eltérés? Valóban több paszta fog kelleni így alá.

AMD RYZEN R7 1700, Cooler Master MasterLiquid 240, MSI X370 SLI PLUS, Corsair 2x4GB DDR4 3600MHz,Asus dual 1060 3G , Gigabyte GTX 1060 3G , Coolermasters GX 450, WD Caviar black sata3 500GB, SSD samsung 830 64GB.

(#37207) atomanti19 válasza honda130 (#37204) üzenetére


atomanti19
aktív tag

Üveglappal meg fogkrémmel teszteld le hogy nagyjából mekkora eltérést mutat "pasztázva". Ha küldenél képet többet tudnánk. Az is lehet hogy deformált kupakja van gyárilag.Ebben az esetben meg csak a garancia érvényesítés marad.

Sok ember azthiszi hogy az anyukája méhéből csúszott ki mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják hogy az apjuk tökéből jöttek!

(#37208) Pancsermeste válasza Maotun (#37205) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Na jó, de ez nekem idle és monitor nélkül mértem, mert az maga 80W!
Te meg agyon eteted azt a zabagép jóllakott napközis procit! ;]
Na, azt én még nem is próbáltam, hogy prájm + fánk mit művelne a kis asspebble lapommal... talán szét is olvadna! :D

-= Pancsermeste® =-

(#37209) honda130 válasza atomanti19 (#37207) üzenetére


honda130
tag

Ma csak 19 órakor értem haza munkából, mert 12 óráztam, de holnap megmérem, akár hézagmérővel is. Fényképet nem tudom tegyek-e fel, de megpróbálhatom lefényképezni és feltenni. Azért írom ezt, mert egy korábbi hsz-ben tett valaki fel (#37179) gyuszaa. Ez a két kép teljesen ugyanaz, mintha az én procimról készült volna.
garanciába nem hiszem hogy belebonyolódok, inkább megmunkálom a hűtőtalpat esztergagépen és nem támaszt majd ki. Nem hiszem hogy van értelme visszaküldeni, ha az összes ilyen.

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#37210) Dr. Gonzο válasza honda130 (#37209) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Az én vadi új 6350-em is ilyen. Nem származik semmi hátrányom belőle. Hőmérséklet is tökéletes a jó öreg Mugen 2-vel is.

(#37211) krolwax


krolwax
csendes tag

Hali!
Platform-váltás előtt állok éppen. (Intelről AMD-re) Az egyik ismerősöm is nemrégen állt át, neki nagyon bejött. Na már most, ő vett egy elég olcsó kis Asus am3+ lapot (ASUS M5A78L-M LX3) ez egy olyan 10-12e forintos lap. És ebben használ egy FX4100-at 4.4GHz-re húzva, gyári hűtővel. Na most én is ezt az alaplapot szeretném megvenni, mert jó ár/érték arányú kis lap, de ha már procit veszek bele, akkor mindenképpen egy FX6000 szériásat szeretnék bele (leginkább egy 6300-ast). Na most evvel kapcsolatban lenne 2 kérdésem.

1. Ez az alaplap egyáltalán bírná az FX6300-at? (bocsi, de egyáltalán nem értek az amd-hez, se az ilyesféle elektronikához, ha nagy hülyeséget kérdeztem, elnézést)
2. Ha esetleg bírja, akkor még esetleg húzni is tudom mondjuk egy olyan 4GHz-re?

(#37212) gyuszaa válasza krolwax (#37211) üzenetére


gyuszaa
őstag

Nem szabad azt venni, belépőszint itt (am3+) egy M5A97 evo R2.0 ami nyugodtan ajánlott fx61-63×× és 81-83××-nél, és ebben simán megy 4ghz felett alapfeszen.
Nincs normális mATX sem uATX itt sajnos.

(#37209) honda130

Erről van szó, bogarat ültetnek a füledbe. :N 83××-nél a lecsapott sarkú van pl.

[ Szerkesztve ]

(#37213) krolwax


krolwax
csendes tag

De az én igényeimnek lehet, hogy jobban megfelelne a kisebb lap nem? kb. 15k-val olcsóbb, pont olyan és annyi csatlakozója van, ami nekem teljesen elég. És nekem 4GHz-nél egy jó pár évig nem kell több. Egészen biztosan nem elég neki az a picike Asus? :F BTW köszönöm a segítő hozzászólásod. :R

(#37214) gyuszaa válasza krolwax (#37213) üzenetére


gyuszaa
őstag

Erről a helyzetről már írtam korábban : [link] Még vrm hűtés sincs rajta.

(#37215) Zsivaagoo válasza krolwax (#37211) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

ASUS M5A78L-M LX3 -- 760G csipes olcsó, csumpi lap. AM3 esetén is elavult csipszet, nemhogy FX-hez. Tápellátás baromi gyenge, tuning semmi esetre sem javasolt vele még AM3-as Phenom esetében sem.
FX-6300-hoz egyáltalán nem ajánlott. FX-4xxx-ek még elmehetnek benn.

FX-6300-hoz azért már kéne egy normális lap 22 k-ért. (GA-970A-UD3 rev 3.0)

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#37216) gyuszaa


gyuszaa
őstag

Itt ennyi körül kezdődik (22-25) egy megfelelő* lap (*kivétel asrock), és a gyári hűtő hajszárító lécserélését is be lehet kalkulálni, ami +5-9k. Intelnél más a helyzet, ha a szorzózáras processzorok környékén nézelődöl.

[ Szerkesztve ]

(#37217) krolwax


krolwax
csendes tag

Hát így ebben az esetben lehet, hogy mégsem lesz itt flatform váltás. Ha már csak azt nézzük, hogy az új lap lenne kb. 20-24k, a proci 25-30k, a hűtő 5-10k, + ugyebár nekem mATX házam van, szóval abból is kéne egy újat venni, ami megint csak 15nél startol. Ezeket összesítve már lassan 65-75k forint környékén jönnék ki. Ennek a 2/3 részéből meg már simán veszek egy i5 2500(k)/3570(k)-t. BTW köszönöm a segítségeteket! :R

(#37218) gyuszaa válasza krolwax (#37217) üzenetére


gyuszaa
őstag

Így van, ráadásul a te jelenlegi helyzetedben erre még rátesz az mATX ház egy lapáttal. 6300 helyett meg egy i5 sandy/ivy bőven jó alternatíva. :)

(#37219) perfegor17


perfegor17
senior tag

3,6ghz-ig raktam csak fel a procimat.De vannak gondok még így is.Akad a rendszer.Játékok mennek rendesen de a windows ablakok közötti váltás akad.Mit állítsak át vagy mitől lehet ez?

(#37220) Wiz Khalifa válasza krolwax (#37217) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én is nem rég váltottam Intel-ről AMD-re. Úgy véltem hogy játékokra egy i5 kevés nekem és egy komolyabb i7 meg sok lenne. Így mondom az anyagiakat hátha látsz az enyémbe relativitást. :)

Ez volt a konfigom:
Intel Core 2 Quad Q9300 + gyári nem rézmagos hűtő
Gigabyte EP45-DS3
2x1Gb Kingmax + 1x2Gb Kingmax ram
Gigabyte SuperB 460W

Ezt eladtam összesen 41500.- -ért.

Az új konfig ez lett:
AMD FX-8320 + gyári hűtés még sajnos!
Gigabyte GA-990XA-UD3
2x4Gb Crucial 1333Mhz ECC ram.

Ezt összesen 86000.- -be került. De ha levonom az Intel konfigomért kapott lóvét így 44500.- -ba van eddig a gép. Plusz még majd a hűtésem. De azt Intelre-is megvenném. :DDD

A lényeget azt akartam kihozni belőle hogy én kétszer annyiért vettem gépet mint amennyiért eladtam a régit de viszont sokkal erősebb konfigot sikerült összerakni. De még hiányzik a Quad-os gépem. :O Nagyon "cuki" gép volt. :DD

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#37221) lee56 válasza krolwax (#37217) üzenetére


lee56
őstag

Miresznek yATX-es asus-ja van M5A78L-M/USB3, bár ez már nem a legolcsóbb kategória (kb 17e), legalább a házat megtarthatod, és ha nem tuningolsz, még talán óriási hűtő sem fog kelleni a 6300-ra.

No Comment

(#37222) do3om válasza Wiz Khalifa (#37220) üzenetére


do3om
addikt

+ táp, kimaradt az újból.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#37223) szente


szente
addikt

Sziasztok!
Szerintetek adott környezetben mennyire lenne hűvösebb egy 95W-os CPU (FX 6309) egy 125 W-os (FX6200) helyett?

(#37224) Zsivaagoo válasza Wiz Khalifa (#37220) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Gyorsan meg kell venni azt a hűtőt a 8320-ra. Minimum hűtő az AC Freezer 64 Pro 6-7 K-ért. Ezzel 1,41-1,42V fesz mellet 4,3-4,4GHz-n elduruzsol szépen és nem fog annyira hiányozni a Core2 Quad.

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#37225) Peaceliker válasza lee56 (#37221) üzenetére


Peaceliker
őstag

Igaza van gyuszaa-nak, maradjon intelen, nem kell mindenkit "megtéríteni". :) Neki, az ő esetében az a logikusabb döntés.
Ha meg már vesz egy szar lapot, akkor vehet nagyon szart is, fölös 17 ért fél szart sztem. Nekem is 10k-s lapom van, alap órajellel elvan, 1,2V on... szerintem. :))

(#37224) Zsivaagoo

Ha van vmi értelmesebb háza...nekem hulladék, szellőzés nélküli van, abba az a hűtő kevés volt. :))

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#37226) honda130


honda130
tag

Srácok! Ha már szó esett a házakról, mi a véleményetek erről a házról? Ilyet vettem az FX6300-nak és az Asus M5A99X evo r2.0-hoz.
Ez az alaplap jó lesz?
[link]

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#37227) Peaceliker válasza honda130 (#37226) üzenetére


Peaceliker
őstag

A baj az, hogy 15k alatt állt nem túl jók a házak...vagy silány minőségűek, vagy nincs (normális) kábelmanagement és nem hűt a legtöbb jól. De ne legyen igazam, majd meglátod milyen, majd mesélj róla a házas topicban! :R

"Oh my Goa'uld!"

(#37228) honda130 válasza Peaceliker (#37227) üzenetére


honda130
tag

Ebben a házban gyárilag ugye van egy kék ledes venti az elejében. Az oldalába két db 140-est lehet tenni, a tetejébe és az aljába 2-2db 120-ast tehetek és még a hátuljába is 1db-ot. Ha mindenhova szeretnék tenni, akkor gyűjtenem kell a ventilátorokra is, mert 8db rendes ventilátor már kitesz egy gyengébb alaplap árát. De már van 4db halk venti. A többit legközelebb megrendelem bele. Bocsi hogy nem a házas topikba írtam, ez az utolsó.

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#37229) Peaceliker válasza honda130 (#37228) üzenetére


Peaceliker
őstag

Oldalra ne tegyél, az csak ront a helyzetet, csak CF-SLI esetében van értelme!

"Oh my Goa'uld!"

(#37230) vakond5 válasza Peaceliker (#37229) üzenetére


vakond5
őstag

Mire alapozod hogy oldalra értelmetlen ventit tenni? :U

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#37231) Peaceliker válasza vakond5 (#37230) üzenetére


Peaceliker
őstag

Több tesztre és hozzáértők (vagyis annak tűnnek) véleményére. Kérdezz be hűtős, házas topicban, többen próbálták már és csak bekavart a keringésbe, volt akinek rontott a hőmérsékleteken, de volt akinek csak nem segített...persze van akinek használ, egy próbát megérhet, de én nem fogom erőltetni...

"Oh my Goa'uld!"

(#37232) Zsivaagoo válasza Peaceliker (#37225) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Mondjuk nekem egy 10 éves baromi nagy Chieftech toronyházam van. Na az ház, táp nélkül is baromi nehéz, de tágas, könnyű szerelni elől-hátul hűtőventi (igaz csak 8 cm-esek, akkoriban még nem volt divat a 12 cm-es).

---------------
De vettem tartalék gépnek M-Tech FM12 házat óccsót... Na óccsó házat soha többet, 3 órába telt, mire mindennek értelmesen ki bírtam találni a helyét és rövidzár gyanú nélkül össze lehetett szerelni. ODD még nincs bent, arra majd még 1,5 óra kell beszereléshez.

Ami belement:
- GA-880GM-UD2H lap + Athlon II X4 640 + gyári hűtője + 4 GB Kingmax RAM
- Chieftech iArena 450W táp (ez volt olcsó, csak 10K)
- Giga HD7770
- WD Blue SATA2 1 TB

Szóval JÓ TANÁCS mindenkinek: 4-6 k-s Midi, mATX-es házat a saját érdekében senki ne vegyen, ha komplett fotósorozatot minden csücskéről nem lát, totális méretezés leírás szintén követelmény.

Az M-Tech FM12 egy totális átbaszás, szép a pofija, de akkora egy tákolmány fos, hogy borzalom. Olyan vékony lemezekből van gányolva, hogyha csúnyán ránézek, akkor behorpad.
A 3 db belső 3,5"-es hely hazugság, a kéken világító venti 2 csavarral van rögzítve, lötyög, mint párttitkár valugájában a lóf@sz.

Merevítése a beépített alaplap és a VGA kártya, semmi több.

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#37233) Zsivaagoo válasza vakond5 (#37230) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Áramlástechnika! 30 évvel ezelőtt még tanították, ha máshol nem, akkor a Vegyipari Egyetemen, Veszprémben, vegyészmérnököknek (hallgatóknak) a gépészek és még mindenféle furcsa népség.

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#37234) honda130 válasza Zsivaagoo (#37232) üzenetére


honda130
tag

Hát nem tudom. Én nagyon patentnek vélem ezt a C-tech-et. Nem tudom milyenek a drága házak, de szerintem én elkínlódok majd vele. Nem találom gyengének sem és szűkösnek sem. A ventiket majd úgy találom ki, hogy áthúzzák a levegőt a beltérben. Ha működik majd a vízhűtés, akkor a hő zömét úgyis el kell hogy vigye. Cél a halk működés. Úgy gondolom, sosem volt ekkora házam, igaz, szenvedtem is a procihűtő fölé helyezett táppal, ami eltakarta a ventilátort. Mondjuk nem tudom milyen rövidzár gyanúkra gondolsz mikor a vezetékek elhelyezésére utaltál, mert nekem minden vezeték a gép belsejében szigetelt. Akkor is működött mikor csak össze-vissza lógtak, meg akkor is mikor szépen elhelyezgettem.
Az az M-tech egyébként nekem sem tetszik, mert valóban gázosnak látom én is.

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#37235) Zsivaagoo válasza honda130 (#37234) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Utánanéztem a cseh oldalon, (belsőről készült) fényképek és méretek alapján egész patent cucc is lehet.
Mindenesetre látszik, hogy nagyobb, megtervezettebb és jobban szerelhető, mint az általam ócsárolt (jogosan) M-Tech FM12. És tényleg megvan benne az összes leírásban szereplő hely és a kábelmenedzsent is.

Ha a valóságban is olyan, mint a képeken, akkor patent kis ház lehet.

------------------
Az én ócskaságomnál... a lap széle és a ház összeérésre gondolok, meg arra, hogy az ODD csatik rászorolnak majd az alaplap szélére.

[ Szerkesztve ]

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#37236) vakond5 válasza Zsivaagoo (#37233) üzenetére


vakond5
őstag

Áramlástechnika ide-oda, ne mondd nekem hogy nem segít az egész gép hűtésében, ha oldalról is kapja minden a friss levegőt. ..főleg egy felülre rakott radi, aminek a ventijei befelé néznek, mint ahogy nálam is van:

[ Szerkesztve ]

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#37237) and1ao válasza vakond5 (#37236) üzenetére


and1ao
őstag

Esetedben semmit nem érne, mivel a VGA-d előről szív levegőt ergó az első ventid tolja be neki a frisset, és mivel nem bent keringet hanem hátúl fújja ki, ha a HDD block elé teszed az oldaventit akkor érne valamit, de akkor meg az első venti felesleges, CPU-nak szabad hője nincs mivel a block lefedi és a FET-ről meg lehúzza a levegőt a hátsó venti illetve maga a radi venti, ha betennél egy oldalventit szvsz széttolné a levegőt oldalra a VGA-n szvsz rontana is mivel az első venti levegője elsem jutna oda.
De tedd be nézd meg.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars2!

(#37238) ThodEE válasza vakond5 (#37236) üzenetére


ThodEE
őstag

Akkor ha már ennyire belekezdtün kakkor nálad pl a hátsó ventivel befelé fújnék friss levegőt a radinak :R

[ Szerkesztve ]

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#37239) Lapajbacsi


Lapajbacsi
aktív tag

Valakinek sikerült már 5 giga környékére húzni 9370-est? Ha igen, milyen beállításokkal? (asus bios-os lenne a vágyálmom)..... úgy látom, a pár nappal ezelőtti szösszenetembe belebicsaklott bugylibicska... :D

(#37240) Wiz Khalifa válasza do3om (#37222) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Igaz igaz! :R Az árba beleszámoltam de nem írtam ki. :) Egyébként egy Moduláris Thermaltake Tough Power 750W W0116-os lett. :))

Smoke some weed nigga!

(#37241) Wiz Khalifa válasza Zsivaagoo (#37224) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem tuningolok sose. Nem is értek hozzá meg nem érzek érte kíváncsiságot. Így most még elvan a gyárival. Mivel nincs lóvé a kiszemelt áldozatra. :R

Smoke some weed nigga!

(#37242) soultrapp


soultrapp
senior tag

hy!
melyik progival lehetne naplózni a cpu,lap adatait?egyszerre kellene az fpsel,mert megakarom nézni játék közben van-e throttling?
hwinfo nem jó,mert az össze-vissza írja az adatokat csv fájlba.

[ Szerkesztve ]

(#37243) Maotun


Maotun
őstag

A Phanteks - PH-TC14PE így tartja kordában az fx 9590 cpu.-t:

(#37244) Peaceliker válasza soultrapp (#37242) üzenetére


Peaceliker
őstag

Csv t be lehet olvasni excelbe szöveg beolvasó varázslóval. :R

"Oh my Goa'uld!"

(#37245) Wiz Khalifa válasza Maotun (#37243) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Mennyiért vetted te ezt a procit még? :)

Am nem tudja valaki hogy én miért papírdobozt kaptam a 8320-as procimhoz??? :F :Y

Smoke some weed nigga!

(#37246) Lapajbacsi válasza Maotun (#37243) üzenetére


Lapajbacsi
aktív tag

Az szép...
De saccperkb ugyanezt tudja, kb feleennyi pízért, kb harmada annyi energiával és kb harmada ennyi helyet foglalva pl ez a kompakt vízhűtés: COOLERMASTER Seidon 120V RL-S12V-24PK-R1... Zajról nem foglalnék állást, mert nem halk ez sem, node 3 ventivel :Y gondolom a Phanteks sem az a túl csendes... :N

(#37247) Maotun válasza Wiz Khalifa (#37245) üzenetére


Maotun
őstag

70k tesztpéldány volt :D
#37246 Lapajbacsi szerintem halkabb mint a CM compakt vizese
és ami ezt tudja mondjuk az XL seidon [az egyárba van kb :K ]

[ Szerkesztve ]

(#37248) Wiz Khalifa válasza Maotun (#37247) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Teszt példány??? És akkor miért fizettél érte?

Smoke some weed nigga!

(#37249) Buci21 válasza Wiz Khalifa (#37248) üzenetére


Buci21
addikt

valaki tesztoldal megvette, letesztelte, és gondolom eladja :D

(#37250) Maotun válasza Wiz Khalifa (#37248) üzenetére


Maotun
őstag

mert van rá gari és szakember tesztelte :K jól jártam vele

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.