Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37501) dergander válasza soultrapp (#37498) üzenetére


dergander
addikt

Alacsony órajelre utal,nézd meg a VGA mennyin megy,ha a VGA 99% akkor a CPU lassu,húzd meg 4.4Ghzre úgy biztos jó lesz

(#37502) Wiz Khalifa válasza soultrapp (#37498) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ne csodálkozz ezen hogy így használja a procidat a gém. Én szerintem lapot kellene cserélned. Ugyanis ha megnézed a támogatási listádat utoljára 8300-as Bulldozer-t kezelt nem is Vishera-t. Én is ezért adtam el a lapom mert hibázott sok mindenben a proci nem támogatása miatt. Pl 5indátsóbl 2x-3x rosszul indult a BIOS. Meg egyebek. Nagyon hajtotta a procit fölöslegesen. Volt hogy netezéshez is (akkor épp olvastam egy cikket) úgy elkezdett hűteni a procihűtő hogy megnéztem mi lehet a bibi. Hát 50%-os volt a használtság..

Smoke some weed nigga!

(#37503) HANDO88


HANDO88
senior tag

Hali. Egy kérdésem volna emberek. Lecserélnétek egy meglévő 8120-at 6300-ra??
Ha igen akkor néhány okot kérnék. A gép leginkább játékra van használva.
Köszi a válaszokat előre is. :R :R :R

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#37504) Tomko78 válasza HANDO88 (#37503) üzenetére


Tomko78
őstag

125 vs 95 tdp más nem nagyon tudok ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#37505) atomanti19 válasza HANDO88 (#37503) üzenetére


atomanti19
aktív tag

Nagyságrendekkel hűvösebb, gyengébb lap is elég hozzá. Játékban közel azonos a teljesítmény.
Kevesebbet fogyaszt.Könnyen hűthető.

Sok ember azthiszi hogy az anyukája méhéből csúszott ki mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják hogy az apjuk tökéből jöttek!

(#37506) Xaels


Xaels
félisten

CoreTemp 1.06 jól méri a hőfokokat? Ha aszerint felmegy 65°C-ra Prime95 mellett és utána elkezdi a magok órajelét állítgatni akkor kevés a hűtő mi?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#37507) MaxxDamage válasza Xaels (#37506) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szerintem ott a fesz-el van gondja, mert nálam 70c fok fölött sincs ilyen gond, megy szépen 4.5GHz-n maxon prime95... :K

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#37508) RVR400


RVR400
veterán

Már ezer éve nem jártam erre, gondoltam benézek.
Az enyém még mindig tudja azt, hogy amikor böngészésre, szövegszerkesztésre, stb-re használom, akkor a FET-soron a borda 40 fokos, amikor játszok, akkor felmegy 51-ig is. Viszont amikor nem nyúlok hozzá, lemegy a monitor készenlétbe, csak a torrent tölt magának, akkor megint felmegy magától 50 fokig. Leülök, kattintgatok a böngészőben pár percig, akkor visszahűl 40-re. :D

(#37509) MaxxDamage válasza RVR400 (#37508) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

a torrentnél azt jelenti, hogy kb. alapjáraton megy, nálam annál ilyen értékek vannak... :K

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#37510) RVR400 válasza MaxxDamage (#37509) üzenetére


RVR400
veterán

Jó, a tesztprogram nekem is 29-et mutat a procira meg 34-et az alaplapra, de én most a valós bordahőmérsékletről beszélek a FET-soron. Mondjuk nekem vizezve van a proci, a ventik alig forognak 800 körül, de amikor nem használom 50 fok, amikor valamennyire használom, akkor 40 fok, amikor meg kitolom a szemét, akkor is 50 fok. :D

(#37511) DeadMeat válasza Xaels (#37506) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ott kezd throttlingolni a lapod jah...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#37512) Xaels válasza DeadMeat (#37511) üzenetére


Xaels
félisten

A lap? Ez most már egy M5A99FX Pro.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#37513) DeadMeat válasza Xaels (#37512) üzenetére


DeadMeat
veterán

Akkor nem :D Mennyire veszi vissza?
Btw írd át akkor az adatlapod, mert megtévesztesz :P

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#37514) Xaels válasza DeadMeat (#37513) üzenetére


Xaels
félisten

1,4-re, de valszeg túlmelegszik csak nem a lap. 1.325V-al tovább bírta és nem hibázott. Elfelejtettem átírni na. Tegnap gyorsan összedobtam.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#37515) dergander válasza Xaels (#37514) üzenetére


dergander
addikt

Milyen hűtőd van? Jól van-e felfogatva?

(#37516) BuckurN


BuckurN
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy kinéztem pár hűtőt... segítenétek abban h melyik érné meg jobban, és melyik férne bele a gépházamba???
Gépház: Aerocool XPREDATOR X1
Hűtők:
Scythe Mugen 4
Scythe Ashura
Thermaltake CL-P0597 Contact 39
Cooler Master Hyper 412 Slim
Thermalright HR-02 Macho
Aqua-ban nézzetek kérlek, a keret maximum 15k. AM3+ processzoroz (FX 8320) :D :DD :R

(#37517) do3om válasza BuckurN (#37516) üzenetére


do3om
addikt

Szerintem ránézésre, nem ismerem őket, de nekem az első és az utolsó tűnik a legjobbak.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#37518) Xaels válasza dergander (#37515) üzenetére


Xaels
félisten

212EVO van rajta. Jól van felfogatva, izzanak a hőcsövek. Feltettem rá egy 2. ventit és lementem 1,3V-ra és stabilnak tűnik 4,2GHz-en. Majd jön rá egy Ashura tavasszal.

(#37516) BuckurN: alacsony vagy magas ramjaid vannak? Én még mindig az Ashura-t mondom, azzal nincs gond a RAM-okkal sem. Amúgy a Mugen és a Macho talán a legjobb, de ott a RAM-ok okozhatnak meglepit. A CM-et felejtsd el, csak 4 hőcsöve van, ugyanígy a TT-t is az is kevés a 3-al

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#37519) BuckurN válasza Xaels (#37518) üzenetére


BuckurN
csendes tag

HyperX PnP 2×4 GB ramom van.
Kicsi rajta a hűtő, egyáltalán nem magas... de egy kép róla.
http://adrenaline.uol.com.br/files/upload/reviews/2012/kingston_pnp_8gb_1600mhz/hyperx_pnp_8gb_1600mhz_13.jpg
Az a gondom, hogy a gépházba be is férne a kettő közül valamelyik? :S
Aerocool XPREDATOR X1.
Oldal venti nincs rajta.

(#37520) bayarena válasza Picturemaker (#37495) üzenetére


bayarena
aktív tag

Szövegértelmezés! Mint mondtam, a munkát leszámítva, mert ott, ahova tényleg kemény teljesítmény kell, oda nem elég egy Kaveri, de egy fx sem, mert oda vesznek egy Intelt, és a jövőben is azt vesznek, nem amd-t.
Viszont átlagos használatra a Kaveri is bőven elég. SSD a rendszer használhatósága szempontjából hasznos, gyorsabb az egész érzésre...
Számomra a logikus az, hogy átlagos használatra Kaveri, erős játékos gépre meg Kaveri+dVGA, illetve a jövőre nézve fm2+ későbbi verziói.
Kisebb csíkszélességen szerintem APU-ból is csinálnak majd 8 magosat.

(#37521) Xaels válasza BuckurN (#37519) üzenetére


Xaels
félisten

Supports CPU cooler max. height up to 158mm. Eszerint csak 158mm magas fér be.

Macho HR-02 nem fér be - 162mm a hőcső tetejéig.
Ashura - 161mm
Mugen - 156,45 mm. Elvileg ez befér

(#37520) bayarena: ahova komoly munka kell oda Tesla-t és a FirePro-t vesznek... szvsz Amúgy meg FM2-be sem kell feltétlenül, hogy legyen IGP a prociban tudtommal.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#37522) BuckurN válasza Xaels (#37521) üzenetére


BuckurN
csendes tag

Rendben van, köszönöm. Akkor marad egy Mugen szerintem.

(#37523) pipo112 válasza BuckurN (#37522) üzenetére


pipo112
senior tag

Hi ha javasolhatok akkor a kissebb machot vedd 150 magas és hozza a nagy tesó szintjét kb 2 fok amivel a nagy tesó jobb

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#37524) Xaels válasza pipo112 (#37523) üzenetére


Xaels
félisten

Kétlem a hozza a "szintjét" mivel 1-el kevesebb hőcsöve van és "csak" 120-as ventije.

De amúgy az is jó választás lehet ez igaz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#37525) bandika0626 válasza Picturemaker (#37495) üzenetére


bandika0626
senior tag

Így van munkára is lehet használni. És ott tényleg a nyers procierő dominál mert nagyon kevés progi használja a VGA teljesítményét. Viszont az is igaz hogy hiába van sok magos proci a dual Channel adatáteresztő képessége már kevés. Nekem volt 3770K-m de a dualchannel visszafogta pedig 1866-on ment.

AMD RYZEN R7 1700, Cooler Master MasterLiquid 240, MSI X370 SLI PLUS, Corsair 2x4GB DDR4 3600MHz,Asus dual 1060 3G , Gigabyte GTX 1060 3G , Coolermasters GX 450, WD Caviar black sata3 500GB, SSD samsung 830 64GB.

(#37526) Xaels


Xaels
félisten

BIOS-ban kinek mennyiről indul a proci hőmérséklete?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#37527) Tomko78 válasza Xaels (#37526) üzenetére


Tomko78
őstag

nekem így alakul

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#37528) DeadMeat válasza Xaels (#37526) üzenetére


DeadMeat
veterán

Bios hőmérséklettel nem érdemes foglalkozni, nem él semmiféle energiatakarékossági opció, a proci a beállított max feszen és órajelen teker.35-40 fok, mikor, hogy.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#37529) Xaels válasza DeadMeat (#37528) üzenetére


Xaels
félisten

Csak azért kérdeztem, hogy legyen viszonyítási alapom. Ki van nálam lőve minden energia takarékos opció és úgy hangolom. Nálam 43°C-on van BIOS-ban ezzel szemben CoreTemp 20°C-okkal indít(mint írtam ki van kapcsolva direkt minden ET) ami gyakorlatilag majdnem lehetetlen. Nekem soknak tűnik a BIOS-ban lévő érték így szerintem holnap újra pasztázok, elég nehezen ment fel a 2. venti és lehet elmozdult a hűtő.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#37530) =HG= válasza Xaels (#37529) üzenetére


=HG=
addikt

Mint ahogy DeadMeat is írta, nem mérvadó az idle hőfok..Sokszor még a szenzorok sem pontosak alacsonyabb hőfokon.. Úgyhogy inkább load-ban mérd a hőfokot..Ha freki emelés közben is szépen hűti a procit, akkor jól van fent a hűtő..Ha ugrásszerűen emelkednek a hőfokok, és a borda nem melegszik, akkor jöhet az újrapasztázás..

[ Szerkesztve ]

(#37531) Taifa Díaz válasza Xaels (#37529) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Szerintem meg inkább a CoreTemp hazudik ez esetben, nem a BIOS. Mert még ha 20 fok is van a szobádban, ahol a gépház áll, durva léghűtő kell ahhoz, ami ezt tartani tudja.

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#37532) Xaels válasza Taifa Díaz (#37531) üzenetére


Xaels
félisten

Ezt írtam én is. A hazudás mértékének a következtetése miatt érdekelt a BIOS. Akkor ezek szerint közel 20C lehet az eltérés amiből arra jutok, hogy 70C körül mehet a procim Prime alatt. Lesz ma egy újra pasztázás

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#37533) Ribi válasza Xaels (#37529) üzenetére


Ribi
nagyúr

Coretemp a mag hőmérsékletet mutatja, ami nem normál fokban van, hanem valami saját skála.
Nálam most hogy hideg van, 4 fok körül van ha pihen a gép. Ezzel szemben a kupak hőmérséklet 28 körül.
Szóval nem hazudik, csak nem tényleges hőmérsékletet mutat.

[ Szerkesztve ]

(#37534) Xaels válasza Ribi (#37533) üzenetére


Xaels
félisten

Értem, köszi. De akkor még ha neked 4-et mutat a 8350-re akkor nekem így is sok a 20 a 8320-al szerintem. Persze nem Mugen csak 212 van rajta.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#37535) Ribi válasza Xaels (#37534) üzenetére


Ribi
nagyúr

Na ok, de nálad ki volt kapcsolva minden visszavételi jóság, nálam meg megy. Plusz azt hiszem amikor ezt néztem valami 17 fok lehetett bent. Biosban szerintem nálam is 30 fok körül mutat.

(#37536) Xaels válasza Ribi (#37535) üzenetére


Xaels
félisten

Ja. Na mindegy játék alatt totál stabil a cucc. Majd ha meg lesz az új hűtő akkor majd szétkapom jobban, addig lehet visszamegyek 4GHz-re és amennyire engedi a feszt leveszem.

Ezeknél az Asus lapoknál lehet valahogy manuálisan vezérelni a Ventiket?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#37537) ->Raizen<- válasza Tomko78 (#37527) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Ezekkel a beállításokkal stabilnak tűnik a gépem. 4,2 fölött sok feszt kérne meg elfogy a freezer hűtő is úgy hogy így marad.

(#37538) Pancsermeste válasza Xaels (#37536) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Hopp! Az viszont érdekes, hogy nálad a Tj.Max az 90 fok, nálam pedig csak 70, FX-8320-nál. :F

-= Pancsermeste® =-

(#37539) Xaels válasza Pancsermeste (#37538) üzenetére


Xaels
félisten

Megmondom őszintén ez az alapérték, nem nagyon állítgattam a CoreTemp-ben. Viszont úgy néz ki hamarosan cserélem Mugen 3-ra a hűtőm. 4K-t kell ráfizessek a 212-re.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#37540) Pancsermeste válasza Xaels (#37539) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Hát éppen ez az, hogy nekem is ezt mondták, hogy ez a 8320 Tj.Max értéke, ami 70 fok. Akkor ezek szerint procinként változik? Nekem is úgy rémlett, hogy láttam már máshol is 90 fokot.

-= Pancsermeste® =-

(#37541) MaxxDamage válasza Xaels (#37539) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ismereteim szerint a Mugen 3 egy f*s :K :U
Mugen 2 és Mugen 4 ami jóféle (ha Mugen -ről beszélünk) ;)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#37542) banderasz77 válasza MaxxDamage (#37541) üzenetére


banderasz77
addikt

Azért ezt nem mondanám, de az Ashura-t venném leginkább. Még most is.... ;]

(#37543) Xaels válasza MaxxDamage (#37541) üzenetére


Xaels
félisten

Mugen 3 Rev B. Amúgy hozza a 2-es szintjét kevesebb súllyal mivel 1-el több hőcsöve van. Nem rossz csak nem felelt meg a túlzó elvárásoknak. 2 ventivel príma lesz.

(#37542) banderasz77: True Spirit vagy Ashura nálam is favorit, de 4K ráfizetéssel azokat nem tudom megvenni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#37544) MaxxDamage válasza Pancsermeste (#37540) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Pontosan mi a jelentősége ennek ?
Nálam is 90c fokot ír (tudomásom szerint az FX8350 -nél is 70c fok a max nem ? :Y )

(#37542) banderasz77 : Mugen 4 is best ! :P (mikor megvettem, 1 venti volt hozzá gyárilag (1400rpm +-10%), azt vettem hozzá egy spéci Scythe 1900rpm (+-10%) -es ventit és így, hogy megvan a +- légszáll. kitünő - a minuszosként felrakott 1db venti is majdnem hozta ezt a teljesítményt... a 2 venti meg istenkirály rajt !) :C

(#37543) Xaels : használd egézséggel ! a Scythe remek hűtőket gyárt ! ;) :B
(Made In Japan) :P

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#37545) Ribi válasza MaxxDamage (#37541) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nem fos az, én meg vagyok vele elégedve. De lehet van jobb nála.
PCHG-hez 2 800-as ventivel síri csendben teszi a dolgát.
TJ Maxot te tudod állítani a programban kedved szerint, legalábbis én úgy emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#37546) Unteroff


Unteroff
aktív tag

Üdvözletem!

Lenne egy (sok) kérdésem, hogy kb. mennyivel lenne jobb a jelenlegi 4 magos AMD FX 4130 helyett egy 6 magos FX 6300-as, vagy 6100-as vagy egyéb FX 6xxx? Mindenki a 6 magosat ajánlja, ha játékra kellene, de kb. mennyit dobna a teljesítményen? Kb. két hónapja vettem, akkor azt gondoltam, hogy felesleges 6 magos proci (most tudom már, nem :( , onnantól kezdve csakis a PH-n keresztül egyeztetek :C ). Főleg hogy videokártya vásárlás előtt állok, egy R9 270X és egy GTX 760 között vacakolok. A kérdésem még, hogy elmenne a jelenlegi procimmal a két videókarit (Tudom, nem hajtja ki rendesen, de inkább előbb egy erős GPU, majd később egy másik CPU).

Illetve néztem, hogy Gigabyte 970A-D3 alaplapom elméletileg tud támogatni AM3 socketelést is. Elindulna-e egy AMD Athlon II X2 245-el, persze, a mostani 9500 GT karival? (a terv az lenne, hogy a FX 4130-at eladnám, addig helyettesítené ez a proci, és vennék egy FX 6xxx-et ;) ).

Előre is köszönöm a válaszokat!

Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

(#37547) Xaels válasza Unteroff (#37546) üzenetére


Xaels
félisten

Játéktól függ. Ha BF4-ezni akarsz annak számít sokat a magok száma. A többi optimalizálatlan hulladék legtöbb esetben 2magra skálázódik legfeljebb és ott az egy mag teljesítménye inkább fontos.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#37548) Taifa Díaz válasza MaxxDamage (#37541) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Már bocs, de a Mugen 3 kicsit sem f*s. 4 GHz mellett stabil 36 fokon tartja a 8320-asom terhelve, 1600 körüli ventilátor fordulatszám mellett, ami épp csak az érzékelés határán van nálam (gépház a lábamnál, besuvasztva egy számítógépasztalba).

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#37549) MaxxDamage válasza Taifa Díaz (#37548) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Tesztek eredményéből / h.sz. ekből vettem az info-t (már nem tudom honnan is , lehet nem magyar oldal volt) a véleményem erre alapozva született (csak Mugen 4 -em van) , és azt mondták.. a Mugen 2 sokkal jobb , a 3-hoz képest , de őrülök, hogy ezt itt sokan megcáfolják ! ;)

am. mielött vettem, nézegettem át a hütőket (am. nekemis Mugen 3-at ajánlottak First , de nem volt készleten / raktáron így maradt a 4) :P

Elöször féltem, hogy Mugen 4 nem lesz valami jó , mert lehet "elcseszett" példány , de ez is egy tökéletes példány , megfizethető áron ! :K

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#37550) Unteroff válasza Xaels (#37547) üzenetére


Unteroff
aktív tag

BF 4 még messze lesz (idén lett meg akciókban a BF 3 is :DD ), illetve a visszajelzések szerint még nincs kész a játék, és nem akarom megengedni magamnak megvenni teljes áron a játékot (Steamen van még +100 játék, de jelenlegi 9500 GT-vel eléggé kiábrándító, hogy még 3-5 éves játékoknál is le kell venni a beállításokat közepesre vagy alacsonyra, hogy meglegyen a megfelelő FPS (Hála a lassú videokari memóriának). De akkor megfelel a mostani FX 4130-as egy GTX 760-nak vagy R9 270X-nek?

Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.