Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15382) laca500 válasza Malibutomi (#15381) üzenetére


laca500
aktív tag

Hali.
8120 vagy 8320-al?
Az a giga lapod és a brocken-ed van ami az adataidnál szerepel?
ÁÁÁ. Lehet nekem is a brockent kellett volna megvennem. Még olcsóbban is megúsztam volna! Elég sokáig vacilláltam közöttük.
Egyébként leszedtem a coolert, újrapasztáztam a procit, de nem sokat segített. Talán annyit, hogy alapon 28-29 fok körül tartja. Bár oldalfalak nélkül néztem. 4.3GHz-nél felmegy 63-64 fokra. Úgy látom ez feletti beállításról álmodni sem érdemes.
Talán nem is a proci ami nem bírja, hanem a ram-ok, vagy a cpu tápellátásánál a diódák. Az utóbbi egy idő után valami kis zúgó vafy sípoló hangot ad. Mind a kettő irtó forrónak tűnik. Megfogni nem igazán lehet. :F
Már bánom, hogy a jól bevált Asrock márkáról áttértem az Asusra. Magyarázhat nekem ezek után bárki. Asrockal még soha nem volt ilyesmi gondom. Ha jól belegondolok egyáltalán nem volt egyikkel sem gondom. Az Asussal és a gigával már nem egyszer. Megint hagytam magam rábeszélni az Asusra. :W

[ Szerkesztve ]

Alaplap: MSI X470 GAMING PRO CARBON + VGA: EVGA RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X FTW3 Ultra + CPU: Ryzen 7 5800X + RAM: G Skill Aegis F4-3000C16-8GISB 16GB kit + SSD: Samsung NVMe 970 EVO + Táp: Cooler Master V750 Gold V2 + CPU hűtő: Be Quiet DARK ROCK PRO C1 + Ház: Be Quiet Silent Base 802

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.