Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orion1025

    őstag

    válasz _seth_ #10799 üzenetére

    Először is a színe lesz a döntő szempont szerintem, már ha akarod, hogy látszódjon itt-ott.Sötét, barnás, fehéres, vagy agyag színű közül tudsz válogatni.Ha a növényeknek jót akarsz, akkor semmilyen gyöngykavicsot meg bazaltzúzalékot nem szórsz bele.Ha pénztárca barát megoldás érdekel, akkor a JBL Manado az embered.Igaz a színe hagy némi kívánni valót maga után, de az apró szemcseméretével nem lenne problémája a növényeknek.Alá mehetne szintén pénztárca kímélő JBL Aqua Basis Plus, de ha nem akarsz ezzel bajlódni, akkor tápgolyók.Ha rám hallgatsz különféle "hiperszuper" márkákat nem veszel meg, tényleg JBL alá ne add ha komolyan gondolod picit is.A Sera mint márka például olyan mint a Tesco.Volt benne részem, 3 hónap alatt kiürült a táptalaj, és annyi pénzért JBL-t kaptam volna akkor, csak hülye voltam.Növény táptalajból meg nem kell sok, azt elég 2cm-s rétegben leszórni legalulra, és jó ideig nem lenne szükség tápgolyókra, mert a normális magasságú aljzat sokáig megtartaná a tápanyagokat.

    "...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés