Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19251) yako


yako
tag

Szevasztok!

Tapasztalataitok lapján mennyire megengedett a játékokon a dresscode-on belüli színkeveredés?
Konkrétan, ha woodland mintához pl. homok színű, vagy multicamo mellényt veszek engednek játszani?
Vagy ez igazából a szervezőgárdán múlik?

[ Szerkesztve ]

By Demons Be Driven

(#19252) Nowi


Nowi
tag

Egyik haverom eladna egy Glock17 gazos airsoft stukkert.
Tipus pasz elvileg osszesen egy CQB 911US felirat van rajta.

A pisztoly tokeletes allapotban a tarnak van annyi baja hogy a tetejen levo kis muanyag vackot elhagyta(?) rola allitolag..

HA valakit erdekel akkor van rola kep is. :R

(#19253) alph4 válasza yako (#19251) üzenetére


alph4
tag

Erről a karib tenger kalózaiból egy idézet jut eszembe:
A kalózeskü nem törvény, hanem inkább afféle útmutató. :D

Szóval ez érvényes erre is. (dresscode)

(#19254) szbalogh válasza yako (#19251) üzenetére


szbalogh
őstag

Ja, de ne csodálkozz ha mindenki Téged lő :DDD

Nick: HE_Storm

(#19255) Kornel213 válasza yako (#19251) üzenetére


Kornel213
tag

Általában a mellényekre nem szokott megkötés lenni, tehát mehetsz fehér horvátba is :D

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#19256) yako válasza Kornel213 (#19255) üzenetére


yako
tag

Kornel213, alph4: :R
szbalogh: Ez valami kimondatlan törvény, hogy a szedett-vedett ruházatúak szenvedjenek? :)

By Demons Be Driven

(#19257) csoola válasza yako (#19256) üzenetére


csoola
tag

Szerintem arra gondolt, hogyha "világítasz" az eltérő ruhában, akkor akaratlanul is könnyebben észrevesznek.

[ Szerkesztve ]

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#19258) yako válasza csoola (#19257) üzenetére


yako
tag

Gondolom, volt némi irónia a hozzászólásomban.
De a woodland alapon a multicam nem épp világít...

By Demons Be Driven

(#19259) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Feladták a GSPEC-et :B , fostair-en sikerült megcsípni 5.000-ért egy 45°-os Laylax dugattyút, meg veszek egy gyári elsütőt, és komplett lesz a fegyver :)

(#19260) Nowi


Nowi
tag

hello!

anno ha jol emlekszem volt itt a forumon aki fegyo javitassal , szerelessel foglalkozott..
csak mar nem emlekszem kicsoda..

esetleg ha vmi info lenne azt elore is koszonom

(#19261) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Sziasztok!

Egy kisebb Airsoft eszköz vásárlásán töröm a fejem. Az árak miatt főleg pisztolyokon gondolkodom. Kihasználni nem tudom, nincsenek airsoftos barátaim, a kertben lövöldöznék csak, de főleg az "érzés" miatt kell; ezért is ragaszkodom fémhez, azonban...!
Nem tudom, hogy AEP vagy CO2-eset kellene vegyek. AEP praktikus, mert az akksija miatt nem kell kilőjjem az összes szuflát, ha megunom 10 perc után, szemben egy gázossal, amiben nem jó, ha marad gáz. Itt jön az első kérdés: lehet csak minimális gázt tölteni a pisztolyba, mondjuk amivel kilövök 35-40 golyót?

Találtam egy CM.121-es Desertet 19-ért, AEP típusú. A másik modell, ami régi kedvencem, az az M9 (szintén full fém, szánhátrasiklásos (imádnám)), ebből a gázos 31e, tehát nagy a szórás a kettő közöt, plusz az utóbbinak folyamatosan van költsége, azonban erősebb... Tehát érvek vannak minddel szemben és ellen.

Kérlek segítsetek eldönteni, melyik lenne praktikusabb számomra úgy, hogy ti már mindent tudtok ezekről. :)

:R

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#19262) zalman90 válasza Darko_addict (#19261) üzenetére


zalman90
őstag

rosszul tudtad , a tárban kell gázt hagyni , mert a szelepet mindig nyomás alatt kell tartani (green gázos)

co2 -s pedig patronnal működik amig van benne.. de azt nem lehet úríteni vagy tölteni

ha neked fontos a feeling mindenképp szánhátrasiklásos gbb-t ajánlok ... meg irtad hogy neked fém kell ... aepben olyat nem nagyon találsz

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#19263) csaszi72 válasza Nowi (#19260) üzenetére


csaszi72
aktív tag

stefanitsr-t keresd, hátha

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#19264) csoola válasza Darko_addict (#19261) üzenetére


csoola
tag

M9 GBB van olcsóbban is szvsz, ha nézelődök és eszembe jut, linkelek, addig is keresgélj még, ha feeling miatt kell, akkor az elektromosat felejtsd el pisztolynál

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#19265) Darko_addict válasza csoola (#19264) üzenetére


Darko_addict
őstag

Miért van az, hogy van gázos M9 17-ért, és 32-ért is? Sokfélét láttam. Van amelyik ABS, van, amelyik full fém, de csupán ennyi lenne a különbség?

Már találtam több különbséget is, az adatlapjukat szorosan/egymás mellett összehasonlítva. :)

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#19266) csoola válasza Darko_addict (#19265) üzenetére


csoola
tag

ezt nem tudom megmondani neked, márkának mindképpen KJW-t ajánlom, a többit majd a tapasztaltabbak kifejtik ;)

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#19267) szbalogh válasza Darko_addict (#19265) üzenetére


szbalogh
őstag

GBB pisztolyok között alapjában véve két fejlesztő van. A Tokio Marui és a KSC. A többi gyártó ezeket a rendszereket másolja. A Marui M9 fix hopupos (lehet, hogy már van állítható is?), kis szereléssel az is állítható. Olcsó féle fullfém a HFC, vagy másolatai. Ebből még automata is van :) Az azonos rendszerűek általában kompatibilisek az alkatrészeket így a tárat is tekintve.
Az M9 félék azok amikhez kapható green-gas-os és CO2-es tár is.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#19268) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Figyelem, figyelem!

Közszolgálati közlemény!

Barátom kocsiját tegnap meglovasították Budapest XIV. kerületből, benne volt a komplett airsoftos cucca.
Guarder MOD2 mellény OD zsebekkel, CA Mp5A5, CA M14 egyedi festéssel, táskával, stb.
M14 tár, 4db, mp5 tár, 6-7db 100-as midcap, mellényen térképtartó (admin pouch), függőlegesen álló utility pouch, mp5 fegyverrögzítő, kis utility pouch, blackhawk m14 tártartó 2db, 2 shapi plate, egy szett Propper sivatagi öltöny Large Long méretben.
Arra szeretnék kérni minden kedves sporttársat, hogy ha ilyen, vagy ehhez hasonló cuccokat lát eladásra kínálva, akkor jelezze nekem, legyen kedves!
mail: macilaci78@vipmail.hu

Pár kép: M14, tár, tártartó, fegyvertáskája.

Előre is köszönöm a segítséget! :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19269) Zotya984 válasza macilaci78 (#19268) üzenetére


Zotya984
senior tag

Ha látok valamit akkor szólok.

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#19270) szbalogh


szbalogh
őstag

Ez a faszi nem normális :DDD

Nick: HE_Storm

(#19271) Hurkaleves válasza szbalogh (#19270) üzenetére


Hurkaleves
őstag

ha nincs jobb dóga...
szórás 3 méteren 20cm :)

(#19272) szbalogh válasza Hurkaleves (#19271) üzenetére


szbalogh
őstag

és vagy 100 J.... betörők ellen :DDD

Nick: HE_Storm

(#19273) bocsika válasza szbalogh (#19272) üzenetére


bocsika
aktív tag

40J. Valamelyik videóban írja. Biztos engedélyköteles. :D
Mondjuk a rabló előbb röhögné halálra magát mint hogy komolyan vegye ezt a csúzlit.
Ha itthon ilyet feltennék jönnének a TEKesek. :D

(#19274) Nowi válasza csaszi72 (#19263) üzenetére


Nowi
tag

köszi :R

(#19275) M.T.


M.T.
senior tag

Sziasztok!

Gondolom már jópáran rendeltetek az www.rsov.com -ról, én is ezt tettem 07.27-én
fegyverhez alkatrészek 80 usd ért kb 0,5 kg rendeléskor free shippinget irtak rá.
Egy olyan kérdésem lenne, hogy van ugyebár a mail tracking rendszerük (nekem a szám alapján Hong Kong poston kell néznem a dolgokat), és ma reggel azt irta elhagyta a csomag az uticélja felé Hong Kongot viszont egy órája néztem akkor meg azt irta: The item (RT*********HK) is pending customs inspection made in Hong Kong or at the destination as of 3-Aug-2012.
Elvileg ha jól fodítom akkor ez azt jelenti hogy vagy Hong Kongban vagy itt magyarországon vámon várakozik, szóval nekem ilyenkor van teendőm vagy csak várjak míg megjön a csomag?

[ Szerkesztve ]

(#19276) M.T. válasza M.T. (#19275) üzenetére


M.T.
senior tag

Még hozzátenném hogy Aug.02 -re írta, hogy elhagyta a csomagom Hong Kongot.

[ Szerkesztve ]

(#19277) sss válasza M.T. (#19275) üzenetére


sss
senior tag

Posta.hu-n is nézz rá esetleg.

(#19278) M.T. válasza sss (#19277) üzenetére


M.T.
senior tag

Lehet hülye kérdés de ott hogy tudok utánanézni?

(#19279) M.T. válasza M.T. (#19278) üzenetére


M.T.
senior tag

Már megtaláltam de sokkal nem lettem okosabb.
2012.07.30 10:57 (HONG KONG) Küldemény felvéve / Item accepted

2012.08.01 16:05 HKHKGA(HONG KONG) Célországba elküldve / Item sent abroad

2012.08.03 08:22 Budapest 1005 Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

2012.08.03 08:27 Budapest 1005 Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

Vám elé állítva ezek után még mindig nem tudom mit kell tennem elvileg ha áfát kell fizetnem akkor kiértesitenek?
Vagy csak ücsörögnek a seggükön?

(#19280) sss válasza M.T. (#19279) üzenetére


sss
senior tag

Ez normális, sztem várj még egy pár napot.

(#19281) M.T. válasza sss (#19280) üzenetére


M.T.
senior tag

Rendben kösz.
Ha esetleg nem nagyon akarna megérkezni akkor gondolom a postán kell reklamálnom de akkor még pár napig nem érdemes.

(#19282) csoola válasza M.T. (#19281) üzenetére


csoola
tag

Nem lehet tudni vámon meddig szenvednek vele, szerintem is várj még, lehet, hogy nem is akad fenn meg semmi. Légy türelmes, ha kintről rendelsz, minden szirszar csúszhat, főleg itthon ennél a gagyifos postánál. Egy hét után érdemes szerintem elkezdeni bármiért reklamálni.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#19283) alph4


alph4
tag

Nekem két hétig is állt már csomagom, úgyhogy vám elé volt állítva. Méretre nagyobb, de amúgy értékre kisebb 100dollár, tudtam hogy nem vámolhatják meg, mivel 150eur alatt van. Így utána gond nélkül ki is küldték.

(#19284) zalman90


zalman90
őstag

‎7.2v és 400mah -s akksihoz milyen töltő kell ?

(well p90 akksija )

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#19285) halisa válasza zalman90 (#19284) üzenetére


halisa
tag

Balanszeres töltő kell neked. Én nem is olyan régen innen rendeletem ismerősnek B6 töltőt meg akkut.

(#19286) zalman90 válasza halisa (#19285) üzenetére


zalman90
őstag

ni-cd akksi :) nem lipo

6 cellás csak ezért 7.2v

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#19287) halisa válasza zalman90 (#19286) üzenetére


halisa
tag

Nem baj, Lipo előtt nekem is ni-cd akkum volt. Tudja kezelni azt is a B6 töltök.

(#19288) bocsika válasza zalman90 (#19286) üzenetére


bocsika
aktív tag

[link]
Ez minimum. De érdemesebb alapból egy B6 vagy klónjaira beruházni. Most erős a forint és az Ebayről vagy hobbykingről olcsón beszerezhető.
Ezek a legolcsóbbak de szerintem senki sem ajánlja.

(#19289) zalman90 válasza bocsika (#19288) üzenetére


zalman90
őstag

jaa nem nekem kell hanem havernak :D

vam itthon "okos" töltőm ni.cd hez , meg imax b3 lipohoz :)

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#19290) bocsika válasza zalman90 (#19289) üzenetére


bocsika
aktív tag

Akkor majd eldönti mi kell neki.
1-2000 ért a sz.r falik vagy
3-5000ért az omni vagy
5000- a B6
Dumáld rá egy kis 7,4 es lipora és vegyen egy B6 klónt.

(#19291) zalman90 válasza bocsika (#19290) üzenetére


zalman90
őstag

well p90 hez kell , a fegyver nem ér annyit mint a töltő :D de már megoldotta 1 telefon töltővel :D

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#19292) halisa válasza zalman90 (#19291) üzenetére


halisa
tag

:Y :W :D

(#19293) csaszi72 válasza bocsika (#19288) üzenetére


csaszi72
aktív tag

:Y
Majd ha 180 lesz megint, akkor mondom hogy erős a forint. :DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#19294) szbalogh válasza csaszi72 (#19293) üzenetére


szbalogh
őstag

Remélem őszre annyi lesz...

Nick: HE_Storm

(#19295) Dapro


Dapro
senior tag

dupla sry

[ Szerkesztve ]

(#19296) Dapro


Dapro
senior tag

Sziasztok, nem tudjátok, hogy Jozsefvarosin van-e normalis airsoft arus? Régen láttam és meg is nézegettem egy AK-t ami Cyma volt de ma körbenéztem és sehol nem volt normális airsoft csak a nagyon gagyi márkák.
Esetleg valakinek valami info? Thx

(#19297) zalman90 válasza Dapro (#19296) üzenetére


zalman90
őstag

az utolsó hely ahol airsoftot vennék

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#19298) Zotya984 válasza Dapro (#19296) üzenetére


Zotya984
senior tag

Utánna járok mert egy ismi onnan vette és 4 éve nyúzza. Csak csapágyat cseréltek benne meg zsíroszták. Nagyon pöpec kis fegyó. Ha megtudom akkor írom.
Te a józsefvárosi piaccal szembeni 4 tigris csarnokba voltál bent?

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#19299) bocsika válasza csaszi72 (#19293) üzenetére


bocsika
aktív tag

Aki a kicsit nem .....
A pár hónappal ezelőtti 254-hez képest jó. Amúgy kezdem már unni hogy minden suhanc spekulátor a magyar forinttal szórakozik. Ha nyugodtan lehetne vásárolni nem azt figyelni mikor menni a dollár meg a benzin.
Amúgy meg akkor lesz erős a forint mikor megint 3Ft 60f lesz a kenyér. :DDD

(#19300) rainmen válasza bocsika (#19299) üzenetére


rainmen
aktív tag

Lesz az még 3.60, csak nem Ft, hanem €... :U :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.