Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19851) macilaci78 válasza BaKeSZ87 (#19850) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem megyek. :N
Idén nem is voltam játszani.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19852) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#19850) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Aki szentkirályszabadjára regel, az szbaloghot oltalmazhatja, aki felvállalta omar saláta politikai tanácsadó szerepét. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#19853) szbalogh válasza stefanitsr (#19852) üzenetére


szbalogh
őstag

Lehet, hogy többet fogok szaladni mint lőni :B

Nick: HE_Storm

(#19854) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Tárajkak már a vámon,
Hogy megkapjam őket,
Már alig várom.
Jövő héten megkapom,
Lőni fog a pisztolyom.
:P
Remélem faszák lesznek. Gyári Marui, annyira szar nem lehet.

(#19855) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

Üdv

Érdekelne ez az airsoft dolog, csak nem tudom hogy kezdjek hozzá. Teljesen kezdő vagyok.Mit ajánlotok elsősorban. Csak hobbi szinten szeretném űzni. Nem kell mindenből a legjobb. Fegyverből például mit ajánlotok? Karabély vagy távcsöves, stb. Én egy félautomatára vagy egy automatára gondoltam először.A tesvérem ugyan így van ezzel, de ő nagyon szeretne egy mesterlövészfegyvert.nagyon megtetszett neki, habár olvastam,hogy kezdőnek az a legnehezebb.
Ha tudnátok segíteni azt nagyon megköszönném.

(#19856) BaKeSZ87 válasza kisÁdi (#19855) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

[link]
Kezdő fegyvernek fix tusás CYMA CM.028, vagy CYMA CM.031, testvérednek is ezeket ajánlom, "mesterlövész" fegyvert nem.

[ Szerkesztve ]

(#19857) sss válasza kisÁdi (#19855) üzenetére


sss
senior tag

Első fegyvernek cyma ak-k elég jók, cm028, cm031, cm040, cm045. Sniper viszont felejtős.
szerk. megelőztek :O

[ Szerkesztve ]

(#19858) ClayMore


ClayMore
aktív tag

Sziasztok!

Mi van az SRC-vel? Eléggé eltűntek a boltokból.
Lemaradtam vmiről?

:R

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#19859) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

Értem köszönöm. Egyébként tudom hogy nehéz csipával na de ennyire hogy senkisr ajánlja? Miért?

(#19860) ClayMore válasza kisÁdi (#19859) üzenetére


ClayMore
aktív tag

Mert nem lesz hozzá türelmed és hozzáértésed.
+ ebben a kategóriában sokkal érzékenyebbek a fegyverek a behatásokra, változásokba. Kezdőként egy megbízható fegyver a fontos aminek jó az ár érték aránya.

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#19861) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

Már megtaláltam a választ.

(#19862) BaKeSZ87 válasza kisÁdi (#19859) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Ha egy mód van rá, a "csipa" szó használatát kerüld. Sniper, vagy mesterlövész fegyver. Ez nem a counter strike.

(#19863) Zotya984 válasza kisÁdi (#19861) üzenetére


Zotya984
senior tag

Üdv
Ezt csináld végig. Legtöbb még fegyver sem igényel. ~ erről szól egy sniper szerepkör.

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#19864) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

Köszönöm mindenkinek.
Egyébként most néztem egy Cyma CM.032 M14-et nagyon tetszik.Ez egy kezdő fegyver ugye?

(#19865) stefanitsr válasza kisÁdi (#19864) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nem. Ez egy teljes értékű, igen pontos, jól konstruált replika.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#19866) stefanitsr válasza kisÁdi (#19859) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Mert miután a szemed sarkából kikapartad, elég kicsi ahhoz hogy könnyedén elveszítsd és másnapi ébredésig kell várni mire lesz megint. Ezért kell hozzá végtelen türelem. :DDD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#19867) stefanitsr válasza ClayMore (#19858) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Kaphatóak, csak az itthoni kereskedésekben a xar boyit keresik a dudekek, ezért a kereskedők azt tartják. Ez egy öngerjesztő folyamat sajnos, és ennek köszönhetjük az igen sok vacak boyit országszerte, mikor gyakorlatilag ugyanazért a pénzért kapni már klasszisokkal jobb replikákat. "De a Janinak is avvan, aszongya jó, ezé' azt veszek én is. "

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#19868) kisÁdi válasza stefanitsr (#19865) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Értem. De az ára ugyan annyi mint az AK-nak amiket a fórumtársak írtak.Nem igazán szeretnék AK-t. Inkább valami régebbit.Mint M14.De persze ti sokkal jobban értetek ehhez.Szóval hallgatok rátok.

(#19869) zalman90


zalman90
őstag

istenem de jó ilyet olvasni , sírok az örömtől :)

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#19870) ClayMore válasza stefanitsr (#19867) üzenetére


ClayMore
aktív tag

pedig volt egy idő az airsoftdepoban is mikor egész jó g36 felhozatal volt minimálisan többért mint ha taiwangunról rendelted volna. :(
nem jól van ez így.

zalman: eléggé megmondta mi a baja :))

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#19871) stefanitsr válasza kisÁdi (#19868) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Socomot kell venni, épp elég hosszú az is, pont olyan pontos mint a másik,és egy nagyon pontos tényleg jó puska. Nagyon nem is kell bizgerálni, úgy jó ahogy van.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#19872) kisÁdi válasza stefanitsr (#19871) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

És az M14-et jól lehet használni nem sniper felhasználásra?

(#19873) macilaci78 válasza kisÁdi (#19872) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Épületben tanulni/szokni kell, mint minden hosszabb puskát, de igen, jól használható mindenkor.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19874) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

És egy kezdőnek tudtok ajánlani egy pisztolyt?Másodfegyvernek. Erre szeretném költeni a legkevesebb pénzt.Tudjátok csak a végszükség esetére.Láttam 30 Ezer környékén is de annyit nem szánnék másodfegyverre, még így nagyon az Airsoftozás megismerkedésénél.Vagy az is lehet akár, hogy egy pisztollyal kéne először megismerkednem?

(#19875) macilaci78 válasza kisÁdi (#19874) üzenetére


macilaci78
nagyúr

12-15k-ért már jó AEP-et (elektromos, sorozatlövő, kis teljesítményű) pisztolyt lehet kapni.
30k-ért már GBB-k mennek (gázos, csörög-csattog, mint az igazi, de hidegben nem üzemel).
Vagy vannak a rugósok, amiket minden lövés előtt fel kell húzni. Kezdő játékosnak ezt nem javaslom.

Cyma Glock-ot keress, bevált darabok.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19876) gabe_


gabe_
őstag

Én kezdőknek ajánlanám még mondjuk a Galaxy Mp5 PDW-t is. Azt nem tudom, hogy lehet-e kishazánkban kapni jelenleg.
Előnyei: Olcsó, meglepően pontos, szabadban és épületben is kiválóan használható, lévén behajtható válltámasza van. Ha nem csapod oda valami kemény tárgyhoz, akkor elég strapabíró is. Ha pedig bejön az airsoft, és valami "komolyabb" fegyvert veszel, akkor is jól jöhet másodlagos fegyvernek.
Hátránya: A háza műanyag.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#19877) csaszi72 válasza BaKeSZ87 (#19819) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Na, ma beszéltem Lacival, és ha kérsz akkor küld "próba" mennyiséget.
Kontakt a lapjukon, hivatkozz rám, meg a PH fórumra.
:K

szerk-
Szia gabe!
Sok éve mikor kipróbáltam(a tiéd) a kis "K"-t meglepődtem, vettem, azóta is megvan.
Müa ház de örök darab. LiPosítottam, gyári gearbox, 5 éve megbízhatóan működik. 320 fps, nagyon pontos.
Jó választás.

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#19878) Reibek válasza macilaci78 (#19875) üzenetére


Reibek
senior tag

Cyma Glock-om van és hibátlan, nagyon jó kis másodlagos fegyver.
Ma pont kapóra is jött Izbégen mikor kilőtték a G36-ot :DDD

(#19879) BaKeSZ87 válasza csaszi72 (#19877) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Pénteken délelőtt leadtam a rendelést, át is utaltam a pénzt, de még nem ért oda a :W Lehet, hogy az OTP-s rendszer bénázik, vagy pénteken nem dolgoztak. Ha holnap délutánig nem kapok róla értesítőt, bemegyek hozzájuk, vagy megkísértem újra átutalni neten. 9000db 0.25-ös, 1000db 0.40-es és 3000db 0.28-as bio lett rendelve a csapatnak.

(#19880) kisÁdi válasza macilaci78 (#19875) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Köszönöm. Nézegetem őket a neten de sehol sem találok megfelelő pisztolyt.Főleg nem Glock-ot. Több Gázüzemű van mint AEP. Nem találtam megfelelő üzletet pisztolyhoz.Egyébként Airsoft cuccokat érdemes használtan venni?

(#19881) Zotya984 válasza BaKeSZ87 (#19879) üzenetére


Zotya984
senior tag

No akkor hasonló dologban vagyunk. Erste bank és 12-15ft beérkező utalást indítottak útnak felém múlt csütörtökön és azóta se híre se hamva se nála se nálam. Kicsit balhé szagú már az email-ezés de hétfőn délig kiderül mizu.

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#19882) csoola válasza kisÁdi (#19880) üzenetére


csoola
tag

Érdemes, nézz körül a "kínálok" témákban: softair.hu. Én G36-al kezdtem, JG gyártmánnyal, elvileg nem olyan strapabíró és hiperszuper, mint egy AK, de én meg vagyok vele elégedve, semmi baja, teljesen gyári, csak a hopup gumit cseréltem benne.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#19883) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

Ezeknél a Glockoknál melyik a jó? Hanyadik Generációs?

(#19884) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

Több mint 20ezer forint egy új Glock. Nehéz egy jó példányt találni :)

(#19885) csaszi72 válasza BaKeSZ87 (#19879) üzenetére


csaszi72
aktív tag

BBOne-t?

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#19886) csoola válasza kisÁdi (#19884) üzenetére


csoola
tag

Egyáltalán nem nehéz. Én fél éve kb. 8-9000-ből úsztam meg, új akkuval és 2 db tárral... Ne keress újat, pláne ne itthon, mert iszonyat drága. Nézz körül softairen ahogy írtam, szinte mindig van fent.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#19887) h1ght3chzor válasza csoola (#19886) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Az azért elég jó áron volt... 10-12 körül szoktak elmenni használtan 1 tárral. :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#19888) BaKeSZ87 válasza csaszi72 (#19885) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Igen, www.bbdepo.com -ról.

(#19889) Zotya984


Zotya984
senior tag

Üdv
Rugó cserén gondolkodom. Egy NEM erősített V2 gerbox-ba kellene. Most 260ft (0,2bb) lő. SHS m100 vagy M90-est javasoljátok?

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#19890) csoola válasza h1ght3chzor (#19887) üzenetére


csoola
tag

Igen az alkalmi vétel volt, de 15 alatt is simán lehet kapni nagyon jókat.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#19891) macilaci78 válasza csoola (#19890) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem véletlen mondtam a 12-15k-t.

Nézzen softairen hirdetést, linkelje be ide. Ha van negatív tapasztalat a hirdetőben, vagy szaga van a hirdetésnek, azt megsúgjuk. ;)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19892) stefanitsr válasza Zotya984 (#19889) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Shs m90 ~300-330-ra gyengül vissza, az m100-asok jóval erősebbek is tudnak lenni.

Milyen puskába kellene ?

Cyma glock nem olcsó újonnan, nekem volt 5 darab, és nagyon szerettem mindet, aztán eladogattam, és vettem egy valag gbb-t, de valahogy mindig jó ha van 1-2 cyma glock kéznél. :D (Főleg 2, hosszú tárral, CQB-n hatalmas érzés)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#19893) szbalogh válasza kisÁdi (#19884) üzenetére


szbalogh
őstag

Azt vedd figyelembe, hogy milyen pályára tudsz menni játszani. Ha sok az épület akkor sokat fogod használni és akkor AEP vagy komolyabb minőségi gbb. Ha csak ritkán van épület akkor jó lehet egy olcsó gbb is arra a pár lövésre. Nekem meister g17 volt 5 darab és bánom, hogy eladtam az utolsót. Legközelebb viszont HK3 px4-et vennék. De jók még az nbb-k is. Az usp socom-ot sokan szeretik.

Nick: HE_Storm

(#19894) Zotya984 válasza stefanitsr (#19892) üzenetére


Zotya984
senior tag

M4A1 -be kellene. Nem akarom hogy túl erős legyen. Most jön a tél is és hopgumit is cserélni kellene még puhábbra. (Most SHS50-es van) Féltem a boxot. Viszont a 260 kicsit kevésnek érzem. Bár voltam eddig vele 5 játékon nem hagyott cserben. 1x volt hogy nem volt elég a lőtáv.

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#19895) stefanitsr válasza Zotya984 (#19894) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A kérdés igazából arra vonatkozik hogy melyik gyártó melyik modellje.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#19896) stefanitsr válasza szbalogh (#19893) üzenetére


stefanitsr
senior tag

mk23 socom lesz az, mert nbb-ből nem nagyon láttam még usp-t, illetve ami usp gbb, az elég problematikus, törik a billentyű, biztosító, stb...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#19897) Zotya984 válasza stefanitsr (#19895) üzenetére


Zotya984
senior tag

Legalja ! ! !
WELL R7 spiáter színű nem erősített WELL feliratú GB.
Bár hogy mennyire legalja azzal kicsit kötnék. Ez a "fegyó" mellett rendszeresen megadta magát (5-ből 4x) CA Proline M4, Cyma mp5 (5-ből 3x), cyma AK 0,28 (5ből 3x). Nem Ász a fegyóm csak azt mondom hogy a 260fps-t mindig hozza. Nem hagyott még cserben.

Egy kérdés. A nagyobb előfeszített rugó a jobb (gb orra jobban terhelődik) vágott m4a1 hengerrel vagy egy erősebb rugó (m110-m120) ami vágva van + teli henger.??

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#19898) stefanitsr válasza Zotya984 (#19897) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Közelítsük máshonnét a dolgot, a minél kisebb gb orrának csapódó tömeg az ideális. Szerintem max shs m90-M100 amit beletennék.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#19899) Zotya984 válasza stefanitsr (#19898) üzenetére


Zotya984
senior tag

Ok
Akkor SHS M100-as lesz. SHS 50-es gumi jó lesz hozzá? Vagy valami más?

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#19900) BaKeSZ87 válasza Zotya984 (#19899) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

"Ajánlott Hop-up gumik: ASG Ultimate 50 / 70, Systema Energy (eredeti, ehobbyról), SHS 50, Guarder 50 transzparens. "
by Stefanitsr

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.