Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18451) rainmen válasza szbalogh (#18448) üzenetére


rainmen
aktív tag

Sokallod? :))

Én is elgondolkoztam a sajátom eladásán. De ennek az árnak a 2/3-át gondoltam érte. :U

(#18452) csoola


csoola
tag

Van egy kérdésem, amit feltettem fostéren, de ott egy fél évszázad mire valami mod elfogadja (vagy majd megint valami gyökér indokkal visszadobja), szóval felteszem itt is: egyik ismerősöm szeretne tárat a Galaxy MP5-éhez, de rendelkezésre Cyma dupla, vagy szimpla, vagy JG szimpla hicap áll (csak hicapet szeretne, még a 200-ast is hamar kiapasztja). Cyma dupla lenne a legjobb, ha szépen adagol, tehát a kérdés, hogy melyik lehet a legjobb a Galaxynak, ha egyáltalán jók hozzá?

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18453) sptkyle válasza csoola (#18452) üzenetére


sptkyle
senior tag

Tárkompatibilitási táblázatot (a lap alján) nézted? [link] Úgy rémlik a Galaxy Mp5 benne van. (sajna most nem tudom megnézni)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#18454) szbalogh válasza csoola (#18450) üzenetére


szbalogh
őstag

Jók, 5 db-ot vettem egyenként. 2db feketét és 3 de-t, apróbb lényegtelen hibáktól eltekintve mind megbízhatóan működött. A csövet pucoltam ki, a tár alján levő tömböt ragasztottam be... szokásos gbb átnézések.
Galaxyba pedig nagyon passzentosak a Cyma fém midcap tárak. Jobban,mint az eredeti hicap. 100bb néha elég egy egész játékra :DDD és akkor is beengedik ha tiltott a hicap.
Rainmen: pont hogy nem, van ott több fém cyma is 45 körül.

Nick: HE_Storm

(#18455) rainmen válasza szbalogh (#18454) üzenetére


rainmen
aktív tag

Akkor kissé felugrottak az árak, mióta utoljára néztem. :B

(#18456) macilaci78 válasza sptkyle (#18453) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért vicces, hogy a CA M14-hez még a CA tárról sincs infó. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18457) szbalogh válasza rainmen (#18455) üzenetére


szbalogh
őstag

Igen, ugye a műanyag sd6 20 körül szokott menni. A fém meg 40 fölött. Ha az acél AK-hoz viszonyítom túl drága a 33 is ...

Nick: HE_Storm

(#18458) csoola válasza sptkyle (#18453) üzenetére


csoola
tag

Köszönöm, meg is feledkeztem róla, hogy van ilyen. Többieknek is köszönöm, akkor szerintem majd egy ilyen Cyma dupla hicap (570-es) tárat szerzek neki, általában ilyen tingli-tanglira jár csak, nagy játékra nem, a 200-as tárát pedig elég gyorsan ellocsolja :DDD

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18459) rainmen


rainmen
aktív tag

Nnna. Volt egy kis ráérős időm, szétkaptam az egyik 018-as Cyma-t kíváncsiságból, mit változott a belseje az előző szervíz óta.

A dugattyún ugye nem "O"-gyűrű van, hanem karmantyú. A nagymértékű használat következtében, ami manapság érte, :D felvette a henger méretét és kb. semmit nem tömített. Kissé megmozgattam, hogy kiálljon belőle a zsibbadás és láss csodát, rögtön nem lehetett benyomni a dugattyút, ha befogtam a nózit.
A hopguminál rendben volt, azt már múltkor letömítettem teflonszalaggal, így csak össze kellett rakni. Viszont tesztelni nem tudtam, az akkukat töltőre raktam, holnap lesznek feltöltve.
Feltettem rá a lámpasínt, de azzal nem fért vissza a hungarocellbe, ezért leszedtem próba után. A lámpája kék helyett fehér leddel még talán használható is lenne... :B

Kíváncsi leszek, mit fog szólni a 0.20-as BB-hez... :DD

Szerk.: holnap, ha ráérek, szétszedem a másikat is. Azt még szűz... ;]

[ Szerkesztve ]

(#18460) rainmen válasza szbalogh (#18457) üzenetére


rainmen
aktív tag

Igen, az enyém műanyag. JG-féle M5S6, azaz MP5SD6.
Gondolkoztam meg gondolkozok is sokat, hogy eladni, mivel előre láthatóan még 2-3 évig nem fogok eljutni játékra, de sajnálom. :B

Bár lehet, hogy elmegy és majd kárpótolom magam egy ilyennel. :)

A Cymának is van MP5PDW-je! Valakinek múltkor ilyenre fájt a foga.

(#18461) stefanitsr válasza rainmen (#18460) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Cyma mp5k pdw sajna fullspiáter.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18462) szbalogh válasza rainmen (#18460) üzenetére


szbalogh
őstag

Majd SD6-ot szeretnék a fullacél AKSU után :DDD
De legelőször megvárom amíg leveszik a tegnap előtt a jobb kezemre pakolt gipszet :(((

Nick: HE_Storm

(#18463) stefanitsr válasza szbalogh (#18462) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Pár héttel ezelőtt a csehek akciózták az acéltokos SRC SD5-ot, 30k+ szállításra jött volna ki...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18464) szbalogh válasza stefanitsr (#18463) üzenetére


szbalogh
őstag

Waazz. nem is tudtam, hogy már létezik acél MP5 :Y
Na így már érdekes... ése nnyiért....
Melyik bolt volt ez?

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#18465) rainmen válasza stefanitsr (#18461) üzenetére


rainmen
aktív tag

Igen, sajnos a leírás tartalmazza, hogy "metal".
Csak annyi rémlett, hogy valaki keresett, de Galaxy volt csak a piacon... :F

(#18466) csoola


csoola
tag

LiPo akkut kintről honnan szoktatok rendelni? Lehet, hogy kelleni fog egy AK-ba és a G36-omba is :)
Más kérdés, ilyen AK-hoz tudjátok, honnan szerezhetnék tusvéget?

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18467) sowi válasza szbalogh (#18464) üzenetére


sowi
őstag

airsoftpro

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#18468) zalman90 válasza csoola (#18466) üzenetére


zalman90
őstag

www.hobbyking.com

ha ÁKÁ hoz kell itt nézelődj : link
a g36 hoz pedig itt : link

és érdemes valakikkel többen összeálni ha rendelsz innen mert a posta több tétel felett húzós

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#18469) csoola válasza zalman90 (#18468) üzenetére


csoola
tag

Köszi, láttam már ezt az oldalt, csak nem ugrott be :)

A tustalpra nem tudtok valami helyet? Vagy akár nagyon olcsóért használt tust (tök mindegy milyet, csak jó legyen), vagy egy ilyen töröttet aminek megvan a vége?

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18470) conan77 válasza csoola (#18466) üzenetére


conan77
tag

nekem ez van a G36K-ban: 2200 mAh, 7,4V

neccesen de befér az előagyba ( kell kicsit noszogatni enyhén srégen megy be)
ha ilyet teszel be akkor az előagystift helyett 5-ös csavart ajánlok szárnyasanyával :D
(én itthon vettem aszem 4500-ért a vaterán újonnan)

halihó :)

JG G36K Aeg 398 fps, KJW M1911A1 GBB 300 fps,

(#18471) szbalogh válasza csoola (#18469) üzenetére


szbalogh
őstag

Kb. egy éve találtam Hajmáskér I-en egy kutyarágta AK tusgumit. Lehet, hogy ott van még :DDD

Nick: HE_Storm

(#18472) csoola válasza conan77 (#18470) üzenetére


csoola
tag

Köszi, jól hangzik, játék közben egy 6-os csavar tartja az előagyat, nem akartam megkockáztatni, hogy a gyári stiftet elhagyjam :)

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18473) csoola válasza szbalogh (#18471) üzenetére


csoola
tag

Nekem ha kell majd, akkor azért ennél több kellene :DDD

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18474) zalman90 válasza conan77 (#18470) üzenetére


zalman90
őstag

nekem is ilyen van SCAR tus -ban :D

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#18475) conan77 válasza csoola (#18472) üzenetére


conan77
tag

Persze jó a 6-os csavar a Nimh-hoz jó, de a Lipo feszíti kicsit
és a luk az így csak 5-ös lesz :) ( van egy kis dobozom a mellényemben amiben plusz 5-ös és 6-os csavarok várják a bevetést) :D

zalman90: azért a tusban nem szorul ugye? :) a G36-ban a Lipóm merevíti az elejét :D

[ Szerkesztve ]

JG G36K Aeg 398 fps, KJW M1911A1 GBB 300 fps,

(#18476) csoola válasza conan77 (#18475) üzenetére


csoola
tag

Értem, majd meglátom milyen lesz :)

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18477) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Sőt V3-as fullfém Mp5 is van :O !!!

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#18478) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Még mindig eladó a Galaxy MP5K-m 19.000 huf, tár és akku nélkül.

(#18479) zalman90 válasza conan77 (#18475) üzenetére


zalman90
őstag

nem , nem szorul , még lötyög is benne

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#18480) conan77 válasza zalman90 (#18479) üzenetére


conan77
tag

sejtettem, azért van a :) mellette,
a scar tusa biztos nagyobb a G36 résénél :)

[ Szerkesztve ]

JG G36K Aeg 398 fps, KJW M1911A1 GBB 300 fps,

(#18481) csoola


csoola
tag

Na, AK cucc mégse kell, nem tudtam megszerezni.
Ha a G36-ot a linkelt 7,4 V-os LiPo akkuval használnám, akkor nem kell a fegyvert átalakítani? (Csatin kívül) Múlt játékon is valakinek a puskája elkezdett vonyítani a LiPo őr miatt, érdemes beszerezni egyet?

Ez lenne akkor, a 2S az mit jelent a nevében?

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18482) conan77 válasza csoola (#18481) üzenetére


conan77
tag

kétcellás aksi azért 7,4V ( 3,7V a Lipo akksicella)

az én Lipoőröm nem vonyít csak szép kék ledje van :)

én minden aksimat átszereltem XT60-ra :D

[ Szerkesztve ]

JG G36K Aeg 398 fps, KJW M1911A1 GBB 300 fps,

(#18483) zalman90 válasza csoola (#18481) üzenetére


zalman90
őstag

a csatit sem muszáj kicserélni , csak valakik jobban szeretik a "T" csatlakozót mert nagyobb áramerősséget enged át , és elég jól bírja a hőt is :D

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#18484) csoola válasza zalman90 (#18483) üzenetére


csoola
tag

De az akkun más csati van, akkor meg már T-re szerel(tet)ném, azt legalább tudja alapból tölteni a B6-os, nem kell külön átalakítót szereznem.

Szóval az hogy "2S" az arra utal, hány cellás az akku?

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18485) csoola válasza csoola (#18484) üzenetére


csoola
tag

Még eszembe jutott az is, hogy esetleg kis tamiyával is menne a LiPo? Csak mert akkor nem kéne babrálni a stukkert és a garim megmaradna rajta :)

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18486) zalman90 válasza csoola (#18484) üzenetére


zalman90
őstag

én kis tamiyával használom :U

igen a 2S aza 2 cellát jelenti

és az akksit a balancer csatin keresztül töltöd ami minden aksin és töltőn 1forma

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#18487) csoola válasza zalman90 (#18486) üzenetére


csoola
tag

Közben rájöttem, hogy csak azzal kell tölteni :) Akkor szerintem veszek is egy ilyet, aztán kis tamiyával használom :)
LiPo őrt ajánlotok hozzá? Ha kell, akkor honnan-milyet?

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18488) zalman90 válasza csoola (#18487) üzenetére


zalman90
őstag

hobbykingen is van , vegyél onann

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#18489) csoola válasza zalman90 (#18488) üzenetére


csoola
tag

Na, kezdek rájönni ezekre, találtam ilyet, szerintem ez lenne a legjobb, mert a csak LED-est nem feltétlenül figyeli az ember folyamatosan, ez meg elkezd rinyálni, ha leesne a feszültség.
Egyébként a 8,4 voltos 1,1Ah-s akkum se szoktam lemeríteni soha egy játék alatt, gondolom ez a LiPo őr is csak akkor kellhet, ha egy töltéssel 2-3 játékot nyomok rendesen, mert még egy intenzív játék alatt sem hiszem, hogy mondjuk félig lemerülne.

Conan: te használsz valamilyen LiPo őrt? Elfér ez is a G36 előagyban?

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18490) Hurkaleves válasza csoola (#18489) üzenetére


Hurkaleves
őstag

én sem használok lipó őrt mert tudom, hogy nem tudnám egy játék alatt lemeríteni az akkumat (2200mah 40C 2s). több naposon még nem voltam (lipó-val), de attól sem tartanék... egyébként van egy ilyenem amivel bármikor rá tudok nézni az akkura illetve egy tartalék akku oszt annyi.

(#18491) zalman90 válasza csoola (#18489) üzenetére


zalman90
őstag

mikor először vittem liipo akksit meccsre vittem magammal 1 multimétert :D

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#18492) csoola válasza Hurkaleves (#18490) üzenetére


csoola
tag

Köszi a segítséget mindenkinek, szerintem veszek egy ilyen sípoló, világító őrt hozzá, nincs 500 forint, nem oszt, nem szoroz, aztán ha egyszer olyan sokat játszanék, hogy érdemes lenne használni, akkor van.

Egyébként volt már valakinek, hogy 3,3 V alá merült a cellafeszültség LiPo akkunál? Olyankor mi van?

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18493) szbalogh válasza csoola (#18484) üzenetére


szbalogh
őstag

A B6-nak semmi köze a T-csatihoz, nem azon töltöd ;)
Nem kell lipo-ör. Játék után tölts fel mindig, aztán csak leveszed a polcról aztán mehetsz zúzni.
Nem megy 3V alá hacsak nem hegesztesz vele.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#18494) csoola válasza szbalogh (#18493) üzenetére


csoola
tag

Akkor úgy mondom, hogy ahhoz van töltőkábelem, meg a kis tamiyához, meg még pár dologhoz, de pl. XT60-hoz nincs és tök feleslegesnek is érzem.
Köszi, majd még meggondolom, ha rendelek, tényleg nem szempont már az a majdnem 2 dolcsi.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18495) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali

Tegnap végre megjött amit rendeltem a kalash-ba
egy kérdésem lenne valaki használt-e már vagy vett-e esetleg Guarder GE-04-01 dugattyú fejet?
Én ugye ilyet rendeltem, de elvileg ez nem csapágyazottnak kellene lenni-e, mert minden hol csapágyazottnak van fel tüntetve...de csapágy és alátétek nélkül kaptam... :F

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#18496) macilaci78 válasza Dr.Én (#18495) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Vagy átkúrtak, vagy szerelésből visszamaradt motyót kaptál véletlenül.

Írj a boltnak, hogy kaka van a palacsintába, mert a az Intrudershopon (Guarder saját boltja) is a szett részét képezi. Ellenőrizheted a termékkód alapján. Csomagolás egy tapadós önzáró nejlontasak, benne egy papír, rajta a termékkóddal. Ha ezen is a GE-04-01 szerepel, akkor nem azt kaptad a bolt szerint sem, amiért fizettél. Nyugodtan lehet emelkedettebb ejnye-bejnye hangvételű levelet is írni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18497) Dr.Én válasza macilaci78 (#18496) üzenetére


Dr.Én
veterán

Néztem én is az intrudershop-ot és ott is a csapágyazott szerepel.... akkor átkúrtak :((( , mert vonalkód alatt a GE-04-01 ami csapágyazottra utal illetve a csomagoláson bellüli papír is ezt a GE-04-01 termék kódot irja:(((
tehát 10 órakor telefonálok nekik :((
kedves leszek hozzájuk ;]

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#18498) macilaci78 válasza Dr.Én (#18497) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Magyar webshopból rendelted? Ha igen, 8 napon belül indoklás nélkül is elállhatsz a vásárlástól.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18499) Dr.Én válasza macilaci78 (#18498) üzenetére


Dr.Én
veterán

igen, airsoftdepo-ból
többi cumó az jó, csak ez a dugattyúfejjel basztak át :(((
10óra után többet tudok majd
ki kell cseréljék szerintem.

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#18500) Dr.Én válasza Dr.Én (#18499) üzenetére


Dr.Én
veterán

felhívtam őket....... :((( benne volt a csomagolásban, szerintük, de nem volt bent :W
majd be jön a főnök és majd ő megmondja mi lesz....mert akivel beszéltem ö ezzel nem tud mit csinálni...hát ez jó mondom...
nap folyamán visszahívnak.... :(((

WOT: kissio

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.