Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18251) Dr.Én válasza zalman90 (#18250) üzenetére


Dr.Én
veterán

cumi...akkor semmi esély arra hogy meggyógyul ? :DDD
akkor sikeresen elbaxtam :U

Úgy is van valami a Gear boxxal, szét kel hogy szedjem mert, olyan mintha valami szorulna bent vagy nem tudom.....
nem akar lőni a rohadék

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#18252) zalman90 válasza Dr.Én (#18251) üzenetére


zalman90
őstag

imax b6 és társaival Talán meg lehet menteni

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#18253) Dr.Én válasza zalman90 (#18252) üzenetére


Dr.Én
veterán

Akkor inkább hagyom meg dögölve....
a tanuló pénzt meg fizettem.... :(((
Imax B6 töltöre nincs sajnos most pénzem....

most gear box javításra akarom majd költeni....ill. egy pár alkat rész cserére...

WOT: kissio

(#18254) szbalogh válasza Dr.Én (#18253) üzenetére


szbalogh
őstag

Egy kicsit rá kell tölteni valami pl. 12V-os adapterrel amíg 3V/cella fölé megy, akkor már elkapja az "intelligens" töltő is. Az adaptert úgy kösd rá, hogy pozitívra pozitívat negatívra negatívat köss!

Nick: HE_Storm

(#18255) Dr.Én válasza szbalogh (#18254) üzenetére


Dr.Én
veterán

oksa...ezt még meg tudom oldani, van régebbi töltöm....holnap ki próbálom...köszi :R

UI.: TAMIYA csatlakozóra vagy a három eresre?

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#18256) mykos válasza Dr.Én (#18255) üzenetére


mykos
aktív tag

Szerintem egyikre sem. Nem tudod kontrollálni a felvett áramerősséget és túlfeszíted a cellákat. Ebből csúnya nagy lakástűz lesz...

LiPo-ról beszélünk és nem Ni-ről!

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#18257) halisa válasza Dr.Én (#18255) üzenetére


halisa
tag

Ne próbáld meg. Nagy baj lehet belőle. Az az akku már kuka!

[ Szerkesztve ]

(#18258) szbalogh válasza Dr.Én (#18255) üzenetére


szbalogh
őstag

A Tamyára.

Nick: HE_Storm

(#18259) zalman90 válasza Dr.Én (#18255) üzenetére


zalman90
őstag

bazki........... :( :(

mielött lithium akksit vettem ezeket 8x átolvastam:

softair akku faq

airsoft újonc

a 6mm.hu tesztje

ajánlom neked is az átolvasásukat

lithiumos akksik elég veszélyesek tudnak lenni , és könnyen ki lehet őket nyírni.. ezt te is meg tapasztaltad most.. utána olvasás elött nem szabaddott volna venni

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#18260) sptkyle válasza Dr.Én (#18253) üzenetére


sptkyle
senior tag

Próbálj kölcsönkérni, vagy kérj meg valakit egy balance-olásra, hátha... De sok esély erre már nincs. :(

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#18261) macilaci78 válasza Badsheep (#18235) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az elsőről nincs infóm, a KP-06 azonban nem rossz. Robusztus pisztoly, megbízható, lehet hozzá alkatrészeket találni neten külföldről elég könnyen.
A fém azonban náluk a spiátert jelenti. Nem ejted el, nem használod kalapácsnak, akkor sokáig teszi, mert valóban nagy a fegyver, fér bele az anyag.

Az elsőről azt tudom elmondani, hogy ha KJW, akkor ésszerű használat mellett sokáig kiszolgál. :)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18262) stefanitsr válasza ClayMore (#18242) üzenetére


stefanitsr
senior tag

MAX 100-as rugót bele és nem lesz ilyen gondod. Lőhetsz sorozatot, nem lesznek tár gondjaid, és pont olyan messzire fogsz vele lőni mint most. Pontosan ugyanolyan messzire. ;)

Viszont a puska nem fog box törést produkálni 5 játék után, hanem elmegy az örökkévalóságig + 3 nap, és az akku is 3x annyi lövést fog bírni...

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18263) Chris78


Chris78
aktív tag


Nagy köszi csoola kolegának amiért segített kis pénzér g36 tüzváltó karokat találni.

Többé nem szökik meg. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#18264) bocsika


bocsika
aktív tag

Honnan lehet olcsón biztosítékot rendelni AK-ba való nagyobb és M szériába való kisebb is érdekel.
Láttam 180-690 ig ugyanazt a biztosítékot itthon boltban.
Ja és 15, 20 vagy 25 ös az ideális. Pl ami most van benne egy szemernyi írás sincsen. :D

(#18265) stefanitsr válasza bocsika (#18264) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Biztosíték kivág, vezeték összeforraszt, lezsugorcsövez, örül. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18266) bocsika válasza stefanitsr (#18265) üzenetére


bocsika
aktív tag

Ne viccből van az benne. Inkább cserélgetem a 200Ft os biztosítékokat mint kábelezem újra, cserélem a FET-et, veszek új motort, veszek új aksit.
Valami free shippinges kellene 10db de csak 100 as csomagokat találok. :D
Gyereknapon voltunk kinn és a kis lurkók úgy megizzasztották a fegyvert hogy elégett a biztosíték, letört a T csatiról a kábel. Az M4-ben lecsúszott a saru a motorról. :D Bezzeg mondták hogy a CS/COD-ban blabla ez sokkal jobb. Kis sz.rosak nyomják a 18+ os játékokat de a fegyvert alig bírják el. :D A legnagyobb kb 10 éves CODmester vagy 20* os sorba állt. :D

(#18267) macilaci78 válasza bocsika (#18266) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem viccből van benne, hanem a hülyék miatt. Ha a júzer feléri ésszel, hogy az elakadt, nem lövő fegyvernél nem húzza az elsütőbillentyűt, nem fog elégni semmi a fegyverben.

Persze ha valaki szánt szándékkal adja oda a fegyverét hozzá nem értő felelőtlen egyéneknek, akkor inkább az akkut ne rakja bele. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18268) sowi


sowi
őstag

szerintetek ez fullsteel vagy sem?
[link]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#18269) csoola válasza sowi (#18268) üzenetére


csoola
tag

"Vollmetall", szóval elvileg teljesen fém

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18270) csoola válasza Chris78 (#18263) üzenetére


csoola
tag

Hajrá, véletlenül láttam meg a múltkor, így kicsit "extrásabb", meg hamarabb is megjönnek a cuccok, mint Kínából :)

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18271) stefanitsr válasza csoola (#18269) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A kérdés nem ez volt... :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18272) macilaci78 válasza sowi (#18268) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Reméld, hogy nem! A hop up gumi legyen gumiból... :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18273) stefanitsr válasza sowi (#18268) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Jó lenne ha látnám az oldalszerelék sínt és a válltámasz reteszének kioldó gombját, de a trunnion festése alapján full steel. Illetve levélben kérdezz rá milyen szíj jár hozzá, ha sárga akkor full steel, ha zöld akkor kommersz.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18274) sowi válasza stefanitsr (#18273) üzenetére


sowi
őstag

a tobbi kepen latszik minden, a gomb es az oldalszerelek is, PJ, gondolom taiwangunos tuning, bar 45 euroval olcsobb mint egy LCT onnan, szoval erosen kerdojeles...

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#18275) stefanitsr válasza sowi (#18274) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A PJ logó az max szitanyomás tuning. :DDD De ebből levonva a következtetést is RK08S-ről van szó (Taiwangunnál az volt míg el nem fogyott) és akkor full steel. A bele szvsz kommersz boyi.

45 EUR ár difi mellett nem gondolkodnék, hanem rendelném az LCT-t, pláne hogy 30-ig ingyen posta van a gunfire-ről (és a difi már is csak ~30 eur). Ha lenne pénzem rá már megrendeltem volna, de most burkoláson, épületgépészeten, fűtésen, fürdőszobán, konyhán kell gondolkoznom.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18276) sowi válasza stefanitsr (#18275) üzenetére


sowi
őstag

berendeltem az uccso 105ost :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#18277) csoola válasza stefanitsr (#18271) üzenetére


csoola
tag

Tényleg, benéztem :U :B

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18278) stefanitsr válasza sowi (#18276) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Helyes, nem birizgálja a csőröm a továbbiakban... :)

Rendelek egy CTR stockot a HK416-ra azt heló.

Még LCT AKSU-t hozhatnának ezek a jóemberek, azt egyszer láttam élőben és oda meg vissza voltam tőle (egy füst alatt az első AK volt ami egymás után következő játékokon zsinórban láttam beszarni / halottam róla, hogy beszart... :DDD )

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18279) sowi válasza stefanitsr (#18278) üzenetére


sowi
őstag

igen, a bele nem tul jo, bar allitolag ezek a NV-k mar belul is jobbak...engem nem zavar, mert van egy komplett cyma GB-m bele ha gond van

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#18280) csaszi72 válasza stefanitsr (#18278) üzenetére


csaszi72
aktív tag

cimbim tavaly karácsonyi akcióban hozatott 5 AKSU-t 5 Betát 5MP5-öt meg 5 M56A-t
egyikkel se volt semmi baja bérfegyónak hozatta.
Mondjuk LiPo az ugrott mindbe

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#18281) zalman90


zalman90
őstag

GBB -t mivel kenjek át ? (a szánt)

mert a szilikon spray nek 1 hét után nyoma sincs... :/

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#18282) stefanitsr válasza csaszi72 (#18280) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A hangsúly az "LCT" és az "aksu" sztringek kapcsolatát képező terméken van.

Nekem sincs "bajom" az egyik puskámmal sem, akkor sem ha valami elromlik, törik. Tudom kezelni a helyzetet, elég érettnek és tapasztaltnak érzem magam hozzá. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18283) rainmen válasza csoola (#18269) üzenetére


rainmen
aktív tag

Pont ez az. A németben az "Eisen" a vas, a "Stahl" az acél. A "metall" az mezei fém, sanszosan gagyi... :K

(#18284) csaszi72 válasza stefanitsr (#18282) üzenetére


csaszi72
aktív tag

:DDD :C :R

közben látom ügyködöl a jutyúbon
szerk2-milyen új kamerád van?

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#18285) rainmen válasza sowi (#18274) üzenetére


rainmen
aktív tag

A leírásban szereplők szerint fullacél, erősített fém Gb, növelt teljesítményű motorral. Viszont egy sorral lejjebb a külsőről, csőről már metall-ként beszél. :U

(#18286) Dr.Én válasza szbalogh (#18258) üzenetére


Dr.Én
veterán

viccet félre téve, nem gondoltam komolyan hogy rá kötöm.....
nem ér annyit az egész... ~4000ft-ért vettem kb a lipo akkut...inkább majd veszek másikat
:R :R :R :R

WOT: kissio

(#18287) szbalogh válasza Dr.Én (#18286) üzenetére


szbalogh
őstag

Lámpaakksit 0,9V-ról élesztettem fel, no para. Ha gondolod és félsz tőle 300Ft postáért elküldhetnéd nekem. ;)

sowi: a csöve olyan recés esztergált, mint a 040-esemé, illetve az első szíjakasztó mintha öntött lenne. Asszem az S-en ezek is mágnesezhetőek. De ki tudja milyen képeket tettek oda fel.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#18288) Dr.Én válasza szbalogh (#18287) üzenetére


Dr.Én
veterán

van régi akku töltöm...8,4v-os 150mAh...
ha elkap az érzés akkor max hétvégén kint a fészerben megcsinálom

WOT: kissio

(#18289) stefanitsr válasza csaszi72 (#18284) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Sony NEX-5

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18290) bocsika válasza macilaci78 (#18267) üzenetére


bocsika
aktív tag

Ha nem mutatjuk meg a pisiseknek hogy ilyen is van akkor ott ragadnak a konzol előtt. :D
Jó volt mert a rend őrei is odajöttek és egyetlen fegyvert sem tudtak rendesen kezelni/kibiztosítani / tárt cserélni. De 10 percenként a szirénát bekapcsolni az igen. :S

Jó volt mert előjöttek az hibák amik a következő játékon jöttek volna elő. Nem lehet mindenki pro szerelő. Mindenkinek el kell kezdeni valahol. A cm.031 legalább 50* szét volt már szedve. Szintidőgyakorlás miatt. :D
Jobb hogyha benne van a biztosíték.
Nem akarok megint vékony rézdróttal patkolni. :P

Akkor tud valaki helyet ahonnan olcsón lehet hozatni? A kérdésre irányuló válaszokat előre is köszönöm.

(#18291) sowi válasza rainmen (#18285) üzenetére


sowi
őstag

alapvetoen most mar mindegy, az LCT-n minden acel...:D
egyebkent a francert nem tudja lemagnesezni a kocsog boltos, ezert necces dboys AK-t venni

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#18292) csaszi72 válasza stefanitsr (#18289) üzenetére


csaszi72
aktív tag

óóóóó grat, irigykedik smiley
a legkompaktabb nem kompakt a piacon

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#18293) sptkyle válasza bocsika (#18290) üzenetére


sptkyle
senior tag

dealextreme?

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#18294) ClayMore válasza stefanitsr (#18275) üzenetére


ClayMore
aktív tag

PJ sr 25 öt megsétáltattam és a festéken már most látom, h nagyon gyorsan fog kopni :(

nagyon szép matt fekete, de gyorsan kopik.

Pontosságra rendben van gyárilag is.

40 méteren a fejalak nem volt probléma.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#18295) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali

ezen dugattyú fejről mi véleményetek?
mennyire meg bízható?

Előre is köszi

WOT: kissio

(#18296) macilaci78 válasza bocsika (#18290) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kis hazánkban elég jó áron adja a Conrad a termékeit. Ha az árai nem felelnek meg, rendelj külföldről...

Dr.Én: Teljesen jó SP120-ig.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18297) Dr.Én válasza macilaci78 (#18296) üzenetére


Dr.Én
veterán

elméletileg 125-ös rugó van Kalash RK-06S-ben
Guarder 70-es hop-up gumi..
Element piros hop-up kamra + H lenyomó
Hézagoló szett
O gyürü készlet
Na meg AK-ba nozi-t néztem, de be halt a az airsoft depo oldala.... :(((

WOT: kissio

(#18298) csoola válasza macilaci78 (#18296) üzenetére


csoola
tag

Én a múltkor szerettem volna tőlük venni valamit, már nem tudom mit, de kb. dupla áron volt mint máshol, plusz egy hét lett volna mire megjön...

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18299) macilaci78 válasza csoola (#18298) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én a Voltacraft töltőt vettem ott 9k-ért. Teljesen elégedett vagyok, olcsóbb volt, mintha az akkukat cseréltem volna újra. 20 akkuból egy volt döglött, a többit a névleges kapacitás 90%-ra vagy fölé tölti. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18300) csoola válasza macilaci78 (#18299) üzenetére


csoola
tag

Nekem a kínyai B6 is tetszik, ~7k volt, elvileg még névleges kapacitáson felül rátuszkol valamennyit.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.