Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19201) szbalogh válasza p0rch_m0nk3y (#19200) üzenetére


szbalogh
őstag

Jobb oldalt lent kiemelve
Az amúgy nem rossz a többiek szerint.

Nick: HE_Storm

(#19202) p0rch_m0nk3y válasza szbalogh (#19201) üzenetére


p0rch_m0nk3y
senior tag

igen ezt én is olvastam, de nem ezt kérdeztem :)
írtam, hogy nem mennék játékokra, csak itthon használnám. és egy pontos időtálló fegyvert szeretnék :) és tudom mit akarok, mert résztvettem már igazi vadászatokon, szóval nekem ez a stílus jön be! van türelmem stb.
a többi kérdésemre estleg válaszolnátok? :)

[ Szerkesztve ]

Origin: p0rch_m0nk3y

(#19203) Lacuss20 válasza p0rch_m0nk3y (#19202) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Szerintem egy SVD Dragunov tökéletesen megfelel erre a célra itthon is beszerezheted tuiningolva 40k körül az alapot kintről pl Lengyelországból is megveheted 20+ valamennyiért postával.
Szerintem egy 140-150 es rugóval amit még fel llehet húzni jó technikával könnyedén, jól letömítve, egy jó nózival illetve hopupgumival simán lehet 60m- t lőni pontosan.
Persze azért egy szaki tudása szükséges, hogy jól legyen megcsinálva, pláne, ha "kicsit maszek" kettős hopup hatású rendszert szerkeszt bele.
Szerintem olcsón kijön maga a fegyver is szép egyszerű és időtálló, esetleg, ha érdekel a mi csapatunkból van aki eladná.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#19204) Zotya984 válasza p0rch_m0nk3y (#19200) üzenetére


Zotya984
senior tag

Hazai bolt "tuning" van benne. Dokiról meg sok jót hallottam. BAR-10 -et amit próbáltam az feelinges volt. És nem volt pontosabb mint a cm 0.32 M14.
Hogy mit lehet kihozni belőle azt macilaci78, BaKeSZ87, stefanitsr -ék tudják elmondani nagyon jól.
(Javaslat M14: megdöbbentően pontos mint egy sniper 50m-en és ha "gond van" váltani tudsz automatára. Rövid tárat lehet hozzá kapni ami NEM lóg ki a tusból sem.)

[ Szerkesztve ]

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#19205) Badsheep válasza p0rch_m0nk3y (#19200) üzenetére


Badsheep
csendes tag

Hali!

Szerintem Cyma M14 jobb ilyen célra, ráadásul több szerepben is játszhatsz vele :DD

[link]

-üdv-

Cogito ergo ...bumm!

(#19206) szbalogh válasza Badsheep (#19205) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem már leesett, hogy nem akar menni játékokra csak otthon lövöldözni. De azt még mindig nem értem ahhoz minek türelem?

Nick: HE_Storm

(#19207) Lacuss20 válasza szbalogh (#19206) üzenetére


Lacuss20
senior tag

xDDDD :D, hogy ne unja mega kertben lövöldözést xD :D és kivárja amíg eláll a szellő is :D

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#19208) p0rch_m0nk3y válasza Lacuss20 (#19203) üzenetére


p0rch_m0nk3y
senior tag

Az SVD Dragunov, Cyma M14 sajnos külsőre nem jön be nekem :) JG BAR-10, Well L96, Well VSR-10 jönnek be kinézetre :), de köszönöm a válaszodat!

(#19204) Zotya984
Köszönöm a válaszodat! Küldök ezeknek az emberkéknek privát üzenetet! Sokat segítettél! :)

Ha még valakinek van valami jó tanácsa, szívesen fogadom! :D :R

Erről mi a véleményetek? Jó alap fegyver lenne? Kompatibilis a TMarui alkatrészekkel?

[ Szerkesztve ]

Origin: p0rch_m0nk3y

(#19209) Zotya984 válasza p0rch_m0nk3y (#19208) üzenetére


Zotya984
senior tag

Hali.
Nincs mit. Én is így kezdtem :) De az más.
Namármost ha ilyen forgó-tolózáras fegyók jönnek be akkor EZ a topik a neked való. Ott elég sokféle fegyót tárgyalnak. Azokat is amiket írtál. Nézz be hátha mondanak valamit.

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#19210) stefanitsr válasza p0rch_m0nk3y (#19200) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ha már rugós akkor BAR-10, vagy Bar-10g-spec.

Kezdésnek nem jó ötlet amúgy. A teljes tuning ha hozzáértő vagy alaphangon és alkatrész áron kicsit túl megy a 100-ason, tehát akkor még nincs semmi beszerelve, csak vettél egy alap fegyvert (aminek a postája nincs beleszámolva a 100-ba, illetve ennyiért még nincsen benne barrel spacer), és van mellé egy borítékban kapott alkatrész halmod Beszerzőtől. Ha sikerül is összeraknod ezeket, megfelelő mód elvágnod a sátorvasat és közben nem szakítasz menetet a tokba vagy a csavarokba, akkor is lesz pár olyan dolog ami majd előjön, pl kezdésnek rádöbbensz, hogy .20-as bb-vel pont addig sem lősz el mint bárki más egy 25k-s CM028-assal, és ha megtaláltak márpedig megtalálnak akkor úgy bedarálnak mint vakondot az ipari motoros rotakapa.

Utána ráköltesz még 25-öt, a végén elküldöd szerelőnek, aki összerakja rendesen (posta + munkadíj), majd rájössz, hogy még így sem azt a játékélményt adja amit szeretnél és eladod 80-90 környékén, majd veszel egy cyma M14 socomot és kinyílik a világ.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#19211) p0rch_m0nk3y válasza stefanitsr (#19210) üzenetére


p0rch_m0nk3y
senior tag

hányszor mondjam el hogy nem mennék vele játékra csak itthon lődöznék?! :D:D
és igen ha meglennének az alkatrészek nem én raknám össze, hanem valaki aki ért hozzá :) de ezt is leírtam :D
akkor mennyi lenne tuningal együtt egy JG BAR-10?

[ Szerkesztve ]

Origin: p0rch_m0nk3y

(#19212) Lacuss20 válasza p0rch_m0nk3y (#19211) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Ha jól emlékszem valaki már linkelt egyet amin van "alap" tuning 41k ba össz vissz a fegyver zt ha mégjobban feltuningoltatod is sztem bőven 100 alatt kijössz :D

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#19213) sss válasza p0rch_m0nk3y (#19211) üzenetére


sss
senior tag

Amúgy minek akarod tuningolni, ha csak kertben lövöldöznél vele?

(#19214) Lacuss20 válasza sss (#19213) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Tehát akkor vedd meg az "alap" tuningolt azt amit linkeltek szerintem 50-60m simán lő az még játszadozni is elég, ha nem komolyan akarsz csak tingi langi :D

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#19215) zalman90 válasza p0rch_m0nk3y (#19211) üzenetére


zalman90
őstag

100k egy fegyverre amivel csak otthon lövöldözöl ? :F :F :F

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#19216) Zotya984


Zotya984
senior tag

Egy keresési gyűjtőnevet "keresek" :DDD
WWII01 - KAR98K P [BOYi] jónak tűnik. Megtetszett a hüvely kivetése. Az SocomGear M200 még ilyen. Egyéb tipusról nem tudtok vagy valami gyűjtőnevet hogy hogy lehetne megtalálni ezeket a hüvelykivetős fegyókat?

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#19217) sowi válasza Zotya984 (#19216) üzenetére


sowi
őstag

shell ejecting...

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#19218) macilaci78 válasza Zotya984 (#19216) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez iszonyat szar fegyver. A felhúzókarosokkal ellentétben itt nem Magad felé húzva feszíted a rugót, hanem elfelé tolva... :W

Talán a Maruzennek van hüvelykivetős shotgunja, 6 shellt lehet beletölteni. Illetve a revolverei hövelyesek. P99-et, Glockot csináltak még meg hüvelykivetősre.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19219) stefanitsr válasza p0rch_m0nk3y (#19211) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Idézek:

Nem mennék ki nagyobb játékokra, csak haverokkal néha összeröffennénk buliból

No egy ilyen játékon instant szopó tapasztalatlan emberke kezében egy tuning bolt action. Neki is (nem lesz sikerélménye), meg ha nem tartja be a rálövési távolságot annak is akit eltalál.

130-150k a vége mire jó is. A nagyon olcsó, alap tuningos 41k-s sitthalmokat nagy ívben illik kerülni, ha nem vagy fokozottan hozzáértő. Kérdéses az alkatrész kompatibilitás, illetve a hopup rendszer minősége.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#19220) stefanitsr válasza macilaci78 (#19218) üzenetére


stefanitsr
senior tag

CZ75 is van shell ejectesben.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#19221) Zotya984 válasza sowi (#19217) üzenetére


Zotya984
senior tag

"shell ejecting" Köszi.
Láttam ugyan ilyen fegyót gázosat valahol. De leget tévedek.

p0rch_m0nk3y: Saját véleményem a kertben történő lövöldözésről.:
Ugan így keztem. Nekem forgó tolózáras kell. Aztán A&K SVD : no ez szerintem egy kerüledő konstrukció DE az egyensúja ott volt ahol én szereném a fegyvwer egyensúját.
Fenne vinné el hát csak venni kéne springes cuccot. Vettem is. Kb 1 hónapja. No mos AEG párti lettem.

El kell menni játszani párszor, bérelni fegyvert. Összefogdosni anyi fegyót amennyit csak odadnak. És kialakul a vélemény : NEM IS AZT SZERETNÉM HANEM . . . .

(most AK-t szeretnék :DDD )

[ Szerkesztve ]

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#19222) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#19219) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Egyszer valaki elkérte a BAR-10-est annó, hogy hadd lőjjön vele egyet ( 3 éve kb.) . Akkor már benne volt a 150-es tuning. Össze-vissza rángatta, nem bírta felhúzni sem szabályosan, na mondom kurva gyorsan add vissza, azóta a sniper fegyverem soha nem adom oda senkinek még kipróbálásra sem, mégy úgy sem, hogy én húzom fel előtte, kivéve néhány csapattárs, akikről tudom, hogy tudják kezelni.

(#19223) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#19222) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Én meg eladtam a sajátom... :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#19224) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#19223) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Én meg most próbálok venni még egy TM VSR-t, csak GSpec-et :)

[ Szerkesztve ]

(#19225) macilaci78 válasza BaKeSZ87 (#19222) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én is próbálgattam tuning spring snipereket. Elsőre nem sikerült felhúzni Abaqsz M24-ét, de azért a csőbe betöltöttem a BB-t. Szégyen, nem szégyen, ez van. Onnantól az összes ilyen fegyvert a gazdájával hozatok tűzkész állapotba, nekem csak kibiztosítani kell és elsütni. Hiába no, inkább úr leszek, mint barom, aki elcseszi más fegyverét.
Vagy ha nagyon goromba a tag, akkor letámasztom a tust a földre, kihajtom a felhúzókart és rátaposok, mint az ásóra. Ilyen is volt már, igaz, azt a gazdája se tudta felhúzni...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19226) L_YKing


L_YKing
addikt

Vetem egy springes Dragunovot 40000Ft-ért de nem tetszik.Mennyiért tudnám eladni?Esetleg valkinek nem kellene? :F

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#19227) zalman90 válasza L_YKing (#19226) üzenetére


zalman90
őstag

omg , jó drágán vetted....

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#19228) zalman90 válasza L_YKing (#19226) üzenetére


zalman90
őstag

-

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#19229) L_YKing válasza zalman90 (#19228) üzenetére


L_YKing
addikt

Igazából nem az hogy szép hanem hogy gyönyörü! tényleg nagyon szép.És pontos is már lövöldöztem vele párat.....Tehát kb mennyiért tudnám eladni?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#19230) csoola


csoola
tag

Hali skacok, egyik spanom rám írt, hogy eltörött az M9-esében "a rugó, ami a ravaszt engedi mozogni". A markolaton WE logó van nyomva, szóval gondolom WE stukker. Tudnátok tippet adni, hol lehetne találni ilyet bele?

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#19231) Zotya984 válasza L_YKing (#19229) üzenetére


Zotya984
senior tag

Szerintem cseréltesd AEG-re a softair-en. (ÉN egy hegesztőt adok érte :DDD )

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#19232) Badsheep válasza L_YKing (#19229) üzenetére


Badsheep
csendes tag

Hi!

Ha gyönyörű miért akarod eladni? :U
Amúgy meg:
- milyen gyártmány
- milyen állapotú
- mi van benne cserélve (tuning?)
- nézz körül a neten ,hogy mennyiért mennek...

Egyébként itthon ennyi pl.:

[link]

Kintről még olcsóbb általában :W
Ha találsz madarat lehet,hogy negyvenért is megveszik... ;]

-üdv-

Cogito ergo ...bumm!

(#19233) Badsheep válasza csoola (#19230) üzenetére


Badsheep
csendes tag

HI!

Nem tudom , esetleg??

[link]

-üdv-

Cogito ergo ...bumm!

(#19234) csoola válasza Badsheep (#19233) üzenetére


csoola
tag

köszi, látod itt eszembe sem jutott megnézni :B írtam neki, hátha

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#19235) L_YKing válasza Badsheep (#19232) üzenetére


L_YKing
addikt

Pontosan ilyen!!pontosan ez a fajta!:D ne ezt akarom eladni!(amugy nem csak ezt vettem meg hanem kaptam mellé alkatrészt amivel beüzemeltem az mp5-öm)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#19236) szbalogh


szbalogh
őstag

Ez meg mi?

Nick: HE_Storm

(#19237) Hurkaleves válasza szbalogh (#19236) üzenetére


Hurkaleves
őstag

új dizájn, napellenzővel.. :N

(#19238) zalman90 válasza Hurkaleves (#19237) üzenetére


zalman90
őstag

én ezt nem nevezném dizájnnak

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#19239) csoola válasza szbalogh (#19236) üzenetére


csoola
tag

jáj de csunya

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#19240) yako


yako
tag

Szevasztok!

Mivel érdemes kenést adni a tárnak, meg a fegyvernek?
Néha nem küldi a BBt, ha kiveszem a tárat, kiesik vagy 4-5 bogyó, visszateszem, és működik megint.
Vagy ez nem kenés kérdése? :R

By Demons Be Driven

(#19241) szbalogh válasza yako (#19240) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem érdemes kenni. Ki kell pucolni.
Ha jó BB-t használsz akkor ez a legvalószínűbb gond. De lehet millió más is.

Nick: HE_Storm

(#19242) yako válasza szbalogh (#19241) üzenetére


yako
tag

Értem.
0,25-ös Guardert használok.
A tárfészket, a GB-t, a hopup-ot meg a tárat is célszerű lenne kitakarítani?

By Demons Be Driven

(#19243) szbalogh válasza yako (#19242) üzenetére


szbalogh
őstag

Ezért a gb-t ne szedd szét de a többiben ne tárolj koszt mert az nem jó :B

Nick: HE_Storm

(#19244) yako válasza szbalogh (#19243) üzenetére


yako
tag

Rendben, kösz.

By Demons Be Driven

(#19245) macilaci78 válasza yako (#19240) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A 4 BB természetes. Ilyen magas a tárajaktól a hop upig a hopupkamra nyaka. Ugye itt csak a tár tartja alulról a BB-t.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19246) p0rch_m0nk3y válasza stefanitsr (#19219) üzenetére


p0rch_m0nk3y
senior tag

köszi szépen a segítséged! lehet mégiscsak egy CYMA M14 lesz a végső választásom, vagy egy légpuska aztán azzal nincsen ilyen sok hűhó :DDD

Origin: p0rch_m0nk3y

(#19247) yako válasza macilaci78 (#19245) üzenetére


yako
tag

:R

By Demons Be Driven

(#19248) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

(#19249) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Megöltem a topikot :D
Akkor új infó, a héten elvileg lesz még egy VSR-em :D Juhé! Egy Marui VSR-10 GSPEC, elsütőszerkezet, dugattyú, rugó, és rugóvezető nélkül, Beszerző-féle hengerszettel.

(#19250) halisa válasza BaKeSZ87 (#19249) üzenetére


halisa
tag

"Megöltem a topikot" :R :D :D
Akkor én is mondok infót. Kollégámnak is megtetszett az LiPo akkum így egyből neki is rendeltem egyet meg B6 töltőt is. Már úton van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.