Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18601) zalman90 válasza bocsika (#18600) üzenetére


zalman90
őstag

1 kutya mind , vedd az olcsóbbat

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#18602) macilaci78 válasza csoola (#18599) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Úgy képzeld el, mintha egy H-lenyomó jobb és bal oldalát külön-külön tudnád kezelni. Itt van bővebb infó.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18603) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Csinos G36 mod. :)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18604) rainmen válasza csoola (#18599) üzenetére


rainmen
aktív tag

Emlékeim szerint kamrát is kell cserélni.

bocsika: acéltokos Cyma a javallott. Szóval: 045. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18605) csoola válasza macilaci78 (#18602) üzenetére


csoola
tag

Értem, hát, akkor reméljük sokáig húzza majd :D

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18606) Sir81


Sir81
aktív tag

Hi!

Milyen nózit érdemes vennem a kínai P90-esembe? :F
Illetve ha olyan 380 körül lő, akkor milyen hop-up gumi az ami elboldogul vele és van-e igazi haszna egy H lenyomónak esetemben? :DD

(#18607) bocsika válasza rainmen (#18604) üzenetére


bocsika
aktív tag

A Kalash/Boyi-k közül melyik?

(#18608) zalman90 válasza bocsika (#18607) üzenetére


zalman90
őstag

rk06

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#18609) szbalogh válasza bocsika (#18600) üzenetére


szbalogh
őstag

Én most épp árulom az enyémet. Ha érdekel PM

Nick: HE_Storm

(#18610) szbalogh válasza bocsika (#18607) üzenetére


szbalogh
őstag

Ez az enyém
Ha érdekel írok részleteket.

Hát ezt pm-be akartram de mindegy

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#18611) Sir81 válasza Sir81 (#18606) üzenetére


Sir81
aktív tag

Valaki? :(

(#18612) stefanitsr válasza Sir81 (#18611) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Hagyjad a gyárit. KART/AGM szeret saját nózikkal dolgozni, és bár ha méreteket veszel a gyáriról találhatsz belevalót (pl állítólag a kart/agm ebr-be jó a marui g3 nózi), ha megveszed az elvileg hozzávalót az jó eséllyel nem lesz bele jó. A tuti azonban az, hogy a kinézett nózi mellé elviszed a kiszereltet, és gondosan tolómérőzve ellenőrzöd hogy stimmelnek-e a méretei, hossza, átmérői stb.

Nekem az a tapasztalatom hogy átlagos teljesítmény mellett csak a nózit kicserélve nem nőtt mérhetően a teljesítmény, minden mást érintetlenül hagyva...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18613) rainmen válasza bocsika (#18607) üzenetére


rainmen
aktív tag

Cyma 045. Talán a 048 is, de abban nem vagyok biztos.

Illetve még azok, amit páran javasoltak. Az már a Te döntésed lesz

(#18614) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Na milyen madaram volt ma...

Érdekli a HK416, ami hirdetődik fostéren.
Mondom ok, tökjó ! :)
Dehát ő független szerelővel megnézetné pesten.
- Hát mondom logisztika parás (nem autózok, stb), meg gondoltam magamban hogy ha már elviszed és szétszedi akárki pesten, akkor ott már azért mindenféle megtörténhet karcolástól töréstől vezeték szakadástól kezdve esetleges alkatrész kannibalizmusig minden, szóval ezt azért úgy nem.

Ő: Hát ez sajnálatos, mert őt főleg az érdekelte volna hogy "ha" probléma van vele akkor hogy kapja vissza a pénzét, meg mennyi előleget kellene adnia. (Előleget ??? Milyen madár vagyok én, hogy előlegért (tehát nem a teljes vételárért) Odaadok egy puskát ?) Nahkhm.

Vigyázzatok az eladással. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18615) csoola válasza stefanitsr (#18614) üzenetére


csoola
tag

Ha én mennék fegyvert venni használtan, vinném az én "szakértőm" és a tulaj mellett nézetném át. Fordítva én is elvárom ezt, néhány embernek viszont elég fura gondolkodásmódja van.

Van egy vicces kis "OFF" sztorim egyébként, ami erről az előlegezésről jutott eszembe:
Van egy "majdnem mostoha unokabátyám", elég érdekes srác, tipikusan naiv, egyszerű gyerek. Néhány éve mikor a félkész érettségije után ment melózni, az első dolog amit akart egy verda volt, ki is nézett egy 1-es Golfot a helyi kereskedésben, 100.000 forint környékén volt a kocsi. Miután elhatározta magát, beballagott a kereskedésbe, aztán az egyik eladó csajtól kérdezte, hogy lehet-e részletre fizetni a 100.000-es kis Golfért, az meg majdnem kiröhögte és mondta neki, hogy lehet, hozza be az egyik felét ma, a másikat holnap, aztán viheti az autót.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18616) stefanitsr válasza csoola (#18615) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A fenti dolog több dolog miatt is "érdekes", többek közt ugye az "előleg fejében" átvett puskát ő elviszi "átnézetni független szerelővel". Ha itt megállunk egy szóra, akkor elvitt egy tárgyat, a nem teljes vételár fejében annak bárminemű biztosítéka nélkül, hogy a teljes ellenérték bármikor is kifizetésre kerül.

Átnézetni független szerelővel, pesten - győrből ezért elviszem pestre, ott kifizetem a szaki óradíját, ha nem jó, visszaviszem ? Persze. Ennyiből ha helyben veszek AKÁRMIT újjá építem azt...

Tegyük fel, hogy valami nem tetszik a szakinak és visszajön a stukker. Mi a garancia arra, hogy nem vesz ki belőle valamit, vagy nem cserél ki benne valamit ? Vagy teszem azt, fogja magát és szerelés közben nem ismerve a típust, össze vissza karcolja azt, töri, tépi a vezetéket. Mert egyébként teljes szétszedést emlegetett.

Ekkora értéknél itt ennyi kockázat nem fér bele, mondtam a csávónak hogy hagyjuk...
Hozzáteszem hogy a használati értéke a fizetett vételárhoz képest sokkal jobb mint egy boyi retteneté, no meg nekem annál azért többet ér a puska, hogy esetlegesen nem tiszta üzletben elbukjam gombokért.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18617) csoola válasza stefanitsr (#18616) üzenetére


csoola
tag

Ez nyilvánvaló, ezért is írtam, hogy egyeseknek fura gondolatvilága van. Én legutóbb a motorom is úgy vettem és úgy is adtam el, hogy az aktuális vevő jelölt letette az asztalra a teljes vételárat, majd utána vitte el kipróbálni, addig mondtam, hogy senki sehova.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18618) rainmen válasza csoola (#18617) üzenetére


rainmen
aktív tag

Végül is ja. Akitől vettem az enyémet, az mesélte, hogy két haverja is úgy vett törött motort, hogy kipróbálta... :DD

(#18619) csoola válasza rainmen (#18618) üzenetére


csoola
tag

Hát igen, meg még a régi olcsó enduroimnál nem volt gond ha esetleg én csúsztam el vele, főleg földes úton, de a GSX-R-em már nem adtam oda senkinek lóvé nélkül...

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18620) stefanitsr válasza rainmen (#18618) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ha abból indulok ki, hogy az általam ismert életű, újonnan vásárolt 4 autóból hármat összetörtek 1 éven belül, a maradék egyet meg átadáskor húzta rá egy rakat térkőre a kereskedő srác (a kocsi mellé volt téve a raklap, a szalon környékének parkosítása még nem volt kész), akkor motorban talán még nagyobb művészet tényleg "sérülésmenteset" találni. :DDD

A maradék háromból egyikkel anyós kiment egy ~120+al közeledő furgon elé ami oldalról elkapta a yaris orrát (gtk), a másodikkal fater ráfutásost csinált, a harmadikkal meg én csúsztam tükörjégen fatörzsnek ~10km/h-val (292000 Ft kár)

Jahm 7 éves birtoklás után a vectrámmal nekitolattam figyelmetlenségből egy villany oszlopnak... No ennyit a sérülés mentességről. Jah meg egyszer odébb tettem vele egy jobbkezet meg nem adó mandrót, aki történetesen a keresztapám volt.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18621) macilaci78 válasza stefanitsr (#18620) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Örülök, hogy nem vagyunk rokonok. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18622) stefanitsr válasza macilaci78 (#18621) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Így, valahogy 800.000 és 1 millió közötti levezetett km-el a hátam mögött, az lenne a csoda, és még inkább kamu ha azt mondanám hogy nem esett meg velem semmi az utakon. :DDD Cserébe azt elmondhatom hogy pár koccanáson túl nem volt említésre méltó esetem.

Jah és isteni szerencsémre az exapós és exanyós már nem a rokonom. :) Bár, azon túl, hogy az exfeleségemet kitenyésztették és úgy felnevelték ahogy, meg ahogy most támogatják az orbitális hülyeségeit sok rosszat nem tudok ellenük felhozni. Jah, de, exanyós közveszély az utakon. Ha látom közeledni, mindig előzékenyen lehúzodok és elengedem. :DDD

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18623) bocsika


bocsika
aktív tag

Mi a nyavalya. Totalcar topik lettünk? :D

Imaxok közül melyik a jó? Imax, Turnigy... Mert ahogy látom rengeteg alternatíva van. Sajnos ahol "eredetit" árulnak és van kép a hátáról, nincsenek rajta a hologramos logók.

(#18624) stefanitsr válasza bocsika (#18623) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Válaszd a turnigy accucel-6-ost.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18625) bocsika válasza stefanitsr (#18624) üzenetére


bocsika
aktív tag

Az jobb valamiben? Vagy csak túl sok a Imax hamisítvány. :S Néztem Ebayen 20$ egy Imax. Egy Turnigy meg 40+ tól indul. :)
A Hobbykinges árnál van vahol olcsóbban szállítással?
Igazából a diagnosztikai dolgok miatt kellene. Csak Nimh meg Nicd van itthon és Omni töltő de mostanában túl gyorsan merülnek és nem tudjuk hányadán állunk velük. Utána biztos Lipo lesz.

(#18626) stefanitsr válasza bocsika (#18625) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Szerintem a turnigyt érdemesebb, jobb minőségű anyagokból van, igényesebben összerakva. Hobbykingről szoktam rendelni.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18627) Hurkaleves válasza bocsika (#18625) üzenetére


Hurkaleves
őstag

havernak ilyen van és tökéletesen üzemel.

nekem meg egy ilyen ami szintén tökéletesen teszi a dolgát. hogy megéri e a felárat az majd előbb utóbb kiderül...

[ Szerkesztve ]

(#18628) csoola


csoola
tag

Nem tudtok esetleg olcsón paintball szerű maszkot airsofthoz? Használt is jó, a lényeg, hogy maszk legyen és ne rácsos, egy srácnak kellene aki újrakezdené az airsoftot. A fontos, hogy ne legyen törött meg ilyenek, védjen a BB-től és a lehető legolcsóbb kéne. 7500 kintről, jobbakért 6 körül tudna adni esetleg, de inkább az alatt kellene.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18629) csoola válasza csoola (#18628) üzenetére


csoola
tag

A maszkos téma úgy néz ki már lényegtelen.

Másik viszont, JG AUG-ról mi a véleményetek? Egy srác jött a csapathoz, akikkel játszom, csak AUG-ot, vagy FN2000-est szeretne, első fegyvernek. Én AUG-ot mondtam, abból meg az A3 tetszene neki, mert "olvastam, hogy nem valami jó minőségű gripje van" (ezt az A1-A2-re írta). Valakinek volt már, milyen? A gripes verziónál tényleg annyival jobb az A3, vagy fasza a gripes is?

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18630) alph4 válasza csoola (#18628) üzenetére


alph4
tag

Ez sose fogom megérteni hogy valaki miért akar a szemüvegen / maszkon spórolni... kb az a legfontosabb, fegyver utána

(#18631) csoola válasza alph4 (#18630) üzenetére


csoola
tag

Már mindegy, inkább úgy döntött, nem airsoftozik, mert nem marad pénze bulizni a nyárra... Egyébként nem feltétlenül kellene drága holmi, mert ahogy észrevettem nem feltétlenül áll arányban az adott védőcucc ára és minősége...

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18632) alph4 válasza csoola (#18631) üzenetére


alph4
tag

Egy bizonyos ár felett azért megkapod a minőséget, én nem biztos hogy drágább sokkal. És jobban jársz ha elsőnek megveszel egy jót mert sokszor rájössz hogy amit vettél elég gyatra aztán úgy is jobbat akarsz. Szemüvegnél azt mondom egy Revision Sawfly, amit mi használunk, én még 8-9e ért vettem újonnan postával! És rácsos védőmaszk mellett egyszerűen nem párásodik (tudom minden szemüveg párásodik) hát nekünk ez nem, és olyan jól lehet benne látni hogy fel sem tűnik hogy rajtam. Vagy pl egy drágább replika műanyag térdvédőt veszel ami 5e és lecsúszik, bassza a térdedet, abból tudtál volna venni szintén egy amcsi hadi Alta Proguard knee padot, ami kb ebből az árból megvan postával és össze se lehet amazzal hasonlítani! Szóval csak szét kell nézni és nem egyből venni valamit, amiről úgy hiszed hogy jó.

[ Szerkesztve ]

(#18633) csoola válasza alph4 (#18632) üzenetére


csoola
tag

Én saját részről egyébként "kifogtam", egy új Bollé X500-ast szereztem, két lencsével, 8000 pénzért, nekem ez sem párásodik, pedig mocskosul izzadok, viszont az alatta levő dioptriás az eléggé be szokott, de már rajta vagyok a megoldáson. Ne érts félre, én sem azt mondtam, hogy nem fontos a szemvédelem, vagy, hogy nem ér meg minden egyes forintot, csak arra akartam célozni, hogy nem minden a márka és az ár, eddigi rövid pályafutásom alatt is láttam nagyon drága és nagyon szar, de nagyon olcsó és nagyon jó cuccokat is.
Térdvédőből nekem egy olcsóbb darab van, de ha normálisan veszem fel, akkor teljesen megállja a helyét, kényelmesen tudom használni.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18634) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Csak halkan megjegyzem sima párszáz forintos munkavédelmi szemüvegben játszom... Tökéletes.

Nem kell megenni a sokezer forinért kínált mindenféle csodálatos szemvédő vackokat, a döntő többségüket kínából szerzik a kereskedők az eladási ár töredékéért és cserébe főleg semmiféle szabványnak nem felelnek meg. Nevet meg majd kreálnak hozzá jól. Kivéve persze, ha a kinézete, designja bejön és neked mindenképp az kell.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18635) macilaci78 válasza stefanitsr (#18634) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem is munkavédelmi szemüvegem van, igaz, cserélhető lencsés dioptriás kerettel, de így a dioptriás lencsékkel együtt értem el a Guarder 4-es széria árszintjét és messze elmaradtam egy ESS-től.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18636) _Babilon


_Babilon
tag

Múlt héten megadta magát a lipo töltőm.
hálózathoz csatlakoztatva 3 LED-ből az utolsó pirosan világít és ennyi......
Nem tölt, konkrétan nem csinál semmit. Leteszteltem más akkuval, de azt sem tölti...

Van esetleg infótok mi szállhatott el?

[ Szerkesztve ]

(#18637) macilaci78 válasza _Babilon (#18636) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az akkutöltő? :U
A rendelkezésre álló infók alapján ez kb olyan, mint a "tönkrement az AS-om, mert nem lő." Legalább a típusát megírhatnád, hogy az alapján tudjunk guglizni review-t, manualt, amiben ki tudjuk keresni helyetted a hibakódot, ha van. :P

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18638) Hurkaleves válasza macilaci78 (#18637) üzenetére


Hurkaleves
őstag

+1

[ Szerkesztve ]

(#18639) macilaci78 válasza _Babilon (#18636) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Bocs, csak hirtelen sok lett a környezetemben az élhetetlen alak. Minden esetre típus nélkül a sötétben lövöldözünk, vak töltényekkel egy vízipisztollyal.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18640) csoola válasza macilaci78 (#18639) üzenetére


csoola
tag

Egyébként van egy olyan érzésem, hogy ilyenkor szétszerelés nélkül nem sok esély van arra, hogy kitalálja az ember, mi lehet a gond, ráadásul igazából mindegy is, mert javítani sem lehet anélkül, hogy szétszednék a töltőt.
Ha pedig LED van rajta jelzésnek, akkor gondolom nem LCD kijelzős, tehát hibakódot sem nagyon kaphatunk.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18641) csoola


csoola
tag

Említettem, hogy egyik cimborám visszatérne az airsofthoz, elvileg holnap mennek ezért a puskáért, tudtok róla addig véleményt alkotni? Esetleg valaki ismeri is személyesen a tulajt?

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18642) macilaci78 válasza csoola (#18640) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az alaplapokon sincs kijelző (általában), de még led se nagyon, ennek ellenére van hibakód, ugyanis sípol. El tudom képzelni, hogy van hibajelzése. Azt is el tudom képzelni, hogy egy szaros üvegbizti ment ki benne, amit bontással ugyan, de lehet cserélni egyszerűen.

De tudok még nagyon okosakat találgatni így a híg semmivel kapcsolatban. Lehet, hogy megszállta a Szent Lélek és Jézus készül újjászületni benne, esetleg a rossz karma, vagy nem a feng shui szellemében készült akkucellák azok, amelyek nem veszik fel a töltést...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18643) csoola válasza macilaci78 (#18642) üzenetére


csoola
tag

Ha sípol, az más, de én inkább a fing suira gyanakodnék...

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18644) szbalogh válasza csoola (#18641) üzenetére


szbalogh
őstag

Ismerem ...

Nick: HE_Storm

(#18645) Hurkaleves válasza csoola (#18641) üzenetére


Hurkaleves
őstag

alap CQB fegyó + "hangtompító" = nem (igazán) CQB fegyó. :U
mondjuk ezt gyorsan lehet orvosolni...

[ Szerkesztve ]

(#18646) szbalogh válasza Hurkaleves (#18645) üzenetére


szbalogh
őstag

Meg ha fele ennyibe kerülne és nem lenne ilyen ronda akkor megérné.

Nick: HE_Storm

(#18647) Hurkaleves válasza szbalogh (#18646) üzenetére


Hurkaleves
őstag

ugyan ezt az alapfegyót (cybergun beta) a haverom 23k-ért adta el kb. 3 éve.. (gyári állapotban alig használtan)

(#18648) stefanitsr válasza csoola (#18641) üzenetére


stefanitsr
senior tag

35-ért betát ?

NEEEEmá. 30-ért kapni újonnan cm028 tacticalt, az inkább megéri.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18649) macilaci78 válasza Hurkaleves (#18647) üzenetére


macilaci78
nagyúr

3 év nagy idő, 160-170Ft-os dollárárfolyam volt akkoriban. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18650) Hurkaleves válasza macilaci78 (#18649) üzenetére


Hurkaleves
őstag

de már akkor is 30 fölött volt újonnan... (airsoftgun.hu-ról..) akkor még kezdők voltunk és nem nagyon nézelődtünk tovább... :N mára már más a helyzet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.