Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18901) macilaci78 válasza csoola (#18899) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kicsivel olcsóbb a CO2-est üzemeltetni, ha nem számolsz a fegyver amortizációjával.
Télen is ugyanúgy a táguláson múlik a történet, a CO2 ebben jobb a normál gázosnál, de ebben a versenyszámban az AEP a nyerő.
CO2-hüz eleve illik megerősített helyretoló rugót, kakasrugót venni és ha nincs, akkor fém szánt is.
Alapjáraton a CO2 és gázos tárak egymással csereszabatosak egyazon pisztolyban, ami annyit jelent, hogy a gyártók a gg pisztolyokat CO2-es tárakkal csomagolják és kalap.
Egy fém, pl KJW fegyvernél ez nem szarvashiba, de nem véletlen, hogy a TM nem így csinálja.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18902) sowi válasza stefanitsr (#18840) üzenetére


sowi
őstag

annyi idom volt meg, hogy rafaragjam a muanyag railes also eloagyat meg a gaztyubot, meg ellenorztem, hogy ha radugok akksit akkor jon ki a levego, majd hetvegen lesz idom kicsit gatyaba razom, ezt leszamitva nagyon egyben van a szerkezet, a dboys aksu-nal merfoldekkel nagyobb igazi puska erzest ad (pedig azt sem tartom egy szar replikanak)

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#18903) csoola válasza macilaci78 (#18901) üzenetére


csoola
tag

Értem, én KJW-t szeretnék majd, de egyelőre nagyon drágának tartom a 30+ ezres árával, jelenleg ennyiért nincs rá szükségem :)

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18904) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Annyit hozzá csapnék Csoola véleményéhez igazítás végett attól, hogy CO2 nem feltétlen 400fps+ sőt csak bizonyos márkákra jellemző tudtom szerint.
pl Danwesson az 450... de egy KJW colt 400 alatt van.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#18905) joker1220


joker1220
őstag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy szerintetek airsoft pisztolyt eredeti dobozában csomagolásában fel lehet adni a postán vagy ne is próbáljam meg!?

Előre is köszi a válaszokat!

Üdv

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#18906) zalman90 válasza joker1220 (#18905) üzenetére


zalman90
őstag

csomagoló papirral tekerd körbe :)

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#18907) csoola válasza joker1220 (#18905) üzenetére


csoola
tag

Papírba (újság) több réteggel szépen becsomagolod, igaz nehezebb lesz a csomag, de teljesen jó, senki nem fogja nézegetni. Esetleg cipősdobozba tedd pluszba, nekem a Cyma Glock doboza pont belefért, a múltkor adtam el én is és abban vittem, postán se lenne vele gond.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18908) L_YKing


L_YKing
addikt

Spirenges shotgunokhoz mit szóltok?:)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#18909) szbalogh válasza L_YKing (#18908) üzenetére


szbalogh
őstag

A fegyverek jók főleg a 3-lövetűek DE M56 sorozat. Nekem is van, nagy fíling. VIszont kezdésnek nem biztos, hogy jó választás, mert a kezdeti tapasztalatlanság miatt elmaradhatnak a sikerélmények ami az elején nagyon fontos hogy ne dobd rögtön ezt a sportot. Inkább egy olcsó műanyag AK vagy mp5.

Nick: HE_Storm

(#18910) L_YKing válasza szbalogh (#18909) üzenetére


L_YKing
addikt

De azok pillanatok alatt széttörnek nem?:)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#18911) Lacuss20 válasza L_YKing (#18910) üzenetére


Lacuss20
senior tag

A belseje fém attól, hogy kívül műanyag csak kevésbé lesz strapabíró, ha nem vagdosod neki mindennek akkor nem fog széttörni, pluszba még könnyebb mint a teljes fém-(acél)-fa változatok. Persze így kevésbé realisztikus érzést ad.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#18912) szbalogh válasza L_YKing (#18910) üzenetére


szbalogh
őstag

Kezdetnek jó az, ha meg nincs több pénzed rá akkor úgyis csak ilyet tudsz venni :DDD

Nick: HE_Storm

(#18913) joker1220 válasza csoola (#18907) üzenetére


joker1220
őstag

Köszi a válaszokat srácok!

Megpróbálkozom vele!

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#18914) L_YKing válasza Lacuss20 (#18911) üzenetére


L_YKing
addikt

Tudnál linkelni?:) jó kis fegyvereket:)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#18915) bocsika válasza L_YKing (#18910) üzenetére


bocsika
aktív tag

Attól függ hogy használod. Haverom a spiáter tokos AKbal falat szokott törni. :D Pedig azzal sem ajánlott. Nekünk cm.031 van az műanyag de a nyifogáson kívül ami kis silikonnal javítható teljesen ok a fegyver. A súlya is megvan mert egy vasrudacska van az előagyban. De ahogy tapasztaltam a könnyebb jobb. Járkáltam haver fém MP5SD5 ével de dög nehéz volt, csak csavarta ki a kezed, Neki sem tetszett. Most egy JG műanyag tokos van. Össze sem lehet hasonlítani mennyivel jobb azzal rohangálni.
Csak hát vigyázni kell hogy ne úgy bukjon fel az ember hogy ráessen a fegyverre. Igazából megfontoltan kell rohangálni. Sokkal jobban bejön a settenkedős sunyi gyilkolászás mint a rárohanás. Jobban is megadják a találatot.
Legjobb taktika ha lelövöd a mediket vagy a legszélen állót aki elkódorgott. Majd jönnek neki segíteni. És utána minél több embert lelősz. Ha 2-3 ember kiszedtél köztük a mediket akkor a csapatnak nincs értelme hogy továbbmenjen mert akkor már csaj 1-2 medikszallagjuk maradt. Ha korrektek visszaállnak Téged meg meggyógyít valaki vagy kotorsz te is vissza. Ha berohansz mint a rambó akkor nagy valószínűséggel csak max 1-2 ember ad meg találatot. Nem hiszik el hogy te úgy jutottál fel hogy egyetlen találatot sem kaptál be, tehát csalónak nem adunk meg lövést.
Kicsit elkalandoztam. Szóval nyugodtan meg lehet venni a műanyag tokos fegyvert ha vigyázol rá. Jobb is mert a spáter tokosak sem erősebbek sokkalt de azok azonnal elroppannak. A műanyagot meg, ha szerencséd van megragasztod.

(#18916) L_YKing válasza bocsika (#18915) üzenetére


L_YKing
addikt

Oksa köszi szépen!:) esetleg egy link honnan lehet jó fegyokat venni....még akár uzi is belefér:);)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#18917) bocsika válasza L_YKing (#18916) üzenetére


bocsika
aktív tag

Az airsoftgunt felejtsd is el. Kezdőket átbasszák.
Fegyvereket ezeken az oldalakon nézegess.
http://airsoftdepo.hu
http://airsoft.nowar.hu/
http://airsoftone.hu/
Külföldi oldalak
http://www.taiwangun.com/ innen csak 52 zlotyi a szállítás és nincs vámoltatás.
De még vagy 1000.
Használt fegyver
http://www.softair.hu/viewforum.php?f=97&sid=8917ca951164c2439440beb6cb989337
Esetleg. Vatera. www.expressz.hu/

Elnézést hogy nem linkelgettem. Mielőtt megveszel valamit kérd ki szakértőbb véleményét. Olcsóbb mint utána szívni a fogad. :D

B.sszus tényleg kellene csináltatni az moderátorral egy rendes első hozzászólást.

[ Szerkesztve ]

(#18918) conan77 válasza L_YKing (#18916) üzenetére


conan77
tag

vagy talán : airsoftcentrum

és ahol olcsó is :) :airsoftmagyarorszag

ja és a magyarról megkapod postán is a fegyót.

hali

JG G36K Aeg 398 fps, KJW M1911A1 GBB 300 fps,

(#18919) stefanitsr válasza conan77 (#18918) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Feltéve hogy beéred JG-vel. AK-ból pl határozottan NEM ajánlom...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18920) conan77 válasza stefanitsr (#18919) üzenetére


conan77
tag

Igazad lehet AK fronton.
De nálam pl. a fegyver = G36 ,abból jó a JG legalábbis eddig :)
AK-t érdekes hogy Cyma-t nem tartanak, de az nem is kellene, csakis a gewehr36 :C

[ Szerkesztve ]

JG G36K Aeg 398 fps, KJW M1911A1 GBB 300 fps,

(#18921) L_YKing


L_YKing
addikt

http://www.taiwangun.com/gas-guns/m92f-m9-vertical-heavy-weight-gas-pistol-stti.html

Ez most komoly?:D:o

érdemes megvennii?

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#18922) L_YKing válasza L_YKing (#18921) üzenetére


L_YKing
addikt

http://www.softair.hu/viewtopic.php?f=97&t=1549&sid=56556a2209e85769456f5503e9530dd0

bocsi de letelt az idő:S ez meg kamu mert ha nem.....de ugyis az :DD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#18923) bocsika válasza L_YKing (#18922) üzenetére


bocsika
aktív tag

Atya úr isten. Ebbe a topikba még semmit sem láttam eddig mert azt hittem ha valaki ide berak valamit azt körberöhögik hogy hogy vehette meg. :D
Ezek helyett egy gumikés is jobb. :D Állni az ajtóban és assassinkodni. :D

Szerk:
Ha ilyet akarsz a vaterán van olcsó. Játékra csak akkor való ha a többiek is ilyennel mennek. Amúgy semmi esélyed. Kivétel ha nem vagy láthatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#18924) zalman90 válasza L_YKing (#18921) üzenetére


zalman90
őstag

kb a posta még 1x ennyi rá.... full műanyag.. és nincs blow back

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#18925) csoola válasza L_YKing (#18922) üzenetére


csoola
tag

Ha tényleg full fém, akkor szerintem fasza fegyver lehet, csak a használata kicsit eltérő, ezzel nem lőni kell, hanem fejbedobni az ellenfelet.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18926) szbalogh


szbalogh
őstag

Kis cukiság :Y

Nick: HE_Storm

(#18927) zalman90 válasza szbalogh (#18926) üzenetére


zalman90
őstag

azta k*rva az mekkora :Y

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#18928) Hurkaleves válasza szbalogh (#18926) üzenetére


Hurkaleves
őstag

kavarhat e ugyan levegőt? szerintem mindenki repülne ha beiindítanák... :)

(#18929) sss válasza szbalogh (#18926) üzenetére


sss
senior tag

Ez a die hard filmes helikopter?

Amúgy topik 1. hozzászólásába mi kellene? Vmi leírás mi az az airsoft? Gondolom pár link: asu, masz, softair, boltok. Mi még?

(#18930) bocsika válasza sss (#18929) üzenetére


bocsika
aktív tag

(#18931) Badsheep válasza sss (#18929) üzenetére


Badsheep
csendes tag

Hali!

De hát van ilyen honlap [link],írjatok ide új témákat!
A régieket meg minek újra leírni...? :))
Lehet ,hogy örülnének is ha kicsit felpörögne az oldal ;]

-üdv-

[ Szerkesztve ]

Cogito ergo ...bumm!

(#18932) sss válasza Badsheep (#18931) üzenetére


sss
senior tag

Nem cikkeket akarok írni, csak pár linket összegyűjteni.

(#18933) Sir81


Sir81
aktív tag

Ezekről valaki valami infót?

http://airsoftpro.cz/eshop/product_info.php?cPath=40&products_id=1678

http://airsoftpro.cz/eshop/product_info.php?cPath=40&products_id=2063

:F

(#18934) szbalogh válasza sss (#18929) üzenetére


szbalogh
őstag

Hát van a
Kezdő vagyok milyen fegyvert vegyek?
aztán
A preccső vs hopup téma
BB téma
és főleg az
Aksi téma.
Mit érdemes, miért ezt röviden. Részletekhez pedig a linkek.

Aztán igazából lehetne egy cikket írni az ismertebb fegyverek erősségeiről és gyengéiről. Ezt airsoftújoncra fel és belinkelni itt az első hozzászólásban.

Nick: HE_Storm

(#18935) bocsika válasza Sir81 (#18933) üzenetére


bocsika
aktív tag

Ennyiért legfeljebb akkor venném meg ha burst módot tudna.
Elég ennyi. max. 1000Ft-ból megvan az AB.

(#18936) Sir81 válasza bocsika (#18935) üzenetére


Sir81
aktív tag

Akkor keresek valakit aki megcsinálja, mert én inkább nem állnék neki ilyesminek... :DDD

(#18937) szbalogh válasza Sir81 (#18936) üzenetére


szbalogh
őstag

Nyugodtan állj neki, mit ronthatsz el?

Nick: HE_Storm

(#18938) Sir81 válasza szbalogh (#18937) üzenetére


Sir81
aktív tag

Keresek valami ismerőst akinek van eszköztára hozzá aztán egy nyári napon összedobom. :)

(#18939) stefanitsr válasza conan77 (#18920) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Idővel megismered a többi replikát is, és megváltozik a véleményed. A G36 az éles változatban is egy eldobható konzumer slutyka, nem hogy a JG féle replikában. :C

Airsoftmagyarországban meg az a szép hogy CSAK JG-t tart.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18940) csoola válasza stefanitsr (#18939) üzenetére


csoola
tag

Mi a bajod az éles G36-al? :) Nem hinném, hogy a HK olyan szar fegyvert dobna össze, meg ha olyan rossz lenne, akkor nem a G36 alapján módosították volna az M4-est se.
Persze nem vagyok haditechnikai mérnök, de azért szerintem nem lehet az olyan rossz fegyver.
Az meg, hogy mi tetszik, csak ízlés kérdése ;)

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18941) Hurkaleves válasza szbalogh (#18934) üzenetére


Hurkaleves
őstag

ha már megemlítetted a preccső témát (és tudom mik a vélemények) azért rontani nem ront a helyzeten. ahogy már anno említettem nekem a lonex preccső +30fps-t dobott a gyárival szemben! pontosságra sincs panasz, de hamarosan rendelem a piros element kamrát.. arra még nagyon kíváncsi vagyok mert jókat olvastam róla...

(#18942) szbalogh válasza Hurkaleves (#18941) üzenetére


szbalogh
őstag

Ja így is lehet. De első a hopgumi, aztán ha indokolt akkor a kamra. És ha már nagyon ninnya vagy és legalább 4-es szintű szupercsillagharcos és úgy érzed azért nem tudtál az ellenség hátába kerülni akkor érdemes preccsövet venni. Én még nem vagyok ezen a szinten.
Jóval több élvezetet és magasabb adrenalinszintet okoz ha ügyesen, jó taktikával és használható rajtársakkal az ellent hátúlról 1 lövéssel sikerül kiiktatni, mint amikor 60 méterre lövöd a sorozatot elpazarolva 200-300 BB-t mire rájössz, hogy ejjj... biztos a preccső miatt nem megy el odáig.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#18943) macilaci78 válasza szbalogh (#18942) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jaja, mikor egymagam 4 lövésből küldtem haza a 8 fős rajt. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18944) csoola válasza szbalogh (#18942) üzenetére


csoola
tag

És ha kicsit is hajlamosak a kedves sporttársak a "minátorkodásra", akkor a 60 méteren a büdös életben nem fogják megadni a találatot.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18945) Lacuss20 válasza csoola (#18944) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Volt szerencsém a múlt hétvégén 60-65 ről megadták :D

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#18946) mykos válasza macilaci78 (#18943) üzenetére


mykos
aktív tag

Van olyan is aki 8 rajt lövés nélkül is hazaküld (rendőr) ;)

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#18947) zalman90


zalman90
őstag

valakiii

mennyit ér egy vatta új A&K svd dragunov ?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#18948) BaKeSZ87 válasza zalman90 (#18947) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Amennyiért megveszik. Amúgy annyit kb. amennyiből bejön Taiwangunról.

(#18949) zalman90 válasza BaKeSZ87 (#18948) üzenetére


zalman90
őstag

csávó fúfém GBB re cserélné 1:1 ben

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#18950) BaKeSZ87 válasza zalman90 (#18949) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Döntsd el neked megéri-e. Nekem volt kb. 1 hétig, aztán eladtam. Sem pontosságban sem kényelemben, sem kezelhetőségben meg sem közelíti a BAR/VSR -10-et. Hosszú, rossz súlyelosztású, kényelmetlen, pontatlan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.