Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19551) sss


sss
senior tag

Csak már több helyen is láttam, de csak bakelit tárakon és csak fekete szalagot. Volt aki külön oda is írta, hogy ez így mennyire autentikus. :F

(#19552) rainmen válasza szbalogh (#19550) üzenetére


rainmen
aktív tag

Kézből. Nem mindenki kesztyűben nyomja.

(#19553) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

A VSR 10-hez tuning cuccokat hol lehet beszerezni? Kérhetnék tanácsot, hogy mit vegyek hozzá pontossághoz. Létszíves csak magyar oldalakat :) Előre is köszi :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#19554) BaKeSZ87 válasza PumpkinSeed (#19553) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

TM vagy valami más, kínai gyártmány?

(#19555) PumpkinSeed válasza BaKeSZ87 (#19554) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

TM :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#19556) BaKeSZ87 válasza PumpkinSeed (#19555) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Jó az úgy ahogy van. Van valami konkrét hiba? Ha nincs, ne bántsd.
Magyar tuning: Beszerző
Magyar airsoft boltokat én mellőzném, ha van is alkatrészük, nagyon drágán adják őket.

Külföldi:
tokyo-model
ehobbyasia

(#19557) PumpkinSeed válasza BaKeSZ87 (#19556) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Értem, szóval akkor jó így is. Még kezdő vagyok csak annyi, hogy erősebb fegyvert szeretnék. :))) És mi az optimális tömege a golyónak? Én most 0.20-asat használok. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#19558) BaKeSZ87 válasza PumpkinSeed (#19557) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Kezdésnek elégnek kell lennie a gyári teljesítménynek. 0.20-as túl könnyű. Nekem is van egy alap VSR-10 GSPEC-em, 0.25-ös könnyű neki, legalább 0.28-as kell bele, vagy G&G Bio 0.25 az ha jól emlékszem 0.27g körül van.

[ Szerkesztve ]

(#19559) PumpkinSeed válasza BaKeSZ87 (#19558) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Köszi szépen majd kipróbálom. :) Azért kérdeztem mert tényleg elég pontatlan és gondoltam, hogy nem jó a golyó neki. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#19560) PumpkinSeed válasza BaKeSZ87 (#19558) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

0,36-os túl nehéz neki? :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#19561) soulreaper


soulreaper
tag

kell valakinek minőségi chestrig jóárasítva? :) részletek PM-ben :)

Private Military Contractor

(#19562) BaKeSZ87 válasza PumpkinSeed (#19559) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Próbáljuk mellőzni a golyó kifejezést. Lövedék, vagy BB.

0.36g túl nehéz. Max. 0.28g alap fegyverhez.

(#19563) PumpkinSeed válasza BaKeSZ87 (#19562) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Elnézést. :) És Hun-ba hol lehet rendelni 0.28-as BB-t mert ahol én szoktam ott 0.25 van és utána csak 0.36 és nem 0.40. :(

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#19564) BaKeSZ87 válasza PumpkinSeed (#19563) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

(#19565) soulreaper válasza PumpkinSeed (#19563) üzenetére


soulreaper
tag

Nowar->G&G Bio 0,28

Private Military Contractor

(#19566) Reibek


Reibek
senior tag

sziasztok

(#19567) Hurkaleves válasza Reibek (#19566) üzenetére


Hurkaleves
őstag

szevasz! :)

(#19568) Reibek


Reibek
senior tag

Mai nap vettem egy kezdő felszerelést :D
G36C+Red Dot
G18C AEP+100-as tár+lézercélzó
Maszk
Taktikai szemüveg
Woodland poló,gatya,sapka
Katonai bakancs

Máris egy hibába ütköztem a G18 aksija sistereg és az istenért se akar lőni a fegyver ráadásul a kártyát is ba**tak oda adni a boltba :((

(#19569) csoola válasza Reibek (#19568) üzenetére


csoola
tag

Lézert tiltja a MASZ, káros hatású.
Ilyet még nem hallottam, hogy egy akku sistereg, az akkunak lehet hangja? Nem arra gondolsz, hogy teljesen le van merülve, és a motor szenved, de nem húzza fel a rugót?

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#19570) Reibek válasza csoola (#19569) üzenetére


Reibek
senior tag

Saját pályán is játszunk oda vettem.
Töltés közben és ha leveszem akkor is, még vatta új a cucc pár órája hoztam ki a boltból.
A motort meg se mozdítja :(

(#19571) csoola válasza Reibek (#19570) üzenetére


csoola
tag

Akkor valami gyári gebasz lehet vele, én hanyagolnám és visszavinném.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#19572) Reibek válasza csoola (#19571) üzenetére


Reibek
senior tag

Az lesz szerintem is bár mostmár tölt vagy 2 órája és abbahagyta

(#19573) csoola válasza Reibek (#19572) üzenetére


csoola
tag

Amúgy, ha teljesen le van merülve, kell neki idő bőven, amíg feltölt, az AEP akku asszem olyan 2-2,5-3 óra alatt kell, hogy teljesen feltöltsön a gyári töltővel.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#19574) Reibek válasza csoola (#19573) üzenetére


Reibek
senior tag

4 órát hagytam tölteni és ugyan úgy semmi meg se mozdítja a fegyvert szerintem ez kasu vagy user error van mert a boltba löttem vele :W

(#19575) Reibek


Reibek
senior tag

Az aksi a kuka....
beleraktuk a spanomét azzal lőtt :(((

(#19576) macilaci78 válasza Reibek (#19575) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Esetleg spanod töltőjével kínáld meg az akkut.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19577) h1ght3chzor válasza Reibek (#19575) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Milyen aksid van, és töltőd?

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#19578) Reibek válasza macilaci78 (#19576) üzenetére


Reibek
senior tag

Vissza vittem a boltba cserélték az egészet nem lacafacáztak...
Haza hoztam feltöltöttem kilőttem 3 tárat hiba nélkül :D
Még jó hogy van lehetőségem kipróbálni mert játékon kicsit ciki lett volna :B

(#19579) Reibek


Reibek
senior tag

A lakásban tarthatom betárazva az airsoft fegyverem?
tudtok vmi linket adni az otthoni tartás szabályairól?
a szállítást azt tudom hogy hogy kell....

(#19580) rainmen válasza Reibek (#19579) üzenetére


rainmen
aktív tag

Nem javasolt betárazva tárolni sem a fegyver/tár, sem a saját szempontodból.

Más: Ha valakinek van kéznél egy dugattyú "O"-gyűrű, kérem, mérje meg a befoglaló méreteit. Köszönöm.

(#19581) csaszi72 válasza Reibek (#19579) üzenetére


csaszi72
aktív tag

kb ennyi:
39. § (1) A kizárólag 7,5 joule vagy ennél kisebb csőtorkolati energiájú tűzfegyvert, a légfegyvert, a festéklövő fegyvert, gáz- és riasztófegyvert a hozzá tartozó lövedékektől, tölténytől elkülönítve, jól zárható helyen úgy kell tárolni, hogy ahhoz illetéktelen személyek ne férjenek hozzá.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#19582) Reibek válasza csaszi72 (#19581) üzenetére


Reibek
senior tag

Tehát itthon is elrejtve kitárazva kell tartanom

(#19583) csoola válasza Reibek (#19582) üzenetére


csoola
tag

Hivatalosan így van, nekem jobb híján a dobozában van a fegyver, a táraim meg üresen a polcon, senki nem bántja. Inkább arra kell odafigyelni otthon, hogy ha például van a családban kisgyerek, az ne tudjon hozzányúlni semmiképp, ne falja be a BB-t stb., szvsz. ez fontosabb, minthogy eldugdosd a saját házadban magad elől az airsoft fegyvered.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#19584) Reibek válasza csoola (#19583) üzenetére


Reibek
senior tag

Természetesen a gyerek (van egy 3 éves lányom) nem fér hozzá én felraktam a falra őket jó magasra én 190cm vagyok de nyújtozkodva érem én is csak el. Viszont akkor leveszem onnan van zárható szekrény rekeszem berakom oda őket a tárakat meg elrejtem. Nem szeretnék ebből problémát...

(#19585) szbalogh


szbalogh
őstag

Két hete voltunk ügyeleten, mert a lányom feldugta az orrába a BB-t. Az udvaron találta.

Nick: HE_Storm

(#19586) zalman90 válasza Reibek (#19579) üzenetére


zalman90
őstag

szerintem a kutyasenézi :D ha meg rád hívják a TEK -et akkor tök mind1 hogy van a fegyver :D

nekem mindig van benne 1 tár de csak dísznek :D de ha szállítód Mindig legyen kitárazva , sőt még az akksit is vedd ki belőle , ja és mindig legyen zárt táskában , lehetőleg a lángrejtő se lógjon ki mert az tudna okozni 1 kis pánikot :D

(#19585) szbalogh: szegény..

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#19587) Reibek válasza zalman90 (#19586) üzenetére


Reibek
senior tag

Szállítani úgy szoktam h nagyzseb a fegyverek kisebb zseb tárak kiürítve mégkisebb zseb BB

(#19588) csoola válasza szbalogh (#19585) üzenetére


csoola
tag

Apu nem kapott ki érte? Nálunk szerencsére már nincs kisgyerek (húgom már "nagy"), de biztos kaptam volna érte :D

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#19589) stefanitsr válasza csoola (#19588) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Simán a kavicsot is feltolta volna ha azt találja meg, a gyerek ilyen.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#19590) csoola válasza stefanitsr (#19589) üzenetére


csoola
tag

Persze, tudom, a hugom is imádta kicsinek például az egzotikus konyhát (csigát házastól ropogtatta a kertben), csak próbáld ezt megbeszélni normálisan egy nővel, iszpesöli egy anyával.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#19591) stefanitsr válasza csoola (#19590) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Hiszem, hogy van olyan nő, amivel ez nem lehetetlen. :DDD Mindet csak nem tudta tönkretenni ez a butuló, lustuló, és egyre inkább sznobbá váló kivagyi világ... :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#19592) macilaci78 válasza csoola (#19590) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Meg egy gyámügyissel, meg egy rendőrrel...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19593) csoola válasza stefanitsr (#19591) üzenetére


csoola
tag

Persze, én is így vagyok vele (hála Istennek :) ), csak hát ez az egyik olyan alkalom, amikor nehéz egy nővel értelmesen beszélni, azt meg már nem is mondom, hogy ez milyen ziccer nekik az airsoft fikázásra. Na de hagyjuk a sok offolást :D

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#19594) sss


sss
senior tag

Hétvégén volt játék, egész jól is ment a fragelés.:D
Végre ki tudtam próbálni élesben is a midcapjeimet, sajnos még nem mindegyik adagol tökéletesen. Meg ugye az is gond, hogy hova tegyem őket, mert ez a zseben hordás nem a legjobb.

(#19595) csoola válasza sss (#19594) üzenetére


csoola
tag

Én megint nem tudtam kimenni, mert eddig mindig délelőtt voltak a játékok (általában vasárnap, kivéve, hogy amikor szombaton nem voltam a közelben, akkor akkor volt...), most meg vasárnap délután, amikor már Pestre kell jönnöm vissza egyetem miatt. Jövő héten meg már elvileg évadzárás lesz, de remélem, azért néha lesz valami kis tingli-tangli, amire el tudok menni, ki vagyok éhezve teljesen.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#19596) Reibek válasza csoola (#19595) üzenetére


Reibek
senior tag

A nagybratyómék ezért csináltak saját pályát :DDD
Nem nagy de 10 ember kényelmesen tud játszani...

(#19597) h1ght3chzor válasza Reibek (#19596) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Budapest közelében van? :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#19598) Reibek válasza h1ght3chzor (#19597) üzenetére


Reibek
senior tag

Csillaghegyen near Békásmegyer III.ker

(#19599) szbalogh


szbalogh
őstag

Ha valakit érdekel
Fórumtársaknak csak 6000

Nick: HE_Storm

(#19600) Xaels


Xaels
félisten

[link] egy kis videó. 1.35-nél lehet választani kinek a videóját akarod megnézni. Egész jók szerintem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.