Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18301) szbalogh


szbalogh
őstag

Én egy olyan hengerfejet szeretnék aminek a dugattyú felőli oldala tükörsima egyenes és fém. Egy lent linkelt dugattyúval együtt jó csattanós hangja lehetne :DDD Persze ehhez a tompítóguminak a gb eleje felől kéne lennie.

Nick: HE_Storm

(#18302) macilaci78 válasza szbalogh (#18301) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szükség van a furatokra, hogy ne a nózi felől szívja a levegőt, mert ott meg a BB, hop up gumi tömít le.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18303) Hurkaleves válasza macilaci78 (#18302) üzenetére


Hurkaleves
őstag

hengerfejről beszélt...
egyébként a furatok a dugófejen kettős célt szolgálnak mégpedig mikor a dugó előre halad a rajta keresztül beáramló levegő "szétdobja" a gumigyűrűt, a jobb hengerfalhoz tapadást és jobb tömítettséget ezzel elősegítve. a henger (gyors) levegővel való feltöltéséhez pedig merőben hozzájárulnak a hengeren -típustól függően- elhelyezett lyukak, vájatok. kivétel a teli henger.

(#18304) macilaci78 válasza Hurkaleves (#18303) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Valóban. Fáradt vagyok.
A vájatok nem a levegővel való feltöltés milyenségét adják, formájuk csupán csak esztétikai célokat szolgál. A szomorú tény az, hogy a cső űrtartalmához kell választani a henger űrtartalmát. Ha a henger lényegesen nagyobb, a BB-t a csőből kilépve még jelentős turbulencia éri és pontatlanabb lesz. Ha a henger lényegesen kisebb, akkor pedig a csőben ideje korán elfogy a BB mögött a túlnyomás és nem fog elegendő mozgási energiát gyűjteni.

Rakd próbaként egy Mp5K hengerét egy M16-ba!

A másik a rugóerő. Nem csak az a lényeg, milyen erős a rugó, hanem az is (és főleg ez dominál), milyen gyorsan tudja ezt az energiát kiadni magából. Ugyanis az összepréselendő levegő mennyisége adott, így a sűrítés sebességével tudsz eredményt produkálni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18305) X2N


X2N
senior tag

De jó is lenne legyártatni egy ilyen előagyat g36-hoz :)

[ Szerkesztve ]

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#18306) zalman90 válasza X2N (#18305) üzenetére


zalman90
őstag

g36mp5vintorez , egészségedre..

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#18307) X2N válasza zalman90 (#18306) üzenetére


X2N
senior tag

mp5-t hol véltél benne felfedezni?

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#18308) zalman90 válasza X2N (#18307) üzenetére


zalman90
őstag

van benne sima előagy megy SD előagy :D mp5 ös

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#18309) X2N válasza zalman90 (#18308) üzenetére


X2N
senior tag

Ja értem mire gondolsz, végén még megcsinálom ha találok vss csövet.

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#18310) macilaci78 válasza X2N (#18305) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szarul fog kinézni. Az Mp5SD és a VinToreznél a toktól indul a hangtompi, kvázi az egész cső hangtompi.
Akkor mutatja jól, ha itt is így lenne, de G36-nál kb esélytelen. Amivel próbálkozz inkább, hogy a külső csövet cseréld egy cca 300mm külső átmérőjűre már a toktól kezdve és az előagy alatt vidd végig tetszőleges hosszal. Az szvsz csecse lenne. Akkunak nem sok hely maradna, kis PEQ dobovba a railre fel lehet rakni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18311) sptkyle válasza X2N (#18305) üzenetére


sptkyle
senior tag

Érdekes elképzelés....
De ez inkább:
[link]

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#18312) zalman90 válasza sptkyle (#18311) üzenetére


zalman90
őstag

l96g36scar

letszik :D

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#18313) Hurkaleves válasza macilaci78 (#18304) üzenetére


Hurkaleves
őstag

jaja, vágom ezt a hengeresdit és tényleg figyelni kell rá. az előző aks74u fegyóm teli hengerrel jött... szerintem szartak bele, ugyanazt a gb-t tették bele mint a nagyobb társaiba oszt kész. node, gyorsan csere is lett belőle. egyébként milyen esztétikai célt szolgáló vájatokról beszéltél? mert az a rész nem tiszta... szerintem gearboxon belül nincs esztétika... minden cuccnak van előnye/hátránya/helye, de azt nem mondhatjuk, hogy "szebb" lesz tőle...nemdebár?

sptkyle: egy olyan fegyónak jobban állna a bullpup rendszer... elég fjúcsör vepön kinézete van...

[ Szerkesztve ]

(#18314) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali

Az ASG Nozzle AK Ultimate-ről valakinek tapasztalata?
érdemese-e megrendelni?
anno az SHS AK long nozit ajánlották, csak ahonnan rendelek ott ilyen nincs és nem szeretnék két helyről rendelni :N

előre is köszi

WOT: kissio

(#18315) macilaci78 válasza Hurkaleves (#18313) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Láttam már csepp alakú kivágást, olyat is, ahol a henger vége cakkosra volt vágja, máshol csak egy félkör végű téglatest van változó hosszal, vagy elhelyezkedéssel. A forma igazából mindegy. Ha nem kellene a hengernek megvezetnie a dugattyúfejet, merem állítani, hogy a gyártók a 3/4-es hengert 3/4 anyagmennyiségből oldanák meg. :D

Esztétika: szedj szét mondjuk egy DBoys GB-ot és egy ugyanolyan Guardert! Aztán egy Systemát... :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18316) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Remélem, mindenki látta a filmet... :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18317) stefanitsr válasza ClayMore (#18294) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Pont mint bármelyik másiknál, teszem azt a 340 fps-es aksumnál. Mondjuk azzal az a cumi, hogy az sorozattal 65 méteren még lekapja az emberalakot. ;)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18318) szbalogh válasza macilaci78 (#18310) üzenetére


szbalogh
őstag

300mm? :Y

Pisztoly: Nemtom, az én AK-m csöve 39cm-es és teli henger van benne. Elég pontos.
Egyébként pedig azért jó a rövid cső telihenger páros, mert miután kiment a BB akadály nélkül csapódik a dugó a hengerfejbe amitől szép kalapálós hangja lesz a stukkernek :DDD

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#18319) macilaci78 válasza szbalogh (#18318) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Elírtam. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18320) zalman90 válasza macilaci78 (#18316) üzenetére


zalman90
őstag

ez melyik film?

azthitteam a jarhead. de nem

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#18321) macilaci78 válasza zalman90 (#18320) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez esetben szabad a gazda. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18322) csoola válasza macilaci78 (#18321) üzenetére


csoola
tag

Full metal jacket?

Nekem sem ugrik be :U

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18323) BaKeSZ87 válasza csoola (#18322) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Full metal jacket-ben nem lehetett szerintem digital minta, és nem is volt.

(#18324) zalman90 válasza macilaci78 (#18316) üzenetére


zalman90
őstag

várjuk a választ ;] :U

‎-Neked ki a kedvenc íród?
-Kalasnyikov
-És az miket írt?
-A cigányokat

most találtam :DDD :C

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#18325) sowi


sowi
őstag

ha vkit erdekel van egy elado fullacel aksu kulsom, eloagy nelkul, meg esetlegesen GB-t es cso+hopup kombot is tudunk bele keriteni olcsoert

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#18326) szbalogh válasza sowi (#18325) üzenetére


szbalogh
őstag

Előaggyal lehet érdekelne. Mennyire gondoltál?
A trunnion meg van vagy az sincs?

Nick: HE_Storm

(#18327) macilaci78 válasza zalman90 (#18324) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Familiárisan hiperpigmentált egyén a cukrászdában:
- Almás rétes van?
- Nincs.
- Túrós rétes van?
- Nincs.
- Meggyes rétes van?
- Nincs.
- Akkor milyen rétes van?
- Neked, cigány... Sörétes!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18328) sowi válasza szbalogh (#18326) üzenetére


sowi
őstag

minden megvan hozza, egy fa eloagy kell ra alul felul, 30k

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#18329) szbalogh válasza sowi (#18328) üzenetére


szbalogh
őstag

Na ez így pont jó lenne, mert a rikító sárga előagymarkolatokat múgy is le akartam cserélni.
Viszont ennyiért most nekem túl sok.

Nick: HE_Storm

(#18330) Hurkaleves válasza macilaci78 (#18315) üzenetére


Hurkaleves
őstag

igen, igazad van, hogy azért a gyártók gearboxai között van különbség...
sokkal még nem volt dolgom, de láttam már boyi-t, agm-et, guarder-t, jg-t, ca-t...
igazából k.rvára nem figyeltem az eltérésekre vagy a gyártási minőségre... olyan egyformák.. :) node, visszatérve a hengerre és a kis furataira. én az előző-előző hsz-emben úgy értettem, hogy mikor a dugattyú teljesen hátul van akkor a teli henger kivételével az összes hengertípusnál a lyukakon is (pluszba) be tud áramlani a levegő ezzel is gyorsítva a feltöltődést. illetve szerintem a mondjuk 3/4-es hengernél, de legyen inkább feles hengernél a dugattyú félútig akadály mentesen halad előre "teljes" sebességgel és mikor a lyukhoz ér azaz elhagyja akkor sűrít akkor ütközik közegbe és az addig felgyűlt mozgási energiáját, lendületét beleadja a maradék fél hengerben lévő levegőbe és így egy koncentrált sűrűbb légnyomást kapunk ami lehet, hogy kisebb rugóval is képes (pozitív) meglepetéseket okozni...
tol egy shot-ot... :) ellenben a teli hengerrel ahol a dugattyú az elejétől fogva tolja maga előtt a levegőt amíg gyorsul így ott egyfajta lomhább, de hosszabb légnyomást kapunk... hmm.. ezt fingom nincs minek írtam.. :N

(#18331) szbalogh válasza Hurkaleves (#18330) üzenetére


szbalogh
őstag

Azt is vedd figyelembe, hogy teli hengernél ott kezd el levegőt tolni a dugattyú mikor a rugó még jobban össze van nyomva! Tehát ott erősebb, mint amikor feles hengernél félig kiengedve kezd el "dolgozni". Persze ha jó nehéz a dugattyú akkor igazad lehet :)

Nick: HE_Storm

(#18332) szbalogh


szbalogh
őstag

Durván elszálltak az árak fostéren ..
Cyma ak 105 60 ezer :Y
031-es AK 43 ezer
Asszem nekem is meg kéne hirdetnem mondjuk.... 70-ért :DDD

Nick: HE_Storm

(#18333) Hurkaleves válasza szbalogh (#18331) üzenetére


Hurkaleves
őstag

jaj ez is igaz. szerintem kicsit túl pörögtem a dolgon... :) nem biztos, hogy lenne ennyi jelentőssége.. :U

(#18334) zalman90


zalman90
őstag

Mijért ilyen drága az erszoft ? 100k ért hirdetnek puskákat.. annyiért kocsit veszek.... avgy robogót

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#18335) rainmen válasza Hurkaleves (#18330) üzenetére


rainmen
aktív tag

Valamint még azt is vedd figyelembe "esztétika" téren, hogy akad gyártó, aki színesre eloxált hengereket ad el. Persze azért, mert van vevő rá...

zalman90: biztos autót vagy robogót akarnak venni, de a malacpersely már agyon van ütve, ezért árulja ennyiért... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18336) Hurkaleves válasza rainmen (#18335) üzenetére


Hurkaleves
őstag

hát igen.. de engem speciel az érdekel, hogy jaó legyen. az esztétikumot meghagyom kívülre.

(#18337) csaszi72 válasza Hurkaleves (#18336) üzenetére


csaszi72
aktív tag

miért? hová máshová hagynád?
:DDD
és nem általkodnak elkérni egy stockért húszezret :DDD :DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#18338) Hurkaleves válasza csaszi72 (#18337) üzenetére


Hurkaleves
őstag

igen a jóféle stock az borsos... és mivel kényelmi szempontból extrát nem nyújt (M4) ezért hagytam a gyárit rajta...vettem rá gumit a végére oszt annyi. bár van egy két szípséges magpul stock amit szívesen látnék a fegyómon, de csak ha hozzám vágnák... egyébként a gyári tökéletes.

(#18339) zalman90


zalman90
őstag

Paintball Warfare :DDD

(#18338) pisztoly : +1

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#18340) csaszi72 válasza Hurkaleves (#18338) üzenetére


csaszi72
aktív tag

100* lerágott de,
Én is rohangásztam az "imádott" S-Systememmel, meg a G36-al.
Crane stock stb minden gyári.
Lenéztem ismeretlenűl a fagpul-t.
Mindaddig amíg a csapatból az egyik srác fel nem öltöztette az övét dokival.
Kipróbáltam, forgattam, markolásztam.
Nem tudtam belekötni.
No persze nem ócókínai, hanem jóféle volt. Akkor mondtam, kell ilyen.
Ez sok éve volt, már több mint két éve nem igazán pimpeltem az enyém, mert tényleg jó.
Az UBR-t is csak azért cserélem le, mert Carbine méretre fölösleges.
Nem a kinézet hanem a kidolgozás, strapabírás és a jelentős súly csökkentés volt a szempont.
Hozza is az elvárt szintet.

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#18341) szbalogh


szbalogh
őstag

Én nem használok gumibizbaszt az tuson, én keletnémet málhát viselek aminek jó széles és erős vállpántja van amibe tökéletesen illik az AK tusa. Minő véletlen :DDD

Nick: HE_Storm

(#18342) stefanitsr válasza csaszi72 (#18340) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Kinek mi jön be.

Nekem mindösszesen az emagok, pmagok és a ctr válltámasz. :)

RVG határeset, sima stubby foregrip inkább helyette. AFG egy ergonómiai kibaszás az emberek egy jelentős részével, kicsavarja a csuklót.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18343) zalman90 válasza stefanitsr (#18342) üzenetére


zalman90
őstag

én 500ft os gagyi kínai gripet használok amit adott a boyi.... nagyon kényelmes :)

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#18344) Hurkaleves válasza zalman90 (#18339) üzenetére


Hurkaleves
őstag

zalman90: omg. ez miez?

csaszi72: jóva...

(#18345) zalman90 válasza Hurkaleves (#18344) üzenetére


zalman90
őstag

nemtom... paraszt vakittás

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#18346) stefanitsr válasza zalman90 (#18343) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Én is tervezek egyet venni a JG HK416-osomra. :) Mégiscska jobb ár/teljesítmény viszony mint a 10 eurós foregrip. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18347) Hurkaleves válasza stefanitsr (#18346) üzenetére


Hurkaleves
őstag

írtad, hogy az AFG neked nem jött be.. nekem viszont sokkal kényelmesebb lett az aks74u fogása tőle... az én csuklóm meg attól megy szét ha a vízszintes előagyat fogom.. ezen segített az AFG mert adott egy kis szöget neki, de a legtutibb a jelenlegi M4-emen a tármarkolat. közelebb fogod az első kezeddel a fegyót így nincs annyira kinyújtva a karod, nem fárad el olyan könnyen és full merőlegesen van a fogás a fegyóra. nálam tuti befutó.

(#18345) zalman90: szerinted ott mennyi találat lehet az amúgy is pontos paintball fegyókkal?? :DDD nemcsoda, hogy csak úgy rohangálnak...

[ Szerkesztve ]

(#18348) zalman90 válasza Hurkaleves (#18347) üzenetére


zalman90
őstag

kicsit megakadsz a szemem mikor megláttam a faszit felső ruha nélkül ruhangálni :Y :Y

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#18349) stefanitsr válasza zalman90 (#18348) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Onnét látszik hogy az egész a kamerának van megrendezve. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18350) csoola


csoola
tag

Jeee, fostéren kérdeztem valamit, válaszoltak, meg akartam köszönni, és elutasították, mert az nem érdemi hozzászólás :DDD :DDD :DDD

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.