Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19901) Zotya984 válasza BaKeSZ87 (#19900) üzenetére


Zotya984
senior tag

Lenyomó "H" profil vagy eredeti szilikon puha lenyomó?

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#19902) BaKeSZ87 válasza Zotya984 (#19901) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nekem nem jött be a H-lenyomó, de próbáld ki, hátha neked bejön.

(#19903) Hurkaleves válasza Zotya984 (#19901) üzenetére


Hurkaleves
őstag

én a H lenyomóval nem tapasztaltam javulást...

(#19904) Zotya984


Zotya984
senior tag

akkor marad az amit kaptam vele.
valahol olvastam hogy vezetékdarabot használtak. Tökre bejött a teszt alapján.

Más. 7k-ért egy Swiss Arms M6???

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#19905) stefanitsr válasza Zotya984 (#19904) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ha működik korrektül ok, azt gyorsan meghirdetni a fostéren 15k-ért...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#19906) Zotya984 válasza stefanitsr (#19905) üzenetére


Zotya984
senior tag

Annyira szar? nem használható? kis módosítással sem?
Szétszedési videó van valahol róla.

Kicsit sokat kérdezek . Bocsi.

[ Szerkesztve ]

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#19907) stefanitsr válasza Zotya984 (#19906) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nem igazán jó tuning alap. Viszont 30k-ért egész ígéretes puskát kapni rugósban, lesz róla videó a héten.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#19908) Zotya984 válasza stefanitsr (#19907) üzenetére


Zotya984
senior tag

Nem tuningolni akarok. 400 alatt valamivel nekem már tök OK lenne. Full kezdő vagyok (4 játékon voltam abból az egyik 2 napos volt) Viszont szeretném ha a 20m fölött is tudnék operálni.

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#19909) stefanitsr válasza Zotya984 (#19908) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Akkor próbáld ki, sok fel nem tett kérdésedre is megadja a választ. Ha működik annyiért biztosan tovább adható mint amennyiért vetted.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#19910) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

Tudtok jó helyeket ahol a kezdő airsoftosok is tudnak érvényesülni akár vagy megismerkedni a játékkal? Én Pilisvörösváron lakom Pest közelében.

(#19911) Badsheep


Badsheep
csendes tag

Hi!

Találtam egy új magyar webshopot jó árakkal ha valakit érdekel... :D

[link]

Xtreme bb jó áron van náluk!

Softair tesztek róla:

[link]

Én már rendeltem tőlük , telefonban nagyon baráti és türelmes a kolléga... :D

-üdv-

[ Szerkesztve ]

Cogito ergo ...bumm!

(#19912) h1ght3chzor válasza Badsheep (#19911) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Tényleg elég jó áron van. :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#19913) csoola válasza Badsheep (#19911) üzenetére


csoola
tag

Tényleg ilyen fasza már az Xtreme BB? Eddig olvastam, hogy nagyon szar volt, aztán "megjavult"... Mondjuk nekem a G&G bevált és alig drágább, szerintem maradok annál.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#19914) stefanitsr válasza csoola (#19913) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ha jól emlékszem létezett egy extreme precision nevű bb, és azzal keverik sokan, állítólag az kritikán alul szar volt, valami bb porral kevert szilikonos réteget kent fel a belső cső falára bizonyos kilőtt mennyiség után. Persze az is lehet hogy nem emlékszem jól, de annak idején megjegyeztem hogy "extreme" és vele azonosan csengő nevű bb-t nem vásárolunk. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#19915) macilaci78 válasza stefanitsr (#19914) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jól emlékszel. A 0.23-as Xtreme Precision volt a legalja. Ezt csak a kínyai puttyogtatók mellé adott sorjás BB tudta alul múlni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19916) macilaci78 válasza szbalogh (#19654) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Na, megjött a cucc végre! Akku vastag, nem fér be a lámpába. :(((
Szóval eladó egy pár ilyen akku és egy hozzá való töltő.
A cucc egyben 4,5k, ami tartalmazza az ajánlott feladási díjat is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19917) Zotya984


Zotya984
senior tag

Extrame BB tényleg nagyon jó amit linkelt. Tőle veszem a 2. csomagot. Amit tudok : A&K SVD gyári tárból hibátlan, Cyma 0.27 gyári tárból hibátlan, AK 0,28 / 0.36 Mag tárból és gyáriból hibátlan, Well R7 gyáriból hibátlan, Cyma 0.32 gyáriból hibátlan adagolást produkált. Minden embernél javult a szóráskép. Volt aki azt mondta hogy picivel jobb mint a G&G. (nemtudom nem próbáltam G&G-t) "Precíz" csővel is használható. :DDD
Saját véleményem Blasztertől sokkal jobb, BBOne-tól is jobb.

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#19918) szbalogh válasza macilaci78 (#19916) üzenetére


szbalogh
őstag

Ember! El ne add azt az akkut! Nincs nála jobb csak a Panasonic ami jóval drágább és az LG amit nem lehet beszerezni!
Ha nem ment bele a lámpába akkor azt dobd ki, mert szar :DDD

Nick: HE_Storm

(#19919) macilaci78 válasza szbalogh (#19918) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Streamlight TL2 a lámpa. Van belőle 2db is, szóval nem kukázom. :D
Agyalok, hogy az akkut esztergáltassam méretre, vagy a lámpát. De gondolom, az akku nem véletlenül van zsugorba szigetelve...

Ja és a Te ajánlásodra vettem, szóval csak Neked csak most, csak itt 4,5k-ért eladó! ;]

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19920) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

vaterán is van jóféle pana... szinte meg sem éri kintről rendelni... :U

(#19921) szbalogh válasza macilaci78 (#19919) üzenetére


szbalogh
őstag

OMG! Gyorsan add el a lámpát ha tudod! Vagy tartsd meg ha nem akarsz 10x ilyen erős lámpát fele ennyi pénzért ;) Még csak nem is néz ki jól :DDD
Én majd ilyen Solarforce pilácsot akarok venni. Szolíd 880 Lumen, HAIII-as keménységű lámpatest.... fincsi.
Egyébként terveztem mostanában ilyen akkut venni. Nem sürgős, tehát ha nem adod oda 2k-ért a párt akkor kintről rendelek.

Pisztoly: 18 dollár egy pár
Ár/érték arányban jobb a Sanyo. Ráadásul nem védett.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#19922) Hurkaleves válasza szbalogh (#19921) üzenetére


Hurkaleves
őstag

pontosan. 18 dodó egy pár. szállítással együtt 21 dodó. csak azt néztem, hogy a vaterás ár nem sokkal drágább... bár az másabb mint az ebay-es.. azt mondod, hogy lehet nem"hiteles" a vaterás aksi?

(#19923) szbalogh válasza Hurkaleves (#19922) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem azt mondtam. Jónak néz ki. Adatlap szerint mindkettő 5A-el terhelhető de én nem fizetnék 500mAh plusz kapacitásért annyival többet. Fél éve vannak meg (vagyis már csak egy) és azóta 2x töltöttem, bár nem használtam sokat. Hétköznap bontott laptopakksit nyúzok :DDD Az is bőven sokat tud...

Nick: HE_Storm

(#19924) Zotya984


Zotya984
senior tag

Bore up nozzle -t hol találok M4A1-hez? Persze nem 5000é kellene hanem valami olcsóbb megoldást tud valaki?
hossza 21.47mm

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#19925) Hurkaleves válasza szbalogh (#19923) üzenetére


Hurkaleves
őstag

akkor rendben van a vaterás is? mert minusz 400-500 forintért nem várok 3 hetet....

(#19926) szbalogh válasza Hurkaleves (#19925) üzenetére


szbalogh
őstag

Igen, jó aksi.

Nick: HE_Storm

(#19927) Hurkaleves válasza szbalogh (#19926) üzenetére


Hurkaleves
őstag

thx

mod: xm-l t6-ot is jól hajtja?

[ Szerkesztve ]

(#19928) Zotya984


Zotya984
senior tag

Bore up nózira senki semmi 5let?

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#19929) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

[link] ?
Elsődleges AEG-nek pedig egy JG G36C-re vagy G36C V-R-re gondoltam, vagy valami CYMA AK.

[ Szerkesztve ]

(#19930) halisa válasza kisÁdi (#19929) üzenetére


halisa
tag

Mit linkeltél? Nekem "Bejelentett támadó weboldal!" -t jelenit meg? :Y
Még az Essentials is riaszt!

[ Szerkesztve ]

(#19931) kisÁdi válasza halisa (#19930) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

44-es bázis.

(#19932) halisa válasza kisÁdi (#19931) üzenetére


halisa
tag

Itt kint válaszolok, ha nem problém.
Kinti játékokon is lehet bérelni felszerelést és fegyvert is. Kijössz, körülnézel, ha tetszik bérelsz felszerelést. Nekem az AK-47 jött be. Kezdésnek jó, mert olcsó hozzá az alkatrész könnyen javítható sok hozzá az alkatrész és nem problémás, úgy mint az igazi. Bolond biztos. :) Ak-47 után másodlagos fegyonak jött a Desert Eagle majd idén a shoti jött még.

[ Szerkesztve ]

(#19933) csoola válasza kisÁdi (#19931) üzenetére


csoola
tag

Drágák, nem éri meg, úgy merem mondani, hogy nekem is csak a "Bejelentett támadó weboldal" jött be.

[ Szerkesztve ]

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#19934) stefanitsr válasza Zotya984 (#19924) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Google ?

Guarder gyárt egyedül talán.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#19935) szbalogh válasza Hurkaleves (#19927) üzenetére


szbalogh
őstag

Meg bizony ;)
De a drivertől is függ.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#19936) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

A bejelentett támadó weboldal a 44-es bázis weboldala, és egy Glock 18 van rajta.

(#19937) macilaci78 válasza szbalogh (#19921) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az egyik lámpa saját, ingyen volt. A másik lámpa meg valahogy nálam maradt... ;]
Na, ilyen ár alá tudnál-e ajánlani másik legalább ilyen lámpát?

Más tészta, hogy ezek a lámpák voltak használva 300-as Winchester Magnum alá is, nem csak airsoftozásból áll az élet. :)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19938) szbalogh válasza macilaci78 (#19937) üzenetére


szbalogh
őstag

őőőő ... és a kínai lámpának mi baja lesz igazi fegyveren?

Nick: HE_Storm

(#19939) csaszi72 válasza szbalogh (#19938) üzenetére


csaszi72
aktív tag

ööööööööööööö széthullik?

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#19940) bocsika válasza Hurkaleves (#19920) üzenetére


bocsika
aktív tag

Ez a vaterás úgy tűnik mintha a külföldit közvetítené. Azért ír majd 20+ munkanapot. Itt csak a garanciát fizeti meg az ember ha sz.r. De azt rendesen mert akkor is a magyar (nemolcsó) postát neki kell fizetni. Akkor már letojom a magyar közvetítőt és megrendelem magam külföldről.
Mondjuk ahogy közeledik a karácsony egyre hosszabbak a szállítási idők. :S
A mai gazdasági helyzetben senki sem mer raktárkészletet tartani. De ami ennyire kelendő nem értem miért nem vesz meg legalább 10 párt és adja 10% os felárral, de azonnal szállítva. Mondjuk így az NAV rátörhet mert nincsen semmiből készlete. :D

#19911@ Furcsa az oldalban hogy semminél sincsen gyártó kiírva. Olcsók az árak de minden nonane. :F

(#19941) macilaci78 válasza szbalogh (#19938) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A fegyver nem gyengén rázkódik a lövéstől, e mellett a csőből kilépő gázok nyomása nemes egyszerűséggel szétlöki a lámpát. Láttam olyat, aki a fa agyazásba fúrt lyukba illesztette a lámpát, minden lövés után igazgatta, mert onnan is kiesett.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19942) szbalogh válasza macilaci78 (#19941) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem lesz semmi baja a lámpának.
Aki meg fába fúrta az vessen magára.
Amúgy ez egy airsoft topic :B

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#19943) csaszi72


csaszi72
aktív tag

ha tutira akarsz menni:
:DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#19944) Zotya984 válasza macilaci78 (#19941) üzenetére


Zotya984
senior tag

Rázkódik? Hullámzik szinte. :) (6p20mp-nél jól látható)

[ Szerkesztve ]

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#19945) csaszi72 válasza Zotya984 (#19944) üzenetére


csaszi72
aktív tag

candelpowerforumon írta egy figura, hogy milyennek kell lennie egy fegyverlámpának:
- Must be reliable.
- As simple of a user interface as possible for the feature set required.
- Single mode operation preferred (i.e., just maximum light). If multimode (e.g., Low, High, Strobe), maximum light must be available at the touch of a switch (i.e., instantly accessible).
- Must allow for one-handed weapon operation, i.e., the light must have a constant-on capability.
- Operating the light doesn't change the way I carry, hold, and mount the rifle.
- Absolute minimum light output of the original SureFire 6P, preferably a lot more. I have zero reservations in using 200+ lumens lamps for indoor or outdoor work.
- Beam pattern balances throw and flood. IMO, the SureFire SRTH and KT4 TurboHeads have an excellent beam pattern -- bright hot spot and huge spill.
- Minimum 30 minute run time. Ability to use 123A primaries or Li-ions (16340 or 17670; 18650 optional).

röviden:
megbízható
egyszerű kezelés
egy max fokozat semmi más, könnyen,gyorsan kapcsolható
ki-be kapcsolás/nem nyomogomb hanem kapcsoló/ az egykezes fegyver működtetéshez
véletlen bekapcsolás mentes legyen pl szállítás közben ne kapcsolódjon be
200+ lumen bel és kültérre jó gyün
strapabíró
30 perc üzemidő javasolt li-ion használata

kb az én olvasatomban :B

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#19946) szbalogh válasza macilaci78 (#19937) üzenetére


szbalogh
őstag

"Az egyik lámpa saját, ingyen volt. A másik lámpa meg valahogy nálam maradt... "

Épp ezért add el! Keresel rajta egy csomó pénzt és vehetsz egy kis részéből rendes lámpát.
A solarforce lámpák kompatibilisek a surefire alkatrészekkel csak ötödannyiba kerülnek ;)

Csaszi: gratulálok neki :DDD
Ja a surefire 6p-t hozza minimumnak. Kb ennél minden többet tud. Enyhén elismeri, hogy szar.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#19947) csaszi72 válasza szbalogh (#19946) üzenetére


csaszi72
aktív tag

köszi de loptam a képet a linkelt fórumról.
Nekem egy home made lámpám van gripbe integrált kapcsolóval és energia forrással :DDD
nagyon YOl vílágít, kb 300 lumen, pici, zsíííír

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#19948) macilaci78 válasza szbalogh (#19946) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem igazán fogod a lényeget. :D
A lámpa marad, mindkettő. A szabad szemmel belátható, célozható lőtávon nekem elég, éjszaka nem fogok lámpával és céltávcsővel vadászni, airsoftra untig elég, épületes, illetve éjszakai játékra meg 10 méteren belül sok is szinte, mert a visszaverődő fénye hirtelen engem is elvakít.
Ennek a lámpának 50 méteren kb 3 méter átmérőjű fókuszált fénye van, Benelli shoti alá rakva ahova világít, oda lő, fantasztikusan néz ki. :D Ha térképet nézek vele, mellé világítok, nem térképre, mert annyira vakít. :D

120 lumen ez, az Általad említett 880 lumen el sem tudom képzelni, mit csinálhat.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19949) szbalogh válasza macilaci78 (#19948) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem jössz BHD-ra Szentkirályra? Megnézheted a 800+ lument :B

Nick: HE_Storm

(#19950) bocsika válasza Zotya984 (#19944) üzenetére


bocsika
aktív tag

1. Nagy összehasonlítás. Az AK-s a leggyengébb válltámaszos verzióval lő válltámasztással, a másik meg csípőből fixtussal.
2. Ezek éles fegyverek voltak. Az airsoftnál hol lépnek fel ilyen erők? Ez kb olyan mintha minden lövésnél földhöz vágnád a fegyvert.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.