Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18051) stefanitsr válasza csoola (#18043) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ha a G36-on túl érdekelne mondjuk más is akkor már nem érdemes a JG-t választani. Az AK-ik bele meglehetősen szélsőséges módon van összerakva (120-130-as rugó, műanyag csapággyal, műanyag rugóvezetővel, de nagy nyomatékú motorral, kenés-hézagolás esetleges, selector plate-nek van 1mm játéka, adott példányokat emiatt biztosított állásból nem lehet sorozatba tenni, csak egyes lövésből visszafele, kenés esetleges, volt már olyan JG AK beta box, amiben ROZSDÁSAK voltak a kerekek, mert nem volt benne kenőanyag, meg is szorult).

Hozzáteszem szerintem a JG G36C nagyon nagyon finom bánásmódot igényel, szerviznél meg különösen, igen vékonyak, törékenyek a műanyagok, valamint gyorsan öregszenek is. 3 éves beta műanyag alkatrészei szó szerint mállanak szét, hopkamra lenyomó törik mint a ropi...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18052) sptkyle válasza stefanitsr (#18051) üzenetére


sptkyle
senior tag

JG MP5-öknél én nem láttam nagyon típushibát... nem tökéletes, de elég jo áron van.
Illetve low price kategóriában a JG M4 meg fillérekért szervizelhető, és nem kell félteni, ha valami baja lesz.
Nálunk a Sig 552-es is elég sokáig bírta. (bár elsőre nem volt valahogy tul meggyőző küllemre)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#18053) stefanitsr válasza zalman90 (#18042) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Elég sok minden.

A v2 M4 tok mérethez van igazítva, ezért nagyon vékonyka az egész pneumatikus részt körülölelő héj szerkezet, illetve nincs külön motor keret a motor rendesen fixen tartásához.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18054) stefanitsr válasza sptkyle (#18052) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Kis pénzből az ember ne válogasson, főleg ha kezdő, és ebből kifolyólag nem tud szerelni, pénze meg nincs a javíttatásra. Cyma AK, azt heló. Vagy, vesz egy nagy levegőt, két erős karral eltaszítja magától a fillérbaszás kósza gondolatát is, 60+ rongyért néz alap fegyvert, ami tetszik. Ha belenyúl és kifog egy xart, simán ugrik ennyire a büdzsé a végére...

Egyébként pl JG esetében a V2- boxból van kétféle, az egyik a budget (műanyagtokos M4, jing gong név alatt árusítva) cuccokban van a másik a golden eagle verziókban.

Az első sajna nem túlzottan tartós, ha nem v2 orra törik le akkor a visszaforgás gátlót tartó öntvény, vagy a tűzkapcsoló rugóját tartó kis öntött "csap". Én alapvetően a nagyon olcsó v2 alapú jószágokat nem javasolnám, persze mindig van kivétel ami erősíti a szabályt.

Az olcsóbbak közül amúgy az általam nem szívesen ajánlott G36C mellett jó választások lehetnek a .028 variánsok, a 031, illetve picit többért a cm.045 és .040 acél építésű jószágok.

Nem esett szó az M14-ekről amelyek titkos favoritjaim mindmáig.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18055) sptkyle válasza stefanitsr (#18054) üzenetére


sptkyle
senior tag

Én 1 db műanyag tokos JG M4-et láttam csak szétszedve, abban egy fekete (ránézésre megerősített) box volt, Golden motorral. (akkor még nem nagyon hangoztatták ezt a nevet.. ugy kellett felturni a netet, hogy ez mi a rák :D ) De az a setup nem volt rossz. Annyiért meg főleg.

Mert az M14 1m fölött van hosszban, ami egy kritérium volt a kollégánál.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#18056) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Galaxy MP5
kicsi, kompakt, ocsó(bár mostanság elég drágán nyomják), YO, meglepőenpontos, megbízható.
és mindezt a gyáriról véleményeztem.

2008 óta van egy, zsírzás, hézagolás,Li-Po.(traceresített kamra)
Ennyit kapott azóta csak akkutöltés, cső tisztítás.
Jó nem minden hétvégén nyúzom, tartaléknak mindig nállam van. Sokszor hasznát vettük. Soha semmi baj nem volt vele.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#18057) Zotya984 válasza sptkyle (#18055) üzenetére


Zotya984
senior tag

Eddig azt sem tudtam mi az airsoft. Most hogy beszélgetek veletek kezd bennem kialakulni a kép. Ugyan az mint a pc. Olcsón nagyon ki kell választani és főleg kifogni a jót.
Kicsit több pénzből már jókat lehet venni.
Végig megyek még 1x a beszélgetéseken és most eldobok minden kritériumot. Nem számít sem hossz sem súly sem pénz (ezt úgy kell érteni hogy ha egy pisztoly 30e akkor annyi és az úgy jó)
Megpróbálok egy ranglétrát felállítani amiben az egyetlen szempont (e legszűkebb keresztmetccet) pénz. Vagyis mit kapok a pénzemért.
gyártó amit emlegettetek . CM, Boyi, JG
Kérdés A&K mint gyártó???

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#18058) Zotya984 válasza Zotya984 (#18057) üzenetére


Zotya984
senior tag

well bell galaxy mint gyártó?

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#18059) csaszi72 válasza Zotya984 (#18058) üzenetére


csaszi72
aktív tag

v3 GB-vel ráadásúl.....

egy magyar nyelvű rivjú

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#18060) sptkyle válasza Zotya984 (#18058) üzenetére


sptkyle
senior tag

Well felejtős, bell-nek tán 1-2 gázos pisztolya használható, de inkább ne, galaxy-nak tán az Mp5 szériája sikeredett jol.

JG-nél is típus, és generációfüggő.
Boyi nagyrészt nem gazdaságos (sokat kell rákölteni, hogy használható legyen hosszu távon is) (Kalash szériájukban vannak jok)
Cyma: Csinált jónéhány ár/érték bajnok fegyvert. AK családjuk elég népszerű, de az M14 sem rossz.
CA: A proline nem lenne rossz, de érzésem szerint erősen tul van árazva. A sportline a búcsúsfegyver kategória.
Marui: Az egyik legöregebb gyártó. Megbízható fegyvereket csinálnak. Műanyaggal dolgoznak. Gyárilag kicsit gyengék.
SRC: Nagyon minőségi (kívül/belül) cuccokat csinálnak elérhető áron. (de persze elfogult vagyok :D )
G&P: Minőségi cucc túlárazva.
G&G: Hát több esetben nem voltam tőle elragadtatva... de fórumokon azt írják, hogy jo... hát eddig csak negatív tapasztalat volt vele.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#18061) ClayMore válasza Zotya984 (#18057) üzenetére


ClayMore
aktív tag

A&K nak sokat olvasgattam utána, épp most érkezik pénteken egy pj ak sr25 hozzám.

Régen elég gyenge minőség volt. most azonban strapabíró fegyvereket készítenek a tesztek alapján állítólag. Vasárnap kiviszem játékra ha tudom és ha nem esik szét a kezemben akkor vagy kifogtam egy jót vagy jót gyártanak.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#18062) csaszi72


csaszi72
aktív tag

G&G volt az enyém alapja.
Mára már csak a GB ház az eredeti meg a motor.
Test cserés lett mert földhöz bacctam. Párat bírt de egy nagyot azt nem. Egyik fül tört ezért lett cserés.
Kapott egy G&P SkullFrog testet.
GB belseje SHS.

A legminőségibb összeszerelésű és írtózatosan jó fogás replikám viszont egy CA SL8 volt.
Apám, az üvegszálas cuccok baromira jók.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#18063) zalman90 válasza Zotya984 (#18046) üzenetére


zalman90
őstag

hát hogyne... első meccsemre karácsonyfa m4 el mentem.... tele volt minden sz@rral... olyan nehéz volt mint az állat


a kép csak illusztráció

+ mivel nem tudtam hogy megy 1 ilyen meccs , vittem mindent magamnnal , meg 3kg a lőszert:D , a pályához egy 45 perces gyalog tura volt oda vissza.....ez azt eredményezte hogy mánap majd leszakadt a karom meg a lábam

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#18064) csoola válasza sptkyle (#18050) üzenetére


csoola
tag

A G36 3 kg-hoz közelít betárazva, akksival ;)

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18065) Zotya984 válasza zalman90 (#18063) üzenetére


Zotya984
senior tag

sptkyle : Rengeteg használható infó :Y :R :R :R :R Köszönöm. Most szemezgetem őket. Cyma AK / M14 bejön. Ára is jó.
G36 variánsok is bejönnek mondjuk ez JG gyártó

ClayMore : A&K dragunovot jó áron tolja. Akiknek van azt mondják hogy az első agy könnyen törik.

zalman90 : Az nem sámli fegyó. De megérte nem? Egyébként it közelemben is lesz egy ilyen mecs. Lehet hogy elnézek. Az tuti hogy nem sok mindent fogok élvezni belőle mert első mecs de valamikor el kell kezdeni.

csoola: Hasznos infó. THX

[ Szerkesztve ]

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#18066) csaszi72 válasza Zotya984 (#18065) üzenetére


csaszi72
aktív tag

első "mecs"
akkor még NE vegyél semmit
összespórolod, megrendeled, játszol
kiderül nem tetszik, nem áll kézre stb stb
hírdet, megint keres......
Bérelj, kérj kölcsön.
Próbálj ki több fajtát(M14,M4,AK,H&K, stb)
az alapján dönts!
Több játékfajtára is kell? CQB, összerohanós, GrillSim
szintén szempont
akarod pimpelni vagy sem.
.
ne az alapján, hogy melyik "jön" be.

sok-sok pénzt és időt takarítasz meg

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#18067) szbalogh


szbalogh
őstag

Wazz mi ez a 43 hozzászólás? :Y

Nick: HE_Storm

(#18068) szbalogh válasza zalman90 (#18063) üzenetére


szbalogh
őstag

Az első meccsemre Cyma Glockal mentem... :DDD
és végigtapogattam az összes fajta fegyvert. Na akkor még nem tudtam, hogy az AK a fegyver.

Ja, Zotya!
A Cyma CM.032 M14-eket is tényleg nézd meg! Félautomata és automat is meg sznájperes is kicsit meg nagy is meg nehéz is és jó is és olcsó is. Ha újra elkezdek játszani veszek én is egyet. Van rövid és hosszú csövű, meg fautánzatú és kommandéjos fekete ágyazású is. És alapból igen pontos.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#18069) csaszi72 válasza szbalogh (#18068) üzenetére


csaszi72
aktív tag

meg rohadtnehéz KART

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#18070) stefanitsr válasza csaszi72 (#18069) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Én AGM/KART-ért annyira nem lelkesedem de a Cyma az nagy szerelmem. Abból volt az első DMR puskám.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18071) sptkyle válasza Zotya984 (#18065) üzenetére


sptkyle
senior tag

Egyébiránt ezt az oldalt kimondottan kezdő airsoftosoknak hozták létre. Sok hasznos információval az elején: [link]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#18072) Badsheep


Badsheep
csendes tag

Hi!

Némi ákcijó ha van még nekik... :Y :K

[link]

-üdv-

[ Szerkesztve ]

Cogito ergo ...bumm!

(#18073) csaszi72 válasza Badsheep (#18072) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Camelback-ek 15-20% kiárúsítás, free ship.....

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#18074) csoola


csoola
tag

:DDD

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18075) Zotya984 válasza csaszi72 (#18066) üzenetére


Zotya984
senior tag

csaszi72 : Mondasz valamit. keresem hol lehet bérelni.
A gond hogy nem ismerek senkit (szomszéd kisgyereken kívül akinek van egy beretta replika) Balassagyarmat közelébe. SŐT senkit nem ismerek. 1 hete kezdtem túrni a netet. Légpuskát kerestem és beleakadtam egy VSR-10 replikába. Mondom mi ez? utána olvasgattam és elkezdett érdekelni. Ott tartok hogy gyarmaton lesz egy kisebb "játék" (onnan gondolom hogy kisebb mert csak időpont meg helyszín amit találtam) amit megnézném.

szbalogh : Cyma CM.032 M14 igencsak pofás.

sptkyle : már olvasom is.

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#18076) sptkyle válasza Zotya984 (#18075) üzenetére


sptkyle
senior tag

Balassagyarmat topicja: [link]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#18077) Zotya984 válasza sptkyle (#18076) üzenetére


Zotya984
senior tag

zhx évente 1 hozzászólás. Viszont B.É.K.A. hadtest. :)

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#18078) sptkyle válasza Zotya984 (#18077) üzenetére


sptkyle
senior tag

A miénk is halott (mert valaki feleslegesen nyitotta), de látszik benne , hogy kb kik játszik a környéken, meg azok elérhetőségeik, (kisebb tinglitangli rendezvények nagyrészt csapatfórumokon kerülnek meghirdetésre, hacsak nem játszatós napok) Gondoltam azért hasznos lehet...

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#18079) Zotya984 válasza sptkyle (#18078) üzenetére


Zotya984
senior tag

nagyon köszönöm Már találtam közelit.
Bérlést is találtam de totál kezdőnek nem adják ki a fegyókat. (valahol megértem)

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#18080) Zotya984


Zotya984
senior tag

Hali Megint én.
Cyma 031 AK. Vélemények? full fekete.

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#18081) sowi válasza Zotya984 (#18080) üzenetére


sowi
őstag

jobbat elsore ne is keress

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#18082) csoola válasza Zotya984 (#18080) üzenetére


csoola
tag

Ha nem lennék G36 fan akkor vagy olyat, vagy 028-ast vettem volna.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18083) Zotya984 válasza csoola (#18082) üzenetére


Zotya984
senior tag

Az jó. Lehet megvan az első fegyó.
Ahogy olvasgattam még az legelső szériákból való, tehát még műanyag tokos. Volt hogy azt írták fórumokon hogy recseg / csúszkál használat közben a műanyag végett.
Ti mit mondtok megéri megvenni. HASZNÁLT CUCC!!!

Nos ha lenne egy tízessel többem én is g36 félét vennék.

Nagyon sokat olvastam ma. Szinte mindenhol Cyma AK-t javasolnak kezdésnek. Viszonylag olcsót írnak és jót róluk.

Viszont találtam egy swiss arms black eagle m6-ot és egy mp001 zastawa fegyót is.
mp001 nem tudom milyen gyártó.

swiss arms black eagle m6 -ról vélemény???

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#18084) stefanitsr válasza Zotya984 (#18083) üzenetére


stefanitsr
senior tag

031.

Az mp001 de főleg a swiss arms féle vacak felejtős...

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18085) sptkyle válasza Zotya984 (#18083) üzenetére


sptkyle
senior tag

'Forgó-tolózáras' replikából csak TM VSR-10, vagy JG BAR-10. Mással ne foglalkozz, bármilyen olcsó is.

fene.. megelőztek

Hát 031 esélyes, hogy újonnan megvan 30k-ból.
028 biztosan megvan kicsit 30k alatt.

Ezek fényében az a használt ajánlat (bár árat nem írtál) nem hangzik olyannak, mint ami megérné...

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#18086) stefanitsr válasza Zotya984 (#18083) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Oszd meg az árat és megmondjuk mennyiért megy házhoz az új. :) Kellene nekem is taiwangunról pár xarság... :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18087) Zotya984 válasza stefanitsr (#18086) üzenetére


Zotya984
senior tag

23e nem titok.

sptkyle: hol találsz 031et 30e alatt?

[ Szerkesztve ]

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#18088) sptkyle válasza Zotya984 (#18087) üzenetére


sptkyle
senior tag

Annyiért sztem nem.

028-as TG-ről házhoz megy 28-29k -ért.

031-es shippinggel a WGC-ről 30k. (nyilván ha beesik vámra, akkor kicsit több)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#18089) Zotya984 válasza sptkyle (#18088) üzenetére


Zotya984
senior tag

WGC megvan. TG-ről tolnál linket?

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#18090) sptkyle válasza Zotya984 (#18089) üzenetére


sptkyle
senior tag

[link]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#18091) Zotya984 válasza sptkyle (#18090) üzenetére


Zotya984
senior tag

taiwangun árára nem megy vám.
Jól tudom? (vételár + posta = have fun)

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#18092) stefanitsr válasza Zotya984 (#18091) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Úgyvan.

Válaszd a 28a-t.

Esetleg ha a közelben vagy rendelék én is pár dolgot és osztozunk a postán. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18093) Zotya984 válasza stefanitsr (#18092) üzenetére


Zotya984
senior tag

wgcshop meg ingyenes a szálítás? (cirka 200km a köztünk lévő táv)
"Shipping fee is excluded." viszont vám :(

[ Szerkesztve ]

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#18094) sptkyle válasza Zotya984 (#18093) üzenetére


sptkyle
senior tag

Nem ingyenes.. az excluded pont ezt mondja.
14dollár a legolcsóbb postázási mód. És pár hét, mire megjön. Kis szerencsével nem megy be vámra.

TG-ről nincs járulékos költség, csak a shipping. Sokan szoktak innen rendelni, így érdemes lehet többen összeállni. (bár az utóbbi időben csökkent náluk a shipping azt néztem)
3-5 munkanap alatt csönget a cuccal nálad a futár.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#18095) Zotya984 válasza sptkyle (#18094) üzenetére


Zotya984
senior tag

TG jó oldal. Találtam érdekességeket.
Van még unión belüli vagy unió közeli oldal ahonnan megéri rendelni.???

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#18096) sptkyle válasza Zotya984 (#18095) üzenetére


sptkyle
senior tag

Hát én elég keveset találtam. 1-2 másik lengyel shoppot, de nem dolgoznak olyan jo árakkal mint a TG. Meg rémlik valami osztrák shop is, de ott inkább felsökategóriás fegyverek voltak.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#18097) zalman90


zalman90
őstag

mod by HITMAN

(igen őaz)

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#18098) feka007


feka007
nagyúr

Új airsoftom

Szvsz nagyon megérte 41-ért, full acél-fa, gyönyörű szép állapotú, épp csak az autentikus koptatás látszik. Járt hozzá 2600-as 7.4V LiPo, teljesen jól megpörgeti, úgyhogy el is adom a 11-es Firefoxot. Csak egy normális fém tárat kell venni a műanyag helyett

zalman90: Pff.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18099) csoola válasza stefanitsr (#18092) üzenetére


csoola
tag

EU-s tagállamokból nincs vám, nem?

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#18100) feka007 válasza csoola (#18099) üzenetére


feka007
nagyúr

Nincs, mivel EU vámuniót képez..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.