Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14551) Ace owner


Ace owner
addikt

Szétszedtem az 1800forintos kínai műanyag csodámat és érdekes dolgot találtam. A markolatban, a tár mögött 2db rozsdás tömör vasdarab van össze celluxozva. Ez csak a realitás kedvéért nehezéknek van ott vagy valami más célt szolgál? Amúgy lehet hogy úgy szétszedtem többet nem rakom össze :DDD

Galaxy Fold 4

(#14552) Hurkaleves válasza Ace owner (#14551) üzenetére


Hurkaleves
őstag

nagyobbat lehet vele ütni! ;)

(#14553) sptkyle válasza Ace owner (#14551) üzenetére


sptkyle
senior tag

Nehezék, hogy ne legyen annyira gagyi fogásra/érzetre, mint amennyire az. :D
Well P90-ben is van 2 db henger alakú tömb.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#14554) ClayMore válasza sptkyle (#14553) üzenetére


ClayMore
aktív tag

akkor már értem miért van egy két logitech, rocat egérhez súly!
troll off.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14555) Ace owner válasza sptkyle (#14553) üzenetére


Ace owner
addikt

Találtam még benne kartondarabot is.. :))
Összeraktam és a tár kiesik xD De én már szét nem szedem újra..

Galaxy Fold 4

(#14556) sss


sss
senior tag

Nézegettem midcap tárakat pár boltban, mondjuk sokkal okosabb nem lettem. De valószínűleg nem fogok ilyesmi egyedül rendelni, mert sehogy sem jönnék ki belőle túl jól, sok a pk.

(#14557) szbalogh válasza Ace owner (#14555) üzenetére


szbalogh
őstag

A Desertet mókolgatod?

Nick: HE_Storm

(#14558) sptkyle válasza sss (#14556) üzenetére


sptkyle
senior tag

Itt (Direct airsoft [link] ) sincs elvileg külön shipping, és vannak szerintem jo árú termékeik. Viszont most valami lett az oldalukkal, mert a listás megjelenítésnél nem látszik (nálam), hogy épp mi out of stock, csak akkor, ha beteszed a kosárba. :(

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#14559) stefanitsr válasza sptkyle (#14553) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Interpol szerint a marui "desszert" warrior két markolatpaneljében is van 2 db fém tömb, ellensúlyozandó a múanyag építést... Én a magamét még nem szedtem széjjel, nem láttam szükségét, skirmish pisztolynak vásároltam, nem project alapnak. A hopupján még valószínűleg kell reszelnem mert a nehezebb bb-ken nem tud eleget emelni.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#14560) Ace owner válasza szbalogh (#14557) üzenetére


Ace owner
addikt

Igen. Ez pontosabban.

Galaxy Fold 4

(#14561) BemAnyó


BemAnyó
senior tag

hali !

Pici segítség kéne, tegnap nekiálltam hézagolgatni a gearboxot, és valami elmászhattott amit nem veszek észre, ha összerakom rugó meg dugattyú nélkül akkor gyönyörűen pörögnek a kerekek (visszapörgés gátló is bent van), de ha berakom a rugót, a dugattyút, (sector gear bütyke a tapetplate akasztója elé beforgatva) akkor egy (mindegy hogy semi vagy autó) "lövés" után a dugyattyú hátul meg akad és nem csap előre, a motor menne de valami miat az egész megszorul :W .

Valamit nem veszek észre, tegnap ha 5x nem szedtem szét emiatt akkor egyszerese :( .

PLZ help

(#14562) Thome válasza BemAnyó (#14561) üzenetére


Thome
addikt

Csapágyazott a rugóvezetőd? Ha igen, akkor valószínűleg a dugattyúval lesz a gond hogy felakad.

Vágj le szépen óvatosan 45 fokban kb 0,5mm-ert a dugattyú belső peremén egy élek késsel vagy egy szikével: KÉP1, KÉP2

[ Szerkesztve ]

(#14563) BemAnyó válasza Thome (#14562) üzenetére


BemAnyó
senior tag

nem nem csapágyazott, gyári CA, és egy 110 es rugesz van csak benne, szétszedés előtt ilyet nem produkált. Inkább olyan mintha a sector nem pörögne végig vlmi miatt és nem engedné el a dugeszt,

[ Szerkesztve ]

(#14564) Thome válasza BemAnyó (#14563) üzenetére


Thome
addikt

Na ilyennel még nem találkoztam, szóval várd meg, hátha Stefanitsr-ék tudnak valamit rá mondani! :(

-----------------------------------

Egyébként: Szeretne valaki külföldről (Taiwangun/RSOV/Ebairsoft) rendelni valamit?

[ Szerkesztve ]

(#14565) Thome


Thome
addikt

Kérdés:

Műanyag M4 testbe belelehet mókolni egy fém egyrészes hopup kamrát? Valamit olvastam, hogy ha a test elejét kivágjuk, akkor ezzel is meglehet oldani.

(#14566) BemAnyó válasza Thome (#14564) üzenetére


BemAnyó
senior tag

okaj ;) , közben csináltam egy két fotót róla :

[ Szerkesztve ]

(#14567) ClayMore válasza Thome (#14564) üzenetére


ClayMore
aktív tag

esetleg.
mikor rendelnél?

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14568) Thome válasza ClayMore (#14567) üzenetére


Thome
addikt

Amikor a többség szeretné, nem kapkodom el igazából.
Fém testet akarok ehhez a szaroshoz, csak nem tudom, hogy megérne-e 11 ezret nekem az a VLTOR test (vagy 15-öt GB-vel + motorral + markolattal együtt egy AABB test). Ez az ebairsofton van, mert a twgunon horror ára van a testnek (igaz alumínium, de nekem akkor sem ér annyit).

Meg még 1-2 apróságot, egyáltalán azt sem tudom, hogy rendeljek, csak igényfelmérés, mert ha van rá elég ember, akkor rendelek nektek is, tán még én is beleszállok akkor, ezen nem múlik! :K

(#14569) stefanitsr válasza BemAnyó (#14566) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Levegős részt emeld ki, rugóval rugóvezetővel, visszaforgásgátlót is.

Csavard össze a két box felet, ellenőrizd, hogy jól hézagoltál-e, a kerekeknek szabadon kell futnia összecsavarozott box felekkel is.

Ha nem megy mehetünk tovább.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#14570) BemAnyó válasza stefanitsr (#14569) üzenetére


BemAnyó
senior tag

köce ;)

szabadon futnak, kb 3x körbe pörög a sector egy perdítésre, csapágyak nem lötyögnek, :U

(#14571) sss válasza sptkyle (#14558) üzenetére


sss
senior tag

Köszi, ez egész jónak néz ki. :R Este kicsit alaposabban is átnézem.

(#14572) zalman90 válasza Thome (#14564) üzenetére


zalman90
őstag

én terveztem hogy rendelek taiwangunrol , de péz is kell hozá , de ismerősöm akar fegyvert álland azzal nyaggat , ő tuti rendelne onnan

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#14573) BemAnyó válasza BemAnyó (#14570) üzenetére


BemAnyó
senior tag

vlmi 5let esetleg ? :U

:R

(#14574) szbalogh válasza BemAnyó (#14573) üzenetére


szbalogh
őstag

Játszd végig a ciklust rugó nélkül csak úgy, hogy nincsen rajta a box jobb fele. Ha a dugó első fogába kap a sector akkor oké. Ha nem akkor alapállapotban valamiért hátrébb került a dugattyú. Akkor a hengerfejet és a dugattyúfejet ellenőrizd le.
Új rugót és/vagy rugóvezetőt tettél bele? Ha igen akkor lehet az is amit említettek, hogy a rugó teljesen összenyomott állapotában nem ér teljesen hátra a dugattyú, vagy a rugó szorul a rugóvezetőben.
Vagy csak az akksid olyan gyenge...

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#14575) ClayMore


ClayMore
aktív tag

softairen van bar 10 G-spec, távcsővel majdnem alap állapotban 30k ért. ennyiért megéri nem?

gondoltam megveszem kipróbálom pár hónapig és ha nem tetszik akkor még mindig el tudom adni ennyiért vagy majdnem ennyiért.
elég jók a tesztek róla.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14576) Thome válasza ClayMore (#14575) üzenetére


Thome
addikt

Szvsz csak akkor vedd meg, a mesterlövész akarsz lenni, de ha nem, és csak kipróbálni, akkor ne vedd meg, mert ilyet 3 féle játékos vesz, akiből 2 árulni fogja:
- Újonc
- "Aki csak kirpóbálná"
- "Akinek mesterlövész, és átépíti"

Ilyen fegyvert többnyire átépítésre vesznek, egy alapnak.

--------------------------------------

Valakinek közületek nincs esetleg egy Fém M4-es teste eladó, vertikális markolata, M4 midcap tára, Crane stockja (M4 CQB / HK416 stílusú)?

(#14577) ClayMore válasza Thome (#14576) üzenetére


ClayMore
aktív tag

szval nehéz eladni mert túlkínálat van?

30k ért távcsővel jó árban van amúgy? mi számít jó árnak ezeknél a g-speceknél?

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14578) Thome válasza ClayMore (#14577) üzenetére


Thome
addikt

Nem is az hogy túlkínálat van belőle, hanem hogy nem nagy réteg keresi ezeket a fegyveralapokat (mert ezek igazából annak számítanak egy "mesterlövész" szemében), ezért nem veszik.

Egyébként jó árban van ez a G-Spec (ez is számít jó árnak, tán még egy kicsit alkudhatsz is belőle), én egy használt, nem lövő AGM-et adtam el valami 15-20 környékén, távcső nélkül.

(#14579) ClayMore válasza Thome (#14578) üzenetére


ClayMore
aktív tag

erre még akkor alszok egyet.
vágom h ezekre még sokat rá lehet költeni. komoly pénzeket.

a jó múltkor a lopakodósdit és csak pár lövés/játék dolgot már kipróbáltam.

köszi!

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14580) Thome válasza ClayMore (#14579) üzenetére


Thome
addikt

Próbáld meg játékon ezt a stílust, egyeslövésre kapcsolsz, sunnyogsz, s csak akkor lősz, mikor tényleg olyan helyzetben vagy, s próbálj meg minél jobban észrevétlen maradni. Ha ez megy és élvezed, akkor bepróbálhatod, de én akkor is maradnék az aegnél, mondjuk egy M14 erre tökéletes, pontos, jól tuningolható, olcsó (Cyma Cm.032), baromi jó DMR fegyver építhető belőle, 10-15 ezer forint ráfordításával.

(#14581) Thome


Thome
addikt

Megrövidítettem a mai nap az M4-est, rohadtul masszív kis jószág lett, hogy újrameneteztem, s beletettem nagyobb csavarokat. LINK

-----------------------------------------

S lenne egy kérdésem, ha rendelnék Ebairsoftról (vagy valamelyik kínai oldalról) max 50-60 dollárért pisztolyt, az átcsúszna a vámon szerintetek? Valami olyasmit olastam hogy csak találomra szednek ki a csomagokból néhányat, hogy meglegyen a kötelező számú levámolt csomag, mert 10-11 ezer forintért nekem bőven megérné egy Bell EG723-as pisztoly, vagy valami másmilyen.

Ha egyszer sem biztos hogy átcsúszik, akkor már látok esélyt arra is, hogy taiwangunról rendelek többedmagammal majd, mert akkor kb ugyanannyiban lenne meg a pisztoly ha közösen rendelünk, mintha megvámolnák, s másnak is megéri így a dolog! :K

[ Szerkesztve ]

(#14582) ClayMore válasza Thome (#14581) üzenetére


ClayMore
aktív tag

nekem egy 30k értékü csomag 2 éve simán átjött vám nélkül ebairsoftról. volt benne grip, tokfedél, meg rises előagy stb. térfogatra bőven nagyobb volt a doboz mint egy pisztoly.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14583) Thome válasza ClayMore (#14582) üzenetére


Thome
addikt

Csak a pisztoly az pisztolynak néz ki, az alkatrész meg látszik, hogy nem lőfegyver. ;)

(#14584) ClayMore válasza Thome (#14583) üzenetére


ClayMore
aktív tag

ki se bontották a csomagomat. abba a barna paparba csomagolták be a dobozt ebairsoftosok

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14585) sptkyle válasza Thome (#14583) üzenetére


sptkyle
senior tag

De a pisztolyon se látszik, hogy pisztoly, csak ha kibontják. Ha meg már bontják a dobozt, akkor meg ugyis megy rá a vámáfa. Vagy rosszul gondolom? Szerintem esélyes lehet, hogy átcsusszan.

Ősszel lesznek ilyen felesleges cuccaim. (Crane, grip, hátsó irányzék is, de azt már eligértem ) Sürgős?

Egy buta kérdés, mert ez nem világos nekem. G27-es markolatra ([link]) a gyári markolatfenék ([link]) esélyes hogy rámegy? Magyarán ezek standard dolgok, vagy egyedi minden pisztolymarkolatnál?

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#14586) Thome válasza sptkyle (#14585) üzenetére


Thome
addikt

(#14584) ClayMore: Hmm, úgy érdekes a dolog, 11-12 ezer forint nem pénz azért a pisztolyért

(#14585) sptkyle: Hát, itt áll szegénykém félholtan, szóval minél előbb jó lenne hadra fogni, ezért is akarok rendelni, boltban biztosan van ilyen cucc. Na meg az sem mindegy, hogy milyen árat gondolsz érte! :K

(#14587) sptkyle válasza Thome (#14586) üzenetére


sptkyle
senior tag

Hát akkor mindegy. Októberben cserélgetek le pár cuccot a saját vasamon, akkor lesznek ezek legkorábban feleslegesek... Szóval akkor mindegy.
(nem szándékozok ezen nyerészkedni majd.. ráadásul itt a PH AS fórumán belüli kis társaságnak mindent olcsóbban ;) )

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#14588) Thome válasza sptkyle (#14587) üzenetére


Thome
addikt

Lehet hogy megvárom egyelőre úgy néz ki, RSOV-ról ejtek meg egy rendelést, amibe belő alkatrészeket hajítok bele. :K

(#14589) 3RROR válasza Thome (#14586) üzenetére


3RROR
aktív tag

az a pisztoly rohadt jó!nekem volt EG723 és nagyon meg voltam vele elégedve!Ajánlom mindenkinek.

(#14590) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Nekem most jött meg az STTi MK23, nagyon tetszik, gyárilag is kiemelkedően pontos.

(#14591) Thome válasza 3RROR (#14589) üzenetére


Thome
addikt

Köszi, elgondolkozom akkor a vételén! :K

Valaki szeretne az RSOV-ról rendelni? Onnét fogok mindenbizonnyal, taiwangunon a belső alkatrészek valami elképesztően horror áron mennek.

(#14592) sss válasza BaKeSZ87 (#14590) üzenetére


sss
senior tag

A hangtompítótól halkabb is lesz, vagy csak design elem?

(#14593) Thome


Thome
addikt

Találtam egy baromi olcsó oldalt, innét fogok rendelni az fix: Combatgearing.com

(#14594) zalman90 válasza sss (#14592) üzenetére


zalman90
őstag

én vettem rá hang tompítót , olyasmi lett a hangja mintha párna alól lőnél

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#14595) stefanitsr válasza sss (#14592) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Az stti esetében a "hangtompító" valójában csövet hosszabbít.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#14596) BaKeSZ87 válasza sss (#14592) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Ahogy stefanitsr írta, cső van benne elejétől végéig. Amúgy úgy vettem észre, hogy nehezebb bb-vel, pl. 0.28-assal nagyon halk, 0.20-assal elég hangos, 0.25-ös bb-imet valahova elkavartam, majd azzal is kipróbálom.

(#14597) zalman90


zalman90
őstag

ujabb fagpul 140.000 ért :D

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#14598) szbalogh válasza BaKeSZ87 (#14596) üzenetére


szbalogh
őstag

Ezt én is tapasztaltam AEG-nél :B

Nick: HE_Storm

(#14599) ClayMore válasza zalman90 (#14597) üzenetére


ClayMore
aktív tag

A fegyver alig volt hajtva (3 játék)
:(

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14600) KraRe


KraRe
aktív tag

Sziasztok!
Szeretnék venni egy airsoft fegyvert, de mivel kezdő vagyok nem tudom, hogy mit vagyek :N
Igazából egy Desert Eagle-t néztem ki, de ha tudtok jobb fegyvert/pisztolyt jöhet! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.