Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14801) zalman90 válasza szbalogh (#14799) üzenetére


zalman90
őstag

biztos hogy jó cucc :) de ha már én töltőr adok ki akkor valami digi kijelzős okos töltőt vennék

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#14802) 3RROR válasza szbalogh (#14799) üzenetére


3RROR
aktív tag

Jah valami ilyesmi volt az a 2 töltő is...el is szarta az akkut...

(#14803) szbalogh válasza zalman90 (#14801) üzenetére


szbalogh
őstag

Hát az tényleg kell

Nick: HE_Storm

(#14804) ClayMore válasza zalman90 (#14801) üzenetére


ClayMore
aktív tag

lásd 14800-as hsz. alant

és az én hozzá nem értő teszetoszaságom miatt már párszor rövidre toltam a cumót és nem lett baja. egész pontosan 3 szor. :B

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14805) sptkyle válasza 3RROR (#14802) üzenetére


sptkyle
senior tag

Én is asszem több mint 1 éve használok LiPo akksikat minden gond nélkül. Kicsit drágább hozzá a töltö, de csak 1x veszed meg, aztán azzal nincs gond. Hideget jol birják, de egyébként is sokkal egyenletesebb teljesítményt adnak. Nincs memóriaeffektusuk, így nem lesz fél év alatt a 2000mAh-bol 1300. Ja,hogy Liponál azt veszik meg mindig ami a legolcsobb,és használnak 10-12C-s akksikat nagynyomatéku motorhoz azzal a felkiáltással,hogy 3000mAh-ás, bírnia kell....(személyesen találkoztam ilyennel) Csodálkozott ö is,miért puposodik, meg forrosodik az akksija. És ráadásul egy 150ft-os LiPo ört is kisajnált a setupbol? Hát ez nem a technologia hibája.....
:)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#14806) szbalogh


szbalogh
őstag

Azért az elég gáz, hogy 110-ért hirdeti közben a másik topicban kérdezi, hogy mi a baja
lol

Nick: HE_Storm

(#14807) zalman90 válasza szbalogh (#14806) üzenetére


zalman90
őstag

te is hallottad a videoban h. valami nem stimmel a hangjával a fegyvernek?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#14808) 3RROR válasza zalman90 (#14807) üzenetére


3RROR
aktív tag

Most komolyan egy videó hangjáról megállapítjátok hogy baja van a fegyvernek...?

(#14809) zalman90 válasza 3RROR (#14808) üzenetére


zalman90
őstag

olvasd el a felettem lévő hozzászólást

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#14810) 3RROR válasza zalman90 (#14809) üzenetére


3RROR
aktív tag

Akkor én vagyok botfülű mert semmit se hallok...Esetleg a pittyegés?

(#14811) BaKeSZ87 válasza 3RROR (#14810) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Húzza az elsütőbillentyűt és nem lő a fegyver.

(#14812) 3RROR válasza BaKeSZ87 (#14811) üzenetére


3RROR
aktív tag

És az a pittyegés mi lenne?tipp valaki?

(#14813) BaKeSZ87 válasza 3RROR (#14812) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Vagy az elektronikának a hangja, vagy az elsütőbillentyű rugójáé.

(#14814) sowi válasza 3RROR (#14812) üzenetére


sowi
őstag

van benne valami trigger control cucc, amivel allithato a 3roundburst meg a tobbi szar, gondolom az pittyeg vagy a hdpro kamera

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#14815) mykos válasza 3RROR (#14812) üzenetére


mykos
aktív tag

Lövések után tisztán hallatszik az ActiveBreak, meg, hogy vagy szar a vezérlő, vagy nem tanulta meg a fegyvert használat előtt rendesen (első pár lövésnél kalibrál, de minden akkuhoz újra kell tanulnia).
A pittyegést az elektronika adja ki, mert túlhevült, túláramot érez, vagy simán lemerült az akku, és akkor se enged lőni. Az enyém is ilyen, de az nem pittyeg, hanem ugye rezegteti a motort.

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#14816) Pety97


Pety97
csendes tag

http://www.expressz.hu/sport/air-soft/fegyver/hirdetes-27830761/

Szerintetek ez a fegyver jó? Ja,és vki nem tudja hol tudnék hozzá tárat venii olcsón pesten?? pl.: airsoftdepo..

(#14817) 3RROR válasza Pety97 (#14816) üzenetére


3RROR
aktív tag

Kívül belül műanyag.Ha csak otthon akarsz vele lövöldözni akkor arra jó...

(#14818) Pety97 válasza 3RROR (#14817) üzenetére


Pety97
csendes tag

Köszi a gyors választ!

(#14819) Pety97


Pety97
csendes tag

Valaki nem ad el véletlenül 0,20-as sorjamentes BB-t olcsón? Ha van vki akkor dobjon egy PM-et!

(#14820) Hurkaleves válasza 3RROR (#14790) üzenetére


Hurkaleves
őstag

te nagyon el vagy tévedve koma! a lipo minden féle szempontból jobb!
az hogy nálad púposodott, meg vagy kifogtál valami szart vagy USER 3RROR! ;)
a télről meg ne is beszéljünk mert a lipo hidegben még jobban dolgozik ellentétben a nimh/nicd-kel ahol egy fullra feltöltött aksi a meccs elején nem volt hajlandó felhúzni a rugót!

(#14821) 3RROR válasza Hurkaleves (#14820) üzenetére


3RROR
aktív tag

Hol mondtam az hogy nem jobb?Tudom hogy jobb DE nekem már nem kell.És le is írtam mért.ennyi.

(#14822) Hurkaleves válasza 3RROR (#14821) üzenetére


Hurkaleves
őstag

olvastam persze! de ha jobb akkor miért kellett visszaváltani? jobbról nem szokott az ember szarabbra váltani.... csak ez nem áll össze.. hameg valami nem műxik akkor utána kell járni, hogy mi a bibi, esetleg más cuccokkal próbálkozni nem pedig downgrade-elni. főleg úgy nem hogy a downgrade-es verzió kétszer annyiba kerül!!! :(

(#14823) 3RROR válasza Hurkaleves (#14822) üzenetére


3RROR
aktív tag

Vettem 4e-ért egy 1100-ast és egy 1600-as NiMh-t alig használtak.2-3 voltak töltve.egy felpúposodott 2100-as egy 1500-as nagycellásra + okos töltőre.így megvagyok 4e-ből mert azt a szar akkut már eladni se tudtam volna...sebaj.Csak kidobtam nem tudom már hány ezer forintot lipo töltőkre és akkukra amik szétmentek mert annyira igényesek...(ez az érték 10-20e ft között van)

(#14824) zalman90 válasza 3RROR (#14823) üzenetére


zalman90
őstag

nem kellet volna kidobni , biztonságos körülmények között össze érinted a kábeleit és olyan szépet robban :DDD

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#14825) 3RROR válasza zalman90 (#14824) üzenetére


3RROR
aktív tag

Van 2 1300-asom ami már nagyon fel van púposodva.amilyen piromániás vagyok lehet meglesz :DDD

(#14826) zalman90 válasza 3RROR (#14825) üzenetére


zalman90
őstag

csak állj tőle biztos távolságban , és a szemed sem árt védeni valami munkavédelmi szemüveg félével mert ez körténik : link

vagy össze érinted a kábelét , vagy tul töltöd , vagy kiszúrod valamivel , a hatás ugyan az

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#14827) dFactor


dFactor
tag

Üdv népek!

Az érdekelne engem, hogy mitől megy tönkre egy FET? Már a második megy szét a TM M14-emben. Ez utóbbi kb 1000 lövést bírt. Mielőtt tönkrement és folyamatos sorozatlövést produkált, mint tünetet, kb másfél midcapet lőttünk ki vele kb 5-10 perc alatt. Mi lehet a gond? Van olyan FET ami jobb minőségű, strapabíróbb, mint amit a puska legutóbb kapott vajon? Segítsetek, már agylobot kapok!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#14828) ClayMore válasza dFactor (#14827) üzenetére


ClayMore
aktív tag

pl.: melegedés, nem véletlen h van aki hűtőbordát rak a fet fém talpára. azt nem szabad elfelejteni h így a borda is vezet!
[link]

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14829) dFactor válasza ClayMore (#14828) üzenetére


dFactor
tag

Van rajta borda is, szigetelve zsugorfóliával, mégis melege lett :) . Milyen típusút ajánlanál leginkább amúgy?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#14830) szbalogh válasza 3RROR (#14823) üzenetére


szbalogh
őstag

Én ma vettem 2200-as 2 cellás lipot és egy lentebb linkelt lipo töltőt 3600-ért postával a világ másik feléről..... lol

dFactor: semennyire se melegedhet. IRF 1404 vagy IRF 1405 fet kell Neked.
Ha meg folyamatosan lő akkor nem maga a fet ment tönkre hanem leolvadt vagy elszakadt az egyik forrasztás. Most fejből nem tudom melyik de asszem az amelyik a két szélső lábat köti össze a 30k ellenállással.
Ja és ezt is olcsóbb Kínából rendelni, mint lemenni a helyi boltba megvenni. 5x annyit kapsz ugyanazért a pénzért :Y

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#14831) Pety97


Pety97
csendes tag

Tudnátok egy linket adni vmi jó motorról,ami jó a Wellfire R8-ba?? Eddigi cuccok: 3000mAh Ni-Mh akksi, Guarder 140-es rugó,red-dot..

(#14832) dFactor válasza szbalogh (#14830) üzenetére


dFactor
tag

Hú, köszi. Ez sok mindent megmagyaráz!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#14833) BaKeSZ87 válasza Pety97 (#14831) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Gratulálok. :R :W

(#14834) stefanitsr válasza Pety97 (#14831) üzenetére


stefanitsr
senior tag

well v2-k orrát simán lerúgja a gyári 90-100 körüli rugó is, szóval sp140 rulz... :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#14835) 3RROR válasza BaKeSZ87 (#14833) üzenetére


3RROR
aktív tag

Nyugi.Az ilyenekből élünk meg mi: :DDD

(#14836) Kornel213 válasza Pety97 (#14831) üzenetére


Kornel213
tag

:DDD

Először szerintem olvasgass utána a dolgoknak: [link]

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#14837) zalman90 válasza Pety97 (#14831) üzenetére


zalman90
őstag

97 ben születtél?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#14838) Thome válasza stefanitsr (#14834) üzenetére


Thome
addikt

Sp140-et kezdjük ott, hogy csak nagyon tápos, orrát megtámasztott v2-be tenném csak bele, nemhogy egy ilyen gb-be.. Most is egy M90-es rugó hasít a fegyverben. Időközben ideértek a KA alkatrészek, holnap asszem belecsócsálom a gb-be.

Más:
Autósboltban kapható lítiumos kenőzsír megfelel a gb kenésére?

[ Szerkesztve ]

(#14839) mykos válasza dFactor (#14827) üzenetére


mykos
aktív tag

Bár sokan vagyunk itt akik hivatalból villamosokat mérnek..de szerintem a helyzet a következő:

A FET egy olyan állat amelyet a térerő vezérel és elég gyorsan létrejön a zárt állapotból a vezető állapotba történő átmenet. A FET, szokták mondani csak a két állapot között melegszik mert ugye akkor van értelmezhető ellenállása. Ha a méretezést, munkapont beállítást el....ják akkor bizony a FET nem nyit ki teljesen és az így, a motor ellenállásával összemérhető érték átmeneti ellenállása ami (Stacionárius rendszerről lévén szó P=U*I) hőteljesítményt produkál.
A rendszer jól be van zárva...van némi hőkapacitása, így egy ideig húzza szegény, aztán beadja a jóéjszakát.
Aki azt mondja a jó FET nem melegszik annak is igaza van, de ez nem csak a FETen múlik.
Legfőképp, a most használt PowerFETek nyitófeszültsége a ludas, mert 10V körül nyitnak ki teljesen...ebből fakadóan a 7,4-es Lixx akksiknál jóval több a probléma, mint a 11,1-nél.
Művészetileg szerintem valami ilyesmi lehet :U

Thome: Igen, a fogaskerekekhez jó, ha nincsen semmilyen teflonos cucc a rendszerben.

[ Szerkesztve ]

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#14840) 3RROR válasza Thome (#14838) üzenetére


3RROR
aktív tag

Igen megfelel.

(#14841) Thome


Thome
addikt

Köszönöm!

Semmi teflonos cucc nincs benne, nem is nagyon lesz, erre a fegyverre már többet nem nagyon költök szerintem. Na jó, ezt azért már nem hiszem el magamnak... :D

(#14842) sptkyle válasza dFactor (#14829) üzenetére


sptkyle
senior tag

Bár nem értek hozzá, viszonylag sokat olvasgattam már FETekről, és olybá tűnik, hogy az általános FET konstrukciók nem minden fegyverben müködnek tökéletesen. Van olyan szerelő pl aki setup-onként kicsit más felépítésű (más alkatrészekből összerakott) elektronikát épít be... olyat, ami abban az adott konstrukcióban a legjobban fog működni. (bár ha jol értem a szakzsargont, mykos kolega is erre célzott)
De lehet csak olyan helyről vásároltál, ahol egy rossz leírás alapján, vagy nem megfelelő tudásháttérrel állítják össze a cuccot.

Thome: Megerősítem. Volt csapattársam is ezt használ kenéshez, és az elmúlt 1 évben nem volt még ez miatt problémája a fegyverrel.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#14843) dFactor válasza mykos (#14839) üzenetére


dFactor
tag

Én nem igazán konyítok az áramhoz, ezért aztán már jól össze vagyok zavarodva fetileg. Amit írtál a 7.4es meg a 11.1es akksikól, az én tapasztalatom, pont az ellenkezője :D
A G36omban az előbbi akksi van, és az ABFET egy éve hibátlanul teszi a dolgát. AZ M14ben 11.1es akksi van, mégis tegnap a szerelő srác ölében égett el a vadiúj fet néhány lövés után. Szóval nem tudom már, mit gondoljak. Tudsz konkrét fetet ajánlani, amit már láttál tartósan működni 11.1es akksival?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#14844) stefanitsr válasza dFactor (#14843) üzenetére


stefanitsr
senior tag

IRL 3803-asokat használok, cyma m14-ben 140-es systema rugó + alap cyma motor mellett 11,1v 2200 mAh akkuval 1000+ lövést használtam. A puska csak egyes lövést tudott. Később kapott egy nagy nyomatékú motort, de az elvileg ugye csökkentett az áram felvételen.

Előtte gyári 100-as rugó, később sp110 erejű rugóval sokezer lövés ment el vele a legkülönfélébb körülmények között, aztán beleugrott a 140-es rugó és ment tovább szépen.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#14845) dFactor válasza stefanitsr (#14844) üzenetére


dFactor
tag

Pont valami ilyesmi választ vártam! Ezer köszönet. Most szimpla fet van benne, de ha ez is fekszik, akkor tuti ezt fogom beszerezni, amit ajánlottál!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#14846) dFactor válasza stefanitsr (#14844) üzenetére


dFactor
tag

Még annyit árulj már el legyél szíves, hogy szimpla v duplafetes megoldást használsz?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#14847) szbalogh


szbalogh
őstag

Amúgy meg minek a fet? :U

Nick: HE_Storm

(#14848) stefanitsr válasza dFactor (#14846) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Aktív fékessel nem szoktam játszani, nem az én világom, rendszerint többen szopnak vele mint akinek bevált. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#14849) 3RROR válasza szbalogh (#14847) üzenetére


3RROR
aktív tag

Azért hogy még egy valamivel több cucc legyen a fegyverben...amióta megjelent azóta mindenki megőrült tőle.A FET előtt is mentek az AEG-ek...

(#14850) Hurkaleves válasza 3RROR (#14849) üzenetére


Hurkaleves
őstag

ez igaz de. a kapcsolóm azóta makulátlan. ellentétben az ezelőtti ellégett...
úgy érzem a reakció idő is javult egy lehelletnyit..
én home made fet-tel tolom eddig hibátlanul 7.4-es lipo-val

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.