Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6371) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Újabb problémám adódott. Notebookomban lévő vinyóról kellene pár adat. Pár napja áramkimaradás után (sokszor aksi nélkül használom) nem bootolt be a gép. Következő induláskor a hibakereső is elindult, de nem nem talált hibát. Rendszer visszaállításom csak régi van, ezért nem is szórakoztam vele. Beletettem az asztali gépembe, ott látta a rajta lévő 2 partíciót a fájlokkal, de nem volt időm mentegetni, ki is szedtem. Aztán a laptop szétszedésre került, több baját is megcsináltam a napokban, de a vinyó visszarakásakor már nem indul el róla a rendszer sem, azt írja tegyek be bootolható eszközt. A BIOS látja (WD7500BPVT), de ennyi. Belettem ismét a gépembe, ott is látja a BIOS, de rohadt lassan indul a Win7 miatta (SDD-ről), 3-4 perc, aztán belépés után nem szerepelnek ott a meghajtók, csak az SSD mint C:/ . Eszközkezelőben látszik, felkiáltójel sincs mellette. Próbáltam más satába dugni a lapon, de az eredmény ugyanaz. Most megpróbálom, hogy a Win7 telepítő látja e.
Mi történhetett a vinyóval?

szerk:
Közben ráengedtem a GDB-t, úgy néz ki tele van rossz szektorral jelenleg itt tart, és folyamatosan számol:

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.