Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5301) liksoft válasza hardtechno92 (#5299) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Akkor nem csak törölted, hanem létre is hoztál egy másikat, ami nem azonos helyen van mint a régi volt.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5302) liksoft válasza SARK (#5300) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Nincs más lehetőség, és ez is bizonytalan. A mai drive-ok légpárnája olyan kicsi, hogy egy mm-be 60-80 ezer is elfér.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5303) SARK válasza liksoft (#5302) üzenetére


SARK
csendes tag

Hát, ez nem hangzik jó... de köszönöm. Kérdésem az, hogy Budapesten vagy környékén hol lehet a legolcsóbban megoldani az adatok leszedését, és vajon az mennyibe kerül?

köszönöm

(#5304) liksoft válasza SARK (#5303) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Pottyant drive esetén nettó 100 ezres költség alatt nem is érdemes gondolkodni. Ez a "belépő", így célszerű végiggondolni hogyan tovább.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5305) hardtechno92 válasza liksoft (#5301) üzenetére


hardtechno92
tag

Tehát az adataimnak annyi ?

Meghirdetett termékeim más oldalakon is meg lehetnek hirdetve !!

(#5306) liksoft válasza hardtechno92 (#5305) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Nem, csak ahogy csináltad, nem megy. A drive-ról fizikai másolat kell, preparálni kézzel (számológép segítségével), és ha manuálisan vissza lett állítva, akkor van esély a mentésre.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5307) hardtechno92 válasza liksoft (#5306) üzenetére


hardtechno92
tag

Gondolom azt én itthon egymagam nem tudom megcsinálni ugye ?

Meghirdetett termékeim más oldalakon is meg lehetnek hirdetve !!

(#5308) liksoft válasza hardtechno92 (#5307) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Ha adatmentéssel nem foglalkoztál, vagy nem vagy benne a tárolási rendszerbe, ritkábban.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5309) hardtechno92 válasza liksoft (#5308) üzenetére


hardtechno92
tag

Értem, köszönöm a választ, lehet felkeresek valakit aki foglalkozik ilyesmivel, ha nem horribilis összegről lenne szó :R

Meghirdetett termékeim más oldalakon is meg lehetnek hirdetve !!

(#5310) Stoner


Stoner
csendes tag

Helló!

Némi iránymutatásra lenne szükségem mire számíthatok. Adott egy külső 3,5-es 750Gb-os Lacie USB HDD. Fizikai behatás nem történt, de egyik napról a másikra nem ismeri fel a gép a meghajtót. Hallhatóan/érezhetően felpörög rendesen és szokatlan zajok nélkül, de a gép nem látja az eszközt. Mik lehetnek a hibaforrások?

A közhiedelemmel ellentétben a rendszergazda nem gépparkot üzemeltet, hanem állatkertet.

(#5311) föccer válasza Stoner (#5310) üzenetére


föccer
nagyúr

Elég sok minden. A lemezkezelőben sem jelenik meg? Sajátgépen jobb klikk->kezelés->lemezkezelő.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5312) PH 5.5


PH 5.5
aktív tag

Üdv!

Egy samsung s2 250 GB-os külső vinyóval van problémám. Egyik napról a másikra "az usb eszközt nem lehet felismerni" üzenettel szembesültem. Próbáltam másik kábellel, különböző portokon, gépeken, oprendszereken, a helyzet ugyanaz.

A kütyü felpörög, semmi rendellenes hang nem hallható, leejtve, odaütve sem volt, ezért szerintem nem fizikai hibáról van szó, hanem az usb-vel van probléma. És itt a gond, hogy az usb aljzat direktben a pcb-n van, azon kívül semmi más csatlakozási lehetőség nincs.
A hdd típusa: HM251HX.
Nagyon fontos adatok vannak rajta, ilyenkor mi a teendő?

- Where are you from? - Budapest. - Bucharest? - No, Budapest, Chain Bridge, Gulash... - Ah, Viktor Orban! - No-no, Bucharest

(#5313) liksoft válasza PH 5.5 (#5312) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Beadod adatmentéses céghez. Nagy valószínűséggel mechanikán belüli lesz a gond attól függetlenül, hogy nem történt esés vagy hasonló mechanikai behatás.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5314) tomej


tomej
aktív tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni az alábbi problémában: Adott egy HDS722525VLSA80 Hitachi DeskStar tip. HDD. Felpörögni, felpörög, de semmi kommunikáció, a fejeket nem mozgatja, legalábbis nem tapasztalható semmi ilyen jellegű zörej. Gondolom az elektronika dögölhetett be (gondolom én látatlanban...). Azt gondoltam - első lépésként -, hogy megpróbálok rajta elektronikát cserélni. Ezzel kapcsolatban kéne segítség, hogy hol lehet ilyet beszerezni, ill. természetesen bármi, építő jellegű tanácsot szívesen fogadok.
(Az a vicc, hogy az egyik grafikával foglalkozó, vállalkozó barátom összes melója rajta van kb. 5 évre visszamenőleg, és betettem neki egy + HDD-t még vagy 3-4 éve, hogy naponta mentsen arra is. Na hív, hogy a gép nem indul, természetesen a másik HDD tök üres. pénze meg naná, hogy nincs. :D )
Előre is kösz!

(#5315) föccer válasza tomej (#5314) üzenetére


föccer
nagyúr

Szia!

Ha tényleg fontosak azok az adatok, akkor felejtős a házi barkács. Az elektronika cserével történő "gyógyítás" kb 10 éve nem működik. A mai hdd-k gyári számra vannak összepárosítva.

És ezt leszámítva sem biztos, hogy pont ez a baja. Ha tényleg fontosak az adatok, akkor adjátok be egy profi adatmentős céghez. Sok esetben már ingyenes bevizsgálást végeznek, ami során adnak egy árajánlatot és véleményezik, hogy érdemes-e belefogni vagy olyan kicsi a mentés esélye, hogy felesleges a pénzt rá költeni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5316) liksoft válasza tomej (#5314) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Ez a széria valóban gyári számra párosított. Inkább azt tudom elképzelni, hogy a rámpán kiakadt a mechanikán belül. Ahhoz ne nyúlj ha fontos az adat, mert ugyan régi, de 1mm-en közel 5000 sávot ír fel ez a típus. Így nem otthoni barkács.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5317) hajraolaj1


hajraolaj1
tag

Üdv.

1 órája elindítottam egy bluetoothos illesztőprogramot,mert már egy ideje nem müködik és ugy gondoltam,így megjavul majd ha ujrarakom,de nem így lett,hanem majdnem minden adatot letörölt a gépről...a c meghajtóról a d-n maradt minden (itt van a windows).

Hogy tudnám visszaállítani a fájlokat?
néztem a helyi lemez c-tulajdonságok-előző verziókat,azt hittem onnan visszalehet állítani,de nem,csak megnyitni engedi a dolgokat.
Még nem töltöttem le semmit,tehát még nem írodtak fölül gondolom semmivel...
Ui.:A bluetooth továbbra is szar :'(

(#5318) hajraolaj1 válasza hajraolaj1 (#5317) üzenetére


hajraolaj1
tag

Pár órája törlödött valamiért 300 Gb adat a gépröl.Még nem telepítettem semmit szinte tehát ha jól gondolom,nem írodott felül egyik sem...
Azt szeretném megtudni,hogy hogy tudnám visszaállítani ezzel a programmal az adatokat és hogy 100 százalékos lehet e a visszaállítás?Mit csináljak a hatékonyság növelésének érdekében?a laptopi merevlemezem 2 részre van osztva egy 30gb os meg egy 600 valamennyis (erröl tüntek el dolgok egy illesztöprogram telepítése közben,majdnem minden).
Hova tudnám visszanyerni a fájlokat,programokat? Ha egy külső winchesterre nyeretem és utána ctrl c ctrl v-vel visszarakom azokat a C könyvtárba,akkor müködni fognak?

(#5319) liksoft válasza hajraolaj1 (#5318) üzenetére


liksoft
Topikgazda

A másikban leszel jó helyen.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5320) fazr


fazr
senior tag

Írtad, hogy adatmentés lehetséges. Segítenél, hogy mit csináljak?

[ Szerkesztve ]

(#5321) liksoft válasza fazr (#5320) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Ez nem otthoni munka. A drive-ot meg kell bontani, célszerszám segítségével lehet a fejeket visszatenni a parkoló rámpára, és utána lehet indítani. Viszont mivel a felület garantáltan hibás marad, oda a fejet csak a mentés végén szabad engedni. Így olyan másolóprogram kell, melyben szabályozni lehet, mettől meddig dolgozzon, milyen hibaalgoritmus alapján (az is választható). A legtöbbet így lehet kihozni. Ha WD, akkor ha nem tud felpörögni, akkor legtöbb esetben először letapadt, elindult, ekkor egy-két fejet leszakít, és mivel nem tud légpárnán repülni, karistol. Az első parkoláskor a rámpa alá beszorul, és mint egy ék, rögzíti a mechanikát. Ezek 10-20%-ban menthetőek. Seagate fejszerelvénye szamócává gyűrődik, csak cseredarabbal lehet dolgozni (5400.6 esetén két fejtípus van, az egyik beszerezhetetlen, persze ez szokott meghalni). Egyéb esetben jobb a helyzet.

Privát megy.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5322) pigsty


pigsty
aktív tag

Szia!
És ilyenkor mi a teendő? :( Irány liksoft, majd Ő segít?
Tényleg nem gondoltam volna, ilyen featureket tud a Windows...pedig régóta csinálom ezt.

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

(#5323) pigsty válasza pigsty (#5322) üzenetére


pigsty
aktív tag

getdataback lát minden filet, természetesen usb chipen keresztül, na ez nagy tanulság mindenesetre nekem,tehát elvben nagy szerencsém volt, gondolom egy másik 1 TB-re, ami már rendes sata, lehet menteni az adatokat, ugye?
/ szőke nő mode OFF.

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

(#5324) liksoft válasza pigsty (#5323) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Csak tipp volt, sajnálom, hogy bejött. A legbiztosabb valóban amit írtál, a GDB. Esetleg ez is kipróbálható, de ez visszaír a winyóra. Elméletileg csak az úgyis hazavágott partíciós táblát, de ilyenkor azért a biztosabb módszert szoktam használni. Legalábbis a legfontosabb, pótolhatatlan cuccokhoz.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5325) pigsty válasza liksoft (#5324) üzenetére


pigsty
aktív tag

Most azzal vacakolok, vagy vacillálok, vegyek-e egy 1 TB-s HDD-t, vagy valaki két szép szememért jelképes áron hagyja, másoljak az eszközére, de gondolom keveseknek van ma 1 TB szabad helyük csak úgy.

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

(#5326) liksoft válasza pigsty (#5325) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Ugye 2* 1TB-ra gondoltál, és nem egy drive-on? Mi lesz a biztonsági másolattal? Nem kéne most elkészíteni? Vagyis veszel egy 1 TB-os drive-ot, és kölcsön is kérsz. Ha mindkettőn kint van az anyag, akkor matatod csak a mentendőt! ;)

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5327) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Egy valamiért RAW-á átalakult partíciót vissza lehet állítani NTFS fájlrendszerre és visszanyerni róla az adatokat? Nem volt formázva azóta.

Nem ismerem az előéletét, egyik haverom adta ide, hogy nem ismeri fel a gépe. De tele van neki fényképekkel, jó lenne megmenteni.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#5328) PöpecHolmik!


PöpecHolmik!
csendes tag

Hali!

Adott egy 1,5 tb-os hdd ami egy kamerába volt beszerelve, mikor is a kamera állványostul eldőlt, a hdd meghibásodott, az op rendszer nem látja, az adatok nem elérhetőek.
Nem tudok írni tömörítési arányt, és hogy mennyi adat volt a merevlemezen stb. viszont a rajta lévő videók fontosak lennének!

Az eszköz már volt a KÜRT-nél is bevizsgáláson, a szakvélemény alant olvasható...

Amiért írtam: tanácstalan a tulajdonos, hogy mit is kellene tennie, én meg gondoltam besegítek egy kis infóval, vagy ahogy tudok.
Mennyiben lenne egy ilyen adatmentés díja? Hozzávetőlegesen persze :)

Adatok: Western Digital WD15EARS 1,5 TB (sorozatszám: WCAZA1406*** , nem adtam meg az egészet a biztonság kedvéért :)

"A winchester tisztaszobai vizsgálata során azt tapasztaltuk, hogy a mágneslemeze sérült és a sérült lemezoldalhoz tartozó író-olvasó fej is tönkrement. A mágneslemez néhány helyen olyan erősen sérült, hogy az adatmentésnek nincsen reális esélye. A sérült lemez a mentéshez beépített új fejblokkot is azonnal tönkretenné."

Ezer köszönet a válaszokért! :R

Üdv!
PH!

Ha valamit jól, és biztosra akarsz, csináld MAGAD! ▀ RÉGI 30db PIROSOK ITT>> https://tinyurl.hu/HXMG ▀ https://tinyurl.hu/v6da ▀ https://tinyurl.hu/jrCv

(#5329) föccer válasza Alastair' (#5327) üzenetére


föccer
nagyúr

Első körben Get Data Back. Próba verziót ráengedni, hogy az mit lát belőle. Ha elegendőt, akkor megvenni és lekezdeni a mentést.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5330) föccer válasza PöpecHolmik! (#5328) üzenetére


föccer
nagyúr

Ahogy olvasom gyakorlatilag eldeformálódott, vagy annyira felkaristolódott a lemez felülete, hogy a mentés gyakorlatilag nagyon alacsony valószínűséggel lehetséges és az esetleges próbálkozások is nagyon sokba kerülnének.

Inkább várd meg liksoft véleményét, de szerintem sok jóra ne számíts. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5331) liksoft válasza PöpecHolmik! (#5328) üzenetére


liksoft
Topikgazda

[link] , [link] Ilyenekből nem lesz adat. Azt írták le, hogy percek alatt ilyenné fog válni, így nincs értelme sem nekilátni.

Az ilyenből csak a tanulság vonható le, hogy az eszközre jobban kell vigyázni, valamint ahogy lehet, a biztonsági mentést el kell végezni.

Föccer: Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5332) PöpecHolmik!


PöpecHolmik!
csendes tag

Értem, mind a kettőtöknek köszönöm szépen a kielégítő választ!
:R

Ha valamit jól, és biztosra akarsz, csináld MAGAD! ▀ RÉGI 30db PIROSOK ITT>> https://tinyurl.hu/HXMG ▀ https://tinyurl.hu/v6da ▀ https://tinyurl.hu/jrCv

(#5333) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Hello!

Utolért az aláírásodban nevezett egyén. A bajt tetőzi, hogy az általam használt backup programmal pár hónapja szakítottam, mert leállítás helyet, altatni szoktam a gépet és ez folyton korrupt backup fájlokat eredményezett :U
Az áldozat egy F60-as Corsair SSD. Rendszer volt rajta és más is :U Az utóbbi fáj inkább, no meg az ár, ami az eddigi kereséseim alapján közelebb van a 6 számjegyhez, mint az 5-höz.
Úgy romlott el, mint ahogy minden más is szokott az egyik pillanatban még jó volt, aztán nem. Az explorer nem nyitotta meg az új lapot, csak elfehéredett, ahogy tettem én is, mikor újraindítás után a BIOS kb. 5 percig kereste az aktuális sata csatornán az eszközt, majd feladta és azt írta, hogy nincs is ott semmi.
Mire lehet ilyenkor számítani? Kezdjem el feldolgozni, hogy ami rajta volt, az nincs többé? Vagy érdemes az 5eFt-os bevizsgálásnak legalább adni egy esélyt, bízván benne, hogy mégsem ennek 10x-énél is drágább lenne a visszaállítás?
Köszönöm előre is a segítséget! :R

(#5334) liksoft válasza Foglalt név (#5333) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Ha SandForce vezérlő van benne, akkor szinte esélytelen. [link] Itt leírtam miért. A kollégámmal pont ezért nem is szívesen veszünk át mentésre SSD-t. Bár mindenkiben az él, hogy ami csak elektronika az egyszerűbb mint a mechanika, a gyakorlatban ez fordított. A gyártás során igaz, a javításkor nem. Olyan a belső rendszere, hogy sokkal nagyobb szívás mint egy felületsérült, halálán lévő HDD.

Próbáld ki másik gépben. Hátha csak kábel, vagy vezérlő. Ha nem, nagyon célszerű elgondolkodni, hogyan tovább.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5335) Foglalt név válasza liksoft (#5334) üzenetére


Foglalt név
addikt

Sajnos próbáltam máshol is, de ugyanazt produkálja. Amit írtál, azt "sejtettem" sajnos :U Amit nem tudok és táplálja bennem a reményt, hogy létezhet-e olyan hiba, ami értelmes keretek közt javítható(pl. a sata csatlakozó legyengült a nyákról), vagy 99% hogy a vezérlő szállt el és kár kidobni a bevizsgálás árát is? :U

(#5336) liksoft válasza Foglalt név (#5335) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Ha cibáltad is működés közben, akkor jogos a csati. Különben inkább az illesztő chip, ami ugyebár az egész elektronika is egyben. Ha van kristály rajta, szinte csak az az egyetlen esély. Hátha az ment el az "örök vadászmezőkre".

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5337) Kelta


Kelta
tag

Üdv!

Lenne 1 problémám:
Fényképezőgépről fel lettek másolva a képek a PC-re,majd törölték a memkártyát.
A PC-ről később elszálltak a fotók.
Az üres memkártyáról visszahozhatóak a fényképek mondjuk 1 GBD-vel,vagy az csak a vinyókon segít?
Ha a GBD-vel nem lehet,létezik direkt memkártyára való adatvisszaállító illetve mentő program?
A memkártya egy 1 GByte-os kingston SD.

A választ előre is köszönöm!

(#5338) liksoft válasza Kelta (#5337) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szervusz!

Ha csak törölték a kártyát, akkor van rá esély. Ha a fényképezőgépben lett formattálva, akkor az már a géptől függ, ugyanis van olyan gép, melyik az egész kártyát kiüríti.

Egyébként kifejezetten erre van több free program is. "jpg sd recovery" a keresőkben csodákra lehet képes.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5339) pjani88


pjani88
csendes tag

Sziasztok!
Van egy 250 GB-os samsung vinyóm. A windows csak formázni engedi, valamikor régebben néztem és CRC hibár írt rá egy program, de már nem emlékszem pontosan. Most végre van időm, hogy foglalkozzam vele, el is kezdtem keresni ilyen adat visszanyerő progikat. A letöltött programok egy része nem tudott a winchesterrel mit kezdeni. Most viszont van 2 progi ami, látja az egész könyvtárszerkezetet a vinyón, sőt szerintem minden fájlt lát. Az egyik ilyen program az Active@ File Recovery for Windows. A probléma az, hogy ha szedem vissza az adatokat, akkor a nagy részét nem rakja vissza. Csinál egy fájlt ugyan azzal a névvel, ugyan akkora méretre, de a fájl üres. Tehát egy részét tökéletesen megcsinálja, a másik része meg tök üres. Ha valaki esetleg tudna némi segítséget adni, azt megköszönném.

(#5340) liksoft válasza pjani88 (#5339) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Azt lenne jó tudni, milyen hibát ír közben. Ugyanis csak az okot nem írod, anélkül meg nem lehet segíteni.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5341) Foglalt név válasza liksoft (#5336) üzenetére


Foglalt név
addikt

Köszönöm a segítséget! Megrágom még magamban a dolgot :R

(#5342) Kelta válasza liksoft (#5338) üzenetére


Kelta
tag

Helló!

Köszönöm szépen a segítséget. Találtam 1 progit amivel sikerült a művelet,csak sajna a képek 65 - 75 %-a jött vissza tökéletes formában,a többi vagy "fejléc" vagy "a nagy fehér hómező" alakban jelenik meg. Ezek gondolom ugrottak. Esetleg érdemes más progival is megpróbálni?

T.:

Kelta

(#5343) liksoft válasza Kelta (#5342) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Ha menet közben sokat törölnek, újra veszik, törölnek, újra vesznek, akkor töredezett lesz a kártyán minden egy idő után. Fényképezőnél CSAK felvenni illik, átmásolni mindent gépre, ott válogatni, és a kártyát a fényképezőben formázni. Így nem lesznek töredezett file-ok, és kártyahiba esetén is a legjobb arányban lehet visszaállítani.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5344) dannyl


dannyl
addikt

Üdv!
Egy ADATA CH94-es 640-es külső vinyómra egyik pillanatról a másikra azt írja a win, hogy használat előtt formázni kell. Mivel érdemes próbálkoznom? Van pár adat, ami azért jó lenne, ha nem veszne el.

(#5345) dannyl válasza dannyl (#5344) üzenetére


dannyl
addikt

Get Data Back csak pár jelentéktelen fájlt lát :(

(#5346) liksoft válasza dannyl (#5345) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Azért ennél több konkrétum jó lenne.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5347) dannyl válasza liksoft (#5346) üzenetére


dannyl
addikt

Nem tudom milyen adat lenne hasznos még neked sajnos. USB 2.0-s külső vinyó. ASRock Z68 Extreme3 Gen3 alaplap. Használtam rendesen a külső vinyót tárolásra, aztán egyszer, miután bekapcsoltam a gépet, a windows azzal fogadott, hogy használat előtt formázni kell a meghajtót. Hiába kattintok rá, kiírja, hogy nincs ilyen meghajtó (megjelenik meghajtóként). Illetve Find and Mount-tal tudtam róla image-t is csinálni, amiről azt hittem, hogy majd onnan visszaállíthatók lesznek az adataim, de sajnos nem, vagy csak nem értek hozzá. A get data back-et elindítom, lescanneli, de csak pár mp3-t meg 1-2 filmet lát. Igazából a fotóimat szeretném csak megmenteni. Ha valami infóra szükséged van még, kérdezz, mert magamtól most ennyit gondolok fontosnak.
Köszönet

(#5348) liksoft válasza dannyl (#5347) üzenetére


liksoft
Topikgazda

A fényképekhez van más free adatmentő program is. Azt is kipróbálhatod (a Google fog segíteni, mert ha nem jpg képről van szó, akkor a formátumnak megfelelően kell keresni). A GDB-ből a megfelelő változatot (FAT vagy NTFS) használtad?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5349) dannyl válasza liksoft (#5348) üzenetére


dannyl
addikt

Igen, természetesen NTFS verziót használtam, NTFS (volt) a külsőm.

[ Szerkesztve ]

(#5350) liksoft válasza dannyl (#5349) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Biztos? Sokszor FAT32-es!

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.