Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5651) liksoft válasza lrigo (#5649) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szerencséd volt, hogy standard XFS. Grat!

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5652) jubilleum válasza liksoft (#5650) üzenetére


jubilleum
senior tag

Parancsolj. Én arra gondoltam, hogy windowsal megjelöltetem a sérült szektorokat, töredezettség mentesítem, majd azt klónozom (ghosttal). De meg várom a válaszod, nem akarok valami végzeteset csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#5653) liksoft válasza jubilleum (#5652) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Mit jelöltetsz meg? A drive saját maga helyezi át a hibás szektorokat, így kívülről a drive adatterülete hibátlannak látszik. Nincs mit kizárnia a W-nek.

Nagyon nem jó ötlet ezen a defrag. Majd a klónján.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5654) jubilleum válasza liksoft (#5653) üzenetére


jubilleum
senior tag

Szóval klónozom, és utána pedig defrageljem? Milyen programmal? vagy igazából tökmindegy?

(#5655) liksoft válasza jubilleum (#5654) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Klónozod, felteszed az eredetit a polcra. Kipróbálod a klónt, megy-e a rendszer? Ha minden rendben, akkor lehet defrag-ot futtatni. Mindenki mást szeret.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5656) jubilleum válasza liksoft (#5655) üzenetére


jubilleum
senior tag

na még egy furcsaság, ha a winchester, amit klónoznék rá van dugva a gépre, és meg nyitnám a sajátgépet, akkor lefagy az explorer, ghostnál pedig az utolsó 5%-nál 5 másodpercenként 10 másodpercre megfagyasztja a gépet.

(#5657) liksoft válasza jubilleum (#5656) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Mi a fura ebben? A drive nem tökéletes, azért is szeretnéd kicserélni. Nem? Egyébként nem azt írtam, hogy előbb másolj, utána nézegesd? :F A másolatot!

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5658) jubilleum válasza liksoft (#5657) üzenetére


jubilleum
senior tag

Egész éjjelem rá ment, de akármivel nyúltam hozzá a drivehoz, akkor mentés/másolás/klónozás vége fele ugyan az a hiba. A folymat le áll, a gép meg 5 másodpercenként lefagy 10 másodpercre. A hibát meg oldottam négy körül "manuálisan" klónoztam (új xp, amit tudtam, azt leszedtem). Viszont ha legközelebb háta megint belefutok, szóval a miértre/hogyanra még most is kíváncsi vagyok.

(#5659) liksoft válasza jubilleum (#5658) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Belefutott nem olvasható szektorba. Ezért írtam, hogy hibára toleráns másolót kell választani.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5660) Rick4


Rick4
félisten

Sziasztok!
Volt egy synology nasom, abban egy 1TB-os vinyó. A minap egy villám körbejért, a lanja meghalt. Az adatmentés nem egyszerű, mert több partíció van, és félinfók mindenfelé. Gép csak a pírtíciókat látta (valami SHR rendszerben dolgozik, de csak egy vinyó volt benne), ext2-3-4 progik, TC pluginek nem látták, akármit csináltam, nem bolt hozzáférhető. Betettem egy másik synology nasba, gyönyörűen leformázta az én dolgaimat is.

Most próbálok egy kis 40-es notivinyót a recuva nevű programmal, ez már vagy 20x formázva volt, mióta 2008-ban a havernak odaadtam egy mentésre, és most ott egy halom fájl abból a történetből is... Kitartás.. Kitartottság. :D De reménykedem egy 90% körüli eredményben....

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5661) liksoft válasza Rick4 (#5660) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Sajnos az adatoknak annyi legalábbis a legtöbb esetben). A Linux rendszerek töredezettként teszik le az adatokat. Format és törlés esetén az adminisztrációkat törlik, így azoknak annyi. Egyébként hiába Linux, a NAS-ok NEM Ext rendszert használnak. Sőt, az egyéb rendszereket is előszeretettel módosítják. Ennek oka, hogy más az adataidhoz ne férhessen hozzá, ha ellopta. ;)

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5662) Rick4 válasza liksoft (#5661) üzenetére


Rick4
félisten

Akkor a synology egy komolytalan cég, mert a SHR rendszer nem túl jól titkosít, esetleg gazsinak a soron nem fog menni az adatvisszaállítás, de ő úgyis a fémrészeket keresi a gépben, nem az adatot. :D
Nos, szerencsém van, amikor megvettem a nast, először EXT-re (SHR) formázta a vinyót, utána felpakolta a cuccokat, így használtam, majd most egy másik nas által szintén EXT-re (vagy nem ez, de a pc nem látja) leformázott, üres HDD-m lett, ezt gépben NTFS-re formáztam (hogy legalább a gép lássa), és ennek ellenére a recuva nevű progival simán lementette 28.5Gb adatot, most nézetem át a getdataback-kel, hátha talál valamit, illetve egy másik de már többször formázott vinyómon is fent voltak ezek a dolgok, nemsokára majd azon is futok egy kört. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5663) liksoft válasza Rick4 (#5662) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Igen, nem titkosít, csak nem általános rendszert használ. Kivéve, ha Te ext-re kéred! Amit nem lát a Win alapból, de több kiegészítés van hozzá. Így nem értem, minek tetted másik NAS-ba? Utána minek formáztad Win alatt? Az adatmentő programok NEM partíciót, hanem drive-ot kezelnek, tehát filerendszer NEM kell rá! Vagyis feleslegesen formáztad kétszer is, így felülírva adatokat. De Te tudod.

Valamint ha az adatok töredezettek, akkor a mentő programok megtalálják, de a tartalmuk hibás. Azt már leellenőrizted? Az a 28,5GB hibátlan? Ha igen, oltári nagy mákod van!

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5664) Rick4 válasza liksoft (#5663) üzenetére


Rick4
félisten

Okés, akkor írom konkrétabban. Az üres HDD-t még májusba betettem, felrakta a rendszer és használtam, most megadta magát. A total commanderhez töltöttem le mindenféle ext- linux partíciókat látó plugineket, egyik se látta, ekkor kértem kölcsön egy másik nast, és mint a nas fórumjában is le vna írva, elvileg megoldható hogy egy régi vinyót az adatok elvesztése nélkül átköltöztess egy új nasba, gondolom neked ismerős, migrálásnak hívják. Épp csak a fórumban nem mondták el az igazságot (ahogy már tudom én, tudhatták volna ők is) és kétlemezes nasból nem tudsz egylemezesbe költözni, hogy nenek mi oka, mi korlátja, nem tudom. Mivel ezt nem tudtam, a nas a beletett lemezt gyönyörűen újraformázta, majd mikor kiderült hogy frankón 912MB hely van rajta kivettem, minden mindegy alapon a gépbe tettem, és NTFS-re formáztam. Ezután kezdtem el futtatni a recura nevű progit, ami talált egy halom értékes dolgot, ezeket le is mentettem, most fut a getdataback.

Ezek leginkább fényképek ,video-k, pdf fájlok, filmet, zenét nem is kerestem, fent volt 10 év fényképanyaga, elsőre úgy tűnik minden megvan, de ha nincs is, legalább a 80%-a megvan, és lesz mit 30 év múlva visszanézni. :D

És még ott a régi rendszervinyóm, amiről a nas érkezésekor áttoltam mindent a nasra, még azon is találhatok dolgokat. :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5665) Blaze71


Blaze71
őstag

Sziasztok! Meghalt egy winyó a gépemben. WD 500-as. Elsőre megfagyott a gép, majd BIOS reset után indult és látta a winyót, csak nem ismerte fel. Később már nem is látta. Kuka?

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#5666) liksoft válasza Rick4 (#5664) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Végeredmény?

Azért nem azonos, mert ezek célgépek. Így az azonosnak CSAK a szériájában is azonos felel meg. Ettől függetlenül még mindig nem értem, minek formáztad NTFS-re? Megmagyaráznád?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5667) liksoft válasza Blaze71 (#5665) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Mi a kuka? A drive, a kábel, vagy az alaplap? Kipróbáltad máshol is a drive-ot? Mit csinál? Kattog? Adatok kellenek? Stb, stb.... :F

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5668) Rick4 válasza liksoft (#5666) üzenetére


Rick4
félisten

Adott egy vinyó, amit a nas a saját formátumára formáz. Berakom a gépbe és szeretném az adatmentő szoftver számára láthatóvá tenni. Szerinted ez formázás nélkül hogy lett volna megoldható?

Egyébként a másik 640-es vinyóról is lejött kb 25BG adat, ennek is java része kép és pdf, szóval van miből válogatni szerencsére.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5669) föccer válasza Rick4 (#5668) üzenetére


föccer
nagyúr

Az adatmentős programoknak nem kell fájlrendszer, hogy el tudják végezni a mentést. Sokkal fontosabb, hogy a mentendő drive-ra ne írj semmit, mert minden írási művelet csökkenti a sikeres mentés esélyét.

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5670) Rick4 válasza föccer (#5669) üzenetére


Rick4
félisten

Magyarázd meg ezt annak a programnak, ami a nas által formázottan, tele adatokkal még látni se látta az adott meghajtót. Asszed volt kedvem még formázni? Most szólok, nem. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5671) föccer válasza Rick4 (#5670) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha fontosak az adatok, akkor nem kedv kérdése az, hogy a megfelelő szoftvert megtaláld. Az általad használt program nem volt megfelelő. Keresni kell egy másikat, ami megfelelően képes kezelni a meghajtót. Vagy beadni egy adatmentős céghez, aki a megfelelő ellentételezésért cserébe végig járja neked ezt a macerás utat. Ha direkt kárt teszel az adatokban (formázod), akkor ne csodálkozz, hogy az eredeti adatoknak csak a töredékét tuod visszaszerezni, ha egyáltalán...

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5672) liksoft válasza Rick4 (#5670) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Ha az adatmentő program nem rendszergazdai joggal rendelkezik, akkor nem látja a fizikai eszközt. Ha viszont igen, akkor igen. Így a Te jogosultságoddal volt eredetileg gond, nem a programmal. Ja, W7 esetén a rendszergazda NEM teljes jogú rendszergazda!

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5673) Blaze71 válasza liksoft (#5667) üzenetére


Blaze71
őstag

Szia! Kábel ki lett cserélve, illetve volt a gépben másik, azzal megpróbáltam, de semmi. Másik tápcsatit is dugtam rá, de így sincs semmi. A drive-ra gondoltam, hogy akkor kuka? Illetve gari, ha minden igaz. Talán van még rajta pár hét... Adatok annyira nem érdekesek, mert pár hete vettem egy hordozható meghajtót, arra a legtöbb cuccot éppen lementettem. Pár játék telepítő lemezképfile ugrott így, de az tényleg nem érdekes, beszerezhető újra.

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#5674) liksoft válasza Blaze71 (#5673) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Esetleg másik port is szóba jöhet (de kicsi az esélye). Ami valóban fontos (családi képek, munkák!), azokról csinálj visszaellenőrzött másolatot a külső drive-ról, és utána indítsd ennek a garanciáját! Ugyanis ha ott nincs meg valamiért vagy hibás az adat, akkor ide kell visszalépni.

Mindig legyen 2 kópiád, ami meg fontos arról 3, ami meg életbe vágó arról 4!

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5675) Rick4 válasza föccer (#5671) üzenetére


Rick4
félisten

Na akkor hallgatlak, melyik a megfelelő program? Gondolom azért vagy ilyen okos, mert már megtaláltad....
Így is nézheted wines program sose fog synology nas által formázott partíciót látni. A lényeg megvan, a többi nem érdekes...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5676) liksoft válasza Rick4 (#5675) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Tévedsz, van.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5677) Blaze71 válasza liksoft (#5674) üzenetére


Blaze71
őstag

Köszönöm! Valami hasonlóra gondoltam én is. Csak megerősítést akartam, vagy ha nem, akkor útmutatást. Szerencsére vettem még egy winyót a múlt héten és arra is rámentettem az lemezképfile-ok kivételével mindent. Ha már ilyen gyorsan válaszoltál, lenne egy kérdésem SSD-vel kapcsolatban. Ha jól működik minden a gépen, akkor elég klónozni az SSD-re a partíciót, vagy inkább legyen egy új telepítés? Mennyivel lesz kb gyorsabb a gép az OCZ Agilityve?

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#5678) föccer válasza Rick4 (#5675) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem hiszem, hogy kiérdemeltem volna ezt a hangvételt.

Itt a topikban liksoft, minta téma szakértője többször leírta már, hogy egyetlen adatmentő szoftver sem adhat minden esetben megfelelő megoldást. Ha az egyikkel elégtelen a mentés, próbálkozni kell egy másikkal. Vagy adatmenésben jártas szakemberre bízni a dolgot. Azt nem teljesen értem, hogy miért kellene "wines" program. Egy jobbnak számító szoftver nem Windows alól fog futni. Közvetlenül a BIOS-ra támaszkodva, saját kernellel rendelkezik az alapján végzi a mentést. Teszi mindezt azért, hogy az adatmentés sajátosságait figyelmen kívül hagyó operációs rendszer írási műveletei/esetleges hibáit elkerülje.

Szerencsére nekem nem volt szükségem komolyabb adatmentesre, mert a fontosabb információkat 3 helyen tárolom. Ahogy olvasom a fontosabb adataid neked is megvannak. Örüljünk ennek mindannyian és zárjuk le ezt a vonalat. Szerintem nincs mit beszélni róla.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5679) Rick4 válasza föccer (#5678) üzenetére


Rick4
félisten

Jó, akkor megkérdem még egyszer: HA nem formázom le a vinyót, és a win nem látja, melyik program lesz az ami formázatlanul látni fogja?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5680) liksoft válasza Rick4 (#5679) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Csak az összes adatmentő program. Élen a Get Data Back-el.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5681) Rick4 válasza liksoft (#5680) üzenetére


Rick4
félisten

Nos, nekem nem látta, (biztosan én vagyok a hozzá nem értő) sőt, érdemi tartalmat se tudott visszaállítani, ellenben egy másik program 30GB-nyi adat visszaállításával megmentette a lényeget....

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5682) liksoft válasza Rick4 (#5681) üzenetére


liksoft
Topikgazda

W7 alatt próbáltad?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5683) [sultan]


[sultan]
tag

Sziasztok.

Bocsi, ha volt már ilyen kérdés, nem olvastam végig a topikot.
Szóval ismerős 60 gigás maxtorját nem ismerte fel egyszercsak a gép.
Próbáltam itthon, itt se látja még a bios se. Állítólag vannak rajta fontos adatok.

Mit lehet kezdeni vele?

Köszi:)

(#5684) liksoft válasza [sultan] (#5683) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Leadod adatmentésre szakemberhez.

Azért ezt írom, mert ha nem adtál meg több műszaki információt, akkor nagy valószínűséggel nem vagy ezen a téren szakember. Így egy rossz mozdulat (szó szerint - óvatosan még a mozgatásával is! ) több kárt okozhat mint hasznot.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5685) [sultan]


[sultan]
tag

Rendben, köszi:R

(#5686) Blaze71 válasza liksoft (#5674) üzenetére


Blaze71
őstag

Köszi az eddigieket! Megtaláltam a gari papírt és visszavittem. Még éppen garis, november 3-ig... :)

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#5687) troly


troly
tag

Sziasztok!

A hétvégén sajnos egy 1 TB-os HDD-ről elvesztek az adatok. A Gépen a WintoFlash programot használtam és Fat32-ben szerettem volna pendrivet formázni igen ám de az okos program ahelyett hogy egyből a pendrivet ismerte volna fel az E meghajtómat választotta ki ami itthon az 1 TB-os vinyóm volt.Bent a munkahelyemen ezt használom pendrivnak így sajnos csak akkor esett le a dolog mikor elkezdett formázni én igyekeztem megszakitani és sikerült is csak már későn. Így félig meddig FAT32-ben leformázta a merevlemezemet.
Eddig Partition magiccal a recovery beállításával , Auslogic file recoveryvel és Get Data Back-kel próbálkoztam .Sajna kb 4 óra alatt fut le és többre nem volt időm de egyik program se lát szinte semmit. A Get data Back-ben már minden funkciót végig próbáltam. Esetleg ha van valakinek még ötlete akkor szivesen fogadnám.

Előre is köszönöm.

"Ha poros a PC, ne mosd ki slaggal !"

(#5688) liksoft válasza troly (#5687) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Akkor sajnos nagy valószínűséggel az automatikus programok vagy tévesztenek, vagy felülírtad már a fontos adminisztrációt. Ezt messziről eldönteni nem lehet, így adatmentéses szakembert tudok javasolni.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5689) troly válasza liksoft (#5688) üzenetére


troly
tag

Miután megszakitottam nem másoltam és nem is csináltam vele semmi.
Én is furcsálom hogy a programok nem találnak semmit.
Az szakemberrel az baj hogy elég drága aztán a jelen helyzetben nem hiszem hogy élni tudok vele.
De ha van még valami program ötleted akkor azt szivesen venném. :R

"Ha poros a PC, ne mosd ki slaggal !"

(#5690) liksoft válasza troly (#5689) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Ha a GDB összes kombinációja sem hozott eredményt, akkor nincs. Illetve amit ajánlottam.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5691) Ryder1


Ryder1
senior tag

Sziasztok!
Két hdd van a gépemben,
mindegyik több darabra
van osztva.
Tegnap újratelepítettem a
windows 7-et, de miután
elindult a gép, az egyik partíció
eltűnt közel 100 gb adattal.
Bebootoltam a windows telepítő CD-
jével, mert ott ugye kiírja a
partíciókat. Ott megjelenik rendesen,
mutatja, hogy mekkora és mennyi
hely van még rajta szabadon. Ezután
újraindítottam a gépet, megjelent a
meghajtó, viszont nem tudom
megnyitni, mert azt írja ki, hogy
használat előtt formázni kell.
Létezik erre valami megoldás?
Rengeteg fontos adat van rajta, nem
szívesen válnék meg tőlük.
Előre is köszönöm!

(#5692) liksoft válasza Ryder1 (#5691) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Itt is én vagyok. Ezért írtam, hogy válaszolok, ide már felesleges jönnöd. A Get Data Back mit mond?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5693) Ryder1 válasza liksoft (#5692) üzenetére


Ryder1
senior tag

Ja oke, remelem nem gond. :)
Azota nem voltam gepnel, szerintem holnap fogom csak megnezni

(#5694) troly válasza liksoft (#5690) üzenetére


troly
tag

Rendben van .Köszönöm a segítségedet. :R

"Ha poros a PC, ne mosd ki slaggal !"

(#5695) DeV-O-6


DeV-O-6
csendes tag

Van egy 640 GB WD hdd-m amit ssd beépítése után csak 1 partíciós adattárolásra akartam használni. Ezen a hdd-n 3 partíció volt. Első egy 100MB -os amit a win7 saját magának hoz létre, a második egy 40 GB -os partíció, ezen volt/van a régi win7, és a harmadikon vannak/voltak az adataim. Lemezkezelőben a 100 MB -os partíciót töröltem mert hozzá szerettem volna adni ezt a részt az adatpartícióhoz. Törlés után sikerült is összevonni a 2 partíciót, így azok már egy adott meghajtóbetűjel alatt futottak, de a lemezkezelőben ugyan úgy 3 külön osztott partíció látszott. Ez így nem tetszett mert összevonás után csak 2 partíciót szerettem volna látni, de az első és a harmadik külön maradt egy betűjel alatt. Ekkor (én barom) töröltem az első 100 megás partíciót mert nem tetszett a kapott eredmény, és ekkor döbbentem rá hogy elszállt vele az összes adatom is a kb 600 GB -os partícióról... Most "nem lefoglalt terület" ként látszik az első és a hátsó nagy partíció... Segítsetek!
GDB csak szemetet talál, illetve a 100 MB -os partíció állományait. A Testdisk program látja az adatpartícióm kötetcímkéjét, de azt írja hogy hibás a méret, és nem tudja visszaállítani... Ötletek? Vagy csak a Kürt kft maradt? Nem hoztam létre új partíciót, nem formáztam... Szoval az adatok ott vannak, csak kéne a törölt partíciós tábla...

(#5696) liksoft válasza DeV-O-6 (#5695) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Van más adatmentéses cég is, de ez már nem az otthoni kategória. Ezen kívül pontosan menüpont szinten kell (ha tudod) megadni mit mi után csináltál és pontosan milyen rendszer alatt.

Nem itt! A szakembernek amikor leadod.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5697) DeV-O-6 válasza liksoft (#5696) üzenetére


DeV-O-6
csendes tag

Úgy néz ki vissza tudom hozni Testdisk -kel, majd írok a fejleményekről... :)) Tegnap este óta kb 10 évet öregedtem...

(#5698) liksoft válasza DeV-O-6 (#5697) üzenetére


liksoft
Topikgazda

A tartalmát is ellenőrizd, ne csak a neveket!

Valami azért nem stimmel, a leírásod alapján két terület összefűzve, az egyszerű módszerrel nem szokott visszajönni.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5699) SimonYana


SimonYana
addikt

Sziasztok!
Véletlen töröltem egy 500-as winyót telepítés előtt! Benéztem , de nem telepítettem rá semmit. Mivel lehetne vissza állítani. Getdataback nem jó mert mindent átnevez és ömlesztve tólja.
Kénék egy program nevet amivel vissza tudnám állítani , vagy amivel a mappákat tudom vissza rakni!

® SimonYana ®

(#5700) föccer válasza SimonYana (#5699) üzenetére


föccer
nagyúr

Törölted, vagy formáztad? Ha sima törlés volt, akkor érdemes megpróbálni valami undeleter for ntfs programot, feltéve, ha ntsf fájlrendszer volt a lemezen.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.