Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9101) Drotpete válasza Tsebacsi (#9099) üzenetére


Drotpete
csendes tag

Köszi bár ez amit találtam kívül esik a kereten: [link]
Max a fele amit rászánok egy fülesre.

(#9102) d1abLo válasza Drotpete (#9101) üzenetére


d1abLo
senior tag

Olcsóbak, drágábbak vegyesen

Corsair Vengeance 1500
5h v2
siberia
TT shock one
kraken 7.1
rage
[tesoro]
Tiamat 2.2
Asus echelon
CM sonuz

[ Szerkesztve ]

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#9103) KisApám


KisApám
addikt

Sziasztok!

"Javítottam" a keretemen. :DDD
Egy VALÓS 5.1-es mikrofonos fejhallgató kellene... sacc/kb. max. 20 000 Ft-ig.

Segítsetek, mely "fejest" érné meg megvenni :F

:R

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#9104) Bacusuz válasza Bulitt (#9100) üzenetére


Bacusuz
őstag

Nekem thx trustidio pro-n megy a recon3d-s hangkari,de ott ha játékmodban vagyok kikapcsol minden más szabályozás

[ Szerkesztve ]

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#9105) d1abLo válasza KisApám (#9103) üzenetére


d1abLo
senior tag

Feladtad a leckét :) nem hiszem hogy van real 5.1 ilyen áron (talán SL medusa ?)

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#9106) Tsebacsi válasza d1abLo (#9105) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Gyerekek még jó, hogy tegnap este hatkor írtam a hsz-t... Tessék már 1 napot visszaolvasni biszibasziba***ameg :((
LINK!!!!!!

Drotpete: Nagyon új a cucc, az 51k-s árat röhögd ki, meglovagolják a karácsonyt... az elődje, a 2000 28k körül volt, esetleg még azt is keresheted, vagy a vezetékes 1500-at vagy annak az új verzióját

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#9107) soetigabor


soetigabor
tag

Sziasztok!

Tsebacsi ajánlására és tesztek hatására vettem egy Corsair Vengeance 1500 v2-t

iponéktól szereztem, a pénzt előre utaltam, válasz e-mail érkezett a rendelésről, de nem írtak, hogy oké, ki van fizetve, így e-mailen értekeztem az ügyfélszolgálattal, ahol egy nem túl kedves nővel leveleztem, és csak noszogatásra árulta el, hogy ki van fizetve.
Amikorra ígérték, meg is érkezett, fel is tudtam helyben próbálni, a kiszolgáló srác rendes volt, minden rendben volt.
Valamivel több, mint 2 hete használom, először van fejhallgatóm, a sztereó mód nekem tökéletes, semmi sem túlhangsúlyozott, talán egy kicsit a mély erős, de én így szeretem.
Kényelmi szempontból a fület körülölelő párna tökéletes, hangszigetelő szempontból viszont nem 1. osztályú, ez lehet gondolom a miatt, hogy nem műbőr a bevonat, vagy nem tudom.
A fejre felfekvő pánt igen jól párnázott, ehhez képest nekem gyakran kell igazgatnom, mert kb 30-40 percenként ugyan abban a pozícióban elkezd fájni.
Sztereóról már írtam, de ugye nem 7.1 fejest vettem volna, ha nem használnám ki a 7.1-et. Nem tudom, milyen a real 7.1, de a virtual nem tökéletes. Vagy csak ennél nem tökéletes, mindenesetre azt, hogy elölről, avagy mögülem jön-e a hang, csak sejteni tudom. Azt, hogy jobbról, vagy balról hallok valamit, ugye nyilván nem nehéz érzékeltetni. Viszont a távolságokat prímán kihallani. Pl. ha filmet nézek és egy házban vagyunk, esik az eső, az ablakon, tetőn való kopogás szinte már zavarba ejtően el lehet különíteni attól, hogy az előttem levő ember beszél.
Van a szoftveres résznek 5.1-es kapcsolója is, amit csak egyszer próbáltam, nekem nem igazán tetszett, már nem emlékszem, mi volt a gond, de az óta nem használom.
A mikrofonról sokat nem tudok mondani, ha alkalomadtán ts-ezek, azt mondják jól hallani. Nem tudom, hogy ez az USB-s csatlakozás, vagy a mikrofon-fejhallgató együttes használatának a következménye, de ha be van kapcsolva a mikrofon is, enyhe háttérsistergést hallani, ami erősödik, ha a készülék saját vezérlőjén némítom le a mikrofont.
A kábel nekem szinte elnyűhetetlennek tűnik a fonott burkolat miatt, főleg, hogy én nem is teszem ki túl nagy igénybevételnek.
Összegezve nekem megérte a 28ezret, meg vagyok vele elégedve.

[ Szerkesztve ]

(#9108) Flashget válasza KisApám (#9103) üzenetére


Flashget
félisten

ha neked valós 5.1 füles kell, akkor told még meg min. 10k de lehet 20K-val

Realme GT Master Edition

(#9109) Tsebacsi válasza Flashget (#9108) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Neeem, linkeltem a Sharkoont ami 16k körül van, a Kave meg 25k, a többi meg fölötte :)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#9110) Flashget válasza Tsebacsi (#9109) üzenetére


Flashget
félisten

azért az valamit jelent egy virtuális 20K egy valós meg 16K.

Realme GT Master Edition

(#9111) Bulitt válasza Bacusuz (#9104) üzenetére


Bulitt
őstag

Nekem ugye dedikált hangkártya vezérli jack csatlakozón a fejest. A hangkártya driverébe pedig nincs ilyen külön kihegyezett módok, mint a játék,film...stb. Ahogy beállítom a hangkártyát az úgy szól mindenhol.

A különbség a játék és minden más hallgatása között, hogy a játék hangminősége (BF4), jobb minőségű. Részletesebb, a dinamikája is pörgősebb. Így egy heves csata közepette ahol a mély, közép és magas tartományok gyorsan váltakoznak nem olyan feltűnő mint a zenék/filmek esetében. Nekem legalábbis ez az észrevételem. :)

(#9112) Tsebacsi válasza Flashget (#9110) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nemnemnemnemnem, virtuális már 10k-ért is van (Alpha ugye az), real meg 16-tól indul, a Sharkoon nem egy rossz (Rush ajánlott), de nem is egy Razer Tiamat 7.1. Ha jó 5.1-et akar az ember, az kb. a Storm Sonuz-tól indul.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#9113) Bulitt válasza Tsebacsi (#9112) üzenetére


Bulitt
őstag

A Sonuz sztereó :) Real 5.1 a CM Sirus

(#9114) Tsebacsi válasza Bulitt (#9113) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Jézusom péntek van, hülyülök :P Köszönöm :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#9115) Bulitt válasza Tsebacsi (#9114) üzenetére


Bulitt
őstag

Nincs mit :) Gondoltam jelzem, mert korábban is Sonuzt írtál ajánlásként real 5.1-re :P

(#9116) Bacusuz válasza Bulitt (#9111) üzenetére


Bacusuz
őstag

Akkor neked érdemes lenne lehúzni próbábol egy játék szoftvert ami játéknál térhangzást csinál.Örült jó.

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#9117) d1abLo válasza Tsebacsi (#9114) üzenetére


d1abLo
senior tag

pls egy linket arról hogy ez a fejes real 5.1. Minden boltnál amit linkeltél sztereónak írja. Ráadásul mindegyik bolti a linken Sharkoon X-Tatic SP Plus fejest árul, ami egyértelműen csak egy sztereó fejes
inkább ez

[ Szerkesztve ]

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#9118) Bacusuz válasza Tsebacsi (#9114) üzenetére


Bacusuz
őstag

Ja tényleg péntek van.

Én is keresem hogy mely cm a real 5.1,javitás képpen
Ahelyett hogy egy sorral tovább olvasnék...

:O

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#9119) Tsebacsi válasza d1abLo (#9117) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Tessék: Sharkoon

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#9120) d1abLo válasza Tsebacsi (#9119) üzenetére


d1abLo
senior tag

igen, viszont ez nem az a fejes amit linkeltél, ugyenis ez sokkal drágább :)

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#9121) Bulitt válasza Bacusuz (#9116) üzenetére


Bulitt
őstag

Creativ X-Fi ExtremAudio hangkártyám van. Saját driverből kezeli a virtual 5.1-t :) Pont ezért vettem ezt a hangkártyát, mert megcsinálja maga. És persze mert olcsó volt használtba :C

[ Szerkesztve ]

(#9122) Tsebacsi válasza d1abLo (#9120) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nézd meg az árakat árgépen, 16-tól indult még tegnap, de jön a karácsony, minden drágul...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#9123) d1abLo válasza Tsebacsi (#9122) üzenetére


d1abLo
senior tag

Ettől jobban nem tudom kiemelni miről beszélek

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#9124) Bacusuz válasza Bulitt (#9121) üzenetére


Bacusuz
őstag

Az uj creative recon kártyák már nem ilyenek,hanem amit irtam az elsöben.

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#9125) Flashget válasza Tsebacsi (#9112) üzenetére


Flashget
félisten

a rage-re gondoltam, hogy 20K mint virtuális.
na jó csak 19 :)

Realme GT Master Edition

(#9126) Bulitt válasza Bacusuz (#9124) üzenetére


Bulitt
őstag

Hát akkor olyan kártyát se veszek :DDD

(#9127) Tsebacsi válasza d1abLo (#9123) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Áhááá, szar az árgép, ahogy van :DDD Így már világos, mondtam, hogy péntek van :P

Terelek: :DDD
Bulitt : Milyen az Ozone Blade? Az egyetlen normális cucc, amit attól a cégtől látok, ez a billentyűzet :D

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#9128) Bulitt válasza Tsebacsi (#9127) üzenetére


Bulitt
őstag

Olcsó, teszi a dolgát és sokat tud árához képest. Megérte :K A mostani fejes előtt volt nekem Ozone Snow Atteck fejesem. Azzal se volt bajom, csak figyelembe kell venni, hogy nem minőségi műanyagból készülnek. Ha ennek megfelelően kezelik akkor kellemes csalódás :K

(#9129) Flashget válasza Tsebacsi (#9127) üzenetére


Flashget
félisten

OB mikor bejött a computermode-hoz volt nekik 145db.
majd megírta a tapasztalatait a fórumtárs és most ez van az oldalra írva:

OZONE BLADE ELFOGYOTT! 2014. FEBRUÁRBAN ÉRKEZIK! :DDD

Realme GT Master Edition

(#9130) Tsebacsi válasza Flashget (#9129) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:DDD Mondjuk nem tervezek ilyet venni, csak valahol láttam, aztán Bulitt Logout profilját megnézve megláttam a tesztet, gondoltam elsőkézből megtudakolom :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#9131) Bulitt válasza Flashget (#9129) üzenetére


Bulitt
őstag

Vegyétek figyelembe, hogy a MO. képviselet értékesíti a többi boltnak. Lehet, hogy volt 145db +- 5-10db amit magán személyek vettek meg, de a többséget kiskereskedelmi cégek vitték el :D

[ Szerkesztve ]

(#9132) Frod válasza Tsebacsi (#9059) üzenetére


Frod
addikt

Köszönöm a választ, akkor Alpha lesz :)

Do you see the white shadow?

(#9133) petisubaru


petisubaru
tag

Sziasztok! Segítség kellene fejhallgató vásárlás előtt állok 2 kiszemelt van az egyik: Creative Tactic360 Sigma, a másik: Creative Tactic3D Alpha ti melyiket vennétek? Kb 17 ezer lenne a keret rá. Láttam, hogy az Alpha-t ajánljátok de a sigma nem jobb? Vagy ebben az árkategóriában lenne valami jobb választás. Legfőbb képen játékra kellene Call of duty ghost, far cry 3 stb. Segítségnek nagyon örülnék köszi.

(#9134) Frod válasza petisubaru (#9133) üzenetére


Frod
addikt

Nem akarok a szakértők helyett beszélni, de a Sigma már hiánycikk mindenhol, ha jól tudom az már kifutott, így marad az Alpha - amit viszont dicsérnek, és bőven a kereted alatt meg is van.

Do you see the white shadow?

(#9135) d1abLo válasza petisubaru (#9133) üzenetére


d1abLo
senior tag

szánj rá +2 ezret és akkor Creative Rage :) csak hogy maradjunk a márkánál :D

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#9136) Shadowbull


Shadowbull
addikt

sziasztok,

karacsonyra keresek magamnak egy jo minosegu gamer fulest. ar igazabol nem szamit elso korben, a legjobbak erdekelnenek. Hangkartyam nincs, USBs kellene.

koszi.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#9137) Tsebacsi válasza petisubaru (#9133) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A 360 Sigma Xboxhoz van. A sima Sigma jó pchez. És igen 18k körül már kapsz Rage-et.

Shadowbull: Mégis kb. mennyi lenne a keret?

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#9138) Polllen


Polllen
nagyúr

Sziasztok,

van valakinek tapasztalata a trust gxt 340 7.1-s headset-tel? Egészen megtetszett vagy ez vagy egy creative tactic3D alpha lenne a kiszemelt. :F

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9139) Tsebacsi válasza Polllen (#9138) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az Alpha ajánlott, többeknek is van, és mindenki meg van vele elégedve.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#9140) Flashget válasza petisubaru (#9133) üzenetére


Flashget
félisten

sigma kapcsán mindent megmozgattam, hogy tudjak venni..mindenhol azt a választ kaptam kifutott model lett.
ebayen tudsz venni max.
a 360 jelölés pedig xbox-ot takar...ahhoz való.

Realme GT Master Edition

(#9141) Bacusuz válasza petisubaru (#9133) üzenetére


Bacusuz
őstag

Nekem Asus Echelonom van ami ugyancsak jó darab.
19.000.- az ár,nagyon kényelmes,és erős is.

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#9142) petisubaru


petisubaru
tag

köszönöm mindenkinek a segítséget.

(#9143) Bacusuz


Bacusuz
őstag

tavasszal össze kéne hozni egy össznépi fejhallgatópróbás tesztet.....
mindenki hozná amije van ;]

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#9144) d1abLo válasza Bacusuz (#9143) üzenetére


d1abLo
senior tag

simán :)

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#9145) Bacusuz válasza d1abLo (#9144) üzenetére


Bacusuz
őstag

mást is érdekelne?
egy jó fülzsíros fejtetű csere?

[ Szerkesztve ]

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#9146) Tsebacsi válasza Bacusuz (#9143) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ki áldozza be a laposát az usb-eknek? A real 5.1-esek meg hoppon maradnak :P Az ötletet jónak tartom, az össznépi fejtetűátadást már kevésbé. :P

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#9147) aProPeti87


aProPeti87
aktív tag

Nekem Rage nem vált be technikailag ,egyébként hangzásilag nagyon rendben van (volt) eladtam :D Sajnos nem bírta a sok ki-be húzogatást, és az usb csatija megadta magát majd porosodott 2 hónapot és inkább eladtam .
Tegnap találtam Német használt cikkesnél 2 ezer forint volt :D egy régi típusú Sennheiser 565 ovation igaz nem gamer kategória de meglepődtem hogy milyen szépen szól ,térhangzást megcsinálja a Rage progija azzal meg nagyon megvagyok elégedve így most 2 ezerből szinte ugyan azt a szintet hozza mint a Rage 18 ezerért.

Isten lustának teremtett, én pedig nem akarom romba dönteni a terveit...

(#9148) d1abLo válasza Bacusuz (#9145) üzenetére


d1abLo
senior tag

hoppon maradnék a 7h-val a hiper szuper alaplapi hangkarik ellen, de egy jó kis borozgatós/sörözgetős délutánt bevállalnék

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#9149) Tsebacsi válasza aProPeti87 (#9147) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Melyik csatija halt meg? És a progi hogy működik ha nincs bedugva eszköz?

Meg szerintem fölösleges ki-be húzogatni folyton, illetve azt a nagy csatlakozónak simán bírnia kellett volna.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#9150) aProPeti87 válasza Tsebacsi (#9149) üzenetére


aProPeti87
aktív tag

A progi nem működik ha nincs bedugva az eszköz a , fejhallgatón lévő mikro usb csati adta fel a szolgálatot.
Csak akkor húztam ki ha pl telefonnal használtam de úgy látszik nem egy strapabíró. Bánom annak idején nem a Sigmát vagy Alphát vettem .

[ Szerkesztve ]

Isten lustának teremtett, én pedig nem akarom romba dönteni a terveit...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.