Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#753) Joe-T válasza frame>24 (#751) üzenetére


Joe-T
tag

Lehet egyedül vagyok a véleményemmel, de nekem a 88-as ágyú bejött! Most VK3601-el tolom és meg vagyok elégedve a teljesítményével! Már csak a legerősebb motor hiányzik belöle, de azt hiszem, hogy az XP-ket inkább a Tigrisre gyűjtögetem!
Eddig úgy voltam a kisebb kaliberű lövegekkel, hogyha megláttam ellenfélként egy Tigris II-őt vagy IS-t akkor nem nagyon bocsájtkoztam velük harcba, mert biztos volt, hogy alul maradok. Mióta megvan a 88-as azóta csak egy van emi igazán meg meg tud fogni és nem is szívesen akaszkodom össze vele az a Ferdinánd rohamlöveg! Útálom őket mint a sz@rt, ha ellenem vannak! A KV-ket nagyon szeretem, mert nem annyira ellenfelek a T34-85-ők meg az igazán jó célpontok! De a legideálisabb célpontok a M3 Lee-k!
Én több esetben nem hagyatkozom az autómata célzásra, hanem inkább én vezetem célra a löveget és, ha van rá lehetőség akkor inkább azokat a részeket célzom amik nagyon fájnak az ellenfélnek! Torony és a harckocsitest találkozása (a toronyforgató mechanikát elég jól haza lehet vágni) majd egy lövés a lánctalpra és az ellenfél meg is bénult! Érdemes még a löveget is célozni (főleg amikor rám fordult az ellenfél), mert egy jó lövéssel kiiktatható a löveg!
Ha oldalt áll nekem a célpont, akkor pedig érdemes a tornyot oldalba lőni, mert ott elég szépen sebződik és szinte soha nem pattan le a lövedék!

Bocs, ha egy kicsit hosszú voltam!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.