Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) mrhitoshi válasza MasterMark (#798) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Az lesz.
Kérdés: hogy van magyar support ? Lusta vagyok most angolul karattyolni. :DDD

PS4

(#802) MasterMark válasza mrhitoshi (#801) üzenetére


MasterMark
titán

Van. :) Legalábbis xbox support.

Switch Tax

(#803) catroot válasza mrhitoshi (#801) üzenetére


catroot
veterán

Anno én ide írtam.

De elképzelhető (sőt, biztos is), hogy lehet máshova is jelezni a problémát.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#804) bull84ghia válasza Barthezz2 (#788) üzenetére


bull84ghia
őstag

Ha megszűnik a zune akkor honnan tudja majd az ember hogy van-e szoftverfrissítés? Vagy ez az xbox music is jelzi majd?

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#805) Воланд válasza bull84ghia (#804) üzenetére


Воланд
titán

a zune, mint program wp7 eseten marad, ahogy a zune pass is. wp8-nal meg ota frissitesek lesznek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#806) cerb


cerb
tag

sziasztok! én még új vagyok a windows phonehoz, ezért felmerült pár kérdés, amire ti már biztosan tudjátok a válaszokat:

volt még 10 évvel ezelőttről MSN regisztráció miatt windows live jelszavam, és azzal keztem el használni a telefonomat. sjanos... kezdeti bénázás miatt importáltam az outlook.com oldalon a címjegyzékemet a gmailból, és csak utána jöttem rá, hogy teli van az outlook ezer éves sosem hazsnált szemét kontaktokkal. ki akartam törölni mindent, hogy újra bele rakjam szépen, üresen magában a google-ös címtáramat, de nem tudok itt csak egyesével kijelölni címeztteket. ez nem járható út, mivel így most több mint 600 címzettem van, nem mehetek neki kézzel. erre van valami megoldás? sehol nem találtam angolul.

második kérdés: van valamilyen app ami százalékosan mutatja élő csempén az aksi töltöttségét? találtam egy ilyet (battery status), de csak feloldott telefonra telepíthető, nincs fent a piactéren sajnos.

és a plusz kérdés: látom, hogy ti már wp7.8ról beszéltek, és láttam neten is, hogy valaki ezzel hirdete a lumia 800át, nekem viszont csak 7.5 van rajta frissítés után? miről van itt szó?

köszi szépen előre is a válaszokat!

(#807) zoo8800 válasza cerb (#806) üzenetére


zoo8800
veterán

1. passz
2, "mezei" telefonra nincs ilyen
3, hamarosan érkezik a 7.8, egyelőre még csak 7.5 van hivatalosan.

rip and tear, until it is done

(#808) crey válasza cerb (#806) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Szerintem a legegyszerűbb ha egy tiszta Live accounttal kezdesz... Én is eldobtam a francba a régit...(ha csak nem fontos az MSN).

A százalékos battery status pont nem lesz elérhető csak homebrew appokkal. :( talán majd wp8-ban.

A wp 7.8-nak kiszivárgott egy korábbi romja, ezt telepíti minden félőrült a mókolt telefonjára. Ez nem hivatalos update még, és sokan bukják a garit is vele.

randras: ne fenyegess :P

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#809) randras válasza crey (#808) üzenetére


randras
veterán

Biztos hogy sok bajotok lesz velem... de lehet, hogy majd megtérül, mert fejlesztik is. ;) :B

(#810) cerb válasza crey (#808) üzenetére


cerb
tag

köszia gyors választ! megfordult a fejemben, hoyg csinálok egy újat, de akkor a régit le kéne szedni a telóról, amihez azt írta az outlook.com, hogy tegyalulja magát, azt meg nems ezretném, mert már vásároltam vele valamit.:S

(#811) saiyajin


saiyajin
senior tag

Sziasztok! Nem tudom volt-e már téma, de engem az érdekelne, hogy véleményetek szerint a wp8-as telefonok megjelenenése kb. mennyire fogja lenyomni a jelenlegi wp7-esek árát, ha lenyomja??
Heteken belül vennék telefont, ami jó eséllyel windowsos lesz, és remélem azért pár ezressel csökkennek még az árak! :)

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#812) cerb válasza saiyajin (#811) üzenetére


cerb
tag

az árakat szvsz a kereslet/kínálat szabja meg. biztos lesz át csökkenés, de akkor is lenne, ha nem jelenne meg semmi új. ha viszont továbbra is többen keresnek új telót, mint amennyien eladnak, akkor erős csökkenés biztos nem lesz.
szerk: ja bocs, alapból használt árakban gondolkodtam, bolti áraknál biztos lesz valamennyi esés, de ha továbbra is sokan vesznek, és már csak az újakat gártják, akkor elfogyhat a raktárkészlet a szolgáltalóknál.

[ Szerkesztve ]

(#813) catroot válasza cerb (#806) üzenetére


catroot
veterán

Tehát, akkor van egy csomó címjegyzéked, ami felesleges?

Akkor egyszerűbb webes felületen gyomlálni a Live-ban (belépsz az outlookba és felül kiválasztod a People-részt). Aztán szinkronizálod a telefonnal.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#814) crey válasza catroot (#813) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Omfg... Ez eszembe sem jutott... Hülyegyerek.... :W

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#815) btudos válasza saiyajin (#811) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ennél lejjebb már nehéz lenne mennie, de WP7-->WP8 váltás miatt azért több telefon lehet piacon, mint most, az lejjebb viheti az árakat.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#816) catroot válasza crey (#814) üzenetére


catroot
veterán

Gyere, beszéljük ki az offban! ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#817) cerb válasza catroot (#813) üzenetére


cerb
tag

igen, webesen akartam, de ott sme lehet egyszerre az ösezset kijelölni:S

(#818) mukibuci válasza cerb (#817) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

én felraknám a live mail-t, annak a kontakt részében ki lehet jelölni egyszerre akár mindet is :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#819) catroot válasza cerb (#817) üzenetére


catroot
veterán

Pedig lehet.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#820) Lall válasza catroot (#819) üzenetére


Lall
veterán

Azt írd már meg neki, hogy!? Ne az agyát húzd. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#821) MasterMark válasza cerb (#817) üzenetére


MasterMark
titán

people.live.com

Switch Tax

(#822) catroot válasza cerb (#817) üzenetére


catroot
veterán

Ezt a felületet nézted?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#823) Lall válasza catroot (#822) üzenetére


Lall
veterán

Adam Sandler az ismerősöd? Ne bassz... :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#824) catroot válasza Lall (#823) üzenetére


catroot
veterán

Tudtam, hogy valaki kiszúrja :DDD De csak twitteren követem :P

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#825) mukibuci válasza catroot (#822) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

itt én se tudok egyszerre többet kijelölni :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#826) Воланд válasza catroot (#819) üzenetére


Воланд
titán

de o nem egyesevel szeretne tobbet kijelolni, hanem egyszerre.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#827) catroot válasza mukibuci (#825) üzenetére


catroot
veterán

Ott, ahol csináltam a képernyőmentést? :F

szerk.: Ja, hogy úgy többet (és még írta is, átsiklottam felette). Na azt én sem vágom.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#828) mukibuci válasza catroot (#827) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

oké, akkor mégegyszer: HOGYAN:F az tiszta, hogy ott kell:DD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#829) catroot válasza mukibuci (#828) üzenetére


catroot
veterán

A nevek mellett ott van a kis rublika, amit ki kell pipálni és kész. De így csak egyenként tudod kijelölni őket. Tehát, ha így kellene kb. 500 kontaktot kijelölni, akkor elbogarászik vele az ember. :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#830) Lall válasza catroot (#827) üzenetére


Lall
veterán

Izé, kb. erről beszélgetünk fél napja, hogy nem lehet egyszerre az összest kijelölni.

:DDD Kövesd inkább Sandlert, az úgy látom megyen'

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#831) mukibuci válasza catroot (#829) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

aham, tehát akkor nem lehet, köszi :P akkor marad a live mail, mert abban viszont lehet:K

http://windows.microsoft.com/hu-HU/windows-live/essentials-other-programs

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#832) catroot válasza cerb (#817) üzenetére


catroot
veterán

Viszont most megnéztem a google címtárat, ott kilehet jelölni egyszerre többet is shift-el (kijelölöd a rublikában, hogy honnan, aztán nyomsz egy shiftet és a listában ráböksz a listád utolsó nevére, így kijelöli az összeset).

Szóval max. így exportáld be a google címtárába (ha van gmail fiókod) és töröld ki úgy őket, aztán ezt importáld be a Live-ba. vagy ahogy fentebb írják külső programmal megoldod.

@Lalll

Többet ki lehet, csak nem egyszerre! ;]

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#833) saiyajin


saiyajin
senior tag

Koszi a valaszokat!

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#834) Plazmacucci válasza saiyajin (#833) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nincs varázsgömbünk. Amúgy meg nem nagyon valszeg, mert a legtöbb készülék drága lesz.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#835) btudos


btudos
Topikgazda

HTC 8X forgalmazása megszűnt

Gyorsan kifutott ;]

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#836) catroot válasza btudos (#835) üzenetére


catroot
veterán

De legalább a 8S-nek is! :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#837) btudos válasza catroot (#836) üzenetére


btudos
Topikgazda

Inkább lenne megvehető mindkettő, nagyon várom már :B :D

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#838) blex válasza btudos (#837) üzenetére


blex
senior tag

kíváncsi vagyok már a wp8-ra. az a baj, hogy a keretemből szerintem csak a 8s-re futja, az meg a szoftveren kívül szinte semmiben nem jobb (proci) az omniánál, úgyhogy kicsit sajnálok pénzt adni rá.. de érzem a késztetést, úgyhogy muszáj lesz :D

(#839) Воланд válasza blex (#838) üzenetére


Воланд
titán

"szinte semmiben nem jobb (proci) az omniánál"

hogy mi? :F

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#840) crey


crey
MODERÁTOR

Nem tudom vótmá'-e? :D

Tetszik ez a beépített blacklist. Thx to Dave Stork.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#841) blex válasza Воланд (#839) üzenetére


blex
senior tag

úgy értettem, hogy a procin kívül nem sok minden változik. képernyő ugyan az (vagy rosszabb, ezt nem tudom), nincs nfc, nincs előlapi kamera, csak érintőgombok vannak rajta.. nem érzem a nagy előrelépést. persze ennyi pénzért nagyon nem panaszkodhatom, csak azért mégis megjegyeztem.

egyébként ez a beats audio mit tud? van értelme? (hogy a pluszokról is beszéljünk)

[ Szerkesztve ]

(#842) btudos válasza blex (#841) üzenetére


btudos
Topikgazda

Marketing bullshit. Mesterségesen növeli a basszust, nagyjából erre jó... Hogy ehhez a 8X-ben társulni fog elvileg egy fejhallgató erősítő is, az már érdekesebb téma, de kissé szkeptikus vagyok a valódi tartalmat illetően.

Maga a Beats audio, meg az egész brand egy vicc, zeneileg semmit nem ér a cucc.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#843) Воланд válasza crey (#840) üzenetére


Воланд
titán

csak tudnam, hogy az ms miert nem tudja pl a hivasblokkolast betenni alapbol a rendszerbe....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#844) crey válasza btudos (#842) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Beats, please!

Woland: szerinted mi a péknek örülne a sok mazsola a 8.5-ös updatenél... IOS6-ot hogy fikázzák, mert már nem tud újat mutatni?

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#845) blex válasza btudos (#842) üzenetére


blex
senior tag

szóval azt mondod, hogy tulajdonképpen csak rátoltak egy equalizert, egyébként nincs benne jobb minőségű hardver, meg semmi ilyesmi? nem mintha az omnia hangja rossz lenne nekem.. bár én nem szoktam flac fájlokat hallgatni, hogy hamarabb elélvezzek, szóval nem vagyok akkora audiofil :P

woland_y2k: az 100%, hogy samsungos dolog? persze esélyes, de még reménykedhetünk :D

[ Szerkesztve ]

(#846) Воланд válasza crey (#844) üzenetére


Воланд
titán

na jo, de pl a hivasblokkolas nem valami ujdonsag, amit tavaly talaltak fel. az ember azt hinne, hogy legalabb az alapfunkciokat rendbetettek.

(#845) blex: igen, 100%. nekem is fent volt az a program, de a megjelenese utan nem sokkal a samsung rajott, hogy az bizony nem mukodik es levettek a store-bol.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#847) cerb válasza mukibuci (#831) üzenetére


cerb
tag

Köszi a válaszokat! Közben csináltam egy új fiókot,amibe csak címeket tettem. Remélem jó lesz most már.

(#848) cer


cer
tag

Szép jó reggelt,

Itt a világvége!!!

Persze csak számomra.... Egy írtó nagy problémában kérném a segítségeteket. A kérdés az, hogy mit tehet az a szerencsétlenül járt User, aki elfelejtette a biztonsági kódját ( Screen lock ) és igy nem tud belépni a telefonjába.
A telefon egy HTC HD7-es. ( Mentségemre váljon, hogy 3 napos HD7 és WP7 felhasználó vagyok. )

A lényeg, hogy van-e mód Hard Reset nélkül megoldani, mert mindenképpen szükség lenne az adatokra.
Esetleg lehet-e Zune-nal vagy valamilyen más programmal olyan biztonsági mentést készíteni ami lement mindent ( de a kódot nem ) és utána azt visszatenni úgy, hogy megmaradjon minden és az összes szinkronizáció.

Esetleg GSM-s tudna-e segíteni, tegyek-e próbát például egy XXLGSM-nél vagy akárhol?

Vagy utolsó lehetőségként létezik-e valamilyen törőprogram erre, mert már 12-edszerre próbálkozok és már 13 perc egy újrapróbálkozás és megőrülök?

Kérem aki tud segítsen.

Előre is nagy köszönet!

(#849) MasterMark válasza cer (#848) üzenetére


MasterMark
titán

Azt tudod hány karaktert adtál meg?

Switch Tax

(#850) cer válasza MasterMark (#849) üzenetére


cer
tag

Négyet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.