Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60001) Burt1793 válasza Integrale (#60000) üzenetére


Burt1793
veterán

Jó, de azért annyira nem durva, tehát egy 530/730-hoz nem lehet hasonlítani. :D Szép éles és a háttér szőrösödése se látszik pl nálam.

(#60002) Dave™ válasza sz.balazs.95 (#59997) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ha csak emiatt mondjuk 20-30%-kal drágább lenne, akkor nyilván az lenne, igen. Nem ők a fillérbaszók, hanem a vásárlók. Felőlük lehetne platinából is zafírüveggel 2 millióért ha vennék mint a cukrot, de hát ugye nem ez a helyzet. A kijelzőt pedig a Samsung gyártja, innentől beláthatod mekkora érdeke van értelmes áron adni a prémium kijelzőt a konkurenciának.

(#60003) Integrale válasza Burt1793 (#60001) üzenetére


Integrale
veterán

Szorosodesrol szo sem volt. A kep eles, csak szemcsesek a tartalom.

"Bad reklám is reklám too"

(#60004) Plazmacucci válasza Dave™ (#60002) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ezt úgy mondod, mintha olcsó lenne a telefon. A most kapható legjobb Nokia, gagyi kijelzővel, nem bővíthető, és elég sok típushibája van. A WP finoman szólva is visszamaradott, kevesen használják, ennek ellenére a telefon 150e. Tudod mikor vennék olyat annyiért :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#60005) Bogyó bá' válasza Burt1793 (#60001) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Hát az 530 kijelzője tényleg rettenetes. :D

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#60006) sz.balazs.95 válasza Plazmacucci (#60004) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

A WP egyáltalán nem visszamaradott. :N
Ami visszamaradott jelenleg, az a készülékkínálat.
Ha jönne néhány nagyobb gyártó, mondjuk az Asus, LG, Lenovo, XiaoMi, akkor sokkal jobb lenne a helyzet.

Pl. S800+-os, microSD-s mobil jelenleg csak az 1520 van, de már nem gyártják, és a HTC van, de az meg egyáltalán nem kapható itthon.
És kész, ezzel kifújt a dolog.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#60007) Burt1793 válasza Plazmacucci (#60004) üzenetére


Burt1793
veterán

Igen, ez meg nem is típus hiba, hanem hibás típus...
De most pl kicsörgött, már ez is nagy szám. :D
Az a baj, hogy vannak dolgok, amikben bitang jó, de mindenben jónak kéne lennie. Nekem igazából a kijelzővel nincs bajom, mert az amoled bejön, a fényerő nagyon jó, az üveg nincs szétesve, lilul, de az fícsör és a görgetés közbeni betűelmosódás se zavar. Persze az s5 mellett ezek gáz dolgok, főleg, hogy ugyanannyi az áruk (jó én a 930at magánembertől vettem, akinek épp akkor cserélték be a 800asát, így elég jó áron lett meg, igaz a garival bajok lesznek, ha majd szükség lesz rá). A nem bővíthetőség se zavar, mert ott a tablet 64gbos memkarival, programok nem foglalnak sokat, nem játszom a 930cal, zenével van tele.
Az a vicc, hogy a frissítés is később jön... igazából bármelyik részét kérdezitek azt kell rá mondanom hogy az is rossz, de közben meg gyors, nem laggol, szép, jó a fogása, vannak alul kapacitív gombok, erős.

(#60008) Integrale válasza sz.balazs.95 (#60006) üzenetére


Integrale
veterán

Ha a GTA egy szempont nálad, akkor szerintem veheted az S400-zal szerelt telefonok egyikét, nem fog jobban futni mint egy 930-on vagy 1520-on, mert mint írtam, 930-on is szar.

"Bad reklám is reklám too"

(#60009) Burt1793 válasza Integrale (#60008) üzenetére


Burt1793
veterán

Tableten egyszer kipróbáltam a gta san andreas-t, annyi elég is volt... itt van a bazi erős gép, ami elfújja a telefont alapjáraton és ezzel is havi egy órát játszom (persze, ha kijön a gta5, akkor változik a helyzet :D).
sz.balazs: miért telefonnal játszol? Miért nem konzollal? Illetve játszásra android kell egy jó erős vassal, egy s5 pl eléggé rendben lenne, van rá minden és megvenni se kell mindent, ki lehet próbálni okosba'.
Sőt, a legerősebb samsung tabok, sima wifis verzióban 100k körül kaphatóak. na azokkal lehet játszani utazás közben. Vagy egy note3-mal. A családban egy gyereké a note3, napi kétszer tölti egy játékosabb időszakban, mindet visz, nem melegszik (pedig 800as soc van abban is...) és az aksija is jól bírja, de nagyon. 930üzemidejének dupláját simán hozza.

[ Szerkesztve ]

(#60010) sz.balazs.95 válasza Integrale (#60008) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

csak azt nem tudom, hogy a mostani S4 Pro-hoz képest az S400 plusz 2 magja játékok terén mekkora pluszt jelent.

Egyébként a GTA-n kívül más rosszul optimalizált játékot hirtelen nem tudnék mondani.
Pl. a NOVA 3 vagy a Mass Effect is szépen fut a 820-amon, csak néha akad meg egy picit.

Burt1793: mobilon is szoktam játszani, meg konzolon is szoktam játszani, meg kézikonzolon is szoktam játszani.
Miért ne játszhatnék mobilon is? :)

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#60011) Burt1793 válasza sz.balazs.95 (#60010) üzenetére


Burt1793
veterán

Nem azt mondom, nyugodtan játssz mobilon, csak erre alkalmasabbak a droidos gépek. Én 930on minion rush-t játszom, ami nagyon melegíti szegényt és óránként 30-40%-ot biztos levesz az aksiból, így keveset játszom, de mivel aranyos játék és csak kicsit laggol néha, szeretem. Illetve a zombie tsunami a másik kedvenc, s2-n szerettem. Néha nyomok vele egy kört. Pár kötelező játék van még fent, de nem nyitom meg őket. A zombie tsunamit jól bírja, elég nagy fényerőn, óránként kb 15-20%-ot meríti és egyáltalán nem melegszik. A két játék kb ugyanazt tudja, szóval az optimalizáció lesz a ludas...

(#60012) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Bezzeg a 630. Nem várok el tőle sokat és azt stabilan hozza. :DDD

(#60013) Plazmacucci válasza kolosanyi (#60012) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ne haragudj de mindig annyira le vagy nyűgözve a hatharminctól, hogy azt kell mondanom irtó alacsonyak az igényeid. A a sajat 1520 telefonomat is siman meg tudom kritizálni, és objektíven nézni. Egyáltalán nem megbízhatóbb semminél sem, csa WP volt eddig ami elfelejtett hangot kiadni vagy nem ébreszteni. Csak ez fagyott be ugy hogy se kép se hang. Annyi bug van a gyárilag alap rendszerben hogy el se kezdem sorolni. Azért vettem mert jól néz ki, jó nagy, jól fényképez, és lenyelek egy rakat békát 😊

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#60014) kolosanyi válasza Plazmacucci (#60013) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez van, fantrollemesbérenc lettem. ;] :DDD

Egyébként nem lenyűgözve vagyok, de az én felhasználási szokásaimnak tényleg maximálisan megfelel. Jó, 90%-ban. Jó lenne egy LED-es villanó, nagyobb RAM és 0,2 hüvelykkel kisebb kijelző. Mindezt ugyanilyen megbízhatósággal és egy kellemes, ~50 ezres árazással.

[ Szerkesztve ]

(#60015) Plazmacucci válasza kolosanyi (#60014) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Kisebb kijelző? :F Én azonnal phablet kúrára fognálak.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#60016) kolosanyi válasza Plazmacucci (#60015) üzenetére


kolosanyi
veterán

Volt 4,7-es telóm, nem jött be. A tabletem se használom semmire, ha nagy kijelző kell, akkor előveszem a notebookom. Ellenben az ennél nagyobb kijelző már jelentősen hátráltat sport közben (telefonnal járok futni, illetve erőedzést is sokszor azzal csinálok). Nekem valahogy nem jönnek be a phabletek na.

(#60017) StLui válasza kolosanyi (#60016) üzenetére


StLui
veterán

"erőedzést is sokszor azzal csinálok"

ez érdekelne, ezt hogyan?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#60018) Aeroglobus válasza Zsoleszhun (#59975) üzenetére


Aeroglobus
tag

Nekem 96-98%-ig jut el, aztán kiírja hogy sikertelen, próbáljam később. Pedig már a régit is töröltem.

(#60019) Plazmacucci válasza Aeroglobus (#60018) üzenetére


Plazmacucci
félisten

valamikor sokadszorra megy csak neki. nem tudni miért. hold állása, ilyesmi...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#60020) cattus válasza StLui (#60017) üzenetére


cattus
őstag

A telefonnal súlyzózik. :D

Do the thing!

(#60021) Burt1793 válasza cattus (#60020) üzenetére


Burt1793
veterán

Nana, azért nehezebbek a nokiák, de nem annyival. Lehet szidni őket, de a ló túloldalára se essünk. ;] Mondjuk a 930nál nem nagyon van túloldala a lónak sajnos. Ha valaki elkezdi szidni én csak ezt csinálom: :K Azt nem értem, hogy mégis miért szeretem. Valaki magyarázza meg. ha a 630 olyan mint a 930 szarabb kijelzővel és lassabb sebességgel, akkor az ellenségemnek se ajánlanám. :)) Csak ha nagyon nagyon olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#60022) Integrale válasza Burt1793 (#60021) üzenetére


Integrale
veterán

:C

"Bad reklám is reklám too"

(#60023) Blyan válasza Burt1793 (#60021) üzenetére


Blyan
félisten

A 630 remek, a hiányosságai pont annyi, mint amit hirdetnek is (kb :D ).

Van olyan gyors, mint a 920 - de pont szar a fél gig RAM miatt.
Jó és elég szép a kijelző - de 4,5" WVGA már azért kurvára határeset.
Szerintem jól néz ki a telefon - de a hátlap anyaga olyan igénytelen, hogy mellette a Samsung már prémium gyártónak hat.
Viszont az akksiidő az nagyon megfelelő - főleg a 920 után. :D

A többi ismert; szenzorok hiányoznak, kameragomb hiányzik.

Minden egybevéve elégedett vagyok - 15e forintot megért. ;]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#60024) Burt1793 válasza Integrale (#60022) üzenetére


Burt1793
veterán

Amúgy az a durva, hogy senki se ismeri a wp-t az ismerőseim között ,olyanokat mondanak a telefonba pl, hogy "jajj még sose telefonáltam wp-s emberrel" :D, na szóval annyira nem ismerik a rendszert, hogy külsőre nézik meg és mindenkinek bejön, csak ámulnak. Nem viccelek. Max belegörgetnek a menübe, ami szép folyamatos, nem úgy mint egyes droidos mobiloknál és elismerően mondják, hogy "baszki, ez telefon" és én akkor is csak :K -k. ;] Nehogy megtudják, hogy akkora balfasz voltam.
Viccelek, mint mondtam, az N9 hiányában kellett nekem egy nokia relikvia.

(#60025) Burt1793 válasza Blyan (#60023) üzenetére


Burt1793
veterán

Ez az első wp-s telefonom és csak messziről láttam eddig másikat, szóval a 920at se ismerem. A MA-s tesztekben lévő képek alapján a világ legrondább telefonja is lehetne a 920... Rosszak az arányai. Mondom élőben nem láttam. S5-öt nap, mint nap használok, rendben van. Az előlapja szép, a kijelzője meg valahogy mindenhogy nézve 1000szer jobb, mint a 930-é. Mintha 5 év lenne a két kijelző között.

(#60026) Integrale válasza Burt1793 (#60025) üzenetére


Integrale
veterán

A világ legrondább telefonja? :Y

Van olyan szép mint a 930, az általános minősége pedig sokkal jobb.

"Bad reklám is reklám too"

(#60027) Burt1793 válasza Integrale (#60026) üzenetére


Burt1793
veterán

Ez: [link]? Csak képen láttam. Hányinger. De lehet, hogy csalóka a kép. Ja és te kivételezett 930 tulaj vagy. Te kaptad az összes selejtet, hogy nekem egy jó darab jusson. Ezer hála. ;]

Jó, nem néz ki olyan rosszul, most hogy több képet megnéztem, nem a világ legrondább telefonja, de nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#60028) Zoli0726


Zoli0726
aktív tag

Sziasztok!

Nemrég váltottam lumia 520-ról 735-re és egyelőre a hajamat tépem.

Sajnos az értesítések néha úgy beragadnak, hogy semmi nem jelez.

Konkrétan a outlook, skype, messenger trióról van szó. Az 520-on soha! nem fordult ilyen elő. Van hogy egy órával később megnyitom a skype-ot és akkor látom, hogy írt valaki.

Nagyon bosszantó. Újrahúztam már lumia recovery-vel, de ugyanaz a jelenség.

Nálatok nem szokott ilyen előfordulni?

(#60029) Burt1793 válasza Zoli0726 (#60028) üzenetére


Burt1793
veterán

Nem.

(#60030) gyurkikrisz válasza Burt1793 (#60025) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Én gyönyörűnek tartom :) Mielőtt megvettem kívülről fújtam minden tesztet, és a képeket is 1000x megnéztem, de mint minden telefon, élőben ez is más.

Persze ízlésről nem érdemes vitázni

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#60031) #16695808


#16695808
törölt tag

A facebook appot telepitettem es azota nem tud az uzeneteknel a chatbe belepni a facebook fiokom. Segitsetek
Lumia 800

(#60032) Burt1793 válasza gyurkikrisz (#60030) üzenetére


Burt1793
veterán

Én sok tesztet olvastam a 930ról és mindben dicsérik. Külföldiekben is. Értem én, jogosak a dicséretek, de azért a hibákat is megemlíthették volna. Amikor én a 930 topikban minden leendő vásárlónak leírtam a hibalistát, kiutált pár elvakult szerelmes. A tesztek alapján a 930-nak akár olyan jónak kéne lennie, mint egy i6-nak...

Örülök, hogy neked tetszik a 920, a 930 nem tetszik?

(#60033) gyurkikrisz válasza Burt1793 (#60032) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Igazából minden Lumia tetszik, mindegyik szép valahogy. És nem vagyok WP fanatista, most vettem egy droidos tabot ;]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#60034) btudos válasza Burt1793 (#60032) üzenetére


btudos
Topikgazda

HTC 8X - Lumia 930 - Lumia 920 utat jártam be (sajnos megszabadítottak a 930-tól, de ezt most hagyjuk).

Előzőleg nem tetszett a 920, rondának és rossz arányú telefonnak találtam, de ez volt a legértelmesebb választás ár/érték arányban a 930 után gyors pótléknak. Megváltozott a véleményem, kora ellenére jobban szeretem mint a 930-at, és a formavilággal sincs már bajom, használat közben jöttem rá, miért jó, hogy aránylag nagy hely van az előlapi gombok alatt. Szóval szerintem összességében a 920 sem hibátlan, viszont a 930 hiába szebb szebb, de sokkal több a hibája, ami miatt nálam a 920 mögött van, ha sorrendet kéne felállítani.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#60035) Blyan válasza Burt1793 (#60025) üzenetére


Blyan
félisten

Nem tudom, a 920 az egyik legjobban összerakott és kinéző készülékem volt. Bár minden egyéb módon is ilyen fasza lett volna. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#60036) zsoltzsolt válasza Burt1793 (#60032) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nem kiutált, csak unalmas két ember ugyanazon sirámait naponta többször olvasni. Nem hibátlan a készülék,de olyan nincs is. De reggel,délben,este azt olvasni folyton, hogy lilul vagy eláll...

[ Szerkesztve ]

(#60037) Burt1793 válasza btudos (#60034) üzenetére


Burt1793
veterán

Elhülyéskedünk mi itt Integrale-lal, de csak az ő készüléke hibás. :D Az én példányomnak nincs fizikai problémája, tehát csak a wp-s hülyeségek vannak. Ha nem vesszük a HTC One windows editiont (amit senki se látott még élőben), akkor a 930 a legjobb wp-s teló, mivel az 1520 egy kezelhetetlen méretű phablet. Nekem biztosan nagy, a 930 még hordozható zsebben, az már nem, illetve én csak egy kézzel használom a 930at, a másik kezem mindig kell valamire. :D A 830 milyen amúgy? A Glance nekem sosem hiányzott, sose volt glance-es mobilom és nem is látom értelmét, órám van, ha valamit meg akarok nézni, akkor bekapcsolom a kijelzőt. A 830 nem esik szét ennyi tulajnál? A HD ips kijelző is okés? A kamera engem nem izgat, ezzel se fotózok és sztem nem is olyan nagy durranás. Van itthon rendes fényképezőgép...

(#60036) zsoltzsolt: De ne nyugtasd már magad légy szíves azzal, hogy nincs hibátlan készülék. Nincsen, de attól még van rangsor és ezek pitiáner, idegesítő hibák, igaz, nálam nem nagyon vannak jelen. Egyedül a szar IE és az xbox music az, ami nálam kiveri a biztosítékot. Illetve ez a nem kicsörgős sztori.

[ Szerkesztve ]

(#60038) Integrale válasza zsoltzsolt (#60036) üzenetére


Integrale
veterán

Két ember nem huny szemet egy 100+ ezres telefon nevetséges hibáin. Bocsáss meg!
Másrészt, láttad, hogy még hányan írták ugyan ezeket a hibákat? Kapásból nem csak ketten.
Érdemes rákeresni a 930 proximity sensor szavakra, meg fogsz lepődni, hogy hány tulajdonos szenved még ilyen hibákkal.

btudos: sebessége milyen a 920 a 930 után?

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#60039) btudos válasza Integrale (#60038) üzenetére


btudos
Topikgazda

Meglepő, de nem érzem nagy visszalépésnek. Pár tizedmásodperccel lassabb talán 1-1 alkalmazás megnyitása, de a 930-on is lassú pl. a naptár megnyitása. Az IPS panel nekem a fekete ellenére jobban bejön, mint az AMOLED, a felbontás nem zavaró FHD után sem és itt nincs elszúrva fw szinten a megjelenítés, ami engem eléggé zavart a 930-nál (automata fényerő alap, franc fogja állítgatni).

Burt1973: 830 a 930 kecsesebb verziója, nyilván butítva. Szerintem ár/érték arányban akkor már inkább a 735, de akinek fontos a glance, a dedikált előlapi gombok és a kameragomb, jó választás lehet a 830 is.

Amúgy tudom, hogy jól elvagytok, az összes WP-s topikot követem, főleg amelyikhez közöm is van. :D

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#60040) Burt1793 válasza btudos (#60039) üzenetére


Burt1793
veterán

Naptár megnyitása? Nem lassú, kb fél másodperc, egy pillanatra bevillan fekete háttérnél a kis naptár ikon és utána bent is vagyok. Droidon se feltétlen gyorsabb.

(#60041) kolosanyi válasza StLui (#60017) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szertornából átvett, saját súllyal végzett erőgyakorlatokat csinálok egy ideje, mint például a mellső függőmérleg, támaszmérleg, vagy ami már megy rendesen ezek közül, a hátsó függőmérleg, a zászló (hasonlóan nagy aktív terpessze egyelőre, zárt lábbal sokkal nehezebb. Persze ezek mellett alapgyakorlatokkal, mint a húzódzkodás, tolódzkodás, kötélmászás, saslengés, nehezített fekvőtámaszban karhajlítás variációk, kézállás és így tovább. Direkt nem mondom rá, hogy street workout, mert a pattogó gyakorlatok dubstepre nem az én világom, a szertornászok meg ennél jóval összetettebben edzenek azért, nem csak az erőre mennek. Ha több is érdekel, gyere át a fegyencedzés-calisthenics-street workout topikba, egész jó kis csapat gyűlt ott össze. :)

Annyit még elmondok erről, hogy 195 centivel és 110 kilóval nagyon nem vagyok tornász alkat - ex versenysportoló, röplabdás vagyok -, de nagyon szeretem ezt a fajta edzést. Pont azt fejleszti leginkább, amiben gyenge vagyok, a testsúlyarányos erőt.

(#60020) cattus
630-am van, nem 920-am. ;]

[ Szerkesztve ]

(#60042) CJ4567 válasza Burt1793 (#60037) üzenetére


CJ4567
veterán

Én meg most vettem észre hogy új avatarod van, grat hozzá! :DDD

No Sana No Life

(#60043) Plazmacucci válasza kolosanyi (#60041) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Fegyencedzés, mi? :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#60044) Aeroglobus válasza Plazmacucci (#60019) üzenetére


Aeroglobus
tag

Az rendben van, hogy többször próbálkozni, de hogy 1 hónapja csinálja, s bármikor próbálom nem működik, pedig van olyan hogy egy nap vagy 10-szer lefuttatom a mentést és sose sikerül. Előtte ha nem ment, töröltem a régi mentést, utána elsőre sikerült, azóta nem.🙍

[ Szerkesztve ]

(#60045) Partyface007


Partyface007
őstag

megjött ma a 830-am lassan kezdem belakni

remekül kezdődött az ismerkedés valamiért csak a harmadik router wifi beállításaival tudtam összelőni kettőnél kiírta hogy nem tud csatlakozni a hálózathoz mindegyiken WPA2 AES van :-)

erre valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#60046) Plazmacucci válasza Aeroglobus (#60044) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én nem erőlködtem, csak töröltem az előző mentést és bekapcsolva hagytam. Pár nap múlva visszanéztem és már kész volt a mentés.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#60047) Integrale válasza kolosanyi (#60041) üzenetére


Integrale
veterán

Jó tudni, hogy van ilyen topik is, már megyek is! :C

beírom oda is, hogy mennyi bajom van a 930-cal ;]

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#60048) kolosanyi válasza Plazmacucci (#60043) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nope. Azon kívül, hogy a "fegyencedzés" is saját testsúlyos gyakorlatokból építkezik, meg az a rendszer is, amit én követek, nem sok közös van bennük. Jelenleg Christopher Sommer könyvei alapján terveztem meg az edzésem, ő pedig az amcsi utánpótlás tornász válogatott edzője. Egyébként edzői felügyelet mellett nyomom, a Honvéd tornaklub külsősöknek tartott, "hobbi" edzésére járok, ahol egy többszörös magyar bajnok szertornász az edző. Annak ellenére, hogy egy jeti vagyok a tornászok között a testalkatommal, nagyon segítőkész és rendes. Megkérdezte mi a célom, mondom csak erősödni szeretnék, erre azt mondta, hogy akkor a legjobb helyen vagyok és azóta nyomom. :D

(#60047) Integrale
Van gyúrós topik is azoknak, akik inkább a súlyzós edzést preferálják, illetve crossfit, TRX, kettlebell meg minden egyéb funkcionális edzésnek is van egy gyűjtő topikja, ott mondjuk nem igazán érkeznek már hozzászólások. De van kerékpáros, futós és úszós topik is, meg gondolom még egy csomó más is, de én ezeket ismerem csak. :D

[ Szerkesztve ]

(#60049) Plazmacucci válasza kolosanyi (#60048) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:R

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#60050) lugosi válasza Partyface007 (#59978) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi, ezzel sem vagyok előrébb.

Tehát, mindeddig gond nélkül működött a telefonomon a Onedrive alkalmazás a vállalati onedrive fiókkal, tehát nem kellett semmilyen más appot letölteni hozzá. Az első link egyébként azt az appot töltené le, ami egyébként is fent van a telefonon, tehát amit több mint egy hónapja használtam, gond nélkül.

A második pedig arról szól, hogy az Office alkalmazásban elérem a vállalati onedrive file-jaimat, ami eddig is így volt, de ez messze nem az, mint a onedrive alkalmazás.

Például jelenleg megoldhatatlan feladatnak tűnik, hogy az MS által üzemeltetett office 365 exchange email címemről olyan emailt küldjek a WP telefonom, amihez egynél több olyan file-t csatolok, amit a szintén MS által üzemeltetett vállalati onedrive-ban tárolok. Azt hiszem, ez így akár vicces is lehetne, ha nem munkára kellene használni a telefonomat. Ha valami sz.ros fotót szeretnék csatolni a telefonról, azt persze megtehetem, úgy is, hogy egyszerre többet csatolok. De két doc-ot az MS oprendszeres telefon nem tud az MS email alkalmazásban az MS email címen keresztül elküldeni egy MS felhőszolgáltatásból. :((

Csak a flém kedvéért hozzáteszem, hogy a fenti halálosan bonyolult művelet a fujj-fujj-kukadriod androidos telefonomon a legcsekélyebb problémát sem okozza.

Tisztelt MS, érdemes lenne elgondolkozni azon, hogy miért választja a piac kb 96%-a a konkurenciát. Biztos nem elsősorban ezért, de ez mellette sem szól azért.

Ez az első komolyabb kudarcom WP platformon, és nagyon nem örülök neki. Bosszantó, hogy a fizetős szolgáltatásomat nem tudom munkára használni a telefonon, de ha mondjuk büfiző csecsemőkről vagy szunyókáló macskáról szeretnék 5 db képet elküldeni, annak semmi akadálya nem lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.