Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51001) Melack válasza Zsoltika11 (#51000) üzenetére


Melack
veterán

A naptárban kellene hogy mutassa?

(#51003) Zsoltika11: hasonló nekem is volt. Én azt csináltam, hogy a webes felületre belépve Outlookban kapcsolgattam. Frissítettem, és utána pár perccel már jó is lett. Egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#51002) savoo válasza darnics (#50981) üzenetére


savoo
addikt

Gondolom a rington-t is te írtad be először és azért jegyezte meg.. :)

[ Szerkesztve ]

(#51003) Zsoltika11 válasza Melack (#51001) üzenetére


Zsoltika11
tag

Igen. És meg kellene jelenítenie a zárolási képernyőn. De nem teszi.

(#51004) savoo válasza btudos (#50984) üzenetére


savoo
addikt

Céges Onedrive! ;]

(#51005) savoo válasza Zsoltika11 (#50974) üzenetére


savoo
addikt

Restart. :D

(#51006) Zsoltika11 válasza savoo (#51005) üzenetére


Zsoltika11
tag

Meglátjuk :))

(#51007) kakuk100 válasza Воланд (#50997) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen megpróbálom! :K

(#51008) Arni9010 válasza kakuk100 (#51007) üzenetére


Arni9010
aktív tag

Amit woland linkelt, azt linkeltem én is először :DDD

(#51009) kliszi


kliszi
senior tag

Sziasztok ! Egy kis segítség kéne lumia 1320 as telefonom van 8.1 van rajta ! Letöltöttem a vibert de nagyon nehezen települt fel ujra kellet initani a telefont aztán települt fe viszont hiába bökök rá nem csinál semmit nem indul el ! Mi lehet a gond ? Valakinek van ötlete ?

(#51010) Azazael válasza kliszi (#51009) üzenetére


Azazael
aktív tag

Ott valami gond lehet, érdemes letörölni a Vibert, újraindítani a telefont, és megint feltelepíteni mert amúgy gyorsan le szokott jönni, és hamar végigmegy az install is. Én pont most telepítettem 920-ra.

(#51011) Ádám16


Ádám16
addikt

Migráltam US-be az xBox accomat 4-5 napja, és nem jött "változás". HR kéne neki?

(#51012) gabber01 válasza Ádám16 (#51011) üzenetére


gabber01
addikt

Nyugi, a CIA már figyel. :D

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#51013) btudos válasza savoo (#51004) üzenetére


btudos
Topikgazda

Sharepoint akad, de amit lokalisan tarolok (pl kulfoldon utkozben irt dokumentaciokat a telefonra szoktam felrakni hogy onnan kuldjem tovabb amint netkozelben leszek), ne legyen mar kihivas valaszkent elkuldeni. :(

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#51014) br.rak válasza btudos (#51013) üzenetére


br.rak
őstag

Ez szerintem nem fog megoldódni, előbb utóbb kötelezően minden onedrive-ba fog menni. az MS-nek ez lenne az üzlet az egész WP vonalon, a szolgáltatások. Ez olyan mint hogy nem lehet sim-en tárolni semmit. Megszoksz vagy megszöksz. Csoda hogy elérhetőek a G szolgáltatásai. (illetve kényszer MS részéről, de ha rajtuk múlna, repülne a platformról minden ami nem ms)

[ Szerkesztve ]

(#51015) kliszi


kliszi
senior tag

Sziasztok ! Térképeket hogy tudom átmásolni sd-re ? Lumia 1230 8.1 telefonon !

(#51016) btudos válasza br.rak (#51014) üzenetére


btudos
Topikgazda

Rám nem panaszkodhatnak, használom a felhőt napi szinten, de a céges és a privát dolgaimat nem keverem, nem is fogom, nem is tehetem.

Tényleg csak annyi zavar, hogy kész van az a file picker, amit implementálni kéne a mail kliensbe, kétlem hogy Redmondban nem jutott eszébe ez senkinek, mégse...

kliszi: Tárterület ellenőrzésen belül tudod beállítani, illetve egyből SD-re letölteni.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#51017) br.rak válasza btudos (#51016) üzenetére


br.rak
őstag

Nem ez lenne az első logikátlan lépés az MS-től (én mondjuk inkább használok helyi tárolót, akár több mentéssel, mint felhőt)
Mibe kerülne nekik hogy Cortanát angol nyelven engedélyezzék a világnak? Semmibe, ehelyett megy a trükközés a régióval.

(#51018) kliszi válasza btudos (#51016) üzenetére


kliszi
senior tag

Szia ! a tárterület ellenörzésen belül nincs olyan hogy térképeket hova mentsen ! Automatikuasan a telefon memoriájába menti és onnan ha rámegyek a térképekre akkor kezelés jön be de ott sem lehet beállitani .

(#51019) hülyegyerek válasza kliszi (#51018) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Lumia tárterület nevű appot kell letöltened hozzá.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#51020) kliszi válasza hülyegyerek (#51019) üzenetére


kliszi
senior tag

pontosan mi a neve mer nem találja igy az áruházban ?

(#51021) gabber01 válasza kliszi (#51020) üzenetére


gabber01
addikt

Tárterületsegéd. De tök mindegy, mert nekem 8.1 van fent és baxik beadni az opciót, sem az újakat, sem a már meglévőket nem engedi áttenni SD-re.

Elnézést: nem tárterületsegéd, hanem Tárterület-ellenőrzés. Mindig keverem ezeket.

[ Szerkesztve ]

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#51022) Kbali válasza gabber01 (#51021) üzenetére


Kbali
nagyúr

Meglévőt azzal sem lehetett átrakni. Először törölni kell a készülék memóriájából, utána lehet a beállítás szerint már SD-re letölteni.

(#51023) gabber01 válasza Kbali (#51022) üzenetére


gabber01
addikt

De lehetett. Egy csomó helyen írják neten. Nálam sosem volt meg az opció. Egyébként minden SD-re van állítva, de hiába töröltem le az összeset, újra leszedni is csak a telóra engedte, illetve fel sem kínált egyéb opciót.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#51024) btudos válasza kliszi (#51020) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ez kell neked.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#51025) zojjektum


zojjektum
senior tag

Csináltam egy HR-t. Biztonsági mentésből mindent visszaállított kivéve a játékaim mentéseit. Azokat visszalehet valahogyan varázsolni?

(#51026) kliszi válasza btudos (#51024) üzenetére


kliszi
senior tag

Köszi !! Ezt kerestem !!

(#51027) Patryk91


Patryk91
csendes tag

Sziasztok!

Van egy lumia 520-as telefonom (T-mobile) és az lenne a problémám, hogy megcsináltam a development preview-vel, hogy a telefon felfrissítse magát 8.1-gyes rendszerre (8.10.14147.180), azóta kijött a cyan update, amit a telefonfrissítésnél nem talál, kikapcsoltam a dp programban, hogy részt szeretnék venni, de az se segít.

A telefonnál az extrák + infó még mindig blacket ír.

Valaki esetleg tudja, hogy lehetne frissíteni cyanra?

(#51028) Melack válasza Patryk91 (#51027) üzenetére


Melack
veterán

Mostmár könnyen. Nokia Software Recovery Toolal újrahúzod, és már a 8.1-et kellene felraknia. Ha nem, akkor a sima 8.0-t, és utána mehet fel a 8.1.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#51029) Воланд válasza zojjektum (#51025) üzenetére


Воланд
titán

nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#51030) zojjektum válasza Воланд (#51029) üzenetére


zojjektum
senior tag

Köszi

(#51031) Patryk91 válasza Melack (#51028) üzenetére


Patryk91
csendes tag

Értem és köszönöm!

(#51032) gabber01


gabber01
addikt

"Sikertelen vállalati alkalmazás telepítése" EZ MI?
"Kérje vállalata IT-részlegének segítségét"

Mi a franc ez? .XAP-ből akartam feltenni a Storage Check Beta-t, mivel hiába próbáltam megint letörölni az összes térképet, sehol nem tudtam beállítani hogy az SD-re mentse amit letöltenék. Letöltöttem PC-re, mivel az áruházban nem találta egyszerűen meg. De ez mi hogy vállalati?

Ugyanezt csinálja a Dark Lands játékkal is. Arra meg kiírja az áruház hogy nem telepíthető fel, igaz hogy 1 hete még fent volt a telómon Áruházból, de most ki se dobja a keresés, csak az előzményekben van bent. Vicc.

Ötlet?

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#51033) Blyan válasza gabber01 (#51032) üzenetére


Blyan
félisten

1. [link] Telefonon nyisd meg a linket.
Amúgy használd az ilyesmire a Lumia System Updatert, az megtalál minden rendszer és beta alkalmazást, amit amúgy az áruházban keresve nem megy.

2. Lehet már nem érhető el az áruházban, és ha ott nem található, akkor a Xap-ként sem fogod tudni felrakni.
Amúgy weben itt van. [link] De ahogy látom már nem telepíthető.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#51034) gabber01 válasza Blyan (#51033) üzenetére


gabber01
addikt

1. Jogos, ezt nem próbáltam. Viszont Áruházon belülről fel lehet tenni, ami SD kártyán van. Dark Landsre mondjuk ott is azt írja ki hogy erre a készülékre nem elérhető.

2. Fura hogy csak erre a telóra nem elérhető. Friss vélemények között érdekes módon másnak megy. :W
Ezek szerint újra telepíteni nem lehet, de akinek már fent volt, annak semmi gondja vele. Érdekes.

[ Szerkesztve ]

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#51035) Blyan válasza gabber01 (#51034) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem 520-ra és 920-ra sem elérhető, szvsz ez a standard szöveg arra, ha nem találja az alkalmazásbolt a telepítőt.
Akinek fent van már a telefonján, annak persze működik, miért ne tenné. De törlés és vagy HR után búcsút mondhat neki.

Mondjuk az érdekelne, hogy miért távolították el a boltból.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#51036) gabber01 válasza Blyan (#51035) üzenetére


gabber01
addikt

"Mondjuk az érdekelne, hogy miért távolították el a boltból."

Az engem is... Ráadásul csak azért kellett leszednem, mert múltkor beszart a videolejátszás és valamilyen oknál fogva, de az SD kártya újbóli formázása megoldotta. Telóra meg nem akartam átpakolni, gondoltam majd leszedem újra, hát nem szedem... :D :/

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#51037) br.rak


br.rak
őstag

Dark Lands facebook:
"Hello all, because of problems with data migration and new operator billing, we removed from Windows Phone the actual version and keep only the old one until all fixes are done, we hope very soon.

We are sorry for the troubles, if anyone has problems with billing, please write us details to: darklands@mingle-games.com, we will be solving those with service provider."

(#51038) zsamiatt válasza br.rak (#51014) üzenetére


zsamiatt
őstag

Remélem, hogy nem. Ha ezt a felhő baromságot tovább erőlteti az MS akkor váltás lesz. Irány BB. Nem fogok semmit más felhőjében tárolni.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#51039) rothfb


rothfb
veterán

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem azokhoz, akik már frissítettek a Cyan-ra. Mennyit foglalnak a rendszerfájlok? A tárterület segédnél a telefon részben van olyan, hogy rendszerfájlok. Kinek hány Gb?
Az előző verziónal a rendszerfájlok mérete 1,82 Gb (PFD 8.1 után). 1 Gb-al megnőtt a rendszerfájlok mérete a cyan esetében.
A válaszokat, magyarázatokat előre is köszönöm!

(#51040) Bogyó bá' válasza rothfb (#51039) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nálam a Rendszerfileok az 2,53 GB Cyan után, előtte meg fogalmam sincs már mennyi volt. Még 20 GB szabad helyem van a telefonon, így annyira nem tud izgatni (920).

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#51041) rothfb válasza Bogyó bá' (#51040) üzenetére


rothfb
veterán

Köszi a választ. Nekem 820-am van, így a belső tárhelyen a szabad helyem 4 Gb alá csökkent friss telepítés és gyári visszaállítás után. Igaz lehet áthelyezni az sd kártyára programokat, de nem minden program esetében lehet ezt megtenni. Ezért zavaró a system fájlok jelentős (1 Gb-os) hízása.

(#51042) Zsoltika11


Zsoltika11
tag

Én még mindig nem kaptam választ a tegnapi kérdésemre. :( Azóta kérdeztem mégegyszer, de most újra, harmadjára is megkérdezem, addig ameddig megszakad végre ez a "magamban beszélgetés". Akár 1000-szer, újra és újra megkérdezem. Ja,de valaki adott választ 2 szóban aszem :)
Tehát: 710-es lumia hr után, nem mutatja az ismerősök szülinapjait a zárolási képernyőn. Naptár beállításaiban bepipálva minden, a telefon szinkronizálva microsoft és facebook fiókkal, ismerősök behúzva.
Mi lehet a probléma, nem szeretnék újabb hr-t neki, páromé a telefon, már ezért a hr-ért is mi harcot megvívtunk.
Köszi :)

(#51043) MasterMark válasza Zsoltika11 (#51042) üzenetére


MasterMark
titán

Erre szerinted mit lehet mondani?

Switch Tax

(#51044) Zsoltika11 válasza MasterMark (#51043) üzenetére


Zsoltika11
tag

Nézd, nem akarok senkit megbántani, sem téged sem mást, de itt kizárólag talán nekem van okom a méltatlankodásra. Az hogy kérdezek valamit, nem mástól, ide jövök, mert itt elismerem mások tudását tapasztalatait és sokan vagyunk, kérdésem kikerül, aztán semmi de semmi reakció senkitől, eltelik 1 nap, semmi, de közben olvasom hogy utánam tettek fel kérdést, arra érkezik válasz én meg csak pislogok hogy talán eltűnik a kérdésem valahol, elviszi a cica... miután harmadjára teszem fel, mert nem érkezett válasz, még én érezzem kellemetlenül magam, megkérdezed hogy erre mit lehet mondani. Nem tudom, azért kérdeztem mert talán valaki okosabb nálam.
Bocsánat attól a valakitől, mert valaki írt választ. De nem sok segítség volt 2 szavas talán.

(#51045) MasterMark válasza Zsoltika11 (#51044) üzenetére


MasterMark
titán

Ismétlem erre mit tudjanak írni?

Valamilyen bug lehet vagy nem tudom. Leírásod alapján jól van beállítva.

Switch Tax

(#51046) hokins válasza Zsoltika11 (#51044) üzenetére


hokins
addikt

Talán azért nem érkezik válasz:

1) Mert másnál nem fordúlt elő ilyen és nem tud rá válaszolni.
2) Megválaszoltad a kérdésed saját magadnak úgy hogy felse tünt. (Mi lehet a probléma, nem szeretnék újabb hr-t neki, páromé a telefon, már ezért a hr-ért is mi harcot megvívtunk.) Pedig lehet hogy egy újabb HR-től észhez térne.

[ Szerkesztve ]

(#51047) Zsoltika11 válasza MasterMark (#51045) üzenetére


Zsoltika11
tag

Tényleg nem bántásból írtam, távol áll tőlem.
A választ köszönöm, elképzelhető hogy bug. Vagy valami mégsem jó. Majd komolyabban nekiállok kotorászni a telefonban. Mert olyan nincs hogy nem hajlandó mutatni. Hr előtt még annak a szülinapját is mutatta akiről azt sem tudtuk kicsoda.
Még egyszer bocsi.

(#51048) Zsoltika11 válasza hokins (#51046) üzenetére


Zsoltika11
tag

Lehetséges. Ha hr segít csak, akkor így marad. Mire mindent visszapakolgattam neki úgy, és ahogy, és oda ahogy volt neki... nem volt könnyű.
Igazad van, lehet ilyen mással még nem fordult elő.
Csak annyi és annyi mindent olvastam már itt hogy mik történtek, hogy nem tudtam elképzelni hogy a világon csak velem fordult elő ilyen. És ennek tudatában a nulla reakció láttán gondoltam hogy talán ennyire érdektelen volt a kérdésem...? Lehet más is megkérdezte volna hogy várja a választ és újra feltenné kérdését.
Nem háborgás ez, maximális tiszteletem midenkinek.

(#51049) gabber01 válasza Zsoltika11 (#51048) üzenetére


gabber01
addikt

Ez általában szerintem úgy szokott működni, hogy ha valaki tudja a választ, vagy akár csak ötlete van, akkor beírja. Ha nem tud érdemben hozzátenni semmit, akkor minek írja be bárki is, hogy "én nem tudom".

Ellenben ettől még érdemes esetleg újból, ugyanúgy feltenni a kérdést ha nem érkezik válasz, mert elképzelhető hogy valaki, aki esetleg tud valamit kezdeni a problémával, nem volt korábban, de azóta túlságosan tovább folytak a kommentek, hogy láthassa az eredeti kérdést.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#51050) Levwi válasza rothfb (#51039) üzenetére


Levwi
aktív tag

akkor az én 4,32 GB-mhez mit szólnál? Lumia 920 cyan+pfd, de még így is 20gb-nál több szabad helyem van így nem igazán izgat.

Huawei P20 Pro Black

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.