Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) amanoba válasza btudos (#47) üzenetére


amanoba
őstag

én is abban bízom, hogy nem fog ugrani, de szerintem ezt az árat úgy állapították meg, hogy az előzetesen fontban megadott árat egyszerűen átváltották forintra.

várjunk még pár hetet, ha lesz hivatalosan ennyiért Magyarországon, megemelem a kalapom a htc-nek is. :K

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#52) negyedes


negyedes
addikt

Amugy az Ms wallet-rol lehet mar tudni valamit? Mar nem egy helyen lattam itt(Nagyvarad, Romania) paypass fizetesi lehetoseget.

catroot: csabit kicsit, de akkor mar csak htc johet szoba. de mikor ujra es ujra feloldok egy one s-t pl akkor valahogy nem erzem hogy ez fasza. Olyan szegenyesnek tunik mar a rendszer a wp egyszerusege nelkul. Es ezt elfogulatlanul mondom.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#53) balcsida válasza Barthezz2 (#50) üzenetére


balcsida
senior tag

Oké, én sem kívántam tovább húzni a kényes témát. :)

(#54) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Jó ez az újra rendezés. :C

PS4

(#55) bradam


bradam
aktív tag

Sziasztok!

Körbe néztem a többi idetartozó topikban is, de nem találtam releváns információt. Szóval a kérdésem lenne,hogy mely oldalak foglalkoznak WP8 programozással? Tudom SDK még meg sem jelent, de valamilyen úton szeretnék elindulni,gondolom a nagyobb WP7 developer oldalaknak csak van WP8 szekciójuk,szeretném őket betárazni. Tudom, Google a barátom,de hátha nem sikerül megtalálnom az ügyetlenségem miatt :K

(#56) Alexios válasza bradam (#55) üzenetére


Alexios
veterán

semilyen igazából, mivel még nincs béta sdk sem mint ahogy a wp8-nál volt. Amúgy nagy különbség nem lesz a wp7-hez képest(tekintve hogy azok is menni fognak wp8 alatt), eleve a winrt se annyira nagyon különbözik a silverlighttól, itt pedig elvileg valami winrt féleség lesz rá, hogy könnyen lehessen a kódot cserélni a win8-hoz képest.

De persze az is kérdés milyen programozás érdekel, mert a játékoknál bejön a natív kód(gondolom az mint win8-nál, c++/cx).

Ha megjelenik az sdk akkor meg ott lesz az msdn :)

(#57) catroot


catroot
veterán

Azért itt is felteszem:

Az mitől lehet egyébként, hogy anno a background task-nál egy appnál kiválasztottam, hogy álljon le az (app) újraindításág, viszont mindig inaktív, hiába telepítem újra.
Szóval a listában még mindig inaktív, viszont fut rendesen ennek ellenére.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#58) Lall válasza bradam (#55) üzenetére


Lall
veterán

oO7 forumtarsunk azt hiszem tud neked ebben segiteni.

Ez az oldaluk: w8dev.wordpress.com

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#59) Alexios válasza Lall (#58) üzenetére


Alexios
veterán

ez is win8 alapvetően :) Sajnos tényleg kb semmit nem tudni a wp8 fejlesztésről, kicsit vicces, hogy az sdk-t titkolják, így legyen megjelenésre sok wp8 app :DDD

(#60) crey válasza Alexios (#59) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ha nem fog nagyot durrani a WP8, nagyon morcos leszek, mert ez a titkolózás már nagyon ciki :D
Főleg hogy a devek sem tudják hogy végül hogy fognak fejleszteni, mihez fognak hozzáférni, milyen apik lesznek (jó az talán szerepelt valami power point dián).... Vicces.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#61) Lall válasza Alexios (#59) üzenetére


Lall
veterán

Csak azert ot ajanlottam, mert o sokat fejlesztett wp7-re is. Pl. a SurfCube 3D browser-ben is van munkaja. Igy gondolom tobb, mint vagja a temat. ;)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#62) Alexios válasza Lall (#61) üzenetére


Alexios
veterán

Ja persze, én csak az oldalra mondtam, mert én is szoktam olvasgatni a blogját :)

(#63) emvy


emvy
nagyúr

A cian 920 matt, nem fenyes feluletu.

while (!sleep) sheep++;

(#64) Воланд válasza emvy (#63) üzenetére


Воланд
titán

kep, video?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#65) emvy válasza Воланд (#64) üzenetére


emvy
nagyúr

http://www.theverge.com/2012/10/4/3456914/cyan-lumia-920-att-hands-on

"Unlike the [..] varieties that come with a glossy finish, the cyan and black models are identical to what we found on the Lumia 900."

while (!sleep) sheep++;

(#66) bradam válasza Alexios (#56) üzenetére


bradam
aktív tag

Köszi,akkor az SDK-t nézegetem,hátha lassan kiadják :K

(#58) Lalll:Köszi,szerintem megkeresem,hátha tud segíteni valamit az ügyben :)

(#67) Воланд válasza emvy (#65) üzenetére


Воланд
titán

koszi, rohadt jol nez ki.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#68) bernadett79 válasza amanoba (#33) üzenetére


bernadett79
tag

az utolsó mondatodat nem értem

Gaál Bernadett

(#69) Lall válasza bernadett79 (#68) üzenetére


Lall
veterán

Mik az elvarasaid, ami alapjan a telefont valasztanad? Ha leirod konnyebb tanacsot adnunk. Lehet eleg a radar is es akkor megmarad 60ezred.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#70) amanoba válasza Lall (#69) üzenetére


amanoba
őstag

ottapont! :K

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#71) Alexios válasza Lall (#69) üzenetére


Alexios
veterán

20ért lehet radart kapni?

(#72) bernadett79 válasza Lall (#69) üzenetére


bernadett79
tag

nekem most sony ixpéria mini telom van fontos a jó aksi jó fotozás és az enyémbe 1 magos proci van a htc 8 s meg 2 és nagyon tetszik a htc meg már unom az android rendszert és a Windows telokrol csak jót hallatam igazából tanácstalan vagyok

Gaál Bernadett

(#73) Lall válasza Alexios (#71) üzenetére


Lall
veterán

Miert tudod a 8S itthoni fuggetlen arat? Nem csodalkoznek ha kishazankban 100 folott nyitna. Radart kapni 60 korul. Ezert mertem megkockaztatni. Bar inkabb legyen neked igazad. ;)

bernadett79: Mit szoktal csinalni a minin? Email, bongeszes, jatek, stb...? Erre lennenk kivancsiak. Mondjuk a mininel szvsz barmelyik wp-s telo jobb. Nem fagy, nem lassul be, de ennek ara, hogy megkotesek vannak benne. Nincs bt fajlkuldozgetes barinoknek, nincs feldugom a gepre es meghajtokent latom (mass storage), nincs flash bongeszesnel. De mielott dontesz mindenkepp olvass rola, nehogy pofara ess.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#74) Alexios válasza Lall (#73) üzenetére


Alexios
veterán

Ott az expansys-es ár, az elég valószínű. Ha nagyon mást nem, hát senki nem kényszerít hogy itthonról vegyem.

(#75) bernadett79 válasza Lall (#73) üzenetére


bernadett79
tag

ha 100 főlőt lessz akkor nemtudom de én előfizusan szeretném a vodátol ha lesz náluk igaz a radar is nagyon tetszik csak az a baj vele hogy nem bővithető meg nem cserélhető az aksija meg a windows 8 rendszer gondolom jobb

Gaál Bernadett

(#76) Lall válasza Alexios (#74) üzenetére


Lall
veterán

Ez igaz. Ugy legyen. :)

bernadett79: En mostmar megvarnam a 8S-t. A WP8 mindenkepp elore lepes a WP7-hez kepest. Ha pedig kiderul a hivatalos szolgaltatos ar es az jo, akkor 8S. Az ujabb mindig jobb. :)

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#77) bernadett79 válasza Lall (#73) üzenetére


bernadett79
tag

rosszan mint a android rendszer ?hogy érted nincs fájl küldés meg a tőbbit ???

Gaál Bernadett

(#78) Alexios válasza bernadett79 (#75) üzenetére


Alexios
veterán

Szerintem azt az 1 hónapot mindenképp érdemes megvárni, ha nem sürgős a vétel. Aztán ha megvannak a hivatalos árak, te is jobban tudsz majd kalkulálni hogy megéri-e az árkülönbséget.

Wp7 alatt nem lehet fájlokat küldeni bluetooth-on keresztül amúgy. Elvileg ez wp8 alatt változik, ha jól emlékszem. Ugyanúgy ahogy a mass storage is. Flash pedig az androidra se nagyon érhető el:D Amúgy nem rosszabb mint az android, hanem más. Átlagfelhasználónak, aki nem akarja bütykölni állandóan a rendszert jobb, nem fog lassulni, stb.

[ Szerkesztve ]

(#79) btudos válasza bernadett79 (#75) üzenetére


btudos
Topikgazda

Az akksi a 8S-ben sem cserélhető. Várd meg az első teszteket, és még mindig vehetsz Radart, ha kiderül hogy annyira mégsem frankó a dolog,

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#80) bernadett79 válasza Lall (#76) üzenetére


bernadett79
tag

a én telomon a sony telomon bőngészek internetezek zenéthalgatok vele néha és főkép fotozom és videot csinálokrajta

Gaál Bernadett

(#81) Lall válasza bernadett79 (#77) üzenetére


Lall
veterán

Azt irtam, hogy szerintem jobb mint az android.

Ugy ertem, hogy pl. barinonek, ferjnek, rokonnak nem tudsz bluetooth-on atkuldeni tundi-bundi zenecsket.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#82) bernadett79 válasza btudos (#79) üzenetére


bernadett79
tag

megvárom a 8s telot csak már anyira szeretnék 1 új telot mert mindig szeretem a változatosságot és az ujdonságot telefon mániás vagyok csak azért ugy szeretném hogy azért ki tudjam fizetni

Gaál Bernadett

(#83) bernadett79 válasza Lall (#81) üzenetére


bernadett79
tag

az nagyon nem jó és a gépemre se tudok rakni rola dolgokat ??? és még mi a win 8 hátránya??

Gaál Bernadett

(#84) Lall válasza bernadett79 (#83) üzenetére


Lall
veterán

A gepedre tudsz. A Zune nevu programmal. De csak kepet, zenet es videot. Ezek a WP7 hatranyai (jelen esetben Radar). A WP8 hatranyait meg nem tudjuk, mert meg nem mutattak be. Kb. 1 honap mulva okosabbak leszunk. Addig szerintem varj turelemmel. Karacsonyra megveheted magadnak. :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#85) bernadett79 válasza Alexios (#78) üzenetére


bernadett79
tag

igy már világosaban látok a teloval kapcsolatban de meglátom majd ha kijön már ide a telo és tőbbet lehet rola olvasnia 2 magos proci nagyon bejött nekem benne a win 8 ba

Gaál Bernadett

(#86) crey válasza bernadett79 (#83) üzenetére


crey
MODERÁTOR

De tudsz. Ráadásul megszűnik a Zune, és nem kell azzal szívni.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#87) bernadett79 válasza Lall (#84) üzenetére


bernadett79
tag

hát akkor win 7 radar készüléket nem hiszem hogy szeretnék mert nekem azért fontos a fájl küldés

Gaál Bernadett

(#88) bernadett79 válasza crey (#86) üzenetére


bernadett79
tag

ezt most nem pontosan értem

Gaál Bernadett

(#89) Lall válasza bernadett79 (#85) üzenetére


Lall
veterán

"2 magos proci nagyon bejött nekem benne a win 8 ba"

Ezt nembaj ha nem ertem? :) Tul farad vagyok mar, de latom te sem kulonben. Mindenesetre jelentsen barmit is a mondat, mi orulunk neki. :D

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#90) amanoba válasza bernadett79 (#87) üzenetére


amanoba
őstag

akkor neked itt az alapoktól kellene elkezdeni a tájékozódást, mert ha nem vagy tisztában egy-egy rendszer előnyeivel, korlátaival, hátrányaival, akkor még véletlenül a telefont fogod hibáztatni. :))
ne érts félre, csak sokan esnek ebbe a hibába, evidensnek vesznek dolgokat, amik nem feltétlenül azok.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#91) crey válasza bernadett79 (#88) üzenetére


crey
MODERÁTOR

WIndows Phone 7 alatt a számítógép és a telefon között a szinkronizálást egy Zune nevű szoftverrel kellett végezni, ezzel másolhattál videókat, képeket, zenéket oda-vissza.
Elméletileg a Windows Phone 8-hoz nem fog kelleni, de pontos információnk még nincs.

Személyes megjegyzés: ha 5 percen belül válaszolsz valakinek, nem muszáj új hozzászólást írni, hanem az előzőt szerkesztheted, abban megszólíthatod a másikat..

Plusz próbáld már meg tagolni a mondataid írásjelekkel, mert így hajnali 1 magasságában már nehezen megy a kódfejtés :)

GALARDO: láttam egy pár topikban, hogy te is WP8 mobilra gyúrsz. Az a baj, hogy a WP8-ról még semmilyen mély infonk nincs, az Apple nem szokta ilyen ügyesen titkolni a fejlesztéseit :(

A WP7 pedig szerintem nem tudta, elég fapad volt a zenelejátszója.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#92) GALARDO


GALARDO
addikt

Sziasztok, arra lennék kíváncsi, hogy az albumok automatikus váltását, tudja a WP zenelejátszója?

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#93) bernadett79 válasza Lall (#89) üzenetére


bernadett79
tag

Ráadásul megszűnik a Zune, és nem kell azzal szívni csak ezt nem értem
ha a win 7 teloba nem lehet fájlt küldeni inkább melőzőm és várok a win 8 ra mert én a telot csak zenehalgatásra fényképezésre és internetezésre használnám meg persze telefonálni csak a mostani telom adndroidos igy azt már unom folytom lemerül az aksija 2 nap max amit bir

Gaál Bernadett

(#94) crey válasza bernadett79 (#93) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nem fogsz olyan okostelefont találni, amelyik akkumulátora 2 napnál többet bír. Már az is egy nagyon jó érték.
Sajnos nem bírnak annyit, mint a hagyományos telefonok.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#95) Lall válasza bernadett79 (#93) üzenetére


Lall
veterán

Elkeseritelek. A 8S akksija sem fog tobbet birni. De van ra megoldas. Tolore kell dugni! Mondjuk minden este, amikor lefekszel. ;)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#96) bernadett79 válasza crey (#91) üzenetére


bernadett79
tag

értem oké persze csak gyorsan írtam hogy gyorsan kapjam a választ igaz nem nagyon értek a telefonokhoz ezért kérek tanácsot

Gaál Bernadett

(#97) bernadett79 válasza Lall (#95) üzenetére


bernadett79
tag

oké értem hát sebaj ha nem birja csak 2 napig de kivárom ezt a telefont mert lehet sokal jobban járok mint a radar készülékel

csak rossz hogy nem tudok még sokat rola de ha jobb a radar késüléknél akkor várok rá

[ Szerkesztve ]

Gaál Bernadett

(#98) bernadett79 válasza crey (#94) üzenetére


bernadett79
tag

értem de jó tudni azért a radar készüléket nem lehet frissiteni win 8 ra??

Gaál Bernadett

(#99) crey válasza bernadett79 (#98) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Egyetlen jelenlegi WIndows Phone 7 készülék sem lesz upgradelhető 8-ra. A Radar elvileg kapni fog egy utolsó frissítést 7.8 néven, utána valószínüleg megszűnik a támogatása.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#100) bernadett79 válasza crey (#99) üzenetére


bernadett79
tag

értem jó kis telefon a radar de meggondolom mit veszek a bővíthetőség is nagyon fontos számomra ami a radarba nincs

az újabban jobb igaz ami igaz csak milliomos sem vagyok és még el kéne adnom egy Sony Ericsson ixpéria x 10 pro telot is.

[ Szerkesztve ]

Gaál Bernadett

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.