Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) randras válasza crey (#698) üzenetére


randras
veterán

Alapból a Sensation ROM-ja is egy rakat fos, ez a vicc.. na mindegy. :)

(#702) catroot válasza Barthezz2 (#689) üzenetére


catroot
veterán

Akkor tulajdonképpen most az amivel beazonosítja, hogy Magyarországon vagy? IP alapján, vagy, hogy magyar bank van regelve?

Mert pl. iTunes-nál UK-s régiót nem tudtam megadni, hiába adtam meg angol címet, a kártyánál írta, hogy az már magyar, így eltolhattam a biciklit. :)

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#703) crey válasza Alexios (#700) üzenetére


crey
MODERÁTOR

És a RIM se nagyon, mert ők is ezt használják :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#704) polonic válasza catroot (#702) üzenetére


polonic
félisten

IP alapján azonosít.

(#705) catroot válasza Barthezz2 (#689) üzenetére


catroot
veterán

Sikerült a notebook-ot összekötni a konzollal (este ugye hibát írt), így elindítottam volna a 10 perces előzeteset a konzolon, mert a gépen nem ajánlotta fel a lejátszást.

Viszont konzolon ugye purchase van az ingyenes cuccra is, de nem ment a dolog, mert nem jó régióban vagyok (szóval cseszhetem, hogy UK-re vagyok állítva mindenhol)...

Hát így kíváncsi leszek a migrálásra, mert rohadtul nem terveztem.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#706) Barthezz2 válasza catroot (#705) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na, ez van nálam is, ami neked BOX-on.. Valami csak lesz, mert így elég gáz, hogy se itt, se ott nem fog menni.

Más:

Komolyan mondom, nem hiszem el. Ez valami WP8 előírás, vagy agyfrász, hogy minden telefon kétszer akkora, mint a kijelző? :W

Huawei Ascend W1

Everybody lies.

(#707) Воланд válasza batai15 (#699) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#708) bull84ghia válasza Barthezz2 (#706) üzenetére


bull84ghia
őstag

Elég rusnya készülék, csak egy összecsapott valami, nem méltó a wp-re :(((

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#709) crey válasza bull84ghia (#708) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Szerintem jelenleg a lehető legtöbb készülék a lehető legjobb.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#710) bull84ghia válasza crey (#709) üzenetére


bull84ghia
őstag

Ez így van :R

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#711) Alexios válasza Barthezz2 (#706) üzenetére


Alexios
veterán

Hát szépnek nem szép de legalább jó ronda :D Kíváncsi leszek mennyibe fog kerülni, illene a 8s alá árazni, viszont a specifikációja annyira nem indokolja ezt.

(#712) batai15 válasza Alexios (#711) üzenetére


batai15
félisten

hátlap tiszta one x..

(#713) nábob


nábob
tag

Elvileg a samsungok mukodnek/mukodtek modemkent. ( http://news.softpedia.com/news/Windows-Phone-7-Does-USB-Tethering-Shows-WiFi-MAC-Address-Easily-166047.shtml )
A lumiakat nem lehet esetleg modemkent hasznalni?

Harap utca három alatt megnyílott a kutyatár

(#714) Alexios válasza nábob (#713) üzenetére


Alexios
veterán

Szerintem nem, de ott a wifi tethering

(#715) batai15


batai15
félisten

zuneban hogyan tudom meg oldani hogy meg adok egy mappát, abba bele dobálok dolgokat és magától felpakolgatja a telefonra?

(#716) blex válasza batai15 (#715) üzenetére


blex
senior tag

a beállítások, szoftver, gyűjteményben be lehet állítani, hogy honnan szinkronizálgasson a program. viszont csak egy konkrét mappából automatikusan és a többiből manuálisan szinkronizálni nem nagyon lehet...
a telefon, szinkronizálási beállításoknál lehet beállítani, hogy hogyan közelítse meg a program a problémát. döntsd el, hogy neked mi a jó..

(#717) batai15 válasza blex (#716) üzenetére


batai15
félisten

Manuális akkor.

(#718) MasterMark válasza batai15 (#715) üzenetére


MasterMark
titán

Így: [link]

Switch Tax

(#719) blex válasza MasterMark (#718) üzenetére


blex
senior tag

és akkor csak ezeket rakja a telefonra automatikusan, nem az egész gyűjteményt?

(#720) gbela


gbela
senior tag

Be lehet úgy lőni a facebookot a telón, h pushba kapjam ha üzenetet írnak, viszont ne mutasson on-line facebook chaten?

eddig én nem használtam, egy ismerős most vett wp-t és ő facebookolna. androidos mókáján simán ment pushba, de nem volt chaten. ha itt üzenetek alatt belőttem neki akkor chaten online volt. ha kapcsolódás elrejtésére tettem az állapotot akkor nem látszott on-line, viszont akkor nem is jöttek pushba az üzenetek ha írtak

hogyvanez?

(#721) Alexios válasza gbela (#720) üzenetére


Alexios
veterán

szerintem nem, gondolom a facebook azt is offline üzenetnek veszi és azt nem kapja meg push-ban

(#722) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Ha felrakok egy custom rom-t akkor hogyan oldható meg, hogy minden telepített programom ismét automatikusan telepedjen és ne kelljen minden kézzel felrakni ill. játékoknál hogyan marad ak meg az elért eredmények?

(#723) btudos válasza Pikkolo^^ (#722) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nem maradnak meg az eredmények. Reinstaller nevű app segít felrakni ami fenn volt, de ott is neked kell kézzel újratelepítened, ő csak felkínálja telepítésre a korábban telepített appokat.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#724) Pikkolo^^ válasza btudos (#723) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Az is elég ha felajánlja. Kösz, kipróbálom.

(#725) Воланд válasza btudos (#723) üzenetére


Воланд
titán

az mar nem mukodik, azota, hogy megujult a store.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#726) btudos válasza Воланд (#725) üzenetére


btudos
Topikgazda

Azóta se tudták megoldani? :( Ez így elég siralmas...

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#727) Pikkolo^^ válasza btudos (#726) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Na akkor papírra vetem mi van fent :)

(#728) batai15 válasza Alexios (#721) üzenetére


batai15
félisten

De. be kell állítani egy facebook accot , és az üzeneteknél nem elérhetővé tenni magad, én meg kapom az üziket.
Pikkolo énis txtbe nyomtam.. csak meginn rakjam ujra őket -.-" lusta vagyok rá..:(

[ Szerkesztve ]

(#729) amanoba


amanoba
őstag

várható német lumia árak, és forgalmazás kezdés: [link]

november 1-től.

920 - 650€
820 - 450€

ha volt már, sry..

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#730) btudos válasza amanoba (#729) üzenetére


btudos
Topikgazda

Volt, és továbbra is durva :(((

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#731) gbela válasza batai15 (#728) üzenetére


gbela
senior tag

Na akkor tud ebben az fb üzenetek dologban vki fixet mondani?:)

Nálad akkor úgy megy, h üzeneteknél off-line nyomod magad, és mégis kapod a sima fb üzeneteket pushba?

(#732) batai15 válasza gbela (#731) üzenetére


batai15
félisten

Igen. De ehhez a telefonnak meg kell adni egy fb accauntot. Nem egyenlő az alkalmazással. ÉRtem?
Aszzonnyal most küldettem meg is érkezett:D

[ Szerkesztve ]

(#733) gbela válasza batai15 (#732) üzenetére


gbela
senior tag

Persze, üzeneteknél másképp nem is tudna on-line lenni, pont az volt a baj h ott on-line állapotban egyből fel is ment fb chatre a gépen is mutatva,

köszi, kipróbáljuk

(#734) batai15 válasza gbela (#733) üzenetére


batai15
félisten

Jó lenne egy külön értelmes fb app.. mert pl e nélkül ott sincs hogy kép megosztás.. androidon ez megszokott volt.. csak így meg a sok kontakt zavar

(#735) btudos válasza batai15 (#734) üzenetére


btudos
Topikgazda

Lehet szűrni a kontaktokat. Ha kiszűröd a Facebookot, és csak olyanokat írsz be a telefonkönyvbe, és kötöd össze a Facebook profillal a névjegyét akit fontosnak ítélsz, akkor kikerülhető a kismillió kontakt.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#736) batai15 válasza btudos (#735) üzenetére


batai15
félisten

Lusta vagyok :O :O ;]

(#737) Alexios válasza btudos (#735) üzenetére


Alexios
veterán

Vagy csak nem jelenítem meg a fb kontaktokat a people hubban. Én legalábbis ezt csinálom :D

(#738) amanoba válasza btudos (#730) üzenetére


amanoba
őstag

ejjj, megint átsiklottam a dolgok felett.

más:
akinek lumia van, tudja itthon használni a mix radiot?
tudna esetleg pár szót írni róla?
azt olvastam működik offline, de nem tudom jól értelmeztem-e az angol tesztet..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#739) batai15 válasza amanoba (#738) üzenetére


batai15
félisten

Ha átállítod a régiót akkor van, de legalábbis én nem találom piactéren. Mert jó kis app vagy mi ez? :D
Én amúgy szintén a nokia zene lejátszó progiját keresem... tesztben is írva volt hogy van rajta, de nekem nincs..:(

[ Szerkesztve ]

(#740) Pikkolo^^ válasza btudos (#726) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Működik :C

(#741) btudos válasza Alexios (#737) üzenetére


btudos
Topikgazda

Én is ezt csinálom, de aki kellhet, de nem tudom a telefonszámát (mondjuk ilyen nem sok van...) annak hozok létre kontaktot.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#742) amanoba válasza batai15 (#739) üzenetére


amanoba
őstag

ez elég jól szemlélteti a dolgot.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#743) MasterMark válasza blex (#719) üzenetére


MasterMark
titán

Azokat rakja automatikusan amik a gyűjteményben vannak.

Switch Tax

(#744) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Lenne egy kis problémám. Megváltoztak a felhasználói feltételek, és el kellene fogadni, viszont kér egy szülői engedélyt. Itt jön a probléma, hogy ha belépek az outlook lapra, akkor ott olyan életkor szerepel, ami miatt nem kellene hogy kérjen ilyet. Ha pedig nem fogadom el a feltételeket, akkor ugye használhatatlan a telefon.
Nem tudom érthető volt e ez a valami. :D Szóval tud valaki valami megoldást ?

[ Szerkesztve ]

PS4

(#745) blex válasza MasterMark (#743) üzenetére


blex
senior tag

mi a különbség a figyelt mappák, meg a zune mappák között? el vagyok veszve..

(#746) MasterMark válasza mrhitoshi (#744) üzenetére


MasterMark
titán

Elmúlt az a profilod 18 éves? :D Milyen lokalizáción van?

blex: A figyelt mappa, minden olyan amit a zune figyel. (Ergo bármi amit oda beraksz, az megjelenik a gyűjteményben.) A zune mappa az egy külön mappa, amit te kreálsz, és kijelölsz a zune számára, tehát ami ott van az is megjelenik a gyűjteménynél. (Ezeket külön lehet szedni mint ahogy nálam is van, és akkor ami a zune mappába bemegy, azt autómatikusan fel is szinkronizálja. A képen látott beállításoknál.)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#747) blex válasza MasterMark (#746) üzenetére


blex
senior tag

de akkor azzal a beállítással csak a zune mappából szinkronizál automatikusan a telefonra, a figyelt mappákból nem? csak mert nálad látszólag nincsenek figyelt mappák, csak a zune mappák, tehát neked nyilván működik a dolog. (vagy az alap képek, videók stb. mappákat nem kell külön megadni neki?)
nem mintha engem érintene, csak próbálom megérteni. :D

más: ez valószeg el fog veszni a topikok rengetegében, úgyhogy belinkelem ide is.

[ Szerkesztve ]

(#748) MasterMark válasza blex (#747) üzenetére


MasterMark
titán

Nem tudom, nekem nem így van beállítva, csak a kép miatt, állítottam át. (A beállítások nem, a mappák így vannak.)

Figyelt mappa azért nincs, mert most nekem úgy van megcsinálva, hogy ami a Zune mappában van, az a telefonon is legyen. Ez egy amolyan letükrözése a telefonnak a gépre. Azaz minden ami ezekben a mappákban van, az a telefonon is van. Ezt az automata szinkronizálásra állítva, magától felmásolna mindent ami ebben a mappában van. Azaz ha valamit "bedobsz" ezekbe a mappákba, azt a telefonra magától felszinkronizálná.
Azaz az asztalon van például 3 mappa, egy képek, egy videók, és egy zenék, és amit odahúzol, azt amikor rádugod a telefont, magától rárakja.
(Nekem ugyan manuálisra van állítva mert így szeretem.)

Switch Tax

(#749) MasterMark válasza blex (#747) üzenetére


MasterMark
titán

Egyébként ha szétválasztod a zune és a rendszermappákat, akkor nem kell neki megadni az alap képek/videók/zenék mappát.

Switch Tax

(#750) batai15 válasza amanoba (#742) üzenetére


batai15
félisten

Én fogtam leszedtem egy xap fájlt, feltoltam megy a progi szépen. De nincs a menüben mix radio. szal nem megy. De amúgy nem tudom mért kell ezt a régiós dolgot erőltetni mikor izomból megy a zene lejátszó -.-"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.