Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Vissza kell terni mangora barataim ;] 7.8 frissites utan egy L710-800-900 kellemes keszulek lesz. Szerintem most is megbizhatobbak mint a wp8 mobilok.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7002) Bogyó bá' válasza Plazmacucci (#7001) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nekem ugyan csak 610 van, de piszokul várom a frissítést. Sose nem jön már?! :W

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#7003) Plazmacucci válasza Bogyó bá' (#7002) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Jovo ilyenkorra mar kint lesz :D Am szerintem februar elott nem kapjuk meg. Max akinek fuggetlen a keszzleke. A Mango refresh is hosszu heteket allt a szogaltatoknal. A telenornal meg honapokat.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7004) saiyajin


saiyajin
senior tag

Lehet a telenort mar most erdemes lenne emailekkel bombazni, es akkor 6 honap helyett, talan 5 honap is eleg lesz nekik. :D
Szerk: lehet inkabb siros smiley kellene...

[ Szerkesztve ]

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#7005) zsírsámán válasza Plazmacucci (#7003) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Én telenorosként a legutolsó frissítést az elsők között kaptam meg, előbb mint a mási T-sek.

(#7006) Bogyó bá' válasza Plazmacucci (#7003) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Pont telenoros vagyok, basszus... :W
(Ráadásul most lettem azzá, számhordozással: itt volt legjobb az akció + a számhordozásárt is járt 10k)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#7007) catroot válasza zsírsámán (#7005) üzenetére


catroot
veterán

Nekem meg a gyárilag független telómra hetekkel később szoktak megjönni a frissítések.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7008) Dzsosy válasza Plazmacucci (#7003) üzenetére


Dzsosy
senior tag

A telenornál előbb kint volt, mint a másik két szolgáltatónál.. ;)

(#7009) Plazmacucci válasza zsírsámán (#7005) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mely készülékre? Én sok panaszt olvastam, hogy nekünk T-seknek már rég kint volt a frissítés a Telenoros L800 tulajok meg szopóágon voltak. Aztán lehet, hogy keverem a szezont a faszommal :)

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7010) amanoba válasza Plazmacucci (#7001) üzenetére


amanoba
őstag

egyébként én is így látom, valahogy a 7 mostanra kezd el beérni.(csak aztán a 7.8-al nehogy elkufircolják :N )

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7011) zsírsámán válasza Plazmacucci (#7009) üzenetére


zsírsámán
senior tag

L800. Én meg pont arra emlékeztem, hogy mikor jött a frissítés. bejelentették hogy az angolok már kapják a cuccokat és nem telt el egy hét, már fent is volt az enyémen, míg sírdogáltak a T-sek, hogy nekik még mindíg semmi, és volt hogy 1 hónap múlva is volt akinek nem jött meg.
Sőt abban biztos vagyok, hogy volt a nokiának egy oldala, hogy hol érhető el a frissítés, és magyarországon a függetlennel egy időben jelent meg a telenoros, a T-s meg később.

[ Szerkesztve ]

(#7012) pushalias válasza Barthezz2 (#6984) üzenetére


pushalias
addikt

Báránybőrbe bújt farkas ... almaügynök! Kukadroidimádó! Júdea Népe Front tag!

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#7013) regener válasza Bogyó bá' (#7002) üzenetére


regener
veterán

Mi a gondod vele hogy annyira várod a frissítést?
Én már 4 napja nyúzok egy 610-et, minden nap wifizek, játszok, netezek de szerencsére eddig semmi gond nem volt vele. Kopkop.

[ Szerkesztve ]

(#7014) pushalias válasza Plazmacucci (#7009) üzenetére


pushalias
addikt

Emlékezetem szerint a Telenornál inkább a 710 tulajok kapták később a Tangót, igaz, ők egy jó hónappal. .)

Honor 9 / HP 8470P

(#7015) catroot válasza pushalias (#7012) üzenetére


catroot
veterán

Na de mit tett értünk a Microsoft?!

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7016) Plazmacucci válasza pushalias (#7014) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Elképzelhető. Úgy emlékszem, hogy a T-s 710-em a hivatalos launch után pár héttel megkapta a Tango refresht.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7017) Bogyó bá' válasza regener (#7013) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Az új, átméretezhető csempékre vágyom, meg a BT filemegosztásra. :)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#7018) regener válasza Bogyó bá' (#7017) üzenetére


regener
veterán

Értem, igen a fájlmegosztás nem ártana, próbáltam képet küldeni akkor döbbentem rá, hogy az nem olyan egyszerű. Viszont mostmár énis várom :)

Eddig jó tapasztalataim vannak a wp-al, egyre jobban várom a januárt és a L800-am :D

(#7019) blackmajesty


blackmajesty
aktív tag

Valamit nagyon reszelhetnek a facebookon. Az értesítések nem működtek normálisan sosem, de a múlt hét folyamán még e-mail értesítést sem kaptam semmiről. Pedig az üzenetekről mindig kaptam, igaz fél órával az üzenet érkezése után, de jött. Aztán most tegnap óta újra kapok e-mail értesítéseket. És most ezek pont időben jönnek, kivéve az offline üzenetekről, mert azok még most is fél óra késéssel jönnek.

(#7020) catroot válasza blackmajesty (#7019) üzenetére


catroot
veterán

Hát már jó ideje reszelhetik, mert nekem kb. egy éve totál sz.r az FB értesítés.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7021) Peetey91


Peetey91
senior tag

Valaki tudja, hogy tudom atallitani a naptarban, hogy a facebook alapjan mutassa a szuletesnapokat es ne a hotmail alapjan? Fel van veve mindketto a kapcsolatokba, de a telefonszamokhoz csak a hotmail van bepipalva, hogy a sok ismeros ne legyen ott foloslegesen. A hotmailes kontaktokhoz viszont hozza van kapcsolva a fb profiljuk. Kicsit bonyolult, de remelem valaki tud megoldast. 😊

(#7022) pushalias válasza blackmajesty (#7019) üzenetére


pushalias
addikt

Érdekes, nekem többnyire jól működött a beépített FB cset. Most is nemrég volt egy, és hibátlanul jöttek-mentek az üzenetek. Kivéve, amikor a FB amúgy is szarakodik.

Honor 9 / HP 8470P

(#7023) btudos válasza pushalias (#7022) üzenetére


btudos
Topikgazda

Napok óta non-stop megy a chat, eddig mindent megkaptam :)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#7024) pushalias válasza btudos (#7023) üzenetére


pushalias
addikt

Én általában nem szoktam használni, mert itt a lapos, de ha kellett, eddig ritkán volt vele bajom. Csodálkoztam is néha, amikor ment a panaszkodás. A FB app az más, nem is nagyon használom, csak úgy van. :)

Honor 9 / HP 8470P

(#7025) tybsen válasza btudos (#7023) üzenetére


tybsen
addikt

Mindenkitől? Mert maga a chat nekem is ment mindig, de csak azoktól, akik online vannak és engedélyezték, hogy láthatók legyenek a chaten.

De facebook üzeneteket (nem chat, hanem üzenet) például rendszeresen nem kaptam meg bizonyos emberektől. Meg persze az értesítések szintén nem jöttek meg minden esetben, hiába volt beállítva.

(#7026) Alexios válasza tybsen (#7025) üzenetére


Alexios
veterán

Mert maga a chat nekem is ment mindig, de csak azoktól, akik online vannak és engedélyezték, hogy láthatók legyenek a chaten.

Ez direkt ilyen, wp7 alatt is így van, erre van a facebook app, aminek az értesítéseivel viszont tényleg van probléma

(#7027) btudos válasza tybsen (#7025) üzenetére


btudos
Topikgazda

Mobilról is ment. Lapos mellett is. Lusta vagyok kapcsolgatni. :D De ment ahogy kell neki.

offline embertől nem jön meg, de arról a facebook app sem küld értesítést. Viszont a tényleges értesítéseket megkapom.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#7028) mukibuci válasza btudos (#7027) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

én azt nem értem, hogy még senkinek se jutott redmondban eszébe, hogy ne a kibebaszkurált chat-et integrálják, hanem az üzenetek részt :F Nem kéne akkor foglalkozni ezzel az online/nem online résszel, csak küldje el és kapja meg :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7029) btudos válasza mukibuci (#7028) üzenetére


btudos
Topikgazda

Az emberek nem Facebook telefonra vágynak, többek között én sem. Idegesítene ha offline módban is jönnének az értesítések az üzenetekről. Szvsz jó hogy nem az üzenetek rész került bele, hanem csak a chat. Egyébként offline embernek el lehet küldeni, megkapja, csak fogadni nem tudsz, csak ha mobilról vagy online van a beszélgetőpartner.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#7030) mukibuci válasza btudos (#7029) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

gondolom olyanról még hallottál, hogy kikapcsolható is lehetne ez, meglátszik, hogy wp-d van :P

Nekem pl bassza az agyam, hogy ha valakinek, aki offline küldök üzenetet, akkor talán megkapja, talán nem, de ha válaszol, azt én már nem kapom meg :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7031) btudos válasza mukibuci (#7030) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ennyi erővel meg ugyanott vagy mint a chattel.... Annyi kéne hozzá, hogy ha online vagy, akkor megkapd offline emberektől is az üzenetet. Ebben kiegyezhetünk :P

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#7032) tybsen válasza btudos (#7029) üzenetére


tybsen
addikt

Na igen, mindenkinek más az igénye. A legjobb lenne, ha be lehetne állítani, hogy mikor értesítsen, például reggel 6 és este 11 között. Talán ios ilyen?

Bár engem nem zavar, inkább az a baj, hogy nem jönnek az üzenetek. Gondolom whatsapp nem zavar, vagy sms, vagy telefonhívás. Akkor miért pont a fb üzenet zavar, ha jön?

(#7033) btudos válasza tybsen (#7032) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ez mondjuk jogos... Bár Whatsappon csak olyanok írnak akik fontosak, Facebookon meg azért bőven van olyan hogy nem akarok üzenetet olvasni. De mondjuk jelen állapotában is megfelel a rendszer nekem, főleg amióta működik a Facebook app üzenetek része WP8-on ;]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#7034) tybsen válasza btudos (#7033) üzenetére


tybsen
addikt

Nálam úgy van facebook-on, hogy eleve csak azok írnak (legalábbis többnyire), akik fontosak. Az ismerősök, akik bejelöltek de nem tartjuk a kapcsolatot, általában nem írnak - én pedig csak olyanokat jelölök be, akik fontosak nekem.

(#7035) mbale válasza mukibuci (#7030) üzenetére


mbale
tag

+sok. Üzenetek az alkalmazás neve, de pont erre nem alkalmas, mert az offline facebook leveleket nem tekinti annak. Ezt komolyan, melyik idióta találta ki?
Legyen alapértelmezetten úgy, hogy mindent megkapok, és majd állapotokkal finomhangolom, hogy milyen levelek élvezzenek prioritást. Például, ha elérhető vagyok, kapjak meg mindent, ellenben ha láthatatlan (alá offline) ne. De igazából mindegy, az üzenetekből így is csak a felét, ha megkapom. (értesítésről nem is beszélve)

szerk: és a pofám leszakad, hogy a wp még mindig itt tart 2012-ben, és még le se kommunikálják, hogy srácok, tudunk a problémáról, rajta vagyunk.

[ Szerkesztve ]

Zag Zag

(#7036) tybsen válasza mbale (#7035) üzenetére


tybsen
addikt

én azt nem értem, hogy hogyan lehet ennyi elégedett felhasználó... hogy hogyan nem borul ki a bili..?

(#7037) mbale válasza tybsen (#7036) üzenetére


mbale
tag

Van a frászt, wpcentral fórumokon is írják ezeket.. szóval nem különleges problémák ezek, amikbe itt ütközünk.
De továbbra sem értem a Microsoft-ot. Ilyen szintű bakikat egy "induló" platformnál öngyilkosság elkövetni.
Mit gondolnak Redmondban? Ki fog venni wp telefonokat, ha az alapszintű kommunikáció is defektesen működik?

[ Szerkesztve ]

Zag Zag

(#7038) iOce


iOce
tag

Srácok, van egy kérdésem, nem találom rá a megoldást, lehet nem is létezik. Adott egy Lumia 800 a gmail-ből exportált telefonos névjegyekkel. Hogyan tudom én ezeket a telefonon és gmailben található névjegyeket egyszerre felvinni a windows live/hotmail/outlook akármibe? Bármit csinálok, csak a facebook ismerőseim vannak fent a windows live-on. Van erre valami egyszerű megoldás?

Xiaomi Redmi Note 5 Blue, Apple Macbook Pro 13" 2.9GHz, Dell U2713HM

(#7039) iOce


iOce
tag

Vááá, a Lumia 800 topikban most olvasom a megoldást...

Xiaomi Redmi Note 5 Blue, Apple Macbook Pro 13" 2.9GHz, Dell U2713HM

(#7040) Alexios válasza mbale (#7035) üzenetére


Alexios
veterán

mint feljebb írtam, ez nem probléma, direkt így van megcsinálva, nem bugként maradt így, pontosan ugynanilyen wp7 alatt is.

(#7041) tybsen válasza Alexios (#7040) üzenetére


tybsen
addikt

De ha másra van igény, akkor nem hiszem el, hogy nem lehetne megváltoztatni..

(#7042) mbale válasza Alexios (#7040) üzenetére


mbale
tag

Ezzel tisztában is vagyok, ellenben azzal nem, hogy ez miért nem probléma. Üzenetek app = üzeneteket kapsz és küldesz. Nem látom mögötte a logikát.
Ha chat klienst akarok, akkor majd chat klienst töltök le, és nem üzenetküldőt. (no offense)

Zag Zag

(#7043) Alexios válasza tybsen (#7041) üzenetére


Alexios
veterán

Nekem spec nincs rá igényem. Ott a facebook app, ha mennének rendesen az értesítései akkor meg pláne tökjó lenne

(#7044) Barthezz2 válasza btudos (#7031) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na de most meg akkor sokkal jobb a teljesen random mőködése nem?

Everybody lies.

(#7045) Oppenheimer válasza Barthezz2 (#7044) üzenetére


Oppenheimer
veterán

De hát neki nem random! ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7046) tybsen válasza Oppenheimer (#7045) üzenetére


tybsen
addikt

Nekem volt random :DDD ;]

(#7047) S.J.


S.J.
tag

üdv

valahogy be tudom állítani win7 -ben hogy hasonlóan az ipodhoz v androidhoz ha chatelek, kiírja hogy hol vagyok?

(#7048) Barthezz2 válasza S.J. (#7047) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Elég egy topikban is megkérdezni!

Megy egy PÜ!

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#7049) Oppenheimer válasza S.J. (#7047) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Asszem nem lehet, de ne vegyél rá mérget.

Más:
Ilyen a Lumia 920 :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7050) Alexios válasza Oppenheimer (#7049) üzenetére


Alexios
veterán

ilyen a wp8 inkább olvasgatva minden topikban..:DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.