Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) catroot


catroot
veterán

Xbox Music is not available on Windows Phone 7 or Windows 7

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#752) mukibuci válasza catroot (#751) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

öö, megmondtam? ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#753) Воланд válasza catroot (#751) üzenetére


Воланд
titán

varhato volt. egyebkent win8-on es wp8-on az elerhetosege sokkal nagyobb kibaszas. sebaj, legalabb nem kell megvennem itthonra a win8-at es wp8-ra sem valtok egy jo darabig. grat ms!!!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#754) mukibuci válasza Воланд (#753) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

de legalább 2013ra lesz ios és android is, csak wp7 nem :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#755) catroot válasza Воланд (#753) üzenetére


catroot
veterán

"win8-on es wp8-on az elerhetosege sokkal nagyobb kibaszas."

Nem vagyok annyira képben, de ezalatt mit értesz?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#756) Rage47 válasza catroot (#751) üzenetére


Rage47
veterán

Én optimista próbálok maradni mindig, de egyre jobban látom, hogy a MS nem ért a felhasználótábora növeléséhez. Az Apple mennyivel okosabban csinálja például :/

Akár csak ha a WP7 frissíthetőséget vesszük. Apple részen a régebbi telefonok megkapják ugyanazt a verziót, mint az újak, valszeg kevesebb feature-rel, de akkor is ugyanaz a verziószám és a user azt érzi, hogy ugyanazt kapta. WP-nél meg kapunk egy 7.8-at, ami még a nevéből is hallatszik, hogy nem ugyanaz...

(#757) mukibuci válasza Rage47 (#756) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem ugyanaz, hanem sokkal több! Mi 7.8at kapunk, nem csak egy snassz 8at ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#758) emvy válasza Rage47 (#756) üzenetére


emvy
nagyúr

Tul nagy az ugras, errol van szo. Telefonon es desktopon is uj platform van, uj Office, satobbi. Nem lehet egy ekkora valtast perfektul megcsinalni, valszeg.

while (!sleep) sheep++;

(#759) Воланд válasza catroot (#755) üzenetére


Воланд
titán

"Free streaming1 on Windows 8 and Windows RT tablets and PCs launches Oct. 26 in 15 markets worldwide. Xbox Music Pass will be available for Windows 8, Windows RT and Windows Phone 8 in 22 markets worldwide; it will begin rolling out tomorrow on Xbox 360 in the same markets. Xbox Music Store will also be accessible on Windows 8, Windows RT and Windows Phone 8 in 22 markets worldwide as devices become available."

egyreszt mennyi az eselye, hogy ebben mo benne van? masreszt hiaba csinalsz uk regios fiokot, ip ellenorzes van, ezert mo-rol nem is tudod igenybe venni az adott szolgaltatast.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#760) kezman válasza Воланд (#725) üzenetére


kezman
őstag

De most működik, visszaraktam és minden ok nálam L710-en :DD ;]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#761) mukibuci válasza Воланд (#759) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

anno már egy betateam hír alá is bekommenteltem ezt, hogy se Mo, se wp7 nem lesz, de le lettem hurrogva :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#762) Воланд válasza kezman (#760) üzenetére


Воланд
titán

igen, ma jott ki az update ra.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#763) Karma


Karma
félisten

Izé, mi olyan nagy dolog ebben az Xbox Musicban?

Amíg működött Win8 alatt (circa múlt hét közepe), addig ugyanazt a kínálatot mutatta, mint a Zune. Mivel megdöglött menetközben (a kiemeltek listája bejön, innen tudok is hallgatni, de ha belemegyek egy műfajba, elkeffen), a Zune-t szoktam egyébként teljesértékűen használni helyette :P

Amúgy US accountom van, és élő előfizetésem a Music Passra.

“All nothings are not equal.”

(#764) Rage47


Rage47
veterán

Én azt vártam, hogy WP8-on már nem kell annyit szívnunk, ha más régióban vagyunk :/
Ugye most volt hír, hogy lehet régiót választani, de akkor jó pár hétig nem használhatod az accodat, ez is milyen megoldás :D

(#765) Воланд válasza Karma (#763) üzenetére


Воланд
titán

"addig ugyanazt a kínálatot mutatta, mint a Zune"

pont ez. ha mar ott van az a szajba.... wp-s telefonom, plusz hajlando lennek meg a win8-at is megvenni, akkor elvarnam, hogy a csatolt szolgaltatasok mukodjenek rajta. igy mind a telefonon, mind pedig a gepen bamulhatom az ures, win8-on szurke zenealkalmazast. es baszhatom a zune-t, mert ugye az magyar regios reggel nem erheto el, ujat csinalni nem fogok, normalis migralas jelenleg nincs es ha lenne is, az sem erne semmit a kesobbiekben.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#766) catroot válasza Воланд (#759) üzenetére


catroot
veterán

Kösz a választ.

Hát ez így elég jól hangzik tényleg... biztos nem leszünk benne, pont ettől féltem.

Meg az ip-s ellenőrzés is nagyon hiányzott.

ó tényleg migráláskor meg inaktív lesz a fiók is X-hétig.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#767) MasterMark válasza catroot (#766) üzenetére


MasterMark
titán

Plusz elvesznek az Xbox-os cuccok, csak így zárójelben.

Switch Tax

(#768) Rage47 válasza MasterMark (#767) üzenetére


Rage47
veterán

hát az eszem megáll :D
hogy mire jó így kitolni a felhasználókkal, nem értem.....

(#769) Воланд válasza MasterMark (#767) üzenetére


Воланд
titán

"I just saw your article about xbox account migration.

I also saw a lot of comments about how the process plays out. Well about 2 months ago I emailed Steve Ballmer and explained my plight and why I thought not allowing account migration was a bad move. I never got a response from Steve himself, but a day or two later I was contacted by Microsofts “Customer Advocacy and Exception Management Team”. They gave me access to this account migration and my account was finished migrating last week.

During the migration my hotmail address that the account was linked to carried on working without issue.

Once migration was complete when I logged into account.microsoft.com I now had two microsoft personal accounts. One was a UK-Personal (my old account) and a new US-Personal account. My xbox gamertag was moved to the new US-Personal Account as was my purchase history.

In my case I never lost any content (Xbox live arcade games, game add-ons, Games for Windows Live). The only issue I had was then when viewing my purchase history on xbox.com items would show up as ‘unidentified item’. If I clicked to add the item to my download queue it would then show up properly though.

It’s a little clunky but overall it worked. Also, while this isn’t much the xbox customer service gave me a free month of xbox live gold to thank me for my patience.

Thought I would share my experience." [link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#770) legiaap


legiaap
nagyúr

Nektek is szarul jön most be az outlook.com?

A naptáras részt mikor csinálják már meg olyan tile-osra?
Az még mindig a régi.

Minden nap írok valamit a naptáramba, de ha mondjuk akarok törölni, de már azt sem tudom mikor írtam bele (lehet évekkel ezelőtt), azt hogy lehet megtalálni?

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#771) catroot válasza Воланд (#769) üzenetére


catroot
veterán

Már csak az nem tiszta nekem, hogyha migrálni szeretnék, akkor a support-hoz kell fordulnom-e?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#772) MasterMark válasza Воланд (#769) üzenetére


MasterMark
titán

Köszi, de ez UK-ról US-re. :(

Switch Tax

(#773) Воланд válasza catroot (#771) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#774) pengegyerek


pengegyerek
aktív tag

Sziasztok.
Lenne egy olyan problémám, hogy próbálok bejelentkezni a windows live accountommal a Zune szoftverben, elfogadom a feltételeket és amikor bejelentkezne a következő történik:

Ha a befejezésre megyek, nem leszek bejelentkezve, ha kilépek szintén, ha interneten csinálom nem a szoftverben ugyanez de ott nem is tudok tovább lépni a feltételeknél.
Mit csinálhatok rosszul?

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#775) catroot válasza Воланд (#773) üzenetére


catroot
veterán

Köszönöm!

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#776) mrhitoshi válasza MasterMark (#746) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Meg sem adtam életkort.
Az Outlook.com-on mikor bejelentkezek, akkor ott ami fel jön életkor, az elmúlt 18. Nem is értem ez az egészet. :F

PS4

(#777) mukibuci válasza mrhitoshi (#776) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

jó lenne a továbbiakban csókolomot köszönnél itt mindenkinek ;]

btudos: :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#778) btudos válasza mukibuci (#777) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ennyi erővel Te meg csak brummoghatsz mostantól ;]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#779) mrhitoshi válasza mukibuci (#777) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Igen. Nem vagyok 20 éves se.
Jó napot! Nem csókolom, és nem is csókolom, hanem Kezét Csókolom! :D

Amúgy azért is érdekes a dolog, mivel nem adtam meg semmi életkort. :F

[ Szerkesztve ]

PS4

(#780) mukibuci válasza mrhitoshi (#779) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

és most sem tudod megadni a korod sehol :F

account.live.com -> személyes adatok szerkesztése

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#781) crey válasza mrhitoshi (#779) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Az kizárt. Live regisztrációnál évtizedek óta kéri.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#782) mrhitoshi válasza crey (#781) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nagyon régi a Live címem. A kezdetkor regisztráltam, mikor az MSN indult. Talán 2005-ben ? :F
Nem is lényeg. De valami megoldás csak létezik. Kellene valami szülői microsoft fiók. (LoL)
Alapesetben ez mi, vagy hol lehetne ezt elérni ?

(#780) mukibuci : Persze. Itt több mint 18 az életkor. :D

[ Szerkesztve ]

PS4

(#783) negyven2 válasza mrhitoshi (#779) üzenetére


negyven2
veterán

Ezen a linken a Privacy and Online Settings-ban mi van beállítva. Ha nem Adult akkor állítsd át arra.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#784) mrhitoshi válasza negyven2 (#783) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ez azért problémás, mert el kell fogadni előtte a megújult felhasználói feltételeket. Na most, már ez sem megy, mivel (elvileg) nem múltam el 18, és kellene valami szülői MS fiók, amiről fingom sincs.
Egyre jobb. ;]

PS4

(#785) mukibuci válasza mrhitoshi (#784) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

írj a supportnak, aztán maximum bescanneled nekik a személyid :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#786) catroot válasza pengegyerek (#774) üzenetére


catroot
veterán

Fú valamelyik wp-s topikban láttam ezt nem rég, de sajna nem ugrik be, hogy kinek volt ez a gondja még :F

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#787) mrhitoshi válasza mukibuci (#785) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Hát ha más nem.

PS4

(#788) Barthezz2 válasza Karma (#763) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Izé.. csak ha kijön az X-Box Music, akkor pápá Zune, azt ugye tudod?

Más:
Telenor függő Lumia 800-on van valami jele annak, hogy telenor függő? Haver náluk vett egyet, és most másik kártyával használná, de addig nem nyírná szét a normál SIM-et, míg nem tudja, tudja-e használni benne. Ezt most csak azért kérdem, mert a Vodás 2 év hűséggel vett Trophy az nekem független, de itt kicsit egyszerűbb volt a próba..

Everybody lies.

(#789) Plazmacucci válasza Barthezz2 (#788) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Diagnostics menüben elvileg meg lehet nézni, hogy ki az operátor.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#790) zoo8800 válasza Plazmacucci (#789) üzenetére


zoo8800
veterán

Nekem TLH-HU -t ír, elvileg az enyém is Telenor függő.

rip and tear, until it is done

(#791) Barthezz2 válasza Plazmacucci (#789) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

De az az adott sim alapján írja nem?

Amúgy miként is lehet azt elérni?

Everybody lies.

(#792) MasterMark válasza mrhitoshi (#787) üzenetére


MasterMark
titán

Biztos ugyanarról a Live ID-ről van szó?

Switch Tax

(#793) crey válasza Barthezz2 (#788) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Az HTC, a Nokia meg Nokia. Legjobb tudomásom szerint olyan még nem fordult elő a világtörténelemben, hogy nem függő Nokiát eladtak volna szolgáltatón keresztül... (HTC-t meg már igen...).

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#794) mrhitoshi válasza MasterMark (#792) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Még jó hogy. :D
Xbox Live-on is és Outlook.com-on is ugyan azzal a Live ID-vel jelentkezek be.

Más: Ez volt má' ? Microsoft Officially Details Xbox Music Service On Three Screens

[ Szerkesztve ]

PS4

(#795) Barthezz2 válasza crey (#793) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Értelek.
Egy kérdést azért megért na :D

Everybody lies.

(#796) crey válasza Barthezz2 (#795) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Megér az kettőt is :) de szerintem annak, hogy a Lumia független legyen, amit szolgáltatótól vett, esélyben konvergál a 0-hoz. :(

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#797) Plazmacucci válasza crey (#796) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Pedig ha jol emlekszem volt ra pelda.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#798) MasterMark válasza mrhitoshi (#794) üzenetére


MasterMark
titán

Hmm érdekes. Szerintem is hívd a supportot. :)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#799) randras


randras
veterán

Bementem ma venni a Speedshop-ba egy ilyet, és nagy meglepetésemre, meg is örültem, ki volt rakva egy HTC Titan. Gyorsan le is lomboztak, ki van kapcsolva, le van merülve, és mégcsak le sem lehet emelni, csak az elejét bámulhatom. :O

Gyakorlatilag két dolgot tudtam meg: tényleg kurva nagy, és tényleg fekete. :)

Tetszik, szerintem ha elviszik a mostani telefont, megveszem. Aztán majd jól a nyakatokra járok. :DDD

(#800) pengegyerek válasza catroot (#786) üzenetére


pengegyerek
aktív tag

Pedig jó lenne tudni mit tudnék csinálni :D

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.