Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49001) cokemon válasza HKorn (#48991) üzenetére


cokemon
újonc

Nálam tökéletes a skype integráció,hívás közben is lehet váltani!
Mindkét félnek be kell jelentkezve lennie, és természetesen
netkapcsolatnak is kell lenni,akkor aktiv az ikonja.
De én csak wp-wp között használtam.

(#49002) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Köszi az infokat! :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#49003) Integrale válasza SpongyaBob (#48988) üzenetére


Integrale
veterán

csak nem meguntad a Samsungot? :D

"Bad reklám is reklám too"

(#49004) m1lan válasza junior11 (#48963) üzenetére


m1lan
őstag

Hónapok óta olvasom, tudom mi megy ott. Az Xperia SP-vel nagyon sokáig gond volt szoftveresen. Ennek ellenére mindenkinek azt ajánlották, mondván, hogy annyiért az a "legerősebb" meg legjobb vétel. Mostanában van egy fórumozó, aki folyton Blackberry Z10-re próbálja rávenni az odatévedőket, mert neki az van, és mennyivel jobb, mint egy Android...

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#49005) SpongyaBob válasza Integrale (#49003) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Az nem kifejezés. Most nem sorolom fel a hibáit, mert reggelig tartana. Szeritem nem kicsi előre lépés lenne a 1520 egy Ativ S után minden téren ( talán zenében nem, de nekem ez nem fontos) Utolsó samu telóm.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#49006) kchris78


kchris78
veterán

1520 sokáig megy kijelzővel bekapcsolva, csak alacsonyan kell hagyni a fényt. automatán csak akkor ha tök sötét van mert akkor sötétebb lesz mint a kis fényen. 2.5 óra gps és fél nap standby, 71%.

(#49007) ilgatto


ilgatto
tag

Többnyire alapos googlizás után továbbra is lenne pár kérdésem a rendszerrel kapcsolatban:

1. Az e-mail-ek szinkronizációjánál a "based on my usage" nálatok milyen gyakoriságot jelent? Nekem most 15 percre van állítva, jobban örülnék mondjuk a 10 percesnek. De ahhoz, hogy a "based on my usage" gyakrabban frissüljön, ahhoz gondolom nekem is manuálisan kellene 5-10 percenként frissíteni, amíg meg nem jegyzi. És ha igen, akkor gondolom később is, különben elfelejti és visszaáll ritkább frissítésre. Vagy az egészet rosszul képzelem el?

2. A beépített Facebook app-nak ugye nem élő a csempéje? Legalábbis nekem sajnos ott nem jelenít meg semmilyen értesítést, csak az értesítési központban. Vagy az a baj, hogy átlátszó?

3. Mobilos Internet Explorer-ben be lehet állítani kezdőlapot, vagy mindig a legutóbbit tölti be?

4. Data Sense-ben lehet látni valahol a roaming adatforgalmát is? Vagy csak akkor, ha engedélyezve van a roaming?

A válaszokat előre is köszönöm.

## Samsung R220 ## Sharp GX10i ## Sony Ericson K300 # Nokia 3110c ## Nokia E51 ## Nokia 603 ## Nokia Lumia 930 ## LG Nexus 5X ## OnePlus 3T ## OnePlus Nord CE 5G ## Google Pixel 7 ##

(#49008) zack


zack
nagyúr

OTP alkalmazás...Nem enged belépni, azt írja nem megfelelőek az adatok. 3x írtam be és le is ellenőríztem.
Asztalin természetesen használom böngészőn keresztül, és minden oké. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#49009) szaki26a válasza ilgatto (#49007) üzenetére


szaki26a
aktív tag

1. Nem tudom mi alapján de nálam a sok használattól mind push-ra váltott. (Megkapom amint jön.)
2. Facebook természetesen élő csempe, de egy másik program rakta ki az átlátszó csempét nem ő. Az pedig nem élő csempe. Úgy képzeld el mint egy linket.
3. Ki lehet csempének tűzni egy adott lapot. Akkor az kezdőlapként is funkcionál.
4. Ha nincs engedélyezve roaming miért lenne érdekes? Fix 0 lesz.

(#49010) nicu71 válasza ilgatto (#49007) üzenetére


nicu71
addikt

SZia,a facebook csempe,/és a többi is/ jól néz ki átlátszó változatban,de így soha nem fogja az eseményeket mutatni,használd az eredeti csempéjét!
az IE -ben nincs mór a kezdőlapot megadni úgy mint az asztali változatban,javaslom, a kívánt kezdőlapot tedd ki csempének ;)

megelőztek :B

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#49011) ilgatto válasza szaki26a (#49009) üzenetére


ilgatto
tag

Köszönöm a gyors választ szaki és nicu! :)

Facebook csempét azóta vissza is cseréltem és már látszódnak az értesítések. :)
A kezdőlap=csempe megoldás nem rossz ötlet, így is teszek.
Roaming: elvileg valóban nem érdekes, de előfordul néha vészhelyzet, amikor muszáj engedélyeznem. Ekkor remélhetőleg majd meg tudom nézni, hogy mennyit használtam.

## Samsung R220 ## Sharp GX10i ## Sony Ericson K300 # Nokia 3110c ## Nokia E51 ## Nokia 603 ## Nokia Lumia 930 ## LG Nexus 5X ## OnePlus 3T ## OnePlus Nord CE 5G ## Google Pixel 7 ##

(#49012) Julot válasza gabber01 (#48985) üzenetére


Julot
aktív tag

Szia!

Leírnád, hogyan lehet köztes célpontot megadni a Here Mapsban? Nekem nem sikerül, pedig 8.1 van fent.
Köszönöm!

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#49013) pzstm válasza zack (#48993) üzenetére


pzstm
titán

Lottózó appból a trialt felraktam, 930-n hibátlanul elindul, OTP appot meg rengetegen használják és szeretik.

Valami helyi gubancnak tűnik nekem...vagy nemistudom... :U

Sima restarton gondolom már rég túl vagy :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#49014) Alexios válasza zack (#49008) üzenetére


Alexios
veterán

Es gondolom az otp smartbank igenyelve van a fiokodhoz

(#49015) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

Sziasztok!

Olvastam régebben, hogy megszünik a lumia 1020 támogatása. Ez mit jelent?
Szeptember/októberben vennék ilyen telefont, megéri még-e akkor?

Köszi

(#49016) zack válasza Alexios (#49014) üzenetére


zack
nagyúr

Persze. Androidon is használtam.

(#49013) pzstm

Passz. Inkább WP anomália ez szerintem. Androidon ment, PC-ről megy, tehát nem én vagyok balf@sz és rossz azonosítót jelszót adok meg. Nem marad más mint a WP. Karma írta hogy volt már olyan, akinek ilyen problémája volt mint nekem, de egyelőre nincs rá megoldás.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#49017) Bukk900 válasza zack (#49016) üzenetére


Bukk900
őstag

Most kipróbáltam, azonosító, jelszó, számlaszám és már küldte is az sms kódot. Nem az appal, vagy a wp-vel van a gond, valami egyedi lehet a hiba.

(#49018) Blyan válasza Воланд (#48959) üzenetére


Blyan
félisten

Ránézésre nem olyan rossz ez.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#49019) Ryoo válasza zack (#49016) üzenetére


Ryoo
senior tag

Nem kell a telefonodon újra aktiválni a programot? CIB-nél pl így működik, azért kérdem.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#49020) zack válasza Ryoo (#49019) üzenetére


zack
nagyúr

Kár találgatni, mert úgysem fogjuk megtudni. Feltettem, beírtam az adatokat, és hibás jelszó, vagy valami nyűgje volt hogy nem valós valamelyik azonosító. Nem volt semmi egyéb aktiválásra felhívás.
Le is tiltott ideiglenesen, annyit próbálkoztam.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#49021) Karma válasza zack (#49020) üzenetére


Karma
félisten

Valóban nem kell "újraaktiválni" semmit. Itt ha a mobilalkalmazás, mint csatorna egyszer engedélyezve lett, annak minden platformon, eszközön mennie kellene.

“All nothings are not equal.”

(#49022) viewdetails


viewdetails
addikt

Ez a szájbak*rt Spotify csak engem szivat, hogy a normál adatforgalmi keretem eszi, amit a T ad 500 MB ahhoz hozzá sem nyúl?

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#49023) Pttypang


Pttypang
veterán

A megjelenésre augusztus első hetében kerülhet sor, ez egyben a szoftveres frissítést is ezen időszakra vetíti előre, ám biztosat ezzel kapcsolatban még nem tudni.
Jo kerdes, mennyire lehet ennek hinni. Mert ha jon a 730, akkor talan varnom kene a 625 vasarlassal.. Elso hete aug-nak eppen most van, pentekig van idejuk :DDD

[ Módosította: BomiBoogie ]

Everybody lies.

(#49024) zsoltzsolt válasza zack (#49020) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Tudom, lehet triviális hülyeség, de nekem akkor vacakol így - jó azonosítókkal a rendszer - mikor benn maradt egy space a jelszó vagy az azonosító után, már nem emlékszem, és ugyebár ez nem látszódik, max az, hogy eggyel arrébb ugrál a kurzor. Nekem egy fél napom ment rá mire észrevettem, hogy ez lehet a hiba

(#49025) Sofian válasza zsoltzsolt (#49024) üzenetére


Sofian
őstag

Mondjuk a kedves fejlesztő trimmelhetné.. de mindegy.. ;]

(#49026) ghost364


ghost364
senior tag

A VPN-t hogyan tudom beállítani?

(#49027) BiP válasza Pttypang (#49023) üzenetére


BiP
nagyúr

720 már van, sőt ki is futott. De gondolom csak elgépelted.

[ Szerkesztve ]

(#49028) Karma válasza Sofian (#49025) üzenetére


Karma
félisten

Jelszót trimmelni? Nooormális?

“All nothings are not equal.”

(#49029) Воланд válasza Pttypang (#49023) üzenetére


Воланд
titán

sg.hu? :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#49030) Sofian válasza Karma (#49028) üzenetére


Sofian
őstag

Melyik bank enged whitespace-t azonosító/jelszó elején/végén?

[ Szerkesztve ]

(#49031) btudos válasza Pttypang (#49023) üzenetére


btudos
Topikgazda

Egyrészt biztosan nem vennék 625-öt már, ha kihúztad mostanáig a 800-zal, én várnék amíg megjön az új középkategória, másrészt meg meglepne, ha tényleg augusztus végén jönne, tudva hogy a MS/Nokia mennyire szeret időt húzni a bemutató és a piaci premier között. De ne legyen igazam, jó lenne, ha augusztus-szeptember könyékén már piacon lenne, karácsonyi szezonra meg jöhetne a 830.

...és akkor most kihúzom a kezem a biliből. ;]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#49032) Pttypang válasza Воланд (#49029) üzenetére


Pttypang
veterán

Mar barmit elhiszek, csak jojjon mar a 730 :DDD

(#49031) btudos
Meg golyatabor elott be akarom szerezni, szoval nagyon vegso az aug 24 elott, hogy ott jol ossze is tudjam torni instant :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#49033) ilgatto válasza Pttypang (#49032) üzenetére


ilgatto
tag

Mindenképp átugrik az újonnan megnyitott lapra az IE, vagy be lehet állítani, hogy maradjon az eredetin?

## Samsung R220 ## Sharp GX10i ## Sony Ericson K300 # Nokia 3110c ## Nokia E51 ## Nokia 603 ## Nokia Lumia 930 ## LG Nexus 5X ## OnePlus 3T ## OnePlus Nord CE 5G ## Google Pixel 7 ##

(#49034) Pttypang válasza ilgatto (#49033) üzenetére


Pttypang
veterán

Mindenkeppen atugrik.

Everybody lies.

(#49035) zsoltzsolt válasza Sofian (#49030) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nem akkor mikor létrehozod, hanem mikor már beírod. Hisz mobiltelefon esetében sok billentyűzet automatikusan a szó után helyez egy space-t, ami nem vesz észre a felhasználó, mert beütögette az azonosítóját, majd tovább tapicskolt a jelszóra, de ebben az esetben gyakran "ottmarad" az említett space, amit ugye a rendszer ilyenkor karakternek vesz, és ennek eredményeképpen hibásnak érzékeli a belépési adatokat.

(#49036) btudos válasza Pttypang (#49032) üzenetére


btudos
Topikgazda

Gólyatáborba új telefon? Mi a ráknak? :F

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#49037) Pttypang válasza btudos (#49036) üzenetére


Pttypang
veterán

-

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#49038) catroot válasza Pttypang (#49037) üzenetére


catroot
veterán

Így veszel egy zsír új telefont, hogy akkor azzal legyen valami, ha gáz lesz?

Vagy most én meg vagyok képben.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#49039) btudos válasza Pttypang (#49037) üzenetére


btudos
Topikgazda

Jó, nem tudom már mi komoly nálad és mi nem, még mindig azt mondom, maradj a 800-nál, az örök és elpusztíthatatlan. ;]

Amúgy nem értem a logikát, de én bevágtam a telefonomat a táskámba gólyatáborban, és hozzá sem nyúltam 4 napig, így a 800-nak sem lesz baja. ;)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#49040) BiP válasza Pttypang (#49037) üzenetére


BiP
nagyúr

Nyugodtan bevallhatod, hogy a menőzés a lényeg :)
Bár szerintem is jobban jársz, ha nem új telefont viszel oda.
Sőt, egy jó állapotú 800-as még mindig nagyobb kuriózum, mint valami új teló.

(#49041) Pttypang válasza btudos (#49039) üzenetére


Pttypang
veterán

Egyre nagyobb zavart erzek az eroben, de a lenyeg, hogy kene mar egy uj telefon, semmi extra indokkal, csak ugy, mert van ra lehetosegem. :)
Szerintem ki fogom varni, csak addig elegge zavar, hogy ott a lehetoseg, en meg meg mindig nem tudok semmi konkretat :W Szoval kaparom tovabb a falat, minden alkalommal, mikor eszembe jut :DDD

Everybody lies.

(#49042) ilgatto válasza Pttypang (#49034) üzenetére


ilgatto
tag

Kár. Szerencsére legalább mindent gyorsan betölt a 930.
Úgy szoktam böngészni, hogy szeretem végigolvasni amit elkezdtem, a közben megnyitott oldalakat pedig utána nézem meg.

## Samsung R220 ## Sharp GX10i ## Sony Ericson K300 # Nokia 3110c ## Nokia E51 ## Nokia 603 ## Nokia Lumia 930 ## LG Nexus 5X ## OnePlus 3T ## OnePlus Nord CE 5G ## Google Pixel 7 ##

(#49043) btudos válasza Pttypang (#49041) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nem mondom, hogy nem lennél előrébb a 625-tel, de fél év múlva esélyes, hogy megint ott lennél, hogy miért nem vártál még egy kicsit, és akkor nagyon fog fájni, hogy türelmetlen voltál. Ha a 730 1 GB RAM-mal jön, ClearBlack kijelzővel, szerintem arra ugorj rá.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#49044) Pttypang válasza btudos (#49043) üzenetére


Pttypang
veterán

De nem tudni rola meg semmit, ez a nagy problemam :W Ahogy az elozo x hsz-emben, amiben emiatt sirtam, mar leirtam, az a problemam, hogy tenyleg semmit, de semmit nem tudni az uj keszulekekrol, parameterekrol, varhato erkezesi idejukrol, forgalmazasi pontok, arkategoriarol, barmirol.. Minden egyes alkalommal ezen rugozok, mikor veletlenul ramegyek a telekom oldalara :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#49045) btudos válasza Pttypang (#49044) üzenetére


btudos
Topikgazda

Az SoC szinte mindegy, azzal tuti nem lesz gond, a RAM és a felbontás a kérdéses, mivel van két 512-es device, ezért nem hiszem, hogy leragadnak 1 GB RAM alatt.

Én nagyon remélem, hogy ütőképes cuccok jönnek a középkategóriába, nem kéne ezt a karácsonyi szezont is elpuskázni, abból elég volt a tavalyi. :U

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#49047) btudos válasza Pttypang (#49046) üzenetére


btudos
Topikgazda

Olvastam, de ez megint a vaktában lövöldözünk a levegőbe kategória, csak találgatják, mi jöhet.

Ráadásul ha ez is exkluzív modell lesz egy fél évig, akkor végleg eldől, hogy idén sem szeretnének érdemi fejlődést produkálni az eladások terén, azt meg nehezen tudom elképzelni, bár túl sok idióta döntést láttunk már ahhoz, hogy ez ne legyen lehetséges forgatókönyv.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#49048) Pttypang válasza btudos (#49047) üzenetére


Pttypang
veterán

Itt meg esetleg viszonylag ertelmesebb elkepzeleseket vazolnak, de az exkluziv opcio tovabbra is nevetseges, ahogy a regios korlatozasok is..

Everybody lies.

(#49049) gabber01 válasza Julot (#49012) üzenetére


gabber01
addikt

Nem lehet sajnos, én emlékeztem rosszul. Reméljük előbb-utóbb bekerül az opció.

Azért érdekes, hogy a régi Symbianos navi okosabb volt...

[ Szerkesztve ]

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#49050) gabber01 válasza btudos (#49043) üzenetére


gabber01
addikt

Igen, és nyilván ugyanannyiba fog kerülni a 730as, mint a 625ös...sőt, olcsóbb lesz...

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.