Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24001) Oppenheimer válasza no1r (#24000) üzenetére


Oppenheimer
veterán

És ők hányan vannak? 100ezren? 300ezren? 2 millióan? Akkor is csak a vásárlók töredéke. Ne gyűlölij mindent ami nem WP.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#24002) jockas válasza Oppenheimer (#24001) üzenetére


jockas
senior tag

Te meg mindent, ami WP! :D

Nem vagyok iphone gyűlölő...de rendesen túl van az árazva. Nem ér az 2-3x többet, mint bármi más. Ez már rég csak sznobizmus vagy hájp vagy mindegy minek nevezzük.

(#24003) no1r válasza Oppenheimer (#24001) üzenetére


no1r
őstag

tévedsz. én MINDENT gyűlölök, főleg amit az emberi ostobaság jellemez és gerjeszt magas fokra. csak van amit kevésbé. :)

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#24004) Oppenheimer válasza jockas (#24002) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nem drágább mint más csúcsteló. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#24005) Ferke66 válasza talamasca (#23993) üzenetére


Ferke66
tag

Köszönöm a válaszod,nem írtam de a lányomnak szeretném mivel ahogy látom az 5C-nek is elég húzós lesz az ára.Azért gondoltam erre a platformra mert ő Win 8-at használ a laptopján+ szeret fotózni így ebben a "felállásban" összhangban lennének talán....Androidot inkább hanyagolnám!

(#24006) jockas válasza Oppenheimer (#24004) üzenetére


jockas
senior tag

Aha. Szerintem akkor menj át az iphone topikba és hangoztasd ezt az ottaniaknak...azok még elhiszik ezt! :DDD

(#24007) Oppenheimer válasza jockas (#24006) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Kezd olyanná válni a wp-s közösség, mint amilyen az androidos lett az sgs1 korában. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#24008) talamasca válasza Ferke66 (#24005) üzenetére


talamasca
senior tag

Ja, ebben az esetben ajánlom a platformot.
És az android ellenében meg pláne... ;)

“Black as midnight on a moonless night.”

(#24009) dejaris válasza Oppenheimer (#23997) üzenetére


dejaris
addikt

Oh wait... A Vertut nem tudjak kifizetni ;)

(#24010) Laslow


Laslow
senior tag

A Kapcsolatok menüben a kontaktok neveit nem lehet magyar formátumban megjeleníteni, hogy pl. "Kis Pisti", csak vagy "Kis, Pisti", vagy "Pisti Kis", vagy ha mindenkinél átírom a vezetéknevet utónévre, és fordítva.
Igényeljétek ti is ezt a funkciót a Microsofttól 1-2-3 voks leadásával!

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#24011) Pikkolo^^ válasza Laslow (#24010) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Megtörtént.

Nekem minden név a vezetéknévbe vagy a keresztnévbe van beírva, mert a nevek már 4 platformot megéltek és mind másképpen kezelte.

(#24012) sereeff válasza Laslow (#24010) üzenetére


sereeff
aktív tag

Nem értem, mit szeretnél! Az nem jó, hogy beállitás>jobbra>Kapcsolatok>Listarendezési mód: Utónév vezetéknév: Vezetéknév utónév! Azt teszi előre amelyiket akarod.....

Asrock 970 Extr3 AMD FX81120 Corsair Vengeance 2x4gb kit Scyteh Ninja 3.....Galaxy S20 Plus Watchactive 2

(#24013) StLui válasza sereeff (#24012) üzenetére


StLui
veterán

A vesszőt nem szeretné közé, de hogy őszinte legyek, ezen soha meg nem akadtam még én sem

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#24014) Pikkolo^^ válasza StLui (#24013) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A vessző miatt nem magyar, szerintem jogos az igény ha egyébként van magyar lokalizáció.

(#24015) Laslow


Laslow
senior tag

Örültem volna, ha a Store-ban nem csak direkt bankkártya adatok megadásával, hanem PayPal-on keresztül is lehetne fizetni az alkalmazásokért. Biztonságosabbnak érezném, ha egy-egy tranzakciót még PayPal-on belül is jóvá kellene hagynom.
Ilyen funkció nem várható WP8-ra?

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#24016) br4adam válasza Laslow (#24015) üzenetére


br4adam
aktív tag

De lehet Paypallal is fizetni, én is úgy szoktam. Csak magyar régióval nem megy még.

(#24017) Laslow válasza br4adam (#24016) üzenetére


Laslow
senior tag

Arról lehet tudni esetleg, hogy mikortól fog működni Magyarországról is?

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#24018) pushalias válasza talamasca (#23993) üzenetére


pushalias
addikt

És azt se felejtsük el, hogy a WP használatától kiszőrösödik a tenyér.

Honor 9 / HP 8470P

(#24019) szutyis


szutyis
tag

Az Index azért hozta a formáját :U " Mások meg az automata mechanizmusok helyett inkább elvacakolnak a kamera beállításaival, amit a Nokia Lumia 1020 lehetővé is tesz." kicsit erős mondat volt. :Y [link]

(#24020) Воланд válasza szutyis (#24019) üzenetére


Воланд
titán

ez egy tok korrekt mondat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#24021) Oppenheimer válasza Воланд (#24020) üzenetére


Oppenheimer
veterán

+1

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#24022) szutyis válasza Воланд (#24020) üzenetére


szutyis
tag

Akkor az én értelmezésemmel van gond :B Meg sem említik a 41 megapixelt.Mint ha nem is létezne. Az 1020 csak bütykölő kockáknak való.

[ Szerkesztve ]

(#24023) Oppenheimer válasza szutyis (#24022) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Talán mert egy iphone teszt és nem 1020? :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#24024) szutyis válasza Oppenheimer (#24023) üzenetére


szutyis
tag

Ez igaz :K Tesztnek azért nem nevezném.

(#24026) Set-Comment™ válasza szutyis (#24022) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Tóth Balázs egy visszafogott apple sznob. Érd be ennyivel.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#24027) br4adam válasza Laslow (#24017) üzenetére


br4adam
aktív tag

A régiód állítsd át UKra és már tudsz is Paypallal fizetni :)

(#24028) pushalias válasza Oppenheimer (#24023) üzenetére


pushalias
addikt

Na de akkor mit keres benne a 1020?

Honor 9 / HP 8470P

(#24029) StLui válasza pushalias (#24028) üzenetére


StLui
veterán

Egyébként 40MP-re visszatérve, fotós körökben teljesen értelmetlennek tartják a kis lapkát az egyre több megapixellel, csk ront a képen, zajosabb lesz, ha jól tudom, ez gondolom itt is igaz kéne legyen. Szóval nem is értem mire jó az ugyanakkora lapkákra z egyre több MP

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#24030) BobTail válasza StLui (#24029) üzenetére


BobTail
őstag

A MP növelésével nagyobb szenzorméret is jár: [link]

(#24032) StLui válasza BobTail (#24030) üzenetére


StLui
veterán

De ezek még inkább kompakt kategóriához állnak közelebb ,mint egy APS-C-hez. Kompaktnál meg ment a fújolás a tizen-MP-ekre is, 40-től röhögő görcsöt kapnának

Zsolt_72: ok, értem, akkor itt sincs feltalálva a csoda.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#24033) pushalias válasza #40993792 (#24031) üzenetére


pushalias
addikt

Most nem hótt mindegy, hány megapixel van odaszitálva, ha akkor is az iPhone készíti a legjobb fényképeket? Na ugye.

Honor 9 / HP 8470P

(#24035) rgeorge válasza StLui (#24032) üzenetére


rgeorge
addikt

Ez alapján nem biztos, hogy röhögnének.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#24036) StLui válasza pushalias (#24033) üzenetére


StLui
veterán

Nekem pl i4 után a legnagyobb változás a 920-nál a fénykép minősége, nagyon szeretek vele fényképezni, a canon sx230-at csak akkor használom ha zoom-ot szeretnék használni. Beltérben pl sokkal jobb képeket készítek 920-szal, mint i4-gyel ami szinte használhatatlan volt. persze nyilván ott is sokat fejlődtek. De fotó téren nagyon szeretem a 920-at. Meg most a Smart Cam-ot is, amit persze jó technikával és ügyességgel egy jó fotós meg tud csinálni de nekem nem megy, pl háttérelmosás, követheted a mozgó célpontot és úgy fényképezed stb.
Szóval nekem inkább csak az a kérdéses, hogy a 41MP miatt jobb lesz e a kép mint a 920-on, vagy inkább a lapka növelés, előbbi rajzból amit linkeltek pont a 920 hiányzik sajnos, számít szerintem.

Viszont milyen jó lenne ha a fotó gombra be lehetne állítani, hogy ne az alap alkalmazás induljon el, hanem a Pro Cam.

rgeorge: nekem ez sokat nem mond, angolul csak a képeket szoktam nézni :B

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#24037) albiosz válasza StLui (#24036) üzenetére


albiosz
őstag

Be lehet állítani.

Beállítások / alkalmazások / fényképek+kamera

[ Szerkesztve ]

(#24038) BobTail válasza StLui (#24036) üzenetére


BobTail
őstag

beállítások - (jobbra swipe) fényképek+kamera - "A kameragomb megnyomásakor megnyíló alkalmazás" ;)

(#24039) StLui válasza albiosz (#24037) üzenetére


StLui
veterán

tudtam miért írom le azt a mondatot!! :R Köszi!!

BobTail: Neked is köszi!

Be is állítottam!

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#24040) patex1983


patex1983
őstag

Üdv! Ha wp8-on letiltottam egy háttérben futó folyamatot, azt hol tudom újra engedélyezni? Lumia 520

X

(#24041) Alexios válasza patex1983 (#24040) üzenetére


Alexios
veterán

ugyanott ahol letiltottad :P

(#24042) patex1983 válasza Alexios (#24041) üzenetére


patex1983
őstag

Ha ott lehetne, akkor nem kérdeztem volna meg...

X

(#24043) Peter Kiss válasza patex1983 (#24042) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Pedig ott van...

(#24044) rgeorge válasza patex1983 (#24042) üzenetére


rgeorge
addikt

Hol tiltottad le?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#24045) patex1983 válasza rgeorge (#24044) üzenetére


patex1983
őstag

Beállítások,Alkalmazások,Háttérben futó feladatok.
Itt viszont nincs engedélyezés gomb, csak hogy le van tiltva...

[ Szerkesztve ]

X

(#24046) rgeorge válasza patex1983 (#24045) üzenetére


rgeorge
addikt

Esetleg van egy pipa, ami azt állítja, hogy az alkalmazás következő indításakor indítsa a háttérfolyamatokat is?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#24047) Tim82 válasza BobTail (#24038) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez minden WP8-as telefonon működik, vagy 920-only?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#24048) patex1983 válasza rgeorge (#24046) üzenetére


patex1983
őstag

Igen van, viszont nem csinál semmit, ugyanúgy letiltva marad.

[ Szerkesztve ]

X

(#24049) rgeorge válasza patex1983 (#24048) üzenetére


rgeorge
addikt

Melyik alkalmazás ez?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#24050) Integrale válasza Tim82 (#24047) üzenetére


Integrale
veterán

Minden WP8-on működik!

"Bad reklám is reklám too"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.