Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35001) savoo válasza x1port (#34999) üzenetére


savoo
addikt

"Szerintem a robotnak már leáldozott."

Bizonyára... :DDD

(#35002) joysefke válasza Szajo (#34990) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Én is így álltam át Gmail ről Outlook.com-ra.

Egyszerűen beállítod az emailek átirányítását az Outlook.com-os emailcímedre, aztán már oda jönnek az új emailek. Sőtt, azt is megteheted, hogy az Outlook.com-os postafiókoddal leszedeted a Gmail-ről az összes múltbéli levelet.

Sőtt.: Aliast beállítva az Outlook.com-os postaiókodról tudsz írni leveleket, amiben a gmail-es címed szerepel mint feladó, tehát a levelezőpartnereid észre sem veszik, hogy váltás történt.

Én azért váltottam Gmail-ről Outlook.com-ra, mert tele lett a tököm a Gmail apró hülyeségeivel.
(Az outlook.com-nak más apró bajai vannak :) )

a Lumia 820 csak jóval utánna jött

J.

[ Szerkesztve ]

(#35003) Scholes9 válasza savoo (#34998) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Erről tudnál linkelni hivatalos forrást? :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#35004) Melack válasza joysefke (#35002) üzenetére


Melack
veterán

Ez az "átpakolás" hogyan működik? Van róla MS tudástár?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#35005) joysefke válasza Melack (#35004) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Mármint
-Email-nél az Alisról illetve az
-Emailek átirányításáról?

Fogalmam sincs, de elég egyszerű es magától értetődő dolog volt, nem kellett sokat keresgélnem a beállítások között.

J.

(#35006) Melack válasza joysefke (#35005) üzenetére


Melack
veterán

A teljes átpakolásra gondolok. Mert ha ez menne, akkor elég gyorsan átraknám a mailjeimet, hogy tényleg egy helyen legyenek.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#35007) joysefke válasza Melack (#35006) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

1, Regisztrálsz egy outlook.com-os emailt.
2, Beállítások-> további levelezési beállítások -> Email fiokok importálsa. Megadod a gmail.com-os fiókod adatait.
3, Levelek mennyiségétől függően vársz 5perc-több óra időtartamot.
4, Ennyi.

A szép a dologban az, hogy a gmail-es fiókodnak nem lesz semmi baja, így ha nem tettszik az outlook.com, akkor használhatod azt tovább...

J.

[ Szerkesztve ]

(#35008) Melack válasza joysefke (#35007) üzenetére


Melack
veterán

Köszi, akkor már csinálom is. :R

Van vagy 8000 levél, el lesz vele egy darabig

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#35009) Melack válasza joysefke (#35007) üzenetére


Melack
veterán

Ez nagyon jó, már csak át kell szabnom a címkéket, és ennyi. Köszönöm!

(#35010) x1port: nálam van, mert sok eBayes meg PayPalos mail is van. Meg minden más.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#35010) x1port válasza Melack (#35008) üzenetére


x1port
addikt

A postán nincs annyi ! :D

(#35011) Laslow


Laslow
senior tag

Azt hogy oldanátok meg a legegyszerűbben, hogy a telefonnal elkészített fotót egy másik telefonra látható minőségromlás nélkül eljuttassátok?

Wifi adott. Simán e-mailben elküldve áttömöríti a videót és pocsék lesz a minősége.
Telefonon belül nem sikerült ezt még megoldanunk, csak számítógépes segítséggel: OneDrive-ról számítógépre letölteni, onnan YouTube-ra fel, majd a linket a másik telefon már simán megnyitja és megy a videó kiváló minőségben. Ennél kellene egyszerűbb módszer, lehetőleg szg. közbeiktatása nélkül.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#35012) WestBam válasza Laslow (#35011) üzenetére


WestBam
senior tag

Onedrive megosztás, link email és elküldöd neki aztán jól letölti?

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#35013) kchris78


kchris78
veterán

Miert jobb Outlook.com fiok? Nekem gmailes van beállítva, naptár / címtár, működik, teszi a dolgát... Outlook.comot sajnos OSX miatt annyira tudok mást használni, ez a közös nevező.

(#35014) Laslow válasza WestBam (#35012) üzenetére


Laslow
senior tag

Köszönöm, bevált.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#35015) Szajo válasza joysefke (#35002) üzenetére


Szajo
őstag

Remek, akkor mindenre van megoldás :)

(#35016) mazsi70


mazsi70
senior tag

Sziasztok !
Az outlook.com -ról hogy tudom lementeni a névjegyzékeket a számítógép outlook-jába ?
Remélem érthető voltam... :B

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#35017) savoo válasza mazsi70 (#35016) üzenetére


savoo
addikt

Kezelés -> Exportálás.

(#35018) mazsi70 válasza savoo (#35017) üzenetére


mazsi70
senior tag

excelben menti

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#35019) Lall válasza mazsi70 (#35018) üzenetére


Lall
veterán

csv-be, nem? Amit kezel az asztali outlook.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#35020) mazsi70 válasza Lall (#35019) üzenetére


mazsi70
senior tag

Igen csv-be és nem tudom importálni ,mert teljesen üres mezőket kapok . :F

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#35021) Lall válasza mazsi70 (#35020) üzenetére


Lall
veterán

Windows névjegyzékbe tudod importálni? Amúgy ez a people.live.com-os névjegy kezelése, import, export kritikán aluli az MS-től.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#35022) mazsi70 válasza Lall (#35021) üzenetére


mazsi70
senior tag

Outlook 2013-ba próbálkoztam .Üres mezőket kapok .

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#35023) zsamiatt


zsamiatt
őstag

kiváncsi vagyok mikor lesznek hasonló érintéses mozdulatok mint a 8.1 tabletten. Illetve tüntetik el a vissza nyilat illetve a keresés gombot. Pl az alkalmazás lehuzás -bezárás simán mehetne de a balról befelé program választó is.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#35024) Воланд válasza mazsi70 (#35016) üzenetére


Воланд
titán

outlook-ban megadod az ms fiokot es kesz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35025) mazsi70 válasza Воланд (#35024) üzenetére


mazsi70
senior tag

Már túl vagyok rajta .Egyszerűen nem jövök rá ,hogy hol b@szom el . :(
Egyébként áprilisban-májusban várhatók új Lumia típusok ?

ui. Köszönöm mindenkinek a tippeket ! :R

[ Szerkesztve ]

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#35026) savoo válasza mazsi70 (#35025) üzenetére


savoo
addikt

Várhatóak.

(#35027) savoo válasza zsamiatt (#35023) üzenetére


savoo
addikt

8.1-től menni fog az alkalmazás bezárás.

(#35028) Szajo


Szajo
őstag

WP-n van IE-n kívül más/jobb böngésző?

(#35029) nicu71 válasza Szajo (#35028) üzenetére


nicu71
addikt

van másik,kipróbálhatod pl az uc browsert,de az IE motort használja mindegyik.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#35030) Szajo válasza nicu71 (#35029) üzenetére


Szajo
őstag

Nincs gond az IE-vel ugye? Sok Droidos mondja h elmehet a picsába Chrome mellett bla bla...
Másik kérdésem még: Van itt is olyan mint a Droidnál, hogy letömöríti a webes dolgokat és így kíméli az adatforgalmad?

(#35031) btudos válasza Szajo (#35030) üzenetére


btudos
Topikgazda

Data Sense-nek van ilyen funkciója is, ha a szolgáltató támogatja.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#35032) Szajo válasza btudos (#35031) üzenetére


Szajo
őstag

T-Mobile támogatja?
Egyébként Droidon az Opera mini ilyen, meg a Chrome. WP re nincs Opera Mini gondolom, vagy rosszul?
Tömörítés jól jön akkor is, mikor már elfogy az 500MB internet és lekorlátozzák a letöltést, ilyenkor Droidon előveszem az Opera Mini-t és abban minden bejön türhető időben... Hasonló megoldás WP-n?

(#35033) Integrale válasza Szajo (#35032) üzenetére


Integrale
veterán

UC browsernek van hasonlo, takarekos funkcioja. (kepminoseg, csak szoveg stb)

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#35034) nicu71 válasza Szajo (#35032) üzenetére


nicu71
addikt

van a Nokiának is ilyen takarékos böngészője,nem próbáltam,az én igényeimhez megfelel az IE is.
Asztalin is több év tűzróka után váltottam IE-re /a 9-től felfele teljesen vállalható,lehet nincs csillió funkció,cserébe viszont gyors./
mobil verziót pedig a jól hangzó ígéretek szerint a 8.1-re kupálják ki. ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#35035) Szajo válasza nicu71 (#35034) üzenetére


Szajo
őstag

Értelek, megnyugtattál, köszönöm szépen a segítségeket arra a döntésre jutottam, hogy veszek egy 520-at és ezzel el leszek fél vagy 1 évig és így legalább olcsóért beleszokok/látok a WP-be. Amennyiben jobban tetszik mint a Droid. Még az évben veszek egy erősebb WP telefont :)

(#35036) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A WP 7.8-as telefonomon 2hete nem működik a gmail. A következő hibakódot írja ki: 8501001D
2hete van ez. Gmail fiókban alkalmazásfüggő jelszó is van beállítva de nem jó még mindig.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#35037) Pttypang válasza .LnB (#35036) üzenetére


Pttypang
veterán

Irányítsd át outlookra. :U

Everybody lies.

(#35038) zsamiatt válasza savoo (#35027) üzenetére


zsamiatt
őstag

Az tudom. De nem sok. Hiányzik a többi.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#35039) .LnB válasza Pttypang (#35037) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igaz ez jó megoldás, de mi a hiba oka? Mert egyik napról a másikra történt. Nem állítgattam semmit.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#35040) KunEmber válasza .LnB (#35036) üzenetére


KunEmber
senior tag

ÓÓÓ, alkalmazásfüggő jelszó. A WP8-as 520-amra sikerült elsőre beállítani, minden csuda rendben volt, de aztán jött egy hard reset. Utána képtelen voltam működésre bírni, csak az segített, hogy kiütöttem a Gugliból az SMS-jelszót. Szóval én a kezdeti sikerek után nem tudtam megoldani.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#35041) Pttypang válasza .LnB (#35039) üzenetére


Pttypang
veterán

Google :)

Everybody lies.

(#35042) Melack válasza x1port (#35010) üzenetére


Melack
veterán

Migrálás done, 8615 levél mozgatva :D Most törölgetek, már 2000 kukázva :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#35043) Blyan válasza x1port (#34994) üzenetére


Blyan
félisten

Mondjuk az 520 majd 50%-kal erősebb is. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#35044) WinPho


WinPho
senior tag

Valaki próbálta már a Maxthon böngészőt? Jobb, mint az IE?

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#35045) Pttypang válasza Melack (#35042) üzenetére


Pttypang
veterán

Mikor raneztem anno a regi fiokomra es lattam, hogy tizenparezer olvasatlan, akkor inkabb nyitottam egy ujat, ha kell valami, majd keresgelek a regiben, de nem nagyon volt meg ra pelda, habar az uj gmail is atiranyitva az outlookra, csak van egy par oras delay a gmailre valo megerkezes meg az atiranyitas celbaerese kozott :(

Everybody lies.

(#35046) Oczu


Oczu
senior tag

Üdv,

Tudnátok egy jó telekomos mms beállítást írni? Ativ s-en egyszerűen képtelen vagyok mms-t küldeni/fogadni, hiába van beállítva minden a leírások szerint

(#35047) Melack válasza Oczu (#35046) üzenetére


Melack
veterán

Wifin fenn vagy? Adatcsomag aktív?

(#35045) Crytec210: erre a delayre kíváncsi leszek...

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#35048) savoo válasza Pttypang (#35045) üzenetére


savoo
addikt

Nálam szinte azonnal érkezik az átirányított levél.

(#35049) Pttypang válasza Melack (#35047) üzenetére


Pttypang
veterán

Lehet, hogy csak engem nem szeret :D
De amíg a fb instant jön, addig nem nagyon zavar, hogy 1-2 órát késik a levél. Gondolom attól függ, milyen gyakran kérik le a kliensek, a szerver nem syncel orrbaszájjba folyamatosan ^^

Everybody lies.

(#35050) Bukk900


Bukk900
őstag

Segítsetek, a live.com-os levelező beállításaiban nem találom, hogy hol adhatok hozzá egy citromailes címet, hogy leszedje, majd törölje onnan a leveleket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.