Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86001) mirci18


mirci18
addikt

Köszönöm mindenki válaszát.
Magyarul egy hónapja nem tudnak megoldani egy problémát a Microsoftnál.
Miért érzem hogy nem is akarják igazából ezt megoldani? :W

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#86002) egykori válasza mirci18 (#86001) üzenetére


egykori
őstag

Igazad van, bosszantó a dolog, de Gmail fióknál nem tapasztaltam ilyen problémát. Nekem kezdetektől csak itt vannak a névjegyeim, de a naptáram nem itt van és ezt nem kell szinkronizálom.

(#86003) pikszel válasza turbulencia8 (#85998) üzenetére


pikszel
őstag

Biztos fárasztó már azok számára, akiknek gondok vannak a rendszerével, hogy nálam semmi különös merülés nincs, sőt kifejezetten jó az akkuidő (10.0.14926.1000). Az tény, hogy nekem az ms fiókom, csak annak létrehozásakor láttam. Elég hosszú ideje már hogy feltoltam a google kapcsolatokba minden névjegyet (előtte ezeket my phone explorerrel igazgattam). Ezt a fiókot, illetve egy másikat hozzáadtam a levelezéshez és ezek teljesen jól mennek push beállítással (950 és 735 legtöbbször szinkronban jelez (van, mikor nem ;] )). Facebook nincs, és nem is lesz, mármint az a natív polipalkalmazás. Böngészőből teljesen korrekt és elég(séges). A kapcsolatokat onnan is ki lehet exportálni, egy dinamikus link formájában, és ezt importáltam anno a google naptárba, így megjelennek az ismerőseim születésnapjai is rendben, az ismerősöket egyébként nem is szeretném szinkronizálni onnan.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#86004) mtm800 válasza pikszel (#86003) üzenetére


mtm800
senior tag

Nálam is rendben működik...FB-t szintén nem használaok max a messenger részét .akksi is rendben van.

(#86005) pikszel válasza mtm800 (#86004) üzenetére


pikszel
őstag

Nem írtam, de az nálam is megy a viberrel és whatsappal együtt, viszont a messenger egy ritka gyík port. Ennek ellenére ha elindult :DDD, akkor stabil és értesít rendesen egyébként.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#86006) ΞΔGLΞ válasza Partyface007 (#85999) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én, ebbe nem tudok beleszólni, mert nem én veszem, de az említett cég, ha gond van, futárt küld cserekészülékkel és amikor kész van, szintén futár hozza viszi 2 éven át. Ennél némelyik gyári garanciás ügyintézés is elcseszettebb szokott lenni.

(#86007) ΞΔGLΞ válasza pikszel (#86003) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

WDRT után, a telefont szinte képtelenség lemeríteni. (189)
Ettől függetlenül, akármilyen bug, app, vagy bármi hiba kreálja, javítsák ki, mert nagyon gyakori eset lett ezzel a build-dal.

(#86008) karway


karway
csendes tag

insider fast ringen jön 14936.1000

Never Settle

(#86009) mirci18 válasza egykori (#86002) üzenetére


mirci18
addikt

Nekem csak azért dühítő mert én még a 8.1-es atomstabil rendszeren vagyok.
És erre jó ideje nem tudnak megoldást a gondomra.
Szégyen.
Ha így haladnak nem lesz nagy jövője a mobilrészlegnek hiába indítanak nagy valószínűséggel jövőre új termékpalettát.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#86010) Francia91 válasza mirci18 (#86009) üzenetére


Francia91
veterán

Mindegy, hogy melyik rendszeren vagy, a szerver ugyanaz, amiről szinkronizál

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#86011) zsoltzsolt válasza karway (#86008) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ezen orvosolják az előző build betegségeit? Wifi, billentyűzet gond

(#86012) this is life válasza mirci18 (#86009) üzenetére


this is life
Ármester

Neha eletre kell az ms szervere es szinkronizalja a nevjegyeket,de aztan ismet beomlik... majd ak kijavitjak.. ideiglenes megoldas , hogy torlod a fiokod majd ujbol hozza adod , nekem ezzel kelt letre egy idore , aztan megint kakukk lett.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#86013) solyci


solyci
csendes tag

Sziasztok, Lumia 735-öm van, számomra a tökéletes telefon, azonban sajnos egy-két hete ha zenét hallgatok, akkor furán szól a zene, olyan mintha valami üvegbúrából jönne a hang; ha meg skype-on beszélgetek valakivel, akkor meg sokszor nem is hallatszik, amit mondok, vagy nagyon recseg. Mindkét probléma headset-tel jön elő, ami másfél hónapos lehet, másik Windows Phone-nal pedig hibátlan a hangzása. Az egész érdekessége, hogy kipróbáltam egy más formájú 3,5-es jack dugós fülhallgatót, azzal meg tökéletesen szólt a 735 is.
Van valakinek valami ötlete, hogy ez meg mitől lehet?
Előre is köszi
Orsi

(#86014) starr válasza solyci (#86013) üzenetére


starr
őstag

Két problémát tudok elképzelni:
1.
Három vezeték kell a füllhallgatóhoz: Bal, jobb, föld.
Ebből a föld nem érintkezik. Mivel másik eszközön jó,ezt kizárnám.
2.
W10 alatt:
Gépház, extrák, hangszínszabályzó menüben a Virtuális térhangzás be van kapcsolva.Kapcsold ki, ha be van!
Ha egy másik fülhallgatót dugsz bele, ami nem headset, akkor arra nem érvényesek a headset beállításai, tehát azért szólt jól.
8.1 alatt is valahol a hangszínszabályzó menüpont alatt van.

[ Szerkesztve ]

(#86016) solyci válasza starr (#86014) üzenetére


solyci
csendes tag

Örök hálám kergetni fog, köszönöm szépen a megoldást :)
W10 van, és valamiért be volt kapcsolva a virtuális térhangzás, pedig sose jártam még erre.
A zenét megoldotta, a skype-ot még nem tudom, de hamarosan tesztelem, és visszajelzek :)

(#86017) bluemirage


bluemirage
őstag

Tegnap délután került fel a német oldalra az új francia MS vezérrel készült interjú vonatkozó része.
A cikk fő címe a tőle idézett mondat: Az elkövetkező években nem készítünk több telefont a felhasználóknak, majd a cikk úgy folytatódik tovább, hogy ez a kijelentés egyáltalán nem meglepő, tökéletesen passzol az MS stratégiájába és megerősíti az elmúlt hónapok történéseit.

A cikk utolsó 4 sora egy korrekt megnyugtatás és a jelennek szól. Így aki elégedett jelenlegi készülékével, az használja boldogan, ne váltson! ...mindaddig amíg az a lelkét ki nem leheli, akkor viszont gondban lesz. Így az --állítólag utolsó- MS készülékeit mindenki becsülje meg. :K

A cikk fordítása legkésőbb hétfőn, mert ma munka után sörözni megyek :U , így péntek munka után tudom legkorábban megcsinálni és a Logout-ra felrakni. Majd jelentkezem. :R

Meliora sunt bono inimica

(#86018) Plazmacucci válasza bluemirage (#86017) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ki hitte volna hogy kihátrálnak.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#86019) tisti1965 válasza starr (#85989) üzenetére


tisti1965
aktív tag

Nekem is ez a gondom,de nincs az értesítések közt az üzenetek,csak a + 😒

Lumia 930,Honor8, Hunor 9 lite, Samsung A71

(#86020) ViktorHUN79 válasza bluemirage (#86017) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Na akkor mehet mindenki szépen vissza droidra,vagy iphone-ra aki 300k-t nem sajnál egy telefonra!A blackberry-nek is vége!Örülök hogy már több mint egy éves az 535-öm olcsóvolt,és még használható,kb.még egy év utána vissza droidra!
Így is már csak agonizált a microfos,jól szétb...tak,egy top brandet(Nokia),pár év alatt a nagy,pénzel kitömött csoda cég,ennyit tudott!

(#86021) starr válasza ViktorHUN79 (#86020) üzenetére


starr
őstag

Csak a MS nem fog telefont gyártani. Fizet majd másoknak, hogy csináljanak helyette Win-es mobilt.
Mint, ahogy most is, HP, Alcatel, megmég mittudoménmi.
A HP Elite csúcsmobil is csak ezért születhetett, teljesen egyértelmű, hogy bukás lesz.
Mindegy, remélem továbbra is gyárt majd valaki winmobilt.

[ Szerkesztve ]

(#86022) TommyX_ válasza ViktorHUN79 (#86020) üzenetére


TommyX_
őstag

Mennék én androidra, csak nincs olyan telefon, amire azt mondom kéne. :DDD ;]
+ nem érzem úgy, hogy a 1520-t le kéne cserélni.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#86024) zsamiatt válasza Pearce (#86023) üzenetére


zsamiatt
őstag

Ebben azt írják, hogy a sima piaccal nem foglalkoznak ahol az IOS és andorid van. Csak a binisz résszel. Egyébként meg kár találgatni. Hallottunk már ezt is és azt is. Jövő évben minden kiderül.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#86025) zsamiatt válasza starr (#86021) üzenetére


zsamiatt
őstag

Miből gondolod, hogy a HP bukás lesz?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#86026) scyllarus válasza zsamiatt (#86025) üzenetére


scyllarus
veterán

Miből gondolod, hogy nem?
Egy marginális részesedésű platformot futtató, 200k-s telefon egy ismeretlen gyártótól (Tudjuk, hogy a HP egyáltalán nem az, de telefonos körökben azért nem vethető össze a Microsoft/Nokiával) mekkora eséllyel indul szerinted?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#86027) starr válasza zsamiatt (#86025) üzenetére


starr
őstag

Ennyi pénzért trendibb telefont is lehet venni. :DDD
A Nokiás időkben jó hardvert, jó anyagminőségű telefont kaptunk jó áron.
Szükség lenne új alsó, és középkategóriás készülékekre is.

(#86028) zsamiatt válasza scyllarus (#86026) üzenetére


zsamiatt
őstag

kicsit más a szempont az üzleti felhasználóknál.
Egy vékony kliens Hp-ben kb 100e Ft. Ha innen nézed akkor a telefon már csak egy 100-ba került. Plusz a laptop kiegészítővel adott esetben megspórolhatsz egy 300e -s biznisz laptopot is ami alapvető célokra van használva a legtöbb munkahelyen. Globálisan nézd a költségeket és ne egy egy eszközre. Az a kérdés, hogy a SAP és hasonló cégek mikor kezdenek átállni UWP-re. Ha pl a vállalat irányítási rendszer megy ezen is, continuumban nagyban is illetve a kiegészítő laptopon akkor az összköltségileg nagyot üthet.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#86029) zsamiatt válasza starr (#86027) üzenetére


zsamiatt
őstag

Jelenleg azt látom, hogy az MS a biznisz felé megy. A cikk is arról szól, hogy a mezei piacot nem akarják. Az a vicc, hogy ha meg lesz a megfelelő integráltság akkor a bizonyos szintek felett elégé komoly méretekben elterjedhet. A cégeket ott baromira nem érdekli a face és hasonló cucc. Az viszont igen, hogy a vállalat irányítási rendszer pl működjön stabilan. Kíváncsi leszek, hogy a nagy ERP stb gyártókat mikor kenyerezi le, hogy UWP kell.
Az MS egyébként mindig az integrációban volt erős. Az, hogy tele van bugokkal meg már megszokott dolog. De sajnos ahogy hallgatom az almásoktól már az is bőven tele van buggal.

[ Szerkesztve ]

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#86030) Francia91 válasza zsamiatt (#86029) üzenetére


Francia91
veterán

Alma esetében a kompatibilitás/átjárhatóság az egyik fő probléma. Én is azt látom, hogy az utóbbi időben a Microsoft az üzleti szegmens felé kezd mozdulni

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#86031) scyllarus válasza zsamiatt (#86028) üzenetére


scyllarus
veterán

Normális vállalatirányítási rendszer ezen meg se mukkan...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#86032) kpal


kpal
veterán

Na holnap hegeszteném a 1520 -ra a 10et ( Végre lenne annyi szabadidőm ). Jobban eszi az akkut és játék közbe is gyorsabban merül a 8.1hez képest ,vagy ez már megoldódott mostanra ? Valamilyen akadozás szokott lenni menüben vagy játékközben ?

(#86033) kpal


kpal
veterán

Amit elértem a játékokban eredmény az minden törlődik vagy netről újra frissülnek mikor újra telepítem őket ?

[ Szerkesztve ]

(#86034) szabog4


szabog4
aktív tag

Sziasztok!

Lumia 930 telefon vásárlásnál (használt) mire kell figyelni?
Mikrofon és képelcsúszás hibáról olvastam, hogy gyakori. (Elő lehet idézni, ha van ilyen vagy ez teljesen random?)

Segítséget előre is köszönöm!

HUN_Thorpedo

(#86036) scyllarus válasza kpal (#86033) üzenetére


scyllarus
veterán

Ott folytathatod, ahol abbahagytad. Nem sokat játszom, de nekem mindig minden eredményem megmaradt, akárhányszor telepítettem 10-re és vissza 8.1-re.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#86037) netpeti98 válasza scyllarus (#86036) üzenetére


netpeti98
addikt

Ez játkfüggő.

(#86038) zsamiatt válasza scyllarus (#86031) üzenetére


zsamiatt
őstag

miért ne mukkana? Az applikáció csak a GUI. Az üzleti intelligencia és ezzel a terhelés központilag van. A szerver kliens programozás vagy 15 éves. :)

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#86039) martin66 válasza szabog4 (#86034) üzenetére


martin66
senior tag

Első és legfontosabb, garisat vegyél :).

Ezek a széria hibák:
- Eláll a kijelző egyik vagy több oldala. könnyen tesztelhető, sima állapotban nézd meg víz szintesen, hogy 1-3 mm-rel kijebb van e a kijelző. Kicsit hajlíthasd a telót is nehogy épp akkor ideiglenes visszaragadjon a kijelző és 1-2 nap múlva elő jöjjön a hiba. Gariban javítják, gyakorlatilag új telefotn kapsz helyette.
- A 4-ből 1 mikrofon elszokott romlani, tezstelni úgy tudod, hogy videót felveszel és telefonon fülessel vissza hallgatod, ha mindkét oldal ugyanúgy szól, akkor nem ment még tönkre. Gariba javítják.
- Kijelző lilulhat szürke területen, ilyen ez a kijelző széria. Nem javítják.
- Kijelző 2g mellett vagy néha fehér lapon vibrálhat. Ilyen, nem javítják.

Most hirtelen ennyi jut eszembe.
Érdemes inkább 950-et venni.

(#86032) kpal
- Kicsit gyengébb az aksi idő, sokkal komolyabb a W10, mint a fapados 8.1. Kell neki az erő. De szerintem már teljes mértékben vállalható az aksi idő.
- Akadozások vannak a W10-ben 950-el is gyakran. Erősebb vas kell, mitn a 8.1-hez illetve még nem annyira optimalizált, mint a 8.1
- Játékok eredmények nyilván törlődnek, ha az nem online accal megy és van szinkronizáció.

Nagyon megéri szerintem a 10-re váltani, rengeteg új hasznos funkciót kapsz és nagyon minimális funkció vesztést.

Első posztban egy kitűnő tájékoztató a W10 frissítés menetéről.

[ Szerkesztve ]

(#86040) kpal válasza martin66 (#86039) üzenetére


kpal
veterán

Köszönöm a választ! :R
Akkor mivel erősebb vas kell a 10nek ,játékok nem fognak akadozni ? Az igaz a 950 valamivel erősebb, mint a 1520 ,ott megvan az erőtöbblet.

[ Szerkesztve ]

(#86041) scyllarus válasza zsamiatt (#86038) üzenetére


scyllarus
veterán

Vékony kliensnél. Ez lehet, hogy működik egy 30 fős kisvállalkozásnál egy épületben.
Rosszul írtam: normális méretű vállalatnál nem fog elindulni.
Véletlenül pont ezt csinálom az egyik legnagyobb magyar cégnél :B
Egy több ezer fős, több telephelyes cégnél, ahol ráadásul egyes munkaállomásokat esetenként több dolgozó használ, ráadásul iparági követelmények is léteznek, csak a panel pécék maradnak, a vékony kliens is kizárva.
Az üzlet ezekben lenne, a legtöbb kis cég nem is gondolkodik semmiféle ERP-ban. Notebookot csak a vezetők, kereskedők-marketingesek és a fejlesztők használunk.
De a miénknél jóval kisebb cégeknél sem működne.
Ráadásul kevés helyen ennyire innovatívak a beszerzésért felelős személyek, maga a Continuum sem elég kiforrott ahhoz, hogy rábízzanak egy ilyen feladatot. Ha valóban jó is lesz évek múlva, addigra ez a modell túlhaladott lesz. Ez a teló egyszerűen túl későn és túl korán jött egyszerre, ezért nem lesz sikeres.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#86042) #47106304


#47106304
törölt tag

Hali. 8.1 Lumián van egy nagyszerű dolog hogy a kapcsolatok menüben pl. a Twittert hozzá lehet csatolni és egyből ott vannak a friss hírek. W10-en nem engedi, esetleg sikerült már valakinek összekapcsolni és működik? Köszi

(#86043) Brucehun válasza starr (#86027) üzenetére


Brucehun
aktív tag

Hát ez az, az MS-től is jöttek jó telefonok, csak valahogy inkább a felső kategóriára koncentráltak! Pedig a közép kategóriában is jöttek ki tőlük jó terlefon pld.: 550, 640, 650 (az 535 em tudom,h gy közép kategória-e). Én rmeélem leszenk még ilyen kaliberü telefonok még WP rendszerre, mert én már 2 éve vagyok WP használi és nem rossz egy rendszer, de sajnos vannak hiányosságok. É s a hiányosságok ellenére mégis szeretem!

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#86044) ΞΔGLΞ válasza zsamiatt (#86025) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Gondolom, onnét, hogy a két flagship készüléket is annak lehet nevezni, ha 1 év sem kellett hozzá és egyre több helyen több, mint 60-70% az áresése, emiatt lehet bukásnak nevezni, ha így nézzük, és azért esik az ára, mert a többség szabadulni akar tőle, ami pl az ilyen árakat jellemzi, pl két 950 XL-nél is:

[link]
[link]

Mind a két telefont láttam, konkrétan patika állapotúak, mintha nem is használták volna.
Sőt, egy másik mobilos ismerősöm nem olyan rég 49-ért vettek meg egy sima 950-est, még bőven volt rá 18 hónap gyári garancia, full doboz minden. És mennyi volt újonnan? 200 ezer körül nyitott a sima! (Egy 200 ezres ájfont manapság még 150-ért simán elnyomsz.)
Nyilván, kirakja 65 ezer körül, mert ebből él, de még így is eladhatatlanok, ahogy ő mondja. Nonszensz, de valahol érthető is, hogy ezektől a készülékektől a felhasználók inkább szabadulni akarnak. Ez fog történni ezzel a HP-val is ami még valamennyire olcsóbban is nyitott, mint anno a 950 XL, ami ráadásul egy mozo hátlappal sokkal jobban eladja magát, mint ez a nagy ronda izé.
Ennek meg szerintem még gyorsabban fog esni az ára, hiszen a két falgship árzuhanása miatt ezt is húzza majd magával.

Egy biztos, MS rendszerű telefont, tényleg csak azok vesznek, (mint mi), akiknek bejön a rendszer és nem érdekli őket, hogy a készülék pillanatok alatt filléres gagyi kategóriába esik a sok elbaxott töketlenkedés miatt.

[ Szerkesztve ]

(#86045) zsamiatt válasza scyllarus (#86041) üzenetére


zsamiatt
őstag

Tévedsz. Pont a nagy cégeknél működik jól. A vékony klienst nem a pár fős cégekre találták ki. Nem tudná értelmesen kitermelni a terminál server költségeit. Egy több telephelyes cégnél is teljesen működőképes a technológia. 30-40 főnél is már lehet gazdaságosan működtetni. Az alatt nem nagyon. Pont azért találták ki a szerver kliens programozást is, hogy ne a kliens gépet kelljen terhelni. Többek között a böngészőben futó rendszerek is ilyenek. De még számos másik van. Az applikációk nagyrésze sem a telefonon kezd el sql lekérdezéseket meg minden marhaságot generálni. Küldi tovább a szervernek ami vissza adja az eredményt. Egyébként már a 2008-s szerver is tudott terminál applikációt futtatni. Ami mind a szerveren futott a felhasználó nem látott belőle semmit.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#86046) zsamiatt válasza ΞΔGLΞ (#86044) üzenetére


zsamiatt
őstag

Nem vagyok jövőbe látó. De az, hogy mi van most és mi lesz két független dolog. Ettől még az MS ha a biznisz felé indul ott jó nagy ügyfélkört megszerezhet. Ami már másnak is fontos lehet. De ez idő. A vállalati szegmens nem mozdul egyik napról a másikra. Ahhoz mondjuk az kéne, hogy a SAP bejelentés, hogy holnaptól csak UWP app lesz. De ezt mind a ketten tudjuk, hogy nem húzzák meg egyik napról a másikra. Viszont az MS felborította az álló vizet. Hogy aztán ez tényleg sikeres lesz e, arra kíváncsi leszek.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#86047) scyllarus válasza zsamiatt (#86045) üzenetére


scyllarus
veterán

Itt a zavar, 30-40 fő nálam nagyon kis cég, ott lehet valóban. De egy többezres cégnél, rengeteg tranzakcióval percenként, már nem működőképes a vékony kliens, egyszerűen túl nagy lenne a hálózati forgalom. Nem véletlenül álltunk át mi is, az előző rendszernél még azt használtuk, olyan is volt. Hiába ismételgeted a technikai részleteket, tisztában vagyok velük, mondtam, hogy ezzel foglalkozom :) És ki merné rábízni a hmm... kevésbé kiforrott Continuumra a vállati tranzakciókat? Később jó lehet, de ez a teló most van itt, errre mondtam, hogy korán jött. Az alapkérdés az volt, sikeres lesz-e, mindegy, mire lehet vagy nem lehet használni. Nem lesz.
De igazából felesleges ezen vitatkoznunk, egy év múlva kiderül, mennyit adnak el ebből a csodából. Mindenesetre jelzésértékű, hogy korábban azt mondták, csak az üzleti szektorban lesz elérhető, most mégis kiadták bárki részére...

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#86048) ΞΔGLΞ válasza zsamiatt (#86046) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ezzel egyetértek és én is így gondolom, de ahhoz, hogy ez változzon, konkrétan illene végre tényleg gatyába rázni ezt a rendszert, mert az átlagfelhasználó magánszemélyeket, akik a meghatározók nagy részben, konkrétan nem érdekli, hogy az MS merre akar mozdulni a sok hülyesége miatt, amit mobilfronton elcsesz.
Én, biztos nem leszek az üzleti felhasználója, eddig is osx-szel dolgoztunk és ezután is csak olyan gépekre csesszük el pénzt, előbb bizonyítson...
Függetlenül attól, hogy 950-es most újra frankó WDRT óta, alig merül és nagyon gyors!

(#86049) mtomi95


mtomi95
senior tag

A mai Outlook frissítést senki ne telepítse! Megint nem működnek miatta az élőcsempéi. Már azzal a trükkel sem lehet megjavítani, hogy újra kitesszük a kezdőképernyőre vagy átméretezzük.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#86050) ΞΔGLΞ válasza mtomi95 (#86049) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nálam csak térképek frissült, meg a fit bit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.