Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64001) Bukk900 válasza cerb (#64000) üzenetére


Bukk900
őstag

A 620-ast megjelenésekor egy jól felszerelt, pörgős, hibáktól mentes telefonnak ismertem meg. Most, hogy elmúlt két éves, előjöttek mindenféle szoftveres és hardveres nyűgjei, én ezt a tervezett elavulás számlájára írom, sajnos ilyen fogyasztói társadalomban élünk.

(#64002) moleculez válasza erahurka (#63985) üzenetére


moleculez
veterán

Köszi

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#64003) Burt1793 válasza erahurka (#63992) üzenetére


Burt1793
veterán

Nekem a 930 is képes görgetés közben belépkedni mindenfelé. Szóval itt is ésszel kell görgetni. Pl Facebookon lassú, sok kicsi görgetésnél be-belépked párszor a beágyazott tartalmakba. Magabiztosan kell görgetni, nem úgy, mint samun vagy iphone-on.

(#64004) erahurka válasza Burt1793 (#64003) üzenetére


erahurka
félisten

En 620-on nem igazán tapasztalok ilyet. 6tag szokott néha de amúgy nagyon ritka.

(#64005) Giovan! válasza Bukk900 (#64001) üzenetére


Giovan!
addikt

Most mondok egyet,ami nekem legalább kétszeresére gyorsitotta az 520-ast: állitsd előre a dátumot 100 évvel a beállitásokban,majd szépen kezd el törölni az utolsó pár rendszerbeállitást (megjelenités például mehet).Igy kapsz egy herélt rendszert,de legalább sokkal gyorsabb lessz.Frissités előtt mondjuk ajánlatos recoveryvel visszarakni az eredeti rendszert.Mindezt csak saját felelősségre hajtsd végre,de mint mondtam,nálam bevált,szinte 8.0-ás sebességre gyorsult. :K

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#64006) erahurka válasza Giovan! (#64005) üzenetére


erahurka
félisten

Milyen rendszerbeállításokat törölsz? Nem igazán értem:S

(#64007) Giovan! válasza erahurka (#64006) üzenetére


Giovan!
addikt

Namelesske kolléga találta ki a dolgot,és annyi a lényeg,hogy a nokiás beállitásokat törlöd.Tehát kapsz egy gyári Windows Phonet.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#64008) netpeti98 válasza erahurka (#64006) üzenetére


netpeti98
addikt

OEM Nokia appok. Pl meghelenítés, hang.

(#64009) b.rics


b.rics
csendes tag

Helló mindenki lenne egy problémám és nem igazán találom a választ ezért írok ide hogy valaki hátha tud valami okosságot.
Eddig nem is figyeltem de próbáltam leszedni egy játékot és ki írt egy hibakódot az áruházban:80154017
hm próbáltam másikat is arra is ugyan ez volt,rámentem a játékok csempére bejelentkezésnél ezt dobta ki:0x80154017
Gépen be tudok jelentkezni ms fiókkal de hiába írtam be a hiba kód keresőbe nem talál rá semmit,valakinek valamilyen tipp?
Köszi előre is.

(#64010) Zsoleszhun válasza erahurka (#64006) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Már értem, mivel előreállítottad az időt eltudod távolítani a beállításokból a menüpontokat, mivel alkalmazáshibát ír mindenre :DDD
Csak olyan telefonon próbáljátok ki, amelyiket visszatudtok állítani !!!
520-on próbáltam ki, tényleg villám gyors lett.

¯\_(ツ)_/¯

(#64011) erahurka válasza netpeti98 (#64008) üzenetére


erahurka
félisten

Közben rájöttem hogy megy. De milyen béna már hogy ha 100 évvel előre állítom nem működnek ezek a plusszok? :DDD

Töröltem párat amit nem használok, kicsit tényleg mintha gyorsult volna. Kérdés, hogy ha törlöm mondjuk a képernyő beállításokat, akkor megmarad-e a színkalibrációm vagy visszaáll stock-ra?

(#64012) Bukk900 válasza Giovan! (#64005) üzenetére


Bukk900
őstag

Csak ezt a két említett beállítást kell törölni, vagy van más is? Amúgy kétlem, hogy megoldaná az Explorer véletlenszerű bezáródásait, az újraindulásokat, a hangyásra fagyást fényképezéskor, hr már megvolt.

(#64013) Воланд


Воланд
titán

You can pin individual settings to the Start screen in Windows Phone 8.1 Update 2

igazabol ez rosszabb lett, mint az eddigi. raadasul nevetseges, hogy a start screen aljan a nyil melle ki van irva, hogy all apps. tenyleg megtesz mindent az ms, hogy szetbarmolja a wp-t.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#64014) erahurka válasza Воланд (#64013) üzenetére


erahurka
félisten

Eleve az a hülye nyíl nem kéne oda.

(#64015) netpeti98 válasza Zsoleszhun (#64010) üzenetére


netpeti98
addikt

Csak olyan telefonon próbáljátok ki, amelyiket visszatudtok állítani !!!

Miért? Ha minden igaz a Sysapp pusherrel vissza lehet őket pakolni. Bár nekem most gyári rendszer van az összes appal.

(#64016) Integrale válasza Воланд (#64013) üzenetére


Integrale
veterán

Analfabéta, tanulni/újat megszokni képtelen felhasználóknak fejlesztik már a rendszert.

"Bad reklám is reklám too"

(#64017) Воланд válasza erahurka (#64014) üzenetére


Воланд
titán

a nyillal nincs semmi gond, mert az jeloli, hogy arra meg van valami. de kiirni tok felesleges.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#64018) erahurka válasza Воланд (#64017) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem tökre útban van. Írják rá a fóliára hogy jobbra van az app lista hogy minden idióta lássa és kész. Vagy legyen kikapcsolható.

(#64019) Zsoleszhun válasza netpeti98 (#64015) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Azzal tényleg visszalehet hozni, én nyomtam egy HR-t és azután nem jön vissza.

¯\_(ツ)_/¯

(#64020) Imi1981 válasza Giovan! (#64005) üzenetére


Imi1981
veterán

És pontosan miket(név szerint ) lehet törölni ?Ha netán valami nem jól sikerül a recovery tollal vissza tudom rakni a 8.1-et ?Még nem biztos hogy kipróbálom de kíváncsi lettem .

(#64021) Pikkolo^^ válasza Воланд (#64013) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Szerintem ez nem rossz újítás.

(#64022) Burt1793 válasza Воланд (#64013) üzenetére


Burt1793
veterán

Jajj, hát az a kis felirat nagyon nem fog zavarni engem, jobban zavar, hogy a fb app nem tökéletes (etc-etc)... amúgy se szoktam annyira legörgetni.

(#64023) #56474624


#56474624
törölt tag

Tegnap frissült a rendszerem Denim-re (8.10.14234.375), azóta egy pluszban megjelent hibát észleltem:
Tárterületsegédnél az ideiglenes fájlokra frissítés óta mindig 0-t ír ki. Aztán rányomok a törlésre, és hely szabadul fel.

(#64024) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

Tegnap leszedtem a Berlin vidék térképet, ma a here mégis kérte a wifit/mobilnetet, hogy tudjon működni. Wtf? Pozsonyban egy honapja gond nélkül ment a maps és a transit is...

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#64025) Zsoleszhun válasza netpeti98 (#64015) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Nem minden jön vissza, pl: extrák+info , here+ biztos nem, nyomok egy recovery tool-t

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#64026) DearMan


DearMan
tag

Tud valaki ajánlani egy jól működő fájlt letöltőt/letöltésvezérlőt? Egy nagyobb méretű fájlt szeretnék letölteni, de mindig megszakad...

(#64027) netpeti98 válasza Zsoleszhun (#64025) üzenetére


netpeti98
addikt

Pont ezért nem mélyedtem bele anno a piszkálásába, megoszlottak róla a vélemények hogy mi rakható vissza és mi nem.

woland_y2k: kíváncsi leszek lesz-e benne magyar World Flow. Bár nem látok rá sok esélyt, hogy előrhozták volna. :(

(#64028) Воланд válasza Burt1793 (#64022) üzenetére


Воланд
titán

nezd, ez olyan, mintha a bongeszobe odairnak a vissza, meg elora gombok melle, hogy mi mit csinal. erdekes, ott a sok egybites megtanulta, akkor itt miert kell ilyen marhasagokat beletenni a rendszerbe, negy ev utan?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#64029) air válasza Воланд (#64028) üzenetére


air
nagyúr

Mintha annak idején például a Netscape böngészőben nem lett volna odaírva minden ikonhoz, hogy mit csinál:

Ez már a 4-es Netscape volt, amiben az első (még Mosaic) megjelenése után 4 évvel is benne voltak a feliratozott ikonok. De ha jól emlékszem még éveknek kellett elmúlni ahhoz, hogy eltűnjenek a feliratok.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#64030) lugosi válasza air (#64029) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Óóóóó, Netscape, régi szép idők... :O

(#64031) Воланд válasza air (#64029) üzenetére


Воланд
titán

igen, annak idejen, a kilencvenes evekben. de persze lehet orulni a visszafejlodesnek, meg lehet irni, hogy "engem nem erdekel", attol meg nem lesz jo megoldas.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#64032) emvy válasza Воланд (#64031) üzenetére


emvy
nagyúr

Mondjuk en a magam 82-es IQ-javal fel ev utan se tudtam, hogy a Google Camera ikonok kozul akkor most mi mit jelent.

while (!sleep) sheep++;

(#64033) joccadoki válasza Plazmacucci (#63893) üzenetére


joccadoki
senior tag

akkor magyarán a windows telók igazából addig érnek valamit míg megveszed. akkor egy nokia n8 és egy lumia 900 között egy n8 MAGASAN JOBB rendszerileg. Hát ez már szánalmas!! Nem gondoltam van az androidnál is szarabb. nem baj jók lesznek telefonálásra meg sms írásra. Mint egy 3310-es.
Kösz az infot

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#64034) Partyface007 válasza Воланд (#64028) üzenetére


Partyface007
őstag

én azt mondom bárcsak ennyi baja lenne a rendszernek.... gyanítom nem egész nap a képernyő alját nézi senki, update után 2 héttel fel sem fog tűnni hogy ott van....

ennél sokkal nagyobb hülyeségeket tudok mondani de most nem kezdem el sorolni mert egy párszor már leírtam ide....

de ez az én véleményem...

(#64035) cattus válasza joccadoki (#64033) üzenetére


cattus
őstag

WP 7 =/= WP 8(.1) Mivel az előbbi rendszer már nem támogatott, ne is várj rá appokat. Ellenben jelenleg úgy néz ki, hogy a WP8-as telefonok a 10-et is meg fogják mind kapni.

Do the thing!

(#64036) Burt1793 válasza Воланд (#64028) üzenetére


Burt1793
veterán

Jogosnak jogos, csak ez már egyáltalán nem tud zavarni. Az is igaz, hogy az összes böngészőből kivették a vissza nyíl mellől a feliratot. Sőt firefoxban a jobb klikknél is csak nyíl van... fejlődik az ember. :P

(#64037) joccadoki válasza Partyface007 (#64034) üzenetére


joccadoki
senior tag

iphone szerelő vagyok. Előtte nagy nokia fan.
n70- n9ig az összes széria megvolt.
Most beszámoltam 2 lumia 900at ami hardverileg egész jól hangzik de támogatásilag 0.
A driverelése borzalmas. Érdekes, ha összeomlik a rendszer külön program kell a teló visszaállításához, amihez más driverek kellenek mind az itunesre emlékeztető Zune szoftverhez. Szóval ha vissza akarsz térni a szinkonizáló programhoz, driverek uninstallálásával teheted meg. A zuneban miért van piactér ha az nem használható.
Igazából nagyon bejönne ez a lumia 900, de így igazából ki sem lehet használni. Ez nagyon szánalom egy WINDOWS-hoz képest

cattus: Ez igen érdekes, hozzáállás a Nagy MICROSOFTtól
i4s 2011es mégis megkapta a 8at, amellett nem a legjobb vele

[ Szerkesztve ]

"A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

(#64038) TrollfateeR


TrollfateeR
csendes tag

Nem tudok eligazodni
a Lumia 535-el kapcsolatban. Akkor most megszűnt a kijelző hiba vagy nem? Valaki azt írja már jó valaki, hogy nem. Akkor most mi az igaz?

(#64039) Zsoleszhun válasza TrollfateeR (#64038) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Nem szűnt meg, az eltérő használat miatt nem mindenki veszi észre szerintem (3db-ot próbáltam, az egyik a páromé)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#64040) cattus válasza joccadoki (#64037) üzenetére


cattus
őstag

Kernelváltás volt. A dolog annál bonyolultabb volt, mint hogy k.csög az MS és csak azért nem kaptak frissítést a WP7-es telefonok, mert az MS-nek nem volt kedve kiadni.

Jó dolog szifonnal példálózni ilyen esetben, csak meg kéne nézni, hogy mit is kapott meg ténylegesen az i4S a 8-ból (nameg hogy hogy is fut rajta).

Ja és szakadj már le arról, hogy WP7 = Windows Phone. Már a 8-ban rengeteg számodra bosszantó dolgot javítottak.

[ Szerkesztve ]

Do the thing!

(#64041) Bukk900 válasza TrollfateeR (#64038) üzenetére


Bukk900
őstag

Ezért javasoltam, hogy "kölcsönözz" egyet két hétre egy webshopból. Attól függ, hogy miről váltol, a feleségem 620 után nagyon elégedett vele, én 920 után, már visszavittem volna.

(#64042) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok!Ki akartam próbálni a Total commadert de nem engedte telepíteni és azt írta ki nincs engedélyezve telepítéshez (valami ilyesmi).Miért van ez?Fel lehet rakni valahogy?

(#64043) ZavaBalazs válasza cattus (#64040) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Na es akkor tegyuk hozza, hogy a "legalja" 520 (nem leszolaskepp, en nagyon szeretem azt a telot, szomszeddal azt vetettem :) ) is meg fogja kapni a win 10-et, 2,5 evesen. Tehat meg ha a kovetkezo foverziot nem is kapja meg, akkor is ~4 ev termektamogatas, nem szar.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#64044) FіkuszKukіsz válasza Imi1981 (#64042) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Régen itt kellett regisztrálni:

[link]

Csak utána tudtad telepíteni.

Romanes eunt domus

(#64045) Mr. Nimbus válasza Imi1981 (#64042) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Itt lehet jelentkezni beta teszternek, majd emailben értesítenek, ha már elérheted.

Látom, már megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#64046) Imi1981 válasza FіkuszKukіsz (#64044) üzenetére


Imi1981
veterán

Kösz mindkettőtöknek!Megpróbálom.

(#64047) Bukk900


Bukk900
őstag

Tudja valaki, hogy milyen processzor van a video második felében mutogatott ninja :D telefonban? Tetszik a kinézete és az arányai!

(#64048) taip válasza cattus (#64040) üzenetére


taip
senior tag

+1

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#64049) Bukk900 válasza Bukk900 (#64047) üzenetére


Bukk900
őstag

Közben megtaláltam, 64 bites Qualcomm Snapdragon 410 MSM8916 ARMv8 4×1400 MHz van az LTE változatban.

[ Szerkesztve ]

(#64050) cellpeti


cellpeti
veterán

Excelbe raktam képet. Gépen látszik, telón nem. Miért?

Tigris, tigris, csóvafény...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.