Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52001) Hegyirabló válasza Воланд (#51990) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Van egy csomó kényelmi alkalmazás, például menetrendek. Az biztosan hiányozna. Vagy a Shazem. Sokat fotóztam, videóztam, diktafonoztam a munkám miatt (újságíró vagyok), ezek fognak kelleni. Ahogy az e-mail és a gyors üzenet is, de gondolom ezzel nem lesz gond. Ahogy navigációval sem, sokat használtam azt is. Google maps is ment néha, meg Youtube. Idegen nyelvű szótárak, hirtelen ez jut az eszembe.

Magyar fejlesztésű programok (mint amilyen pl. a BP Menetrend) vannak WP alá?

Aquila non captat muscas.

(#52002) no1r válasza Hegyirabló (#52001) üzenetére


no1r
őstag

ha Nokiát veszel, van Here Transit, Here Drive. de van iMenetrend is, meg BPmentrend is
itt tudsz keresgélni.
Shazam is van, Bing Translate, és myTube.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#52003) Hegyirabló válasza no1r (#52002) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Valóban egy Nokiát nézegetek. Hol gyártják most azt?

Aquila non captat muscas.

(#52004) Воланд válasza Hegyirabló (#52003) üzenetére


Воланд
titán

kinaban.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#52005) Hegyirabló válasza Воланд (#52004) üzenetére


Hegyirabló
veterán

De a cég USA?

Aquila non captat muscas.

(#52006) ZavaBalazs válasza Blyan (#51999) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

hát pedig ha leszeded az áfát, meg korrigálod a 730/735 árkülönbséget (az utóbbi 10%-kal drágább), akkor pont kijön a beharangozott 60k ~ 200 €...

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#52007) pzstm válasza Bukk900 (#51998) üzenetére


pzstm
titán

sajnos fillérre pontosan ennyi sógoréknál is :(

Valami 930-hoz hasonló 15%-os kedvezménykupont dobhatnának :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#52008) Воланд válasza Hegyirabló (#52005) üzenetére


Воланд
titán

vegulis igen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#52009) taip válasza Hegyirabló (#52005) üzenetére


taip
senior tag

Hát amennyiben hallottál már a Microsoft nevű cégről, kitalálhatod. :)

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#52010) Kbali válasza Воланд (#52008) üzenetére


Kbali
nagyúr

Pontosítsunk: finn :), merthogy az MS Finnországban alapított leánykája lett a Nokia utódja.

(#52011) confuser válasza pzstm (#52007) üzenetére


confuser
senior tag

Én is egy olyanban reménykedek. + eszem ágában sincs előrendelési áron megvenni... mire ténylegesen lesz készletük, 5-10k-val olcsóbb lesz (legalábbis így szokott lenni).

Szerk. A glance-t azért sajnálom. Simán beáldoztam volna a wireless töltést, az nfct, meg az előlapi kamerát is érte, akár a 3-at együtt is...

[ Szerkesztve ]

(#52012) pzstm válasza confuser (#52011) üzenetére


pzstm
titán

anyumnak lesz, neki a régi butafon után tuti nem fog hiányozni :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#52013) confuser válasza Bukk900 (#51998) üzenetére


confuser
senior tag

A 830-ra én 120-125k-s nyitórát vártam, amikor még S800-at rebesgettek bele, de most sem gondolom, hogy sokkal alatta nyitna.

(#52014) ilgatto válasza Dave™ (#51936) üzenetére


ilgatto
tag

Azt is kipróbálom akkor, az UC Browser nem jött be.

## Samsung R220 ## Sharp GX10i ## Sony Ericson K300 # Nokia 3110c ## Nokia E51 ## Nokia 603 ## Nokia Lumia 930 ## LG Nexus 5X ## OnePlus 3T ## OnePlus Nord CE 5G ## Google Pixel 7 ##

(#52015) Blyan válasza confuser (#52013) üzenetére


Blyan
félisten

Kik rebesgették? :) Mármint a fórumon álmodozókon kívül?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#52016) HKorn válasza kolosanyi (#52000) üzenetére


HKorn
addikt

megy ez még lejjebb hamarosan, kicsit még várni kell vele, év végére jó vétel lesz. :)

Run&Ride

(#52017) Giovan!


Giovan!
addikt

Nem tudja valaki a cyan mikor jön meg a DP-s telókra?

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#52018) WinPho


WinPho
senior tag

A WP hogy jön ki a 64 bites SoC-okkal? (most a 64 bit létjogosultságát úgy általában inkább hagyjuk...) Csak mert szvsz nem kizárt, hogy ez lesz az új trend és a MS már megin megkésve léphet be a partyba, ahol a VBK javarésze már elfogyott.

[ Szerkesztve ]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#52019) Dave™ válasza WinPho (#52018) üzenetére


Dave™
nagyúr

Amint jönni fog a 4GB-os RAM wp telefonokban, egyből lesz értelme. Addig még el lehet lenni nélküle :) Ez alsó hangon egy év, de inkább közelebb van a kettőhöz szerintem.

Az apple mostanra jutott el a 4"-nél nagyobb kijelzőig, az nfc-ig meg még egy rakat dologig, és még legalább egy évig 1G rammal adják a telefonjaikat.

[ Szerkesztve ]

(#52020) WinPho válasza Dave™ (#52019) üzenetére


WinPho
senior tag

Nem hardver miatt aggódok. Inkább marketing. Megint le lesz maradva a WP SoC-ok terén...

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#52021) confuser válasza Blyan (#52015) üzenetére


confuser
senior tag

Például a legnagyobb WP-vel foglalkozó oldal, a WPCentral forrásai még szeptember 2-án is Snapdragon 800-asról szóltak (10/10-es Rum'o'meter-rel), pedig addigra már realizálódni kezdtek a korábban 20 MP-es kameráról szóló pletykák (amihez inkább lett volna szükség az S800-asra). Hasonlóan a TheVerge, WMPowerUser, NokiaPowerUser és egyéb oldalak is az erősebb processzort "rebesgették", bár nyilván ezek az oldalak egymástól is sokat emelnek át.

A forrásokat lehet fórumokon álmodozóknak nevezni, csak a valóságban sosem tudhatod, hogy ki a valódi forrás (valószínűleg az esetek legalább 50%-ában maga a Microsoft).

(#52022) BobTail válasza Blyan (#51999) üzenetére


BobTail
őstag

Ha az lesz, mint Lumia 530-nál - miszerint elkezdték 40-ért árulni, aztán egy hét múlva az újságban már 40 helyett csak 35, akkor hamarosan számíthatunk árcsökkenésre :U

(#52023) confuser válasza BobTail (#52022) üzenetére


confuser
senior tag

Így van, pont erre gondoltam. Illetve a 630-cal is ugyanez volt a helyzet.

Meg kell fizetni a türelmetlenséget. De ha egyszer úgysincs még raktáron, minek sietni? Én október végéig, november elejéig tervezek várni, hogy normalizálódjon az ára, addigra szerintem max. 70-ért meg lehet majd kapni.

(#52024) Judy21


Judy21
csendes tag

Lumia 830 fogja tudni a Cortana alvó módból való ébresztését?

(#52025) orangutan4


orangutan4
tag

vissza lehet hozni a gépelésnél a vesszőt az első oldalra, mert a 8.1 óta átkerült gépeléskor a számok/karakterekhez, de nekem eléggé hiányzik. Lassabb az írás:/

(#52026) cattus válasza orangutan4 (#52025) üzenetére


cattus
őstag

Beállítások --> billentyűzet

Do the thing!

(#52027) orangutan4 válasza cattus (#52026) üzenetére


orangutan4
tag

:R

(#52028) Воланд


Воланд
titán

Microsoft is killing the Nokia and Windows Phone brands

Exclusive: Nokia, Windows Phone Brands to be Replaced By Microsoft, Windows

"In fact we understand, from a source with knowledge of the plans, that this is part of the preparation to leave the “Windows Phone” logo behind, as part of a gradual phase out of the Windows Phone name (and OS) which will merge with the desktop version of Windows in the upcoming updates (i.e. no Windows Phone 9)."

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#52029) HKorn válasza Воланд (#52028) üzenetére


HKorn
addikt

hmm, még ugye a Nokiát meg is érteném, de a Windows Phone-t miért kukázzák, azt nem értem. Kicsit egybe akarják mosni a desktop Windowst és a telefonon futó OS-t.

Run&Ride

(#52030) emvy válasza Воланд (#52028) üzenetére


emvy
nagyúr

Meg ugye konvergalnak majd a Windowsok, szoval ugyanaz lesz mindenhol..

while (!sleep) sheep++;

(#52031) WinPho válasza Воланд (#52028) üzenetére


WinPho
senior tag

Emmá' valami. Egy pár kérdőjelet felvet nekem a dolog, de bizakodó vagyok, remélem az MS jól csinálja...

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#52032) Pttypang válasza kolosanyi (#51986) üzenetére


Pttypang
veterán

A 625 nagyon megfogott engem is, de meg kivarok.. oktober 15-ig csak kibirom valahogy ,addigra meg hatha kijon a 830, ertelmes aron. Ha nem, akkor nem tudom. ^^

Everybody lies.

(#52033) junior11 válasza Pttypang (#52032) üzenetére


junior11
veterán

399 euró körül várható a 830 adóval.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#52034) Pttypang válasza junior11 (#52033) üzenetére


Pttypang
veterán

De az kurvasok :DDD
Karacsonyra benez egyaltalan igy 100 ala?

Everybody lies.

(#52035) Kbali válasza Pttypang (#52034) üzenetére


Kbali
nagyúr

Anno sem a 800, sem a 820 nem kezdett alacsonyabb áron

(#52036) Воланд


Воланд
titán

na, mostantol az onedrive 10gb-os file-okat tamogat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#52037) Pttypang válasza Kbali (#52035) üzenetére


Pttypang
veterán

Tudom, hogy mindegyik igy kezd, de azert hetente egyszer szerintem sirok meg ezen.

Everybody lies.

(#52038) Blyan válasza confuser (#52021) üzenetére


Blyan
félisten

A WPCentral nagyon sokszor a szerzői spekulálását adják el, egyéb információ hiányában.
Belátom, hogy én vagyok géniusz amiért sem a 20MP-es PV sem a Snapdragon 800 nem tűnt reálisnak - igazam is lett.
Nem kell gratulálni, természetesen szerényen viselem a sikert. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#52039) nagy.geri90


nagy.geri90
csendes tag

Üdv! A telefonon található adatforgalmi segéd mennyire pontos? Csak mert kaptam smst a szolgáltatótól hogy lelassul a netem mert leforgalmaztam a csomagomba foglalt adatmennyiséget. De elég valószínűtlen mivel csak wifit használok. Egyedül a viber meg massenger értesítések jönnek.

(#52040) Hegyirabló válasza Воланд (#52008) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Csak azért kérdem, mert nagyon régen volt amerikai telefonom, az egy Motorolaj 7200 volt.

Aquila non captat muscas.

(#52041) jodamester válasza Judy21 (#52024) üzenetére


jodamester
tag

ugy emlekszem s800 alatt nem megy a dolog, tehat nem tudja

(#52042) karway válasza BobTail (#52022) üzenetére


karway
csendes tag

http://www.speedshop.hu/nokia-lumia-530-hNL530.html

bocs ezt benéztem :)
:D mondj 5 számot :D

[ Szerkesztve ]

Never Settle

(#52043) confuser válasza Blyan (#52038) üzenetére


confuser
senior tag

Nem akarom magasztalni itt a WPCentral-t, de ennyire ők is értenek hozzá, ilyen hülyeséget maguktól biztos nem találtak volna ki. Szerintem ők is sejtették, hogy ez így esélytelen, különben kinyírná a 930-at... Viszont a cikkeikben nagyon gyakran van hivatkozás a forrásra, ergo nem hiszem, hogy ők találják ki ezeket :D

(#52044) jockas


jockas
senior tag

Telenornál visszakerült a készüléklistába a 925, mint kifutó modell...esetleg aki szeretne egy normális árú Lumiát, az megpróbálhat lecsapni rá. :D

(#52045) kolosanyi válasza Pttypang (#52032) üzenetére


kolosanyi
veterán

Akkor hasonló helyzetben vagyunk. Asszem szintén rinyálok még egy ideig emiatt, bocsi azoktól, akiknek az idegeire megyek. :D

(#52046) Dave™ válasza jodamester (#52041) üzenetére


Dave™
nagyúr

Mármint csak S800 alatt megy, és mivel a 830 nem az, ezért nem megy.

(#52047) jodamester válasza Pttypang (#52034) üzenetére


jodamester
tag

120e ft-ot egyertelmuen nem er meg, de ha az edigitalnal lesz kuponos akcio akkor nem erdemes sokat tokoreszni, mert fel ev mulva is kb. 100e lesz.

#52046 Dave: igen, egyre gondoltunk...

[ Szerkesztve ]

(#52048) sloth400


sloth400
csendes tag

Ha anynira meghalt a teló, hogy a hang le + bekapcs gombra sem rezzen se semmi, mi a teendő?

Webfejlesztő, hardverteszter

(#52049) HKorn válasza jockas (#52044) üzenetére


HKorn
addikt

mit össze kínlódnak vele, már amikor én vettem is akkor is ez ment, egyik nap kivették, utána visszarakták.

Run&Ride

(#52050) Bogyó bá' válasza sloth400 (#52048) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Szervizbe vinni... :(((

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.