Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68001) ghost364 válasza Ice_Man22 (#67998) üzenetére


ghost364
senior tag

Mit akarsz csinálni a PC-vel? Nekem meg csak a routert látja.

(#68002) Ice_Man22 válasza ghost364 (#68001) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Pl. a hardon levo videokat lehatszani, kb olyasvalamit mint a video streaming.

(#68003) Vodar


Vodar
senior tag

Sziasztok,

Valaki használ NFC-s fizetésre alkalmas SIM-et Telekomos készülékben? Mivel WP-re nincs MobilTárca alkalmazás, így eszerint csinálnám meg, tényleg csak ennyi? Menni fog? http://winmagazin.blog.hu/2014/11/30/igy_hekkelj_mobiltarcat_szinte_barmilyen_okostelefonra

(#68004) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

ez most komoly, hogy az onedrive app nem tud mappástul letölteni? :U
4 albumnyi, azaz 4 mappa zenét szeretnék telóra rakni (fejeljük meg: ezt a 4 mappát egy nagy 'előadó' mappában), adatkábel most nincs, az easy transfer meg ha jól emlékszem, nem kezel mappát. gondoltam akkor majd az onedrive, elvégre mire jó, ha erre nem? hát nem. :(
ötlet?

Ba cy lus: köszi, kipróbálom. anno leszedtem a prot myappfreevel, valamire csak jó lesz alapon. :K
de ez tényleg ciki, hogy ilyen alap dolgot nem tud a gyári.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#68005) #56474624 válasza ZavaBalazs (#68004) üzenetére


#56474624
törölt tag

CloudMesh

(#68006) ZavaBalazs válasza #56474624 (#68005) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Ehh, nem nyert. :/

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#68007) #56474624 válasza ZavaBalazs (#68006) üzenetére


#56474624
törölt tag

Sajnos a következő tippemnél sem tudom, a gyakorlatban mennyire megvalósítható: az egészet egy rarba be, aztán telefonon unrar.

(#68008) Are,on


Are,on
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget kérek szépen. Ha a képernyő ki van kapcsolva és megnyomom a bekapcsológombot, pár másodperc eltelik, mire bekapcsol.
De, ha be is kapcsolt, az automatikus fényerő a legsötétebbre állítja a kijelzőt..
Továbbá a kamera programok, nem kapcsolnak be ( kivétel a messengerben. ott teljesen jól működik ). Vagy töltenek majd a program bezárul, vagy teljesen sötét képet mutat. Egyéb programok, mint például a játékok szintén nem indulnak el.
Próbáltam ki- és bekapcsolni, meg soft resetelni. Ilyenkor általában 1-2 percig működik minden, majd ismét beáll ez a probléma?
Válaszokat előre is köszönöm! ( fontos! )

(#68009) ZavaBalazs válasza #56474624 (#68007) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

köszi a tippet, ez működött :) az unzip is egy jó myappfree vételnek bizonyult. :D

közben azon filóztam, hogy a gyári zene appba nemrég bekerült valami onedrive integráció, hátha azzal ezt is meg lehet oldani... na majd legközelebb kipróba.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#68010) SoundX válasza Are,on (#68008) üzenetére


SoundX
tag

Szia.

Próbáld alaphelyzetbe állítani a telót!

Szép napot! :R

"Sose higgy az interneten lévő idézeteknek, sokszor átverés." (Petőfi Sándor)

(#68011) kukulec


kukulec
őstag

helló, wav-ot mi ismeri fel a telón? meg úgy általában a zenéimet? 735-ös

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#68012) Partyface007


Partyface007
őstag

Ha esetleg valakit érdekel megkaptam nemrég az update 2-t.

Lumia 830

(#68013) T0rnad0 válasza Partyface007 (#68012) üzenetére


T0rnad0
addikt

Olvastam én is hogy kijött, de nekem még nem jelzett...Magyar telefon, függő vagy független a tiéd?

Z Fold 4

(#68014) Are,on válasza SoundX (#68010) üzenetére


Are,on
csendes tag

Hát nyílván, az a legvégső megoldás, de nem szeretnék minden tartalmat törölni. Azért kérdeztem, hátha ismert probléma és van rá egyszerű megoldás.

(#68015) viewdetails válasza Partyface007 (#68012) üzenetére


viewdetails
addikt

Néztem tegnap én is, de még nem jelzett. :)

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#68016) Gömbike


Gömbike
senior tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Nemrég megkaptam a gdr2-t. Azóta látványosan gyorsabban merül a telefon, semmit nem kapcsoltam be illetve ki a korábbiakhoz képest. Folyamatosan bekapcsolva hagyom, hagytam: a wifit, a tart.helyet, a levelek szinkronizálását.

Az időképpel azóta gondom van, kidobál. Ki és bekapcsolás után kb. 4X annyi idő alatt kéri a PIN-t, mint korábban és a rendszer felállásának ideje is lényegesen megnőtt.

Van valami lehetőség, vagy fogadjam el, hogy iyen lett.

Köszönöm!

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#68017) Vodar válasza Are,on (#68014) üzenetére


Vodar
senior tag

Előtte csinálj mentést, aztán majd visszaállítod, pár kattintás.

Az alaphelyzetbe állítás a legtisztább, ha bevált, akkor szoftveres probléma volt, ha nem, akkor tudod, hogy hardveres.

(#68018) Vodar válasza Gömbike (#68016) üzenetére


Vodar
senior tag

Nem lehet, hogy valami extra szolgáltatások, appok is aktiválódtak a frissítéssel? A takarékos üzemmódban nézd végig az "alkalmazások" menüpontot és tiltsd le az appok háttérben futásának lehetőségét.

Én biztos, hogy csinálnék egy alaphelyzetbe állítást is először (Súgó menüpont).

(#68019) Gömbike válasza Vodar (#68018) üzenetére


Gömbike
senior tag

Köszönöm a gyors választ! Megpróbálom. Köszönöm!

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#68020) Partyface007 válasza T0rnad0 (#68013) üzenetére


Partyface007
őstag

CV IT

tehát független olasz

(#68021) Rusher válasza Rusher (#67960) üzenetére


Rusher
őstag

Továbbra sem akar működni....régen így állítottam be, ahogy aképen is van, tök egyértelműen 1 perc alatt kb. [link] most a biztonsági beállítások teljesen más felületen vannak és ott csak az van, hogy bekapcsolom a két lépéses ellenőrzést, tovább és akkor kiadja azt a hosszú jelszót. Ezt beírom a titkos kulcshoz, felülre meg a fiók email címét ok, generálja a kódokat, de azt írja ki belépéskor, hogy túl sokszor adtam meg hibás jelszót, próbáljam újra később, tehát oylan mintha nem fogadná el a generált kódokat... :( Valakinek esetleg nincs ötlete mi a bánatért nem akar működni? Esetleg van aki mostanában állította be az authenticatort az accountjához? Köszi előre is a választ.

[ Szerkesztve ]

(#68022) ghost364 válasza Ice_Man22 (#68002) üzenetére


ghost364
senior tag

Szerintem készülékközponttal nem is fogod tudni.

(#68023) Are,on válasza Vodar (#68017) üzenetére


Are,on
csendes tag

Rendben! Köszönöm.

(#68024) SOAD19 válasza ZavaBalazs (#68004) üzenetére


SOAD19
addikt

Az easy transfer-rel én is zenei albumokat, azaz több mappát akartam volna felmásolni a telefonra sikertelenül. Akkor, úgy látom marad a kábeles megoldás erre. :N
Közben olvasom, hogy tömörítve megoldható, de azért illene, hogy meg lehessen ezt oldani enélkül is.

[ Szerkesztve ]

(#68025) Ultraviolet


Ultraviolet
tag

sziasztok! Waze program L620 még ment, L640 már nem megy. amikor elfogadom a feltételeket nem csinál semmit, mit lehet tenni?!

(#68026) gabo89 válasza SOAD19 (#68024) üzenetére


gabo89
senior tag

FTP server
FTP kliensekre kicsit kényes, én Firefox alatt FireFTP-vel használom, ezzel jól működik.

indul a sörös aludni

(#68027) ghost364 válasza SOAD19 (#68024) üzenetére


ghost364
senior tag

Dukto nevű appal működik, többször is használtam erre. :)

(#68028) Kbali válasza Ultraviolet (#68025) üzenetére


Kbali
nagyúr

Próbáld meg újratelepíteni. Nekem biztonsági mentésből visszaállításkor kellett mégis újrahúzni, onnantól jó (bár sajna egyre szarabb, mert egyáltalán nem foglalkoznak a wp vonallal). :(((

(#68029) Ice_Man22 válasza ghost364 (#68022) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Ok akkor mire is valo a keszulekkozpont???

(#68030) ghost364 válasza Ice_Man22 (#68029) üzenetére


ghost364
senior tag

Erre.

[ Szerkesztve ]

(#68031) Ice_Man22 válasza ghost364 (#68030) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Ezt mar lattam es el olvastam, de semmit mondo nekem.De koszonom szepen, hogy valaszoltal.

(#68032) cs1rk3


cs1rk3
tag

Reggelt. Létezik más videorögzitó a gyárin kívül? (prestigio 8500) :)

(#68033) ricsip


ricsip
addikt

Sziasztok!

Podcast app: ismertek olyat, amelyik tud tenni jelölést a lejátszás során, hogy később oda tudjak ugrani és ne kelljen következő alkalommal megint az elejéről végighallgatni az audió-t hogy megtaláljam az engem érdeklő részeket?

A nagyon favorizált Podcast Lounge-ban nem találtam ilyesmit.

Illetve létezik olyan app a WP store-ban, ami képes detektálni az aktivált autós módot, és pl. a GUI-ra nagyobb gombokat tesz ilyenkor? Több értelmét látom, mint pl. az SMS elutasítás fícsörnek amit jelenleg az autós mód tud...

[ Szerkesztve ]

-

(#68034) erahurka


erahurka
félisten

Na most nekem jött meg az ébresztős kínlódás. Tegnap nem ébresztett, jó mondom volt már ilyen. Erre ma sem. Most újraindítottam, holnap remélem rendben lesz. Ha ezt is csak egy HR oldja meg vágom ki a francba a telefont és az egész WP-t is, elegem van már a HR-ezésből meg a bugokból. Itt egyszerűen minden bugos! :DDD

Szeretném szeretni de egyre nehezebben megy :(

(#68035) Vodar válasza erahurka (#68034) üzenetére


Vodar
senior tag

Ne aggódj, a BlackBerrym is csinált ilyet, ez nem oprendszer függő. A főnököd mobilja is csinált már ilyet, meg fogja érteni :D

(#68036) akos3


akos3
addikt

Sziasztok, a Fényképeknél nincs vmi tulajdonság ablak ahol meg tudom nézni a kép pontos készítésének időpontját, kép méretét stb...?

(#68037) Burt1793 válasza akos3 (#68036) üzenetére


Burt1793
veterán

Helló!
Én nem találtam ilyet, de a fájl nevű fájlkezelőben például meg tudod ezt állapítani a fotó neve alapján.

(#68038) akos3 válasza Burt1793 (#68037) üzenetére


akos3
addikt

Valóban, köszi! Bár egy kicsit macerás, de a semminél jobb :)

(#68039) ZavaBalazs válasza akos3 (#68038) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Ilyesmire gondolsz?
1 2
Zoom az app neve, mondjuk valamiért csak az 5 mp képeket látom benne, a 16 mp képeket nem adja be...

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#68040) Burt1793 válasza ZavaBalazs (#68039) üzenetére


Burt1793
veterán

Ez nekem is megvan, csak most nem jutott eszembe. Kár, hogy nem tudja ezt alapból a fényképnézegető alkalmazás... Nekem is csak az 5 MP-es képeket mutatja a Zoom is, de tényleg sokkal jobban használható bizonyos esetekben.

(#68041) ricsip válasza akos3 (#68036) üzenetére


ricsip
addikt

Körülményes, mint minden ami WP-ben van

Bemész Fényképek-be --> kikeresed a képet --> ráböksz a képre, fel fogja dobni a kép környékén h. megnyitás Lumia Camera-ban (persze csak ha a Lumia Camera app installva van) --> rányomsz erre--> bejön Lumia Camera app-ban a kép --> itt 3pötty-ös menü --> képinformáció

-

(#68042) akos3 válasza ZavaBalazs (#68039) üzenetére


akos3
addikt

Végeredményben igen. a 2. képen lévő megjelenés viszont egy az egyben a Fájlok nevő alkalmazás, így annyir anincs szükségem rá. Nekem egy 720-am van ami 6.7 mp, de nem tudom holkell állítani a felbontást, így azt se tudom, hogy miben fotóz...

(#68043) akos3 válasza ricsip (#68041) üzenetére


akos3
addikt

áh tényelg. bár így csak azok a képek nézhetőek meg amik a lumia kamera progival készültek. az alap kamera progisok nem...hm..:D

(#68044) Burt1793 válasza akos3 (#68042) üzenetére


Burt1793
veterán

Nekünk 930-asunk van, 5 MP-ben és teljes felbontásban tud fotózni, lehet, hogy a 720-on ez nem állítható.

(#68045) ZavaBalazs válasza akos3 (#68042) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ja, jól van, a fájlokban még nem nagyon nézegettem a képeket. ez a zoom max annyiban érdekes, hogy egy helyen tudja a galéria jellegű "grid" megjelenítést, meg ezt a részletes, fájlkezelős nézetet. (meg kiírja a kép felbontását is mindkét nézetben, cserébe az általa foglalt tárhelyet nem)
viszont, mint ahogy a mellékelt ábra is mutatja, ocsmány sötétszürke hátteret kapott, amoled kijelzőn hányni tudnék az olyan appoktól, amiknél a teli fekete helyett valami majdnem fekete hátteret használnak, mint pl ez, vagy a onemusic. :F

na Burti fiú, kicsaptad az asztalra a brét? :DDD igen, valószínűleg ez 930-1520, esetleg 830-640xl only dolog, hogy a nagy felbontás mellett csinál egy lebutított felbontásút is, amiket azért mégis barátibb mobilneten küldözgetni, telefon tárhelyét nem teleszemetelni.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#68046) ricsip válasza akos3 (#68042) üzenetére


ricsip
addikt

Talán a régi WP 8.0 gyári kameránál még lehetett beállítani felbontást, bár nem vagyok benne biztos (ahogy tellik az idő szép apránként szedegeti ki az MS mindenhonnan a fícsöröket sunyiban... haladunk szépen visszafelé).

Ma csak annyit tudsz csinálni, h. a felbontásnál 4:3 v. 16:9-et állítasz, és ez a háttérben vmi titkos összefüggés alapján beállít valamilyen bedrótozott felbontást, amit utólag ki tudsz deríteni a fentebb írt módon. Felhasználóbarát ugye?

-

(#68047) akos3 válasza ricsip (#68046) üzenetére


akos3
addikt

néha tényelg úgy érzem, hogy a régi Symbian sokkalta jobb volt :R

(#68048) Burt1793 válasza akos3 (#68047) üzenetére


Burt1793
veterán

A maga idejében tényleg nem volt rossz. Nokia 5800-asom volt elég sokáig, amikor kijött, nagyon jónak számított és nem is emlékszem olyanra, hogy lassú lett volna. De persze az utána következő Galaxy S2 egy extranagy ugrás volt, úgy, ahogy több, mint fél éve a 930-ra váltás. Persze lehet, hogy a szoftver néhol hiányos, de mindenre van megoldás. (Amúgy nekem ez a mikor készült a fénykép pontosan dolog egyszer kellett, fél perc alatt rájöttem, hogy a fájlkezelőben meg tudom nézni a nevében a dátumot, szóval ez tényleg nem nagy wasistdas. :) )

(#68049) Gregorg válasza Ultraviolet (#68025) üzenetére


Gregorg
tag

Nincs updatelve a program. Elfogadod a licence-t, majd az ok gomb a digit gombok alatt van. Tűntesd el a gombokat az ehhez szolgáló funkcióval, s akkor látni fogod az ok gombot.

Honor 8, Chuwi Hi10 Plus , Ryzen 2600, 16 GB 2666 Mhz DDR4, 1060 6Gb - PUBG nick: ColdGreg

(#68050) gyurkikrisz válasza erahurka (#68034) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Mint tudjuk, ilyen más platformokon nincs...

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.