Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93001) starr válasza betegphiu (#93000) üzenetére


starr
őstag

És akkor itt a Facebook pótló is. A Coc Coc-el kitűzöd az m.facebook.com oldalt.
Jobb mint Edge-el, mert nem halmozza a megnyitott tabokat. Ez így Messenger pótló is, csak nem jelez :DDD
Én is így csinálom.

HR-t meg úgy kell nyomni, hogy gépház, rendszer, névjegy, alaphelyzetbe állítás.
Bár a gombos HR-nek is működnie kellene. Ha nagyon nem megy, akkor csak a WDRT marad. Ha az sem megy hardvare hiba van.

[ Szerkesztve ]

(#93002) betegphiu válasza starr (#93001) üzenetére


betegphiu
senior tag

mi az a WDRT ? :)

(#93003) Bogyó bá' válasza betegphiu (#93002) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ne akard tudni..... :O

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#93004) Spet válasza betegphiu (#93002) üzenetére


Spet
addikt

Egy olyan hosszú folyamat, mely során felfedezed a magadban rejlő potenciált, hogy mást is csinálhattál volna az idő alatt, és így akár a rád váró más feladatokban már előrébb járnál.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#93005) npnp


npnp
tag

Hello

W10 Térképek, hol lehet beállítani az "off line" használatot?

Átbogarásztam, de nem találtam a beállítási lehetőséget, pedig tudom, hogy van/volt...

P

(#93006) Ice_Man22 válasza Spet (#93004) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Gyonyoruen megfogalmaztad a nagy Igazsagot!

(#93007) univerzita válasza npnp (#93005) üzenetére


univerzita
addikt

Én se találom. De gondolom ha kikapcsolod a mobil adat forgalmat akkor offline fog menni ( persze ahoz le kell tölteni a térképet)

(#93008) npnp válasza univerzita (#93007) üzenetére


npnp
tag

Ja, erre a "logikára" jöttem rá én is. Közben megnéztem a Here WeGo android verzióját, ott bezzeg van jelölőnégyzet az offline használatra

(#93009) starr válasza betegphiu (#93002) üzenetére


starr
őstag

A 640 topik összefoglalójában le van írva, hogy kell csinálni. "2. Hogyan frissítsek Windows 10-re?" részben.
Lényeg, hogy PC-vel legyalulja az egészet, és visszaállítja az eredeti oprendszert.

(#93010) prisz válasza ΞΔGLΞ (#92991) üzenetére


prisz
aktív tag

Szép kis sztori, de eléggé irreális. 3x sz@arul adod meg a PIN kódot, utána 10X !!! a PUK-ot is elb@ szod. Ráadásul úgy, hogy van mellette egy másik telefonod is amiben kilőhetnéd a kódokat. Már ne haragudj, de nagyon nehezen hihető...
Én nem védem ezt a rendszert, de nálad állandóan van valami hiba. Ez esetben azt javaslom, hogy vegyél inkább egy droidot(ha még nem tetted) és szabadulj meg ettől készüléktől, felesleges az állandó hangulatkeltés.
Az én sztorim pedig elég rövidre sikerül:
1. Bekapcsolom a telefont.
2. Beadom a PIN kódot
3. Működik ahogy kell.
És már ez megy 2,5 éve. Igen, kicsit unalmas történet, de legalább igaz...

(#93011) this is life válasza prisz (#93010) üzenetére


this is life
Ármester

Rendben van amit irsz, de abban az esetben mit tehet az ember ha hasonloba fut bele , es nincs masik telefonja ??? Nem Eagle-t akarom vedeni , de az rs2-vel jottek bugok , nevjegyzekbol komplett kiurult , bezzeg tarcsazobol latja neveket, edge lomha es instabil, kamera app nem mindig ohajt menteni illetve fc produkal , bluetyuk meg mindig nem hiba mentes(lumia 640 xl) sose latott wdrt-t ,hr-t...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#93012) k-adi válasza prisz (#93010) üzenetére


k-adi
nagyúr

Kicsit tényleg nehezen hihető, de lehet a helyzet hevében elgurult a gyógyszere :D + szerintem van jobb dolga is mint ilyen meséket kitalálni. :D Nem kell oltani a WP-t tudja mindenki már (aki nem vak vagy fan) oltás nélkül is, hogy szar az egész.
Az, hogy van egy másik telefonja semmit nem jelent, hiszen "alapból nem léphetne fel" ilyen probléma.
Nyilván nem viccből ment el új simért, stb.

Az én story-m is rövidre sikerült, tessék csak itt csak neked:
1. este felraktam a töltőre mikor 20%on volt
2. másnap nem kapcsolt be, nem reagált semmire, wdrt fel se ismerte, stb.. meghalt végleg.

(#93013) ΞΔGLΞ válasza prisz (#93010) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hogy neked mi irreális, vagy mi nem, az valahogy hidegen hagy.
Abban a pillanatban ott meg sem fordult a fejemben, mármint, hogy neki álljak cserélgetni, de főleg nem fogom bizonygatni, mert ez itt nem dedó. Ideges voltam, elkúrtam, de itt ennyi volt az én hibám.
Ennyi, ez egy fos és döglött rendszer.

---------------

Ez esetben azt javaslom, hogy vegyél inkább egy droidot

Érdekes megjegyzés, főleg annak tükrében, hogy nálam mindig van valami hiba.
Ezek szerint olvastad jó pár hozzászólásom, az kimaradt, hogy régóta nem a win a főkészülék? Mivel nálam a stabilitás az első az okosnak nevezett programokkal karöltve.
Itt egyik sincs (már), csk elvakult(ak).

--------------

(#92995) Luck Dragon

Inkább nem írom le, milyen szavak hagyták el a számat. :)

[ Szerkesztve ]

(#93014) Aethelstone válasza prisz (#93010) üzenetére


Aethelstone
addikt

Nem egyedülálló. Nekem fél év alatt lett elegem l640-ből. Egy instabil xar volt az egész. Nem részletezem jobban. Azóta a Redmi Note 3 svejczi óra minőségben ketyeg.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#93015) ΞΔGLΞ válasza k-adi (#93012) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hát az nem kifejezés B+!. A kibaszott pukkancsot már ketten ütögettük a párommal.
Konkrétan nem érdekelt volna akkor a telefon, de egy csak arra kapott régebbi sms miatt került képbe. Hihetetlen, de ez az üzenet HR után is, 2 óra múlva ott volt a készüléken. Nem számítottam rá, de meglepett, hogy ez része legalább működik ...még.

[ Szerkesztve ]

(#93016) Bazsee71


Bazsee71
őstag

Lehet, hogy nem a megfelelő fórum, de azért felteszem a kérdést: lehet bármit lépni a Microsoft felé, miután egy téglát csinált a telefonból? Vagy van bármi tuti tipp?
Párom 1 éve vett L640-est, második Windowsos telefonja, kellően gyors volt, szerette. Aztán jött a kötelező 10-es frissítés, és azóta csak a hajtépés és az őrület, katasztrófa. Frissítések után volt HR is, mindent próbáltunk, de egyszerűen vállalhatatlan.

(#93017) boncser válasza Bazsee71 (#93016) üzenetére


boncser
aktív tag

Nem volt kötelező a frissítés. Sőt, külön app kellett hozzá. Tedd vissza a 8.1-gyet.

[ Szerkesztve ]

(#93018) Bazsee71 válasza boncser (#93017) üzenetére


Bazsee71
őstag

Teljesen lehalt a Messenger 8.1-en (meg még egy pár app), aztán gugliztam, ahol azt találtam hogy fel kell hozzá frissíteni.

(#93019) k-adi válasza Bazsee71 (#93018) üzenetére


k-adi
nagyúr

Messenger nincs 8.1-en. Az 10-en még van.
Viszont 10-en vannak bugok. Jó sok.

Választhatsz.

Stabilabb 8.1
VAGY
Messenger wp10-el.

Ezt nyújtja neked az MS. enjoy. :)

(#93020) Bazsee71 válasza k-adi (#93019) üzenetére


Bazsee71
őstag

Azt hiszem telepítünk rá egy kalapácsot. :DDD

(#93021) boncser


boncser
aktív tag

Ezt hogy a p.csába csinálja hogy egy 7 km-es utat autóval több mint 18 órásra tervez?? Ez valami vicc? :DDD
A másik pedig hogy letöltött térképpel offline módban szerettem volna használni a navigációt. Beírtam egy célpontot, ok elindul. Félúton megálltam, kiléptem valamiért az egészből elindítom újra beírom ugyanazt a célt erre azt írja hogy nem találja az általam beírt címet, próbáljak kapcsolódni az internethez. Fasza, minek az offline térkép? Aztán valahogy mégis sikerült neki. Aztán később még egyszer eljátszotta.
Nemrég még olyan is volt hogy egy egyenes szakaszon haladtam az általa tervezett vonalon aztán egyszer csak azt mondja hogy forduljak meg.
Csak nálam lett ennyire szar?

(#93022) starr válasza boncser (#93021) üzenetére


starr
őstag

Korábban állandóan elfelejtette a Kedvenceket.
Ma is felvettem a helyet, ahova holnap kell mennem, már ma elfelejtette.
Ha holnap nem lesz ott, átmegyek rajta autóval.
Internet nélkül gyakran pozíciót sem talál. Lóxart sem ér, totál megbízhatatlan.
Ugyanúgy papír térképen is meg kell nézni, majd fejből navigálni.

(#93023) this is life válasza boncser (#93021) üzenetére


this is life
Ármester

Az igy jott ki , hogy a navi azzal szamolt hogy tolod az autot :DDD s egybol meg van hogy miert tart addig gepjarmuvel megtenni az utat...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#93024) boncser válasza starr (#93022) üzenetére


boncser
aktív tag

Az ok hogy a pozíció megkereséséhez jó ha megy a mobilnet, de ez a szerencsétlen a célt nem találta. Mindegy szerencsére volt nálam egy legalsó kategóriás droidos ketyere és a Google térkép megmentett. :)

this is life:
Ja igen, és ráadásul nem is egyenesen oda visz,most nézem hogy vagy 3x át kell mennem a Dunán is. :C

[ Szerkesztve ]

(#93025) this is life válasza boncser (#93024) üzenetére


this is life
Ármester

Ha a hangnem lenyeg navi alatt akkor rakd fel a sygicet , 1 hetig van hangja ,utana csak tervezi es mutatja az utat, es legalabb mukodik . Nem mondom hogy vedd meg ,mert erre a rendszerre kolteni(appot vasarolni) penz pocsekolas...

Amugy nem hogy orulnel hogy varosnezo turara akart volna vinni auto rologatas kozben . Amugy nem lehet hogy csak a lehetseges 3 utvonalat mutatta ahol tolhatod ? Gondolom a legrovidebb,leggyorsabb,optimalizalt harmasa lathato a prinscreenen, kb ez oke is lenne ,de miert 18 oras ut ???? :DDD
Ha csak nem Muchenen kersztul autoval, dugoval a hataron ;]

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#93026) #02683648


#02683648
törölt tag

Tudom h itt mindenki trollnak meg haternek tart, de akkor se bírom megállni lol

Még csak május van, de ez szerintem az év kommentje, legalábbis a wincentralon biztosan

"But it's a platform ive been invested in both financially and emotionally since December 2010. 7 years. If feels like watching your kid grow from birth to age 7 and then having to give him up for adoption for reasons beyond your control lol. It hurts indeed..."

Azaz "De ez egy olyan platform amibe érzelmileg és anyagilag is sokat fektettem 2010 decembere óta. 7 év. Ez olyan érzés mint amikor látod a gyereked felnőni születésétől 7 éves koráig és utána rajtad kívül álló okokból örökbe kell adnod. Ez nagyon is fáj..."

Kész pfff, álleesős, asztalon koppantós szmájli. És szerintem ez a koma ezt komolyan gondolta... :D :DD :DDD

(#93027) Bazsee71 válasza #02683648 (#93026) üzenetére


Bazsee71
őstag

Nálunk is hasonló a helyzet. Párom egy flipes Motorolát váltott egy Lumia 520-asra, majd mikor feldobta a pacskert akkor jött a 640-es. Szerette a rendszert, kiszolgálta, megszokta. Erre most a MS bevitt egy kellemes gyomrost...

(#93028) #02683648 válasza Bazsee71 (#93027) üzenetére


#02683648
törölt tag

Jó de a párod valószínűleg nem érezte gyerekének se az 520-at, se a 640-et :DDD :DDD

(#93029) Bazsee71 válasza #02683648 (#93028) üzenetére


Bazsee71
őstag

Szó szerint nem, de ezen e-mailezett, ezen böngészett, ezen szervezte a munkahelyi beosztását, ezen nézett videókat, szóval szerves része volt a napnak, és hát ragaszkodó típus. Mostanában annyit zsörtölődik, hogy muszáj lesz neki telefont venni. ;]

(#93030) this is life válasza #02683648 (#93028) üzenetére


this is life
Ármester

A gyereke volt az o parjanak is , csak mire kialakult volna a kotodes anya es gyermeke kozt (520/640) addigra kiderult hogy a gyerek menthetlenul elveszett.

Bazsee
Miert engedted a 640-et rs2-re frissulni? Az en parom anno egy samu 5230-at valtott l520-ra majd 640, jelenleg is rs1-en es nem panaszkodik, nala is a ceges exchange,szemelyes email fiokok, a draga jo facse ,viber,instagram ...stb eddig semmi panasz

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#93031) Bazsee71 válasza this is life (#93030) üzenetére


Bazsee71
őstag

Messenger? Kollégákkal és velem is sokat kommunikál napközben, miatta meg senki nem akar egy másik alkalmazást a telefonjára. :F

(#93032) this is life válasza Bazsee71 (#93031) üzenetére


this is life
Ármester

A messenger rs1 alatt fut gond nelkul, csak a CU(mi) updatet kellett volna tavoltartani.. vagy a belso tarhely tele pakolasaval , esetleg interop unlock es registry hack..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#93033) Luck Dragon

8.1-alatt lehet olyan böngésző, ami kezeli a Messengert, vagy ez hiú ábránd?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#93034) ΞΔGLΞ válasza #02683648 (#93026) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Atyaeg!

💣

(#93035) betegphiu válasza Luck Dragon (#93033) üzenetére


betegphiu
senior tag

8.1 alatt nincs messenger. Leállították. Kész, vége, nem megy, eltűnt,meghalt,hátbabaszták szaros lapáttal. Miért nem lehet ezt felfogni ?
Különben sem böngésző kezelte,hanem külön app volt.
Szóval még a kérdésed is értelmetlen.

(#93036) Spet válasza betegphiu (#93035) üzenetére


Spet
addikt

Hülye gyerek (elnézést a személyeskedésért, de már nem tudok már mást mondani), az volt a kérdése, hogy tudná-e a facebook üzenetküldési funkcióját használni valamilyen böngészővel (pl UC browser) 8.1-ben, mint Edge alatt WM10-ben.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#93037) k-adi válasza betegphiu (#93035) üzenetére


k-adi
nagyúr

4213 napja itt vagy a fórumon de ilyen fogyatékos hozzászólást még egy újonc se tolt volna ide :D

(#93033) Luck Dragon: van rá lehetőség, nekem ment 8.1 alatt az IE-ben az mbasic féle verzio

(#93038) npnp


npnp
tag

Van valami "trükk", hogy a Térképek navigálásnál offline megtalálja a keresett címet és ne kelljen internet hozzá?

pl.

offline módban, wifi nélkül beütöm, hogy Marcali: ilyen nincs

wifi bekapcsol, ugyanaz a feladat: Marcali, van.

Eljátszottam több településsel, ugyanaz...

:(

P

(#93039) univerzita válasza npnp (#93038) üzenetére


univerzita
addikt

Nálam nem kell wifi hozzá.

(#93040) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

(#93041) Ralond válasza zsoltzsolt (#93040) üzenetére


Ralond
tag

Ez igazából már nem meglepő annyira. :P ;]

(#93042) npnp válasza univerzita (#93039) üzenetére


npnp
tag

Lumia 550 és Lumia 650

A helyzet ugyanaz, adhoc talál települést, vagy nem...érdekes

Leszedem, meg újra vissza, aztán meglátjuk.

P

(#93043) ΞΔGLΞ válasza zsoltzsolt (#93040) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Irreális hangulatkeltés ez a cikk!
Fordítva kell nézni és tádámm, máris az MS a legelső. :DDD

(#93044) k-adi válasza ΞΔGLΞ (#93043) üzenetére


k-adi
nagyúr

:C

(#93045) ΞΔGLΞ válasza Spet (#92997) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mit, fillért? Kb azon a szinten van már...
Egyébként ma bevágtam szervizbe egy regénnyi hibalistával.
A faxi úgy nézett, mint aki még nem látott hülyét! :DDD (markos-nádas aranyköpés...mindegy)
Szóval megmukkani sem bírt, meg nem is nagyon akart, szerintem a képemre volt írva, hogy legszívesebben mit csinálnék a telefonnal. 1 hét múlva hívnak.

-------------

(#93037) k-adi

Érdekes és egyben "beteg" válasz volt, ha a nickjét veszem alapul. xD

[ Szerkesztve ]

(#93046) hegti válasza npnp (#93038) üzenetére


hegti
aktív tag

Nálam is működik offline a térkép. Nokia Lumia 735, Windows 10 legutolsó hivatalos kiadás. Insider alkalmazást nem használtam soha.

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#93047) this is life válasza hegti (#93046) üzenetére


this is life
Ármester

Az rs1-en mukodo navit ne keverd a CUmi updattel megnyert terkepek appal, ami mukodik rs1-en az jo eselyel bugos lehet rs2 alatt, persze a hibak keszulekenkent valtoznak ... tedd ossze a kezed hogy a 735 nem frissult erre a retek alfa w10m-re . De ha kivancsi vagy insider ,release preview es utana mar velemenyt tudsz alkotni a ms tenykedeserol .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#93048) boncser válasza npnp (#93038) üzenetére


boncser
aktív tag

Görgess fentebb, ugyanezt írtam én is. A megoldás hogy kb harmadszorra - negyedszerre megtalálja. Olyan extrát is tud hogy olyan útvonalat tervez neked autóval 7 km-re ami 18 órádba kerül.
Lassan már nem bosszankodom rajta, inkább nevetek.

(#93049) ΞΔGLΞ válasza this is life (#92885) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Erre a képre válaszolva az egyik "jány" : D
Ami érdekesség még, hogy az s7edge tavaly a közelében nem tudott ilyen képminőséget produkálni, mégis tudtak csiszolni a szoftveren, nem elcseszni... és manapság talán az egyik legjobb...

[link]

(#93050) this is life válasza ΞΔGLΞ (#93049) üzenetére


this is life
Ármester

Bájos leanyod van neked is !!!! Nem mondtak még hogy tiszta apja , a szeme a fule az orra , csak a neve nem 😁 de komolyra forditva a szot , jol sikerult gyermeked van , s a tlefonod kameraja elott is le a kalappal , lottem egyet a redmivel , csak egy kicsit lett dekoralva , s az igy nez ki

Pedig ebben nem flagship szenzor van .
A samsungnal meg azert javitgatnak a szoftvereken mert a lecet felraktak egy szintre , foleg a premium kategoriaban es azt egyre magasabban akarjak atugrani, az ms ezzel szemben a lecet mar a fold ala temeti ,hogy egy foldigiliszta is kenyelmesen at vanszorogjon felette . Igy elbaszni egy alapjaiba veve jo rendszert (wp8.1 utodai) , es a sajat munkajukat a nullaval egyenlove tenni, még mindig agyatlan dontesnek es cselekedetnek tartom.
Ilyen szintu kepre a 735-om se kepes w10m alatt , a feher egyensulyt tobbnyire elrontja es jobban alul exponal mint a r3 carlzeiss nelkul..

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.