Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) negyedes válasza #32711680 (#7999) üzenetére


negyedes
addikt

de egy valamit nem tud, folyamatosan mukodni. :))

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#8002) Barthezz2 válasza Tybee000 (#7996) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én kérek elnézést mindenki nevében, hogy a valós és esetenként komoly problémákat két év WP használat után, frissítésre várva, wp8-al pofánejtve, esetleg emiatt új telót vásárolva és még mindig tapasztalva, nem nyeljük le.. :U

Tudod nyomokban a "celebek" többsége a wp7-et se 30k-ért vette a múlt hónapban..

Everybody lies.

(#8003) pushalias válasza #32711680 (#7999) üzenetére


pushalias
addikt

Galaxy Ácse klasszikot neki, Lall is megmondta, hogy az egy megbízható középkategóriás telefon. :)

Honor 9 / HP 8470P

(#8004) daniel909 válasza Dale (#7989) üzenetére


daniel909
addikt

ez egy fórum, nem egy reklám.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#8005) kezman


kezman
őstag

Énis kérek egy szilveszteri trombita kalapot :O

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#8007) Dale válasza daniel909 (#8004) üzenetére


Dale
aktív tag

Milyen reklám, sokat ittál? Várjál, ha azt írom hogy a telefonom fostalicska, esik-kel, sose működik rendesen és még szemen is köp néha, akkor jó vagyok a Fórumra? :) További sok sikert kívánok az élethez.

Amúgy ez egy "szakmai topik" ahol igyekszem segítőkész és konstruktív lenni ténylegesen "szakmai" hozzászólásokkal, de hát engem nyilván a Nokia fizet, a telefont is ingyen kaptam, nem a saját pénzemen vettem launchkor kipróbálatlanul, előtte meg nem használtam Optimus 7-et másfél évig, Windows Phone szoftverfejlesztő se vagyok, szóval tényleg semmi keresnivalóm sincs itt... Na jó ezt mégse kéne elküldenem így, nyilván az iróniát se érted.

[ Szerkesztve ]

https://enginedesigns.net

(#8008) daniel909 válasza Dale (#8007) üzenetére


daniel909
addikt

nope, csak a hibákról ugyanúgy kell írni, mint arról milyen király, klassz, folyamatos a cucc. és ez a Fórum arra (is) való, hogy mélyebben bemutassa a rendszert tapasztalatok alapján. elhiszem h fejlesztőként nem tetszik neked az, hogy itt esetleg rossz kép alakul ki a rendszerről, de ez van, amíg ilyen, addig senki nem fogja szét dícsérni.

Én egy szóval nem mondtam, h ne írj ide, csak nekem ne akard megmondani miről írjak... :)

adam014: nyilván egy fejlesztőnek az a jó, ha minél több ember használ egy platformot, mert így neki is több letöltés = pénz fog jönni. Ha a fórum miatt csak 1% nem vesz WP telefont, az már pénz kiesés neki. Oké, nem sok, de kiesés, és ez nyilván nem tetszik neki.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#8009) Alexios válasza daniel909 (#8008) üzenetére


Alexios
veterán

Nem tudom öt mint fejlesztöt mennyire érdekli hogy milyen a kép a rendszerröl. Legalábbis én nem nagyon látok a két dolog közt összefüggést

(#8010) Dale válasza daniel909 (#8008) üzenetére


Dale
aktív tag

Kell írni, írnak is, 5 hozzászólásonként ugyanazt ismételve, kicsit variálva. Sajnálom hogy szövegértésben nem jeleskedsz. Nem kértem hogy innentől csak dicsérni lehet, de meg kellene találni valamiféle egyensúlyt, hátha az ide betérőknek nem dereng a régi mondás, miszerint mindig az kiabál a leghangosabban akinek a háza ég. Vagy át kell nevezni "Windows Phone felhasználók panasztopikja"-ra és meg van oldva a gond. Nekem is vannak gondjaim a rendszerrel, le is írtam korábban, de nem érzem szükségét hogy ezt naponta megtegyem mert attól, ha hiszed ha nem, nem változik semmi. De ha valami pozitívat írok a szitoktengerben, hogy valamiféle reményt adjak annak aki azt a telefont nézte ki amit én is használok, az már egyből reklám, mi? Ez szomorú.

Tényleg azt írsz amit akarsz, nem vagyok moderátor. Az egyetlen appot amit eddig a marketre felraktam, azt meg ingyen adom, benne is van a top 10 magyar app között. Szóval nem izgat a platform sikeressége anyagi szempontból, de ezt szerencsére nem a PH/MA fóruma alakítja.

[ Szerkesztve ]

https://enginedesigns.net

(#8011) daniel909 válasza daniel909 (#8008) üzenetére


daniel909
addikt

de ne marjuk már egymást szilveszterkor, BUÉK mindenkinek! Igyunk arra, hogy jövőre ilyenkor már csak nevetünk ezeken a bugokon! (Akkorra mások lesznek ;] ;] )
Isten Isten, Ember Ember, WP, WP!

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#8012) Oppenheimer válasza Dale (#8010) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Direkt visszaolvastam, és senki sem emlegeti fel újra és újra ugyan azokat a bugokat. Újakat fedeztünk fel, tegnap speciel 2-t is, ezeket beszéltük ki, illetve szó volt mindenféle WP dologról még.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#8013) Воланд válasza Oppenheimer (#8012) üzenetére


Воланд
titán

szelektiven olvasol es atugrod legiaap kommentjeit. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8014) Dale válasza Oppenheimer (#8012) üzenetére


Dale
aktív tag

Több száz hozzászólásra nézve gondoltam, nem olvasom a topikot óránként, egy/több napi adag meg kicsit sötét képet fest egyben. :) Amúgy a nagyobb pörgés Tybsen idejében volt, de ez is egy héttel korábbra tehető. Biztos érted azért hogy mire céloztam, nem kell szó szerint végigszámolni mindent, az általános kép nagyon depi, amit jelezni akartam. Talán sikerült, talán nem, innentől nem érdekel. :)

https://enginedesigns.net

(#8015) btudos válasza Oppenheimer (#8012) üzenetére


btudos
Topikgazda

Az általatok említett hangerő problémán túl mi volt még tegnap? A régiós balfaszságot ne nevezzük már hibának. :N

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#8016) legiaap válasza Воланд (#8013) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na már csak ez hiányzott...kezdjetek ki

Kimondta, hogy fagyott a telóm?
Egyszer sem fagyott, sosem késtek az értesítések, nem merül gyorsan az akksim, csak újraindulgat.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#8017) Воланд válasza legiaap (#8016) üzenetére


Воланд
titán

szo nem volt kikezdesrol. en a helyedben a masodik fagyas utan kuldtem volna vissza a telefont es vagy kicsereltettem volna, vagy vartam volna addig, amig ki nem javitjak a hibakat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8018) pushalias válasza Oppenheimer (#8012) üzenetére


pushalias
addikt

Nana, azért mondjuk a töltési problémák, a rebootok, meg az értesítési panaszok, főleg Facebook app és a cset ügyében, ha nem lettek az utóbbi hónapban pár tucatszor leírva, akkor egyszer sem. És ha valaki azt írta, hogy neki jól megy, akkor mindig jöttek a megjegyzések, hogy ő a kivétel, tudom, ebben volt irónia is, de ez nem feltétlenül esik le az ide tévedő idegennek

Baromira nincs kedvem belefolyni ebbe a vitába, mert a Dyra-félékkel ellentétben titeket kedvellek, és hülyének sem tartalak, és nyilván valós hibákat írtok le. Ennek ellenére Dale-nek annyiban igazat kell adnom, hogy hajlamosak vagytok egy kicsit túldrámázni a hibákat. Nem szoktam érte beszólogatni, mert egyrészt nem akarok emiatt feszkót, másrészt ti is elviselitek, amikor éppen én menstruálok, ami így negyven felett sajnos rendszeres egy férfiembernél.

Disclaimer! Szerintem sem tökéletes a rendszer, mert nem az. Nyugodtan megkérdezheted Creyt, neki szó szerint azt írtam az általam tesztelt WP8-as telókról, hogy „brutálisan jók amikor nem szarok”. Aki nem hiszi, járjon utána! Ennek ellenére mindkét tesztkészüléket habozás nélkül bevállalnám. Bálintot is irígylem, meg akinek L920-a van azt is. :)

(#8016) legiaap Igazat kell adnom a nagyúrnak, erre való a garancia. Pedig tudom, hogy én se vinném egyből, hanem reménykednék, hogy megoldódik a következő update-tel. :D

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#8019) Воланд válasza legiaap (#8016) üzenetére


Воланд
titán

akkor meg az ujraindulasok miatt. majd megjon a frissites, nem jvaul meg, aztan kiderul, hogy hw hiba. persze remelem, hogy nem igy lesz, de en tenyleg nem varnek az ms-re.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8020) regener


regener
veterán

Megkérdezhetem hogy az aksi töltöttségét jelző (elem) jeltől balra 2 vagy 3 hellyel mi van ilyen 3db ferde hullám formában?
Eddig nem volt ott, most megjelent.

(#8021) btudos válasza regener (#8020) üzenetére


btudos
Topikgazda

Rezgő módra állítottad a telefont.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#8022) Dale válasza regener (#8020) üzenetére


Dale
aktív tag

A 3 ferde hullám azt mutatja hogy a telefon néma (rezgő) módban van.

Ha véletlen volt, úgy tudod állítani hogy megnyomod valamelyik hangerő gombot és a képernyő tetején megjelenő hangerő érték sáv jobb szélén rányomsz az ikonra.

[ Szerkesztve ]

https://enginedesigns.net

(#8023) kezman válasza pushalias (#8018) üzenetére


kezman
őstag

+1

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#8024) regener válasza btudos (#8021) üzenetére


regener
veterán

+Dale

Köszi mind a kettőtöknek, véletlen volt és megijedtem hogy mi a az :D

Boldog Újévet előre is mindenkinek!

(#8025) tybsen válasza Dale (#8014) üzenetére


tybsen
addikt

Ha rövid időn belül kétszer emlegettek, megjelenek! ;]

Amúgy érthető a vágyakozás egy szép új világra, de nem engem kellene elhallgattatni, hanem a hibákat kéne javítani. Szerintem rákereshetsz a galaxy nexus topikban, hány rossz szavam volt - semennyi. Ha valami jó, akkor nem megy a sírás. Egyébként eleve nem értem, miért vagyok vagy vagyunk terítéken, hiszen már átbeszéltük ezt az egész panaszkodás-témát, pont a napokban.

De peace, boldog új évet :D

[ Szerkesztve ]

(#8028) HawerKing


HawerKing
őstag

Ma sem jött frissités :(
Egy kérdés azokhoz akik használják a YouTube Downloadert. A letöltött videókat hogyan tudnám leszedni a telóról pc re??

Most látom első vagyok 2013 ban a hozzászólásommal :DDD

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#8029) crey válasza HawerKing (#8028) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Langyos, ecetes baltával ;)
Amúgy meg BUÉK nektek.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8031) kishozi válasza regener (#8020) üzenetére


kishozi
csendes tag

Tárgytalan :)

[ Szerkesztve ]

(#8034) Írok


Írok
csendes tag

Mennyi app van pillanatnyilag a store-ba?

(#8035) mukibuci válasza Írok (#8034) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

[link]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#8036) Írok válasza mukibuci (#8035) üzenetére


Írok
csendes tag

Ezt olvastam de hol lehet megnézni hogy pillanatnyilag?

(#8037) Peetey91


Peetey91
senior tag

Sziasztok, sikeres új évet kívánok!
Valakinek sikerült már a naptárat normálisan beállítani? Most az összes contactomhoz hozzáadtam a hotmail webes felületén születésnapot, de a naptárban mégsem jelenik meg... Várni kell amíg szinkronizál, vagy mit kell beállítani? Meg megnéztem, a magyar ünnepnapokat sem emeli ki sárgával... :(((

(#8038) Lall válasza HawerKing (#8028) üzenetére


Lall
veterán

Sehogy.

Nem te voltal, csak a modik ujevkor is dolgoznak. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#8039) pushalias válasza Lall (#8038) üzenetére


pushalias
addikt

Sokel te mikor leszer moderátor? :D

Honor 9 / HP 8470P

(#8040) Lall válasza pushalias (#8039) üzenetére


Lall
veterán

Soha. Alkalmatlannak minositettek a Mount Everesten tartott moderatori kikepzotaborban. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#8041) Barthezz2 válasza Lall (#8040) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát aki nem tud felbiciklizni lapos kerékkel, és elszakadt lánccal a csúcsra, az ne is akarjon mod lenni :DDD

Everybody lies.

(#8042) pushalias válasza Barthezz2 (#8041) üzenetére


pushalias
addikt

Nekem lapos kerékkel, szakadt lánccal, és amputált végtagokkal is sikerült. Vannak akkor esélyeim? :U

Honor 9 / HP 8470P

(#8049) daniel909


daniel909
addikt

az email elég jól működik, mert tegnap 3 képet meg egy 1perces videót küldtem el email-be, és megérkeztek a címzetthez.

más: viszont az xbox smart Glass böngészés még elég nyögvenyelős, és nehezen kapcsolódik, azon van mit javítani.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#8050) legiaap


legiaap
nagyúr

Akinek esetleg van XBox-a az meg tudja ezt csinálni: [link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.